Jump to content

Vlado81

Uživatel
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Vlado81

 • ID člena
  55560
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,712 profile views
 1. nevedel by nekdo cislo dilu v case 6:28...ta guma obvodova. vybrali mi auto a po vymene skla je zkroucena a nezavira okno. diky
 2. Vlado81

  Vykrádání auta

  Co zkryte kameru do auta. Takova ta špionazni. Uvazuju ted taky. 3dny co mi to vybrali. Autokamera( prehistorie), kabel Lexia a nabíječky na mobil. Šel přes okno spolujezdce.
 3. Takže jako já. jenom 8. Bez lavice v Praze neprojdeš. Nema jak vyzkoušet zadní pásy. mi bylo řečeno. Výjimka je když máš auto z AAAAUTO. Projdeš i EK. viz kolega.
 4. Tak zkusil som obe regenerace jna mistě i jazdy a NIC. Jak si psal je malá diference(vykuchani) tak vyhodnotí že není potřeba regenerace asi Hlášení: Naplnění filtru pevných částic sazemi je rovno 0%.( potvrzeni) Regenerace nemožná.
 5. Tak to potěší že som zaplatil 6500kc za diru vo vyfuku(vykuchanu vložku). No posledne dva dotazy. 1.) Jak poznam že vyčko na nádrži je OK?Da info po tankovani že treba striknut aditivum? 2.) Myslíš že bych mal zkusit manual regeneraci za jazdy v tomto stave softwaru?
 6. Tak dnes som zkusel za PROVOZU. Rozdiel tlaku je.
 7. Snad to někomu pomůže. Mě to nešlo zase sundat.
 8. Jedine co ukazuje je teplota za katalizatorom(ale ci sa mení).Našel sem dokonce zalohu na CD. Pred Fapoff. Subor.dec Pokud uvidím změnu na diferenci tak by stačilo vymenit FAP. Nastavit výměnu v diagu. Prehrat subor .dec a som FAP ON. Když mi udělali FAP off tak sem pak měnil žhavicky a škrtici klapku. Jinak mi už nehlásí jinou závadu. Mohl se FAP zanašet víc kvuli těm zavadam?
 9. BohuželBohužel ano. Tlak sa nemění Takže buď je deravi úplně (fapoff) nebo nefunguje meranie. Upcham FAP na 50% a plechom a uvidim ci bude zmena. Môze byt pri FAPoff nejak deaktivaovane meranie diferencie? Ale až bude vonku TEPLO
 10. Ja to poznam podle diferencniho tlaku Fap 0 a nedělá statistiku jízdy po městě atd.viz foto všechno nafoceno pod jednotkou motoru a FAP filtr sada...
 11. Takže nejlepší bude se někam objednat aby mi proveřili funkci aditivace atd. Chtěl sem co nejvíc si udělat sám. zkusim ještě hledat na youtube. navody souvisejici s diag a FAP, regenerací. diky.
 12. Je to dlouho. Ale povedlo se zprovoznit PC aditivace? Taky mi to píše že neni přítomen. A to i před tim než sem nechal udělat fap off. Chtěl bych to všechno dát do cajku ale postupně sám. Aditivum se prelevalo v nadržce Takže tam nejaky je ale mevim jestli je v diagnostice vypnuty jenom nebo tam prostě není pc. Dik za info
 13. Nemám vyzkoušené ale co dát win7/32 buď na rozdělený disk nebo jako spustitelniu flash. Melo by to pri zapnutí fungovat tak že se zeptá který systém chceš win10 nebo win7/32.
×
×
 • Create New...