Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 5.2.2020 Ve všech sekcích
-
Dotaz k pohybu na účtu
Michal11 a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Chtěl bych poděkovat Peugeot Automobil Import za 6000Kč, které přistály na účtě. Poděkování patří i té, která to domluvila.8 points -
Dostalo mě do kolen :)
Karel a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
8 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Péťa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele čakom za téma
6 points -
new 2008 2019
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
Nevím jak to je u nové 2008, ale u mé nové 508 je jenom jeden rozměr disků a kol. Když jsem se na to ptal prodejce, tak uvedl, že v současné době kvůli emisním limitům má každé provedení auta schválen pouze jeden rozměr kol na kterém je auto dodáno. Mám ještě jednu perličku. Když jsem auto kupoval, tak jsem zjistil že u rozměru kol v TP je špatná šířka ráfku, misto 7j je tam 7,50j. Prodejce jsem na to upozornil a předal mu to k řešení. Auto jsem kupoval v dubnu 2019 a teď koncem ledna mi konečně od prodejce přišel dopis z Peugeot Automobil Import ve kterém schvalují správný rozměr kol. Dnes jsem s tím byl na registraci vozidel, kde mi to konečně opravili. Takže s tím rozměrem kol to není tak jednoduché.4 points -
Akva / Tera - všeobecný pokec.
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
3 points -
Opravy, údržba a úpravy
BooST a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele slimboy za téma
To akoze podla tohto obrazka tvrdis, ze mas rozvodovu retaz? Lebo ja tam vidim remen - polozka c. 2. Ak pod pojmom rozvodova retaz myslis polozku c. 3, tak to je len pomocna retaz na pohon druhej vacky, ale to nie je primarny rozvod. Cize odporucam Ti ten remen vymenit. Ale ak si myslis, ze nemusis nic menit lebo mas retaz, tak Ta samozrejme nebudem presviedcat - je to Tvoje auto.3 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ráno sněžení, dopoledne začalo foukat, sněžení ustalo. Po obědě se vybralo a ochladilo se k nule. Cesty, co zůstaly ve stínu jsou jeden led, třeba cesta k nám k baráku je na brusle. Jak zítra vyjedu na silnici nevím. Vody teče stále dost, kousek pod námi dokonce teče voda z příkopu přes silnici do zahrady. Až to zamrzne, bude tam v zatáčce veselo. Jinak vítr dnes před polednem zavřel I/11 na sedlo na Suchém vrchu. Nejdříve pro veškerou dopravu kvůli uviznutým nákladním autům. Vozidlo údržby najaté firmy dnes ráno havarovalo mezi Žamberkem a Jablonným nad Orlicí. Konec hlášení.2 points -
Nový NTB
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
e4310 mám doma s poslední verzí W10 a bez problémů. Jediná chybka je, že občas nejde touchpad, ale to je HW problém. Ten NTB prožil peklo Jen ho ber rozhodně s SSD. Ten otáčecí disk to "zabije".2 points -
Nový NTB
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ferinko2 za téma
.....babičke skladám poklonu....klobúk dole...2 points -
renovace alu kol vč změny barvy
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
Dostalo mě do kolen :)
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No policajt listek vylepí a potom si to vyfotí, aby byl dukaz že ho tam dal, a je duležitý aby byl na okně dveří řidiče, aby jsi ho videl a věděl že máš botu. Pokud tam nic není mužeš botku klidně přehlídnout. Taky na ty ceduli je telefon kam máš volat aby ti to sundali. Třeba: Na koho se obrátit při zablokování vozidla ? Strážník, který nasadí TPZOV vždy na okno od řidiče umístí samolepku, na které se nachází základní informace pro řidiče což je : Pozor toto vozidlo je zablokováno. V případě žádosti o sundání telefonní číslo 156. Na tomto telefonním čísle se řidič dovolá na městskou policií Strakonice, kde požádá o sundání tzv. „botičky“ Zdroj:http://www.mpstrakonice.cz/co-dělat-najdeteli-na-vozidle-tzv-„botičku“2 points -
new 2008 2019
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mirek D za téma
Původně jsem už měl zamluvenou předváděčku 3008 ale když minulý týden přivezli novou 2008 tak bylo rozhodnuto jinak,takže je to nakonec výbavy ALLURE, barva červená a motor 130koní. Navíc je tam navigace a tmavá skla . Cena byla podobná(509/520) ale rozhodla větší výbava. Velké auto nepotřebujeme,děti už jsou dospělé. Poloha za volantem chce trošku více nastavování aby člověk viděl jak ven i na budíky a seděl pohodlně ale pak to stojí za to,ani se nechce vystupovat... . Malý volant mi nevadí,ba naopak,řízení na mě lehce přeposilované ale to je u francouzů asi běžné (předchozí auto Mazda,tam je hydraulika). Co se týká velikosti interiéru je to spíše 4 místné ale chlap 180cm/100kg si za sebe sedne v pohodě,i nad hlavou místa dost.Materiály vypadají kvalitně a efektně,3D display je naprosto úžasný. Motor asi nemusím popisovat,ten znáte.... Jen se směji těm "odborníkům" kteří mi tvrdili že přece 1.2 nejede a aby jela tak to musíš točit na 5000 otáček.... . Co se týká podvozku tak podle měl tady našli ideální kompromis mezi pohodlím a jízdními vlastnostmi,za mě . Co se týká prodejce tak kupováno v Hodoníně a naprostá spokojenost,profesionální jednání a osobní přístup k zákazníkovi,koupeno 20.1.2020 a zatím najeto 220 km:-))2 points -
@ferinko2 babi se hodně snaží, zvládá mail, Skype, solitaire a přečte si i noviny, ale poslední dobou už ji házel pod nohy výkon samotného NTB @MJSytic díky za report, vezmu tedy ten + ssd v téhle cenové kategorii nic lepšího asi nenajdu. Problémy s touchpadem nevadí, babi stejně používá klasickou myš1 point
-
... invalidní průkazka na hlavu?1 point
-
1 point
-
Teď mě psal že už to má, moc díky kluci.1 point
-
508 a vynulování servisu
Pagvelius zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tlačítkem jak jsou budíky. Jsou na něm tuším 0000 Hele, ale tohle v manuálu k autu určitě je1 point -
Voda na strane spolujazdca
yarco zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
Pod pasem je sroubek1 point -
Tlačítkem u budíků Podržet tlačítko, zapnout klíček do druhé polohy, odečte to 10 vteřin, vypnout klíček a je vynulováno...1 point
-
sedák i opěradlo jsou zapojeny seriově takže když jedna deka odejde, tak druhá nefunguje.. Není nic jednodušího než změřit odpor .. pokud je nekonečný, tak je po dece1 point
-
samozřejmě jedna mrtvola cca 75 kg, néé obvyklých 1101 point
-
Jako třeba jedna mrtvola do 4 krabic?1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš. A z tou botou no jako i kdyby tam nebyla ta cedule tak normální člověk snad kouká po svým autě a takovýho vehyklu na kole by si všimnul. I když ženská no tak co můžeme chtít. Čímž jsem se nechtěl dotknout žádné ze zdejších žen protože těm by se taková věc jistě nestala.1 point -
dveře auta ne, ale ty kryty ano1 point
-
určitě chápeš, že nevyřeší, musíš se dostat pod koberec a vodu vysušit--třeba fénem na vlasy, opatrně horkovzduškou atd.1 point
-
Hele , tohle už je skoro na Měšťáky ! Všechno má své meze1 point
-
@Mirek D a v tom je ten problém--není tomu tak dávno, kdy jsi měl ve velkém TP i čtyři rozměry pneu a disků, myslím třeba disky 15-16-17-18'', samozřejmě k tomu i schválené rozměry pneu, takže sis mohl sám vybrat, jestli budeš jezdit na 15'' pneu s profilovým číslem 65, nebo na 18'' s profilem 35...dnes ti dají jeden, nebo dva rozměry a pokud chceš něco jiného, musíš papírovat a opruzovat na úřadech, popřípadě i znovu platit... upozorním, že se mi nejedná o extrémní rozměry kol, které výrobce k určitému modelu vůbec nedodává1 point
-
Demontovat stierace, zhodit ten plastovy kryt pod nimi a potom mozes ten priestor vycistit a uvolnit odvodnovaci otvor: http://allgoodnogood.blogspot.com/2015/05/peugeot-207-water-moving-and-sloshing.html Alebo nudzovo aj staci zobrat nejaky hrubsi drot a prepchat tie necistoty cez ten odvodnovaci otvor.1 point
-
Sytičovo stádečko
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
1 point -
AdBlue tam opravdu neni. AdBlue maji az auta s EURO6, coz ty nemas. Na druhou stranu za ty 3000kc a v Peugeotu ti tam pravdepodobne doplnili Aditivum, nejspise to byl ale Eolys powerflex. To je aditivum pro filtr pevnych castic a nikoliv AdBlue, ktere tam je nikolik kvuli sazi ale kvuli eliminace oxidu dusiku, aby bylo dosazeno normy Euro 6.1 point
-
Voda na strane spolujazdca
yarco zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
vodu nevypustis musis ji vysusit - takze noviny letaky a menit menit menit a hlavne vyresit kudy to tece ejstli to je tim odtokem vycistit a atd.1 point -
PEUGEOT VZDÁVÁ NA VÝSTAVĚ RÉTROMOBILE HOLD ELEKTRICKÉMU POHONU 45. ročník výstavy Rétromobile se bude konat od 5. do 9. února 2020 na pařížském výstavišti Porte de Versailles. Značka Peugeot se rozhodla podpořit přechod na nové zdroje energií, a proto na stánku sdružení Aventure Peugeot Citroën DS představuje vozy Peugeot s elektrickým pohonem uvedené na trh od roku 1941 až dodnes. Očekávaných 130 000 návštěvníků bude po pět dnů moci obdivovat vozy Peugeot VLV, Peugeot 106 Electric, první 100% elektrický koncepční vůz EX1 a nejnovější Peugeot e-208. Na stánku bude také vystaven také Peugeot 404, který oslaví 60. let. Aventure Peugeot Citroën DS představí letos na výstavě Rétromobile v hale 1, stánek 1F029, čtyři vozy, z nichž většina patří do jeho majetku: Peugeot VLV (Véhicule Léger de Ville = lehký městský vůz) je prvním elektrickým vozem značky. Vyráběl se v letech 1941–1945, přičemž celková produkce dosáhla 377 kusů. Tento automobil vybavený čtyřmi dvanáctivoltovými bateriemi nabízel už tehdy při rychlosti 36 km/hod dojezd 75 až 80 km. Peugeot 106 Electric se vyráběl v letech 1993 až 2003, celkem vzniklo 3 542 kusů. Byl určen především pro místní samosprávy a společnosti. Při rychlosti 91 km/hod poskytoval dojezd 80 km. Koncepční vůz EX1 byl 100% elektrický koncept, který v roce 2010 dosáhl šesti rekordů, jeden z nich vytvořil francouzský cestovatel, filmař, pilot a ochránce životního prostředí Nicolas Vanier. Dosažené výkony z hlediska zrychlení elektrického vozu nebyly dosud překonány. Peugeot 404, uvedený na trh v roce 1960, proslul oblými tvary, které vytvořilo studio Pininfarina. Peugeot 404 má za sebou velmi dlouhou mezinárodní kariéru. Celková produkce dosáhla téměř 3 miliony kusů. Měl mnoho verzí: kupé, kabriolet, ale také rodinné či obchodní kombi, valník s kabinou, pick-up či sanitka. Nabídku doplní Peugeot e-208, 100% elektrický vůz uvedený na francouzský trh v říjnu 2019. S podporou sběratelských klubů ho na výstavě doprovodí i jeho předchůdci, Peugeot 202, Peugeot 204 a Peugeot 205. 01_Peugeot_Retromobile.pdf1 point
-
Krabice od banánů a zavazadlový prostor 307
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Zjistil jsem že v Hornbachu nesmíš vynášet z prodejny zboží naskládané do krabice od jiného zboží. Na podzim jsem tam nakupoval nějakou instalatérskou droboť hledal jsem to tam v těch regálech samozřejmě že lidi to zbordelej že v jednom chlívku regálu je pět druhů podobnýho zboží, zrovna tam byl obchoďák od dodavatele toho zboží tak mi pomohl vybrat to správný co jsem potřeboval a ještě mi to dal do krabice ve které to dodávají a u pokladny mi to z té krabice vysypal a že krabice nesmí opustit prostor prodejny. Tak jsem se zeptal jestli jako vážně a on že jo. A když jsem mu řekl proč to teda nemají někde napsané a on že to neví a abych se obrátil na vedení prodejny. Tak jsem mu řek že si to může nacpat do té krabice že už to nechci a odešel jsem. Zajel jsem do Štěrbohol do OBI a tam neměli problém s tím že jsem " ukradnul " krabici a v ní si odnesl nakupovaný materiál.1 point -
Tak jiné jídlo bude k dispozici, ale nic super a omezené (guláš, smažák atd..) a polívky prý ano, dle denní nabídky... to teď paní neví co budou vařit....1 point
-
new 2008 2019
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mirek D za téma
Já teda k tomu videu....nepřipravené,amatérské,blábolivé. Slovní zásoba autora je na úrovni 3 třídy základní školy ale to mu nebrání myslet si že je kříženec Cicera a Miloše Knora,vydržel jsem sledovat do doby než v ceníku po asi 3 minutách usilovného hledání našel navigaci....1 point -
Ááá, další video od mistra "Docela" Místo reklamy/recenze dělá spíš ostudu1 point
-
Děkuji Vám všem přátelé.
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Ahoj @Pe.Tr, díky za označení, a díky za to že jsi to pochopil, co jsem měl na mysli, a tím jsi mě i teď přivedl zpět k mé myšlence, a udělám to stejný, stejnou částku a každý měsíc. Jen se ještě musím podívat na jaký účet to posílat, atd, třeba by mě někdo hodný mohl napsat údaje aby bylo i poznat že je to ode mě, bude to posláno z účtu tchyně, já účet nemám. A taky mě mrzí že tady @Pe.Tr už tak často nebude, protože on byl první koho jsem tady na klubu poznal osobně, tehdy v té malé vesničce jménem Praha na vánočním večírku, dovezl jsem mu tehdy nějaký díly na auto od @čakom a v Praze jsem mu je předával, ale prostě se mě jako nováčka pěkně ujal, a já za to byl rád. Tím mě i pomohl že tady na klubu jsou dobří lidé, a že tady mám být.1 point -
Rádo se stalo Vím, že to není z celkového pohledu nějaká extra částka, ale "lepší než drátem do voka", že jo Doufejme, že to je jen ta pověstná první vlaštovka a v příštím roce toho přilétne trochu víc Jinak s tím prodáváním. Nemá cenu se chlubit. Ten, kdo se soustředí jen na to špatné, tak ho to stejně zajímat nebude. A ostatní si toho dobrého dřív, nebo později všimnou sami.1 point
-
To je prostě otázka pocitu, nikoli matematiky.1 point