Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      5 522


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      8 248


  4. Dave_k

    Dave_k

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      8 588


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.4.2020 Ve všech sekcích

  1. Weri 605

    Vtipy

    6 points
  2. ozzy56

    P 2008 výmena oleja

    nepoznají--museli by nechat udělat rozbor oleje a ten se dělá jen v případě nějakých nesrovnalostí (zadření motoru v době záruky atd.) já čistě osobně nechápu ty neustálé dohady kolem olejů, to si fakt myslíte, že výrobce předepisuje nějaký šunt, aby měl co nejvíce reklamací???, samozřejmě že existují i kvalitnější oleje než ten předepsaný výrobcem, ale je to stejné, jako když jsme kdysi dávali do motorů škody 120 olej MOBIL z Tuzexu zapojte do toho trochu ROZUM--je to jako házet perly sviním , lépe uděláte, když doporučený olej vyměníte ve zkráceném intervalu, víc se zapojovat a tady nechci, byl by to ztracený čas
    5 points
  3. VojtouNerCZ

    Co jste dnes udelali...

    Tady vymejšlíte názvy vrtáku, přitom to je prostě stromeček xD Jinak tím co poslal Dave to teď už nevyvrtneš, jestli tam máš díru to je fakt na ten stromeček.
    4 points
  4. Dave_k

    Co jste dnes udelali...

    Jde to vrtat i tímhle. V návodu baterie máš napsaný jakej průměr vrtat. Samozřejmě ta vana pro to musí mít připravenej širší okraj. Jo a jakmile navrtáš takhle vanu, tak většinou končí záruka.
    3 points
  5. Ferry

    Svítící kontrolka STOP

    Vsichni frajeri jezdi na cervenou a na zelenou stoji, protoze preci to pak jedou na cervenou ti druzi frajeri z druheho smeru
    3 points
  6. KoudaK

    Vtipy

    3 points
  7. Béďa

    Peugeot a Focal : různé značky, stejné hodnoty

    Peugeot spolupracuje s prestižní francouzskou značkou Focal od roku 2014, přičemž k posílení tohoto spojenectví došlo s příchodem vozů Peugeot 3008 a 5008 v roce 2016. Spolupráce se týká zejména vývoje Hi-Fi systémů pro vozy Peugeot. Oba francouzští výrobci sdílejí stejné hodnoty, což je nezbytným výchozím bodem pro oboustranně přínosné partnerství. Značka Focal patří mezi nejlepší světové výrobce Hi-Fi soustav. Tato francouzská společnost se sídlem v Saint-Étienne (department Loire) vyrábí reproduktory pro domácnosti a multimédiální využití, audio systémy pro automobily, aktivní studiové monitory pro nahrávací studia a kvalitní sluchátka. Všechny výrobky společnosti Focal jsou vyvíjeny a vyráběny ve Francii a těží z téměř 40 let inovací v oblasti exkluzivních akustických technologií. Inženýři společnosti Focal se do každého nového projektu značky Peugeot zapojují již od samého počátku. O dosažení co nejlepšího zvuku při dodržování kritérií proveditelnosti, možností implementace a výkonu audiotechniky rozhoduje mnoho kritérií. EMOCE VE VŠECH SVÝCH FORMÁCH Od roku 2014 se značky Peugeot a Focal společně snaží o to, aby byl zvuk na palubě koncepčních i sériových vozů pro řidiče i posádku zdrojem radosti. Ve všech společných projektech jde o totožné hodnoty, které obě společnosti ztělesňují a vyznávají: vysoké koncepční požadavky, francouzské know-how a pokročilá technologie. Designéři, inženýři a experti na akustiku obou značek spojili své odborné znalosti a know-how a společně vyvinuli prémiový Hi-Fi systém Focal. Výsledkem je produkt vytvořený na míru dle nejnáročnějších estetických a akustických požadavků, přizpůsobený vlastnostem každého vozu, s ohledem na konkrétní parametry zvoleného audio systému. Věnovali se vývoji interiéru každého modelu Peugeot s přihlédnutím k vybranému Hi-Fi systému. Toto společné úsilí zaměřené na zabudování reproduktorů přesahuje pouhé umístění jednotlivých částí systému v kabině. Vychází z několika let studií a vývoje strategických dílů zaručujících konečnou akustickou kvalitu. Pozornost je věnována každé části vozu: přístrojové desce, oknům, dveřím atd. Hledalo se nejlepší spojení designu a materiálů, aby bylo dosaženo eliminace vibrací a optimalizace uspořádání systému. V případě každé nové spolupráce je kompletně vyvíjen celý interiér. Hi-Fi systém Focal má vliv rovněž na celou řadu exkluzivních akustických vylepšení, jež se týkají hmoty dveří, výběru hustoty těsnicích membrán, vrstveného skla, simulací a studií objemů zatížení přístrojové desky, směřování výškových reproduktorů, otevírání a tloušťky ochranných mřížek ... Nic není ponecháno náhodě, prémiovému Hi-Fi systému Focal pro Peugeot se věnuje stejná míra pozornosti a úsilí jako nejnovější řadě reproduktorů Sopra nebo Chora. Poté je nutné vybrat reproduktory, ony jedinečné kousky, které Focal vyvíjí a vyrábí již více než 40 let. Jejich exkluzivní patentované technologie přepisují zvukový prostor a dokážou zprostředkovat všechny detaily a atmosféru poslouchaných hudebních skladeb. Následují hodiny dolaďování, během nichž odborníci na akustiku najezdí tisíce kilometrů, aby ze zařízení dostali to nejlepší a byl zaručen optimální a jedinečný zážitek z poslechu. Kvalita předchozích kroků je nezbytná i pro elektronické přizpůsobení zvukové scény. KONCEPČNÍ VOZY Bistrot du lion (Bistro u lva) 2014: první spolupráce mezi značkami Peugeot a Focal na koncepčním voze. Vznikl úžasný recept na nový způsob vnímání, poslouchání a ochutnávání jídla. Výsledný foodtruck je inovativní jedinečnou syntézou kombinující hudební prostor a pojízdné bistro. Foodtruck, který vymyslelo a navrhlo designérské studio Peugeot Design Lab, je vybaven 50 reproduktory Focal. Do bočních dveří bylo instalováno osm běžných a 32 vysokotónových reproduktorů s obráceným vyklenutím. Pro reproduktory byla vybrána patentovaná technologie Flax (lněná vlákna) značky Focal, která je zárukou dokonalého zvuku. Osm subwooferů na obou stranách foodtrucku posiluje basy. A konečně má DJ k dispozici odposlech z profesionálních reproduktorů Alpha 65 od značky Focal a výkon 17 400 wattů. Peugeot Fractal 2015: odhalení koncepčního vozu Fractal. Toto městské elektrické kupé je prospektivní studií kabiny Peugeot i-Cockpit®, která byla koncipována se zaměřením na lepší sluchové vnímání. Odstraněním všech překážek šíření zvuku se zvyšuje akustická čistota a komfort při cestování. Fractal disponuje audiozařízením 9.1.2 zkoncipovaným jako integrovaný vícekanálový systém. Tato inovace se vyznačuje přirozeným zvukem bez zabarvení, prokreslenou reprodukcí středových tónů a mohutností basů. Systém na míru tvoří celkem sedm reproduktorů Flax (lněná vlákna) a čtyři tweetery s obráceným vyklenutím. Vše doplňují infrabasové reproduktory SubPac umístěné do opěradla každého sedadla. Sestavu řídí 4 vysoce kompaktní zesilovače Focal o celkovém výkonu 1600 W. Audiosystém se přizpůsobuje konfiguraci vozu podle toho, zda jede v režimu kupé, nebo kabriolet. Peugeot Instinct 2017: tento elegantní „shooting brake“ představuje vizi autonomního vozu značky Peugeot. Řidič si může vybrat ze čtyř jízdních režimů, samočinných nebo manuálních, a může si zvolit dynamický nebo klidný styl jízdy. Auto je díky platformě „Artik Cloud“ prodlouženou rukou řidiče. Tato platforma předvídá řidičova přání a požadavky a upravuje atmosféru na palubě, přitom propojuje vůz s cloudem uživatele a s jeho připojenými zařízeními. K atmosféře na palubě přispívá také Hi-Fi systém Focal, který funguje v symbióze s osvětlením nebo polohou sedadel. Prostředí ve voze se přizpůsobí přáním řidiče v závislosti na zvoleném režimu jízdy. V případě samočinného řízení se volant zasune. Vzhledem k tomu, že samočinné řízení bude představovat jednu z příštích revolucí v mobilitě, stane se automobil přirozeným oblíbeným místem pro poslech hudby. Společnost Focal proto pro Peugeot navrhla systém, který nabízí 11 reproduktorů s membránami Flax (lněná vlákna), tweetery s obráceným vyklenutím z hliníku a magnézia a digitální zpracování signálu pro systém šitý na míru. Na zadních sedadlech jsou rovněž na vyžádání trvale k dispozici dvoje přenosná sluchátka Focal Listen pro individuální poslech. Každý si může užívat svou hudbu dle vlastních preferencí. Peugeot e-Legend 2018: protože v budoucnosti Peugeotu nemá nuda místo, představila značka koncepční vůz e-Legend. Designéři značek Peugeot a Focal spojili své síly a vznikl autonomní vůz budoucnosti s elektrickým pohonem a vyspělou konektivitou. Koncept má čtyři režimy řízení, z toho dva samočinné pro maximální pohodlí posádky. V elegantní a útulné kabině, v níž je využit samet a tropické dřevo Paldao, získává hudba zcela nový rozměr díky špičkovému Hi-Fi systému, který spojuje požadavky na dokonalou kvalitu poslechu a inovativní technologie se dvěma novými zvukovými funkcemi: „mapping“ umožňující například posílat pokyny navigace pouze řidiči, zatímco ostatní cestující mohou poslouchat hudbu; „zoning“ umožňující úplnou individualizaci obsahu, díky níž je každý člen posádky ve své zvukové bublině a vzájemně se neruší. Akustický systém zajišťuje bez ohledu na zdroj optimální rozptýlení zvuku a je ukázkou ozvučení interiéru budoucnosti. SÉRIOVÉ VOZY Peugeot 3008 & 5008 2016: vozy Peugeot 3008 a 5008 nabízejí ve světové premiéře prémiový akustický systém Focal jako součást originálního příplatkového vybavení. Know-how společnosti Focal je vloženo do systému složeného z 10 reproduktorů s nejmodernějšími technologiemi pro potěšení z čistého zvuku na palubě. Čtyři hliníkové obrácené kopulovité výškové reproduktory doplňují čtyři 165mm basové reproduktory s polyglassovou membránou a středový 85mm kanál s polyglassovou membránou pro dokonalou rovnováhu a přesnost. 20mm subwoofer Power-Flower™ s trojitou cívkou dodává dynamické nízké frekvence. Reproduktory jsou spojeny s 12kanálovým 515 W zesilovačem třídy AB/D. Základem systému Hi-Fi FOCAL Premium jsou právě tyto přesné technologické volby, které vycházejí ze 40 let technické historie a inovací značky. Peugeot 508 & 508 SW 2018: Peugeot a Focal spolupracovaly i na vývoji modelů 508 a 508 SW. Výchozím bodem projektu byl úspěch prémiového Hi-Fi systému s 10 reproduktory z vozů Peugeot 3008 a 5008, který byl přizpůsoben pro potřeby vozů 508 a 508 SW. Přepracováním designu, zejména s využitím perforovaných hliníkových mřížek výškových reproduktorů a začleněním systému na míru do těchto nových kokpitů, posunuly týmy Focal hranice komfortu na palubě opět o něco dále. Zaměřily se na dveře, skla a začlenění středového kanálu a subwooferu – audiosystém zde pozvedává řízení a čistotu zvuku na vysokou úroveň. Peugeot a Focal v rámci tohoto nového projektu předefinovaly obvyklé principy poslechu. Nová sluchátka Listen Wireless Peugeot, která se poprvé představila u vozů nový 508 & 508 SW „First Edition“, se opírají o veškeré dosavadní odborné znalosti obou značek v oblasti akustiky a estetického pojetí pro zvýšení kvality poslechu. Nový Peugeot 2008 2019: jízda po městě i mimo něj v novém Peugeotu 2008 je díky prémiovému Hi-Fi systému Focal s 10 reproduktory skutečným potěšením. Akustické zařízení je opět výsledkem společných návrhů a křížových studií zaměřených na strategické díly (čalounění, dveře, mřížky atd.) a je dokonale přizpůsobeno městskému SUV. Více než jen partnerství Peugeot a Focal vytvořily partnerství, aby poskytly zákazníkům výjimečný zážitek z poslechu v autě, současně ale spolupracují i nad rámec pouhého vývoje Hi-Fi systému přizpůsobeného danému vozu. Zaměřují se i na veškeré předcházející i navazující detaily pro zajištění co nejlepšího zvukového zážitku. Týmy se proto obrátily na francouzského skladatele Benjamina Shieldena, aby napsal hudební skladbu Golden Lion (Zlatý lev), jež umožní naplno ukázat virtuozitu prémiového Hi-Fi systému Focal ve vozech Peugeot. Tato exkluzivní skladba má sloužit k jasnému a velkolepému předvedení kvality audio systému a prostředí pro poslech. Peugeot a Focal sdílejí své nepřetržité hledání akustické dokonalosti a zároveň usilují o ještě intenzivnější budoucí spolupráci.
    3 points
  8. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    To se Špačci nažerou
    3 points
  9. *nohafuc*

    Vtipy

    3 points
  10. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Jako, že jsi nemohl mluvit? Tomu v Tvém případě nevěřím Ale hlavně, že jsi se dobouchal pomoci , to by u nás doma neklaplo.
    2 points
  11. Dave_k

    Co jste dnes udelali...

    Jak bylo výše psáno na novou díru jo, ale větší už neuděláš, jelikož se nechytí vodící vrták. Jedině přes svěrku z druhý strany přitáhnout prkýnko ve kterým by se ten vodící vrták chytil. A vrtal bych to pokud možno zevnitř. Pokud není díra tak z venku vodící otvor, pak otočit, položit na dřevěnou desku (prkno, fošnu) a odvrtat.
    2 points
  12. Tak jsem to po 11 dnech od úrazu kolena nevydržel a jel se trochu projet. Super počasí. Koleno sice trochu bolelo, ale konečně jsem byl v přírodě.
    2 points
  13. MJSytic

    Cisteni klima

    Ne. Jen jednou za rok vyměním kabinový filtr. Bude to asi tím, že klimu používám celoročně na "auto" a šaškárny typu "vypnout-vysušit-vyrovnat teplotu před vystoupením apod." neřeším
    2 points
  14. Weri 605

    Vtipy

    2 points
  15. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň, tak to vypadá, že jsi utekl hrobníkovi z lopaty. Ještě že jsou na srazech jen sprchy.
    1 point
  16. JaHoo

    Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125

    až si to sedne tak uvidíš že v běžných rychlostech ve městě či na okreskách to jde - díky variátoru to do 50 kmh je docela svižné, že většině běžných aut ujedeš a na okreskách to 90-100 v klidu drží takže Tě nepředjíždějí náklaďáky a autobusy
    1 point
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Myslím, že měl vodák postupný vrták.
    1 point
  18. Havlicek.Lukas

    Kamera do auta

    kamera z cajny za 2 kila - viz obrazek o par prispevku vyse nazor si udelejte samy 13:30 - EDIT: kameru mam pripojenou docasne do USB portu v radiu RD45 pri prochazi zaznamu z karty sem zjistil ze kamera nataci ihned po odemceni vozu a nataci jeste asi 3 minuty po uzamceni (nez auto uspi BSI jednotku) pro nekoho mozna dobra vec pro nekoho zbytecna data jdou pretahnout pres OTG kabel do telefonu kde jdou i pres aplkaci upravovat zamykat atd.
    1 point
  19. bumbrlicekk

    Řádné členství

    Zaplaceno. Děkuji
    1 point
  20. MotoMoto

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    problém je , že je Jadran až moc čistý. Tím myslím málo planktonu. Často se stává, že sem kytovec dopluje a bohužel zahyne hlady.
    1 point
  21. Pe.Tr

    Vypnutí Start-Stop systému

    při koupi auta v roce 2016 jsem koupil rovnou příslušenství pro Hyundai (v čr schálené importem není) vyrábějí to poláci a dodává C.A.Systém i pro dealery mimo čr ,ok cena 2000,- , modul co simuluje stisk tlačítka po startu , delším stisknutím tlačítka se dá uplně modul deaktivovat.Žádný problém za celou dobu.
    1 point
  22. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Já nevím, neprodavám a ani nekupuji.
    1 point
  23. ozzy56

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    takže nebudou stát 100 Kč za kilo??
    1 point
  24. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Letos bude dobrá úroda třešní.
    1 point
  25. ChouLu

    Vypnutí Start-Stop systému

    Já se musím smát:) nejenže to zapisuje chybu do jednotky motoru a do jednotky udržování napětí, ale také se změní charakteristika nabíjení:) člověk to ale nijak nepozná, jenom bude blikat kontrolka eco při pokusu u chcipnuti. Ale zatím nemám zkušenost s novou 508, 208 a 2008 kde to už zase může být jiné. Např u hyundai i30 svítí palubka jak vánoční stromecek
    1 point
  26. Weri 605

    Řádné členství

    Určitě.... a hotovo... Teď už jen poslat peníze...
    1 point
  27. Bronnsky

    Vypnutí Start-Stop systému

    Ahoj, zkoušel jste někdo tento fígl? Ve VW koncernu to údajně funguje bez problémů a je to grátis.
    1 point
  28. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis Mám to stejně. Jen teda na tři, baterie, vývod hadicové sprchy a chrlič vody do vany. Před montáží se vrtali díry. Původně jsem to chtěl dát na sokl, ale máme vanu s dost širokým krajem.
    1 point
  29. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Dnes pokračovala záchrana bývalé 307 rodičů. Už zase jezdí Teď je na řadě interiér...
    1 point
  30. celda1970

    Kolik mate najeto?

    1 point
  31. bajza206 SW

    Cisteni klima

    Mám stále na auto a to někdy nastartuji a jedu třeba jen 500m a nikdy žádný problém ani smrad
    1 point
  32. Pe.Tr

    olej z automatu po 60000km

    kdyz to vemu podle sebe a aktualni udavanych zivotnosti aut (tzn po dobu zaplnění servisni knizky zaznamy o servise, tedy plus /minus 180000km.... - u hyundaie je předpis v 90000km dolít 0,7-1l oleje do automatu ( asi by to do tech 180tkm dala ) - kazdopadne nenarazil jsem na pripady ze nekomu umrel automat, driv auto umrelo na neco jineho nez na automat.- jinak autorizáky olej v AT nemeni. Coz moc nechápu, je to servisni ukon jako kazdy jiny a v servisnich postupech postup uvedeny je .Original hyu olej se prodava v litrovce za 800,- - u mercedesu je to podle kvaltovych prevodovek , nejbeznejsi 5 a 7 kvalty se meni pri 40 az 60 tkm podle provozu auta u 9kvaltu je prvni vymena pri 120 tkm a pak kazdych 40-60tkm-(jeste existuji CVVT automaty A a B třida) dneska defakto 95% novych mercedesu ma jenom AT a pokud nekomu umrela prevodovka tak bud diky stylu jizdy (hydromenic 15-20tisic oprava) , nebo diky neudrzbe nebo mu umre elektronicka deska ( cca 20tisic oprava) -v podstate se meni olej a filtr v automatu s kazdou druhou vymenou oleje v motoru. takze autorizak meni oleje i 10x denne. Mercedes ma 4 typy oleju do prevodovky litrovka od 600-900,- ale na vymeny oleje v AT ma ruzne programove pausaly takze cely servisni zasah (vymena oleje a filtru ) vyjde od 7500,- do 13000,- u PSA se olej taky neměnil , v serv planu bylo jen kdyz vykazoval automat anomalitu ve svem chovani a inicializace pres diag nepomohla. A to jeste ne vsichni v autorizacich se do AT pustili, vetsina spise odkazuje jako hyundai na specializovane opravce automatu. PSA pouzival dva typy oleju a litrovky byli okolo 800,- - vyse uvedene vychazim z toho ze jsem se v tech autorizacich pohyboval ci stale pohybuji (hyu a peugeot a citroen 2006-2012 a mercedes 2012-do ted ) jinak já měl v rodině pár aut s automatem -C8 3.0l 4kvalt ZF rv 2003, koupil jsem ho jako 6leté s 200tkm lehce mezi 3 a 4 kvaltem prokluzovali lamely vymenenil jsem olej a makala jak mela, prodal jsem ji s 250tkm a aktualne ma najeto 350tkm* , za mne byl provoz 70%okresky-15%mesto-15%dalnice -207 1,6vti 4kvalt rv 2007,kupil jsem ho jako dvoulete s 50tkm v 52tkm zacal padat dik AT do nouze, v deniku zaznam mnoho zaznamu od 40 tkm ohledne vady automatu , diag psal nejaky vystup el mag ventil, dle SB tam byli dva , objednal jsem oba , cca 1200,- ks , s Pepečkem205 3hodiny prace na heveru ,automat zustal v aute jen se rozebral predni mozek, novej olej a slapala jak hodinky. prodal jsem ji v 107tkm , aktualne ma tusim okolo 140tkm* moc to nejezdi a uz je tam treti majitel po mne.- , za mne byl provoz 70%okresky-15%mesto-15%dalnice ix35 2.0 crdi 100kw 4*4 6kvalt rv 2014 meli jsme to od novoty a ve 40tkm sla do sveta-takze oil jsem nemenil a fungovani jasne bez vad, aktualne ma 120tkm* ale servisni historii matu neznam.-, za mne byl provoz 70%okresky-15%mesto-15%dalnice ix35 2.0 crdi 136kw 4*4 6kvalt 2015 - tchanovo, ma to od novoty , automat se choval normalne, vymena oleje viz prvni příspěvek. Grand Santa Fe 2,2crdi 147kw 4*4 rv 2016 , mam ho od novoty a asi od 5000km je tam chip na 171kw a z 440Nm posun na 515Nn aktuálně mám 45000km , automat se chová jak má, výměnu oleje plánuji zřejmě kolem léta., za mne je provoz 70%okresky-15%mesto-15%dalnice *zdroj kontrolatachometru.cz
    1 point
  33. Lihous

    Kamera do auta

    No Aliexpres mel u me problem z prelomu Listopad Prosinec - hromada veci je jeste na ceste Z vetsi casti mame penize zpatky na dohodu pokud neco prijde doplatim zpetne - takto jsem uz vyrizoval dve ztracene veci ale na potvoru ty drazssi jako brasna na fotak. Stativ na velkou kameru atp .... ty jsou asi v propadlisti .... Jinak nam chodi "cina" max do 14 nekdy 21 dnu naprosto spolehlive - uz ted se tesim na pristi rok "JAK SE BUDE VYBIRAT "KALOUSKOVNE" TEDY DPH ZE VSEHO mimo EU" no a jaky"desatek" si za to budou rikat A ke kamere - jeden cas hodne doporucovali Xiaomi Yi Smart Dash Camera
    1 point
  34. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem s kolegou něco řešil a seděl jsem na bobku , od nás cca 1 metr byl geiger , najednou v něm zabublalo ( nemělo co ) jen ten zvuk , oba jsme na něj koukali co to je , nejednou z něj vyletěl potkan jako kráva a rovnou k mojí noze vyletěl jsem pravou nohou snad nad hlavu a ten krypl si to zamířil k levé , každý ví jak je složité hnout se stojnou nohou , díky bohu že jsem shodil 16kg a získal zpět trochu pružnosti . Měl jsem monterky a on se mi dostal do nohavice kam se hrabe Jean Claude van Damme , udělal jsem skoro rozštěp a toho šmejda z tý nohavice vyhodil ven . Kolega se tam možná smíchy válí ještě teď .
    1 point
  35. ChouLu

    Kamera do auta

    Za litr nepočítej s kamerou, na které přečteš SPZ přes den na delší vzdálenost, natož pak něco v noci
    1 point
  36. Veverka

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Takhle tam stal 4 dny...
    1 point
  37. vendelinek

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Taky takle.parkuju ,když vylezu je to srandovní.se.koukat jak.ostatni koukaji
    1 point
  38. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  39. Sawoy

    emise+STK2016 - Fapoff

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...