Jump to content

olgojc

Uživatel
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

About olgojc

 • ID člena
  34250
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 2008
 • Rok výroby
  2018

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Žumberk
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. olgojc

  Peugeot 2008 - Olgojc

  Zdar, tak jen pro informaci. Mám najeto skoro 7000 km a zatím maximální spokojenost. Spotřeba je od koupě 6,3 l/100. Teď už ho nešetřím a dle rady prodejce mu dávám za uši, aby nezlenivěl. Na těch 60 kW to docela jede. Na nějaké rychlé předjíždění to není, ale na jízdu v rámci limitů je to OK.
 2. Volal jsem přímo do Peugeotu a tam mi řekli, že se mám obrátit na prodejce. Prodejce tvrdí, že tomu mám dát čas, že se to nenačte hned.
 3. Ahoj, já mám teda 2008, ale aplikace se mi s autem vůbec nespojí. Přemýšlím, jestli to nebude tím, že mi to v záložce údržba píše hlášku viz příloha. Vám se tam to datum objevilo hned po koupi?
 4. Vin kód mám, vše je vyplněno a nespojí se.
 5. Ahoj, jak to děláte, ze se vám aplikace spoji s autem? Mne to proste nejde. Mám iPhone. Už jsem zkusil aplikaci preinstalovat, odebrat párování, znova sparovat a nic.
 6. olgojc

  Peugeot 2008 - Olgojc

  Kupoval jsem ji kvůli plynu a ten nakonec stál za ...........! Celej rok a půl problémy s přepínáním na plyn, nakonec ji ode mě odkoupili zpět. Jak to jede Ti zatím moc neřeknu, přebíral jsem ji se 2 km na tachometru. Tak jsem na ní zatím něžnej Ale myslím, že to bude v pohodě. Nechtělo se mi připlácet dalších 40000,- za turbo.
 7. olgojc

  Peugeot 2008 - Olgojc

  Corsa zlobila, vrátil jsem ji prodejci
 8. olgojc

  Peugeot 2008 - Olgojc

  Díky, zdravím opačným směrem
 9. Ahoj všem, tak se zase pokorně vracím zpět k Peugeotu. Je to 1,2, 60 kW Active + dvouzónová klima, vyhřívaný sedačky, park. asisten s kamerou.
 10. olgojc

  olgojcova 406 - LPG

  Ahoj, tak mám za sebou prvních 1000 km s Corsou. Motor se pomalu začíná rozjíždět, zatím to teda točím maximálně do 4000 otáček. Spotřeba plynu je po vyjetí dvou nádrží 7,8 l/100. Palubák píše 7,2. Počítám, že to půjde dolů. Jinak se s tím jezdí pěkně, všude se vejdu. Jen se špatně odhaduje při parkování, kde končí předek. Není vidět ani kousek kapoty. Nevím, jak je to možný, ale vnímání je rychlosti je úplně jiný než ve 406. Na tachometru je 100 a já mám pocit, že jedu tak max. 80 km/hod. Jinak palubák ukazuje dojezd jak na benzín, tak i na plyn. Ukazatel stavu paliva ukazuje stav nádrže, na kterou právě jedu. Ráno to na plyn přepne ještě než vyjedu z garáže. Uvidím, jak to bude v zimě.
 11. olgojc

  olgojcova 406 - LPG

  Inzerát dám, až to bude aktuální. Zatím jsem chtěl jen osondovat situaci :-)
 12. olgojc

  olgojcova 406 - LPG

  Určitě pak dám vědět. Auto je teď ve výrobě, mělo by přijít 15. května. Zkušební jízdu jsem jel se stejným motorem, ale bez plynu. Na to, že jsme v tom jeli tři chlapi, to jelo pěkně. Má to teda jen 66 kW oproti současným 85 kW u Peugeota, ale zase je to menší. Hlavně je v tom neskutečný ticho. Podle tabulek by to mělo brát cca 7 litrů plynu, takže si myslím, že bych se do 8 mohl vejít. Teď jezdím asi 9 a půl.
 13. olgojc

  olgojcova 406 - LPG

  Vim, ze jdu dolu, ale pokud chci novy a s plynem se zarukou, tak nemam jinou moznost. V my cenovy relaci je jeste Dacia logan, a tu po vyzkouseni fakt nechci. Velikostne ta Corsa staci, 3 se do ni vejdeme a skoro 300 litru kufru taky postačí. V peugeotu stejně vozim v kufru rezervu, tak toho mista je tam tak nejak stejne. Opel to ma, narozdil od Dacie, docela vychytany. Je tam jiná hlava, sedla ventilu a ventily. Priplacim si za maxidot, kde ukazatel ukazuje stav nadrze, na kterou právě jedu a dojezd by taky fungovat mel. A tlačítko na prepnuti je krasne zakomponovany do palubky. Skodovka lpg u fabie nenabizi a s tou vybavou by byla fabie o 50000 drazsi.
×
×
 • Create New...