Jump to content

kpzetka

User
 • Content Count

  11
 • Joined

About kpzetka

 • ID člena
  56394
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2016

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Dobruška
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 308SW rok výroby 2014 motor 1,2 130 k, po 3 letech provozu , měsíc po servisu, závada motoru. Za 200 opraveno bez vysvětlení. To samé další rok. Tentokrát za 1500 nový software ( který ale prý byl ve svolávačce) a další dva roky nic.
 2. tak si sám odpovím, byla to baterka v dálkovým ovladači. To se na lokomotivě nestávalo při startování tlačítkem.
 3. Zdravím, po 4 letech provozu , ujeto 40 tis. km, náhle nešlo auto otevřít dálkovým ovladačem, následně po manuelním otevření nešlo tlačítkem nastartovat. Po použití návodu dle příručky nastartováno. Baterie při použití nabíječky CTEK je po 3 hodinách OK, auto nyní startuje a odemyká zcela bez problémů. Má někdo podobnou zkušenost? Peugeot 308SW II 130k 1,2 Pure Tech
 4. dnes mi v servisu řekli, at´ raději používám BA98. Po 30 tis. se mi rozsvítila kontrolka motoru, zatím vyřešeno smazáním a novým nahráním, ale do budoucna to může být výměna lambda sondy a tady zrovna přijde na 5 táců. Jinak taky poslední rok přidávám VIF.
 5. tak jo.1,2 pure tech 96kW po prvním nadšení - zakoupeno v roce 2014 - po skončení tříleté záruky ( přesně 1,5 měsíce po) kontrolka porucha motoru. jestli to je lambda sonda, tak jsem našel na webu, že zrovna do tohodle auta stojí 5 tis. Už hledám, který auto... Tak uplynul rok a po servisu zase po 1,5 měsíci ta samá závada . V prvním případě za diagnostiku 501 kč a nic jinýho s tím nedělali, ted´jsem zvědavej s čím přijdou.
 6. asi provedli upgrade po bolševicku, mám ten samý problém. Apku jsem smazal
 7. Zdravím, jaké máte zkušenosti s touto apkou? Mě fungovala pár dní s 308, ale s 3008 odmítá spolupracovat. Prostě mi chybí ikona volantu a nevím jak to oživit ,kdyby mi někdo poradil, bych bych moc rád
 8. je to tak - "oteplilo" se a kontrolka už nesvítí.
 9. díky všem, na jaře se ozvu
 10. Auto v provozu od září, nyní po nastartování je blokování S&S vypnuté, samo se aktivuje po cca 5 min. a i když je motor prohřátý na 80°C , po stisknutí kontrolka chvíli bliká a pak se opět rozsvítí. Po opětovném startu se ihned rozsvítí. Má někdo podobnou zkušenost?
 11. nová 3008 je hezký auto, kromě exteriéru se liší od předchozí verze interiérem z 308, má mnoho dalších doplňků, takže jsem rád, že jsem koupil starou verzi v září - jak se znám tady by mi asi milion nestačil.
×
×
 • Create New...