Přejít na obsah

Vlado81

Uživatel
 • Počet příspěvků

  305
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli Vlado81

 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

1 664 zobrazení profilu
 1. Tak zkusil som obe regenerace jna mistě i jazdy a NIC. Jak si psal je malá diference(vykuchani) tak vyhodnotí že není potřeba regenerace asi Hlášení: Naplnění filtru pevných částic sazemi je rovno 0%.( potvrzeni) Regenerace nemožná.
 2. Tak to potěší že som zaplatil 6500kc za diru vo vyfuku(vykuchanu vložku). No posledne dva dotazy. 1.) Jak poznam že vyčko na nádrži je OK?Da info po tankovani že treba striknut aditivum? 2.) Myslíš že bych mal zkusit manual regeneraci za jazdy v tomto stave softwaru?
 3. Tak dnes som zkusel za PROVOZU. Rozdiel tlaku je.
 4. Snad to někomu pomůže. Mě to nešlo zase sundat.
 5. Jedine co ukazuje je teplota za katalizatorom(ale ci sa mení).Našel sem dokonce zalohu na CD. Pred Fapoff. Subor.dec Pokud uvidím změnu na diferenci tak by stačilo vymenit FAP. Nastavit výměnu v diagu. Prehrat subor .dec a som FAP ON. Když mi udělali FAP off tak sem pak měnil žhavicky a škrtici klapku. Jinak mi už nehlásí jinou závadu. Mohl se FAP zanašet víc kvuli těm zavadam?
 6. BohuželBohužel ano. Tlak sa nemění Takže buď je deravi úplně (fapoff) nebo nefunguje meranie. Upcham FAP na 50% a plechom a uvidim ci bude zmena. Môze byt pri FAPoff nejak deaktivaovane meranie diferencie? Ale až bude vonku TEPLO
 7. Ja to poznam podle diferencniho tlaku Fap 0 a nedělá statistiku jízdy po městě atd.viz foto všechno nafoceno pod jednotkou motoru a FAP filtr sada...
 8. Takže nejlepší bude se někam objednat aby mi proveřili funkci aditivace atd. Chtěl sem co nejvíc si udělat sám. zkusim ještě hledat na youtube. navody souvisejici s diag a FAP, regenerací. diky.
 9. Je to dlouho. Ale povedlo se zprovoznit PC aditivace? Taky mi to píše že neni přítomen. A to i před tim než sem nechal udělat fap off. Chtěl bych to všechno dát do cajku ale postupně sám. Aditivum se prelevalo v nadržce Takže tam nejaky je ale mevim jestli je v diagnostice vypnuty jenom nebo tam prostě není pc. Dik za info
 10. Vlado81

  Diagnostika Lexia 3

  Nemám vyzkoušené ale co dát win7/32 buď na rozdělený disk nebo jako spustitelniu flash. Melo by to pri zapnutí fungovat tak že se zeptá který systém chceš win10 nebo win7/32.
 11. Vlado81

  Diagnostika Lexia 3

  Nevim jak ostatnim ale mě vyrtualbox zamrzal pri win10. Tak sem nakonec vzal šunku notebook a nainstaloval win 7/32 a pohoda.
 12. Vlado81

  Obnovení FAP filtru

  Jako Pražskou naplaveninu mě začíná pomalu strašit hon na FAP Off. STK za rok. Cenově FAP ON? FAP filtr DPF repas 174039 (13.834kc) ADITIVUM (3700kc) něco v nadržce mám (kontrola po demontáži) Přehrání softwaru. Původní mám na CD.Před FAP off. Bohužel ani předtím sem neviděl pc aditivace. Da se někde v BSI ... Zapnout a pak zkontrolovat funkci aditivace(kontakt víčka, čerpadla aditivace.atd) FAP v%. stav od koupě viz foto
 13. Diag mám. Ohřeju na aspoň 65°C olej prevodovky(podle diag)demontuju střední šroub(nemělo by nic vytect?)Funguje jako kontrola množství. Potom vyšroubuju ten krajní aby vyteklo skoro vše. Dám tam krajní i vnitřní a doliju nový.Asi projedu kousek, vyšroubuju ten vnitřní aby vyteklo vše nad potrebnou hladinu.potom teda nastaveni(nejake v diag)ještě nevim jak. Jen ten konec videa je divný. Jako by to spíš proplachoval. Nebo tam nalije moc a pak vyšroubuje ten šroub aby to co je navíc vyteklo. Diag nevim jestli měl. Dělá 20let převodovky. Našel sem na googlu.Chtěl sem poněm výměnu ale říkal že je to zbytečný když chybělo. Že se dolije a misto po myslim po 50tis se vymění po 30tis. Proplach nedoporučil kvuli filtru uvnitř. Že by se mohlo neco z filtru dostat ven a napáchat spíš škodu. Diky za ten olej.
 14. Ještě screening videa.
×
×
 • Vytvořit...