Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Print

    Print

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      2 183


  2. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      1 605


  3. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      5 522


  4. MilanF1

    MilanF1

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      17 042


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.4.2019 Ve všech sekcích

  1. 306-Kubik-S16

    partner klubu AUTOKELLY

    Ahoj všem, ted jsem volal s obchodákem s kelly... Situace se má tak že pokud budeme každý měsíc plnit bonusovou částku která je nastavena pro splnění tak by mohly platit ceny které ted jako příklad ukázal @Péťa Toto je bohužel pro nás ted pouze informativní protože stanovený bonus splníme opravdu málokdy zároveň je to motivace pro členy clubu pokud chtějí mít do budoucna ještě lepší ceny, opravdu si hlídat na každé pobočce aby doklad byl vystaven s naším hlavičkou a ne jako tak že sice slevu člen dostane naší ale dostane doklad bez hlavičky jako maloobchod ( pro vysvětlení jak to myslím,Peugeot club je vedený na Praze 9 každopádně pobočka tamhle někde v Ostravě může být franšíza což vede prodejce k tomu aby radši vystavily doklad bez hlavičky a obrat se připsal na pobočku v Ostravě než vystavit doklad s naší hlavičkou tím pádem obrat jde i v Ostravě na Prahu 9 ) S pozdravem pěkného dne Kuba
    4 points
  2. MilanF1

    Kolik mate najeto?

    Postupka
    4 points
  3. zenes

    Zenesova 3008 II GTline 1.6 PureTech 180 EAT8

    02/2019 - 1.6 PureTech 180 GTline EAT8 - Biela Nacré + Grip Control, Alarm a superuzamykanie + bezpečnostné skrutky kolies, original peugeot Pack Príves: Odnímateľné ťažné zariadenie, 13-pin kabeláž, Systém stability prívesu, Drive Assist Pack + Pack Bezpečnosť Plus, City Pack 2 - 1, Bezdotykové dvere batožinového priestoru, Vyhrievanie čelného skla, NAVIGAČNÝ SYSTÉM + Rádio s DAB Tunerom, FOCAL® Premium Hi-Fi System, Bezdrôtové nabíjanie smartfónu (Qi štandard) + 220 V zásuvka, Pack Electric, Pozdĺžne profilované hliníkové strešné lyžiny
    3 points
  4. Davidak79

    Vtipy

    3 points
  5. Vena garážmistr

    Za kolik tankujete?

    Milane v DP tankuju od té doby ( cca 6 let) co se povedlo odborářům prosadit prodej pro zaměstnance. A troufnu si napsat že na lepší naftu jsem nejezdil. Hlavně tam je tak rychlý obrat nafty že to žádná pumpa u silnice nemá takže je pořád čerstvá týdně se tam stáčí tři až čtyři návěsy každý má nějakých 30 tis. litrů možná víc. Hlavně všechny busy mají motory Iveco a to je jak známo vcelku háklivé na kvalitu nafty. A další věcí je že tzv. přechodné období tam není téměř znát protože zimní naftou se zaváží dva týdny dopředu než to požaduje zákon a obráceně při přechodu na letní se jede ještě týden někdy i déle na zimní protože nikdo si nedovolí aby došlo k takovému průseru jako před lety kdy se během víkendu ochladilo a většina vozů už byla tankovaná letní naftou a v pondělí se ty vozy které stáli celý víkend nedali nastartovat tehdy to odneslo pár potentátů a od té doby se nafta hlídá jako oko v hlavě.
    3 points
  6. Print

    Peugeot 206 RC

    Dneska sem jí holku vytáhl do práce. A řekl jsem si že se ještě před práci trochu projedu. Takže jsem vyrážel v 5 ráno ( pracuju od 7 a cesta ráno do práce trvá cca 30min)
    3 points
  7. Print

    Peugeot 206 RC

    Číslo 206 žije
    3 points
  8. Karel5008

    Nova 5008 1,6 HDi 88kw automat

    Ahoj vsem, posledni breznovou sobotu jsme si vyzvedli nove auticko - zatim velka spokojenost. Nemate prosim nekdo stejny motor a delsi zkusenosti ???
    2 points
  9. Weri 605

    Základní informace

    Však já to brala jako fór... v pohodě Pepito...
    2 points
  10. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    Dík, předpokládal jsem to, jen nemám přehled o měsíčním obratu (bez DPH). Ještě víc mě ale zaujalo, že se to vztahuje i pro předchozí nákupy, tedy že cenu slevu zpětně refundují. Tam už by to byl příjem klubu, který (při pohledu na klubový účet) by byl příjemný.
    2 points
  11. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Jelikož se blíží výměna spojky, rozhodl jsem se že to spojím s malilinko rozsáhlejším servisem. Co Žraloka čeká: Komplet spojka - objednána sada s dvouhmotou LUK Už delší dobu teče simering na klice (upozornění od servisu z dřívějška), jelikož únik byl zanedbatelný, rozhodlo se že se to provede až jednou dojde na spojku - tím pádem nastal jeho čas Výměna oleje - od poslední uběhlo 15 tisíc kilometrů, chci autu dopřát Výměna vzduchového a kabinového filtru - pro někoho zbytečně často ale opět chci autu dopřát a jelikož jsem alergik tak kabinový je pro mě nutností měnit každý rok Výměna oleje v převodovce - netuším jestli to vůbec někdo někdy dělal, tak pro klid na duši.. Manuální otočení klapky topení z "tepla na zimu" Snad jednou dojde na výměnu celého topení, ale teď to nebude.. Vyčištění klimatizace Nový pravý zadní reproduktor Nová gumová průchodka na kabeláž do víka kufru, ještě nevím jestli to vezmu i s kabeláží nebo si nové dráty natáhnu sám Dnes přišla první várka: oleje + filtry. Nejpozději začátkem příštího týdne by měla dorazit i spojka Edit: Už dorazila i spojková sada
    2 points
  12. BiFF

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    Po delsi dobe nahodim nejake foto Po svatcich se pojede ladit do Polska , akorad mam obavy ze budu muset vyresit bud oblozeni lamely nebo komplet spojku jelikoz po zimni prestavce holka klouze a nechce se chytit Takze udelame Setup A 1 Bar a pak Setup B cca 1,8 Bar
    2 points
  13. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  14. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  15. jarda.simkanin

    307 SW HDi 135 thorr001

    Ja jsem odpojil 2 hadicky nafty ve spoji u rozvodu a napojil kousky hadicky a dal je do plechovky s tec2000. Nastartoval a nechal běžet motor na volnoběh. Tec koluje a prepadem se vrací do plechovky. Po vyjeti plechovky se mi udelal takovej hustej šlem pres cely dno a motor běží mekčeji. Mám 307sw 1.6hdi 80kw s balonkem(bez cerpadla v nádrži)
    2 points
  16. petrhla

    Svolávačka

    Na webu svolavacky.cz je teď 5 nebezpečných závad k opravě. Řešil jste to už někdo v servisu? https://svolavacky.cz/dodavky-peugeot-a-citroen-mohou-byt-opravdu-nebezpecne-tyden-14-19/
    1 point
  17. skypeja

    PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)

    Ahoj, cca před třičtvrtě rokem mi s nájezdem nějakých 260t km umřel motor na mojí Fabii 1.4 16V 74kW. Začali jsme s partnerkou řešit nové auto, kdy já postupně opouštěl své sny a ona se přibližovala své vysněné (co nejnižší ceně) což bylo nutné, protože peněz není nazbyt . Takže z Octavie III kombi (ideálně před FL), to šlo na Fabii kombi, z ní na ojetiny, z těch na ojeté Astry ST z Německa, až jsem ze srandy zkusil reagovat na nabídku "skladového vozu" Peugeot 308 SW 110 na SAutu. (V té době jsem o Peugeotu vůbec neuvažoval, protože mi to přišlo jako luxusnější a tedy dražší značka). Dealer se mi hned ozval, maličko ještě poladil cenu a jelikož to bylo těsně před vánoci, a já měl v práci frmol, dohodli jsme se na předváděčku po novém roce. Předváděčka byla sice jen krátká 308ka, ale hned mě učarovala. Měla taky motor 1.2 110 ale krásný zátah motoru, komfort uvnitř, iCocpit.... šel jsem z předváděčky a měl jsem jasno - jinou značku už nehledám. Ještě jsem trochu pátral po kamarádech a hodně jsem četl tady, zjistil jsem že mezi spolužáky ze školy mám zdejšího šéfíka a ještě jednoho kluka, kterému také místo srdce bije v hrudníku LEV, na jehož slova nezapomenu: "Hele, je to sice trojválec, ale je to Peugeot, to nemůže bejt špatný auto-naštěstí to není THP, tak bych se toho nebál!" Ještě jsem tady hodně pročítal a byl si projet u skoro tchyně 2008 s motorem 1.2 82 (atmosféra) 61kW - a teda to je dosti šílené auto. Nakonec jsem si udělal tabulku, kde jsem srovnával u jednotlivých aut lidí z okolí jejich pocity z motoru a kW/kg auta. Po delším váhání pak padnul výběr na silnější motor 1.2 130 (96kW). Díky tomu pročítání a porovnávání vstoupila do hry ještě další potěšující informace a tou bylo 7 dní Peugeot. Díky volbě silnějšího motoru byla čekačka místo 14 dnů, nekonečných 3,5 měsíce! A teď už jen ve zkratce: 21.1.2019 - objednáno, složena záloha 3.4.2019 - vůz přistaven na prodejnu 4.4.2019 - doplaceno 11.4.2019 - vyzvednuto 12.4.2019 - přihlášeno na čísla 13.4.2019 - řádným členem klubu 17.4.2019 - koupena zahrádka a guma do kufru 24.4.2019 - zatmavená skla fólií 5% 28.10.2019 - koupeny zimní pneu Continental WinterContact TS 860 205/55 R16 91H FR a plechové disky KFZ 7J16 5x108 ET44 65mm Výbava: 308 SW ACTIVE 1.2 PureTech 130 S&S MAN6, barva P09G - šedá Hurricane, čalounění 67FX Látkové čalounění MECO černá Nad výbavu: Elektricky sklopná vnější zrcátka s vyhříváním, Zadní parkovací asistent, PEUGEOT Connect Radio (MirorLink+AndroidAuto), Koberce gumové 3D, Povinná výbava, OPTIWAY GARANCE 60m/60000km Jen co bude čas, přijdou polepit všechna zadní okna do 5% fólie. A až budou penízky, do kufru gumová vana a na střechu zahrádku kvůli kolům a na podzim zimní bačkůrky s plecháčema. Zatím maximální spokojenost, až teda na vůbec první ranní styk ruky s hliníkovou a hlavicí fofrklacku, kdy auto stálo přes noc venku a bylo kolem nuly.... v zimě při -10° to bude asi vzrůšo kdo tohle vymyslel, to by mě fakt zajímalo!
    1 point
  18. Pe.Tr

    (s)kopaná Praha-Čakovice 2019

    tak sezóna zahajena a rekl bych na prvni zapas po zime celkem slusne vykony. teda az na ty koncovky. hralo se dnes 6 na 6
    1 point
  19. MJSytic

    PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)

    A máš to ověřené u nových aut homologovaných podle WLTP? Protože právě tahle norma způsobila to, že se začala omezovat různorodost výbav, rozměry kol apod. Protože každý model s každou výbavou se homologuje zvlášť. A odpovídá normě jen tak, jak vyšel z fabriky
    1 point
  20. thorr001

    307 SW HDi 135 thorr001

    ten wynns asi zkusím u další nádrže a napíšu jestli to něco udělalo , rozdělávat palivovou soustavu se mi v domácích podmínkách úplně nechce... Dávat TEC2000 do nádrže si myslím že je blbost - přímo na obalu je od výrobce napsáno že motor má jet čistě na to čistidlo
    1 point
  21. Handulina

    Soutěž v poznávání vína - přihláška

    Taky se hlásíme @Handulina a @žabi To jsem na nás zvědavá
    1 point
  22. Radek Hurvajz

    Slabý příjem rádia clarion

    Jak pišu, kus normálního lankovýho drátu. Nebo se dají ty pletený měděný pásky koupit v autopotřebách. Třeba - http://www.autodoplnkyfro.cz/kostrici-pasky/965236-zemnici-pasek-kostrici-330x15-mm-medeny.html
    1 point
  23. Klemoň

    Základní informace

    Já se fakt picnu a pak se ještě zahrabu 2 metry , neeee 3 metry pod zem.
    1 point
  24. Hafity

    Cena rozvodů

    Naprostý souhlas s @inoxing…. Také tak postupuji.... P106, kterou mám do prosince pod dohledem jsem dělal taky jen řemen, protože: a) malý meziroční nájezd, b) vyšší stáří řemenu, ale točivé díly bez vůlí, c) v prosinci kovošrot....
    1 point
  25. skypeja

    PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)

    Když to tak čtu, tak 16ky jsou vlastně fajn a jsem spokojen
    1 point
  26. inoxing

    Cena rozvodů

    No zrovna jsem měnil na NFU jen rozvodový řemen za 350Kč (Gates) a zbytek jsem nechal původní- samozřejmě vše se kontrolovalo. Šlo o to, že motor nenatočil předepsané kilometry (120 tis. km), ale od poslední výměny už uběhlo 6 let a jelikož ložisku se nic moc nestane (pokud do něj nevnikne voda), guma létama stárne a když auto najelo za šest let 40 tis. km od poslední výměny celé rozvodové sady s vodní pumpou, tak mě to přijde zbytečné celé vyhodit, když tomu nic není (ložiska nehučí, kapalina neuniká, žádné mechanické poškození). Tohle si ale může dovolit jen někdo, kde kilometry opravdu sedí a po celou dobu to má např. jednoho majitele, který sám sebe neošidí, jen prostě málo jezdí. Ale jinak platí, že je lepší to měnit komplet, jak píše pesastor, je to jistota. U právě koupeného auta automaticky komplet, pokud předchozí majitel není opravdu věrohodná osoba- rodina apod. Ať už je napsané v servisní knize cokoliv, udělat rozvody je stále malý zlomek ceny oproti potkanému motoru...
    1 point
  27. Radek Hurvajz

    PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)

    Tak štvát tě to nemusí, při registraci by ti je nezapsali ani kdyby jsi se na hlavu stavěl, prostě dnes je to dané vyrobcem/dovozcem a šmitec.
    1 point
  28. Béďa

    Peugeot 206 RC

    radost z jízdy a o tom to je..
    1 point
  29. Ferry

    Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY

    ten postup nacteni adaptivnich hodnot jsi provedl ok, jeste zkus pojezdit
    1 point
  30. Alda_

    Aktualizace softwaru fóra a jeho aplikací

    Aktualizace fóra na verzi 4.4.2. https://invisioncommunity.com/release-notes/442-r83/
    1 point
  31. Charlie 1

    Nova 5008 1,6 HDi 88kw automat

    Parádní parník,ať slouží Tiše závidím
    1 point
  32. Laďa

    Nova 5008 1,6 HDi 88kw automat

    Pěkné ať slouží. Ze stejným motorem tady určitě nějací členové budou. Protože to je motor, který se dával ještě do starších 5008 (MPV)
    1 point
  33. Martinni

    307 SW HDi 135 thorr001

    po wynnsu to o něco líp jelo, ale nemám zkoušenej ten TEC2000, a wynns by se měl dávat každých 10 000 km znovu - pro čištění je 500ml na 20-30l nafty. ale pokud TEC vyčistí i vstřiky a čerpadlo až takhle haluzácky tak to nemusí být marný (možná tak jde využít i Wynn's)
    1 point
  34. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Pozor! Za to by tě ti ochránci mohli sežrat....
    1 point
  35. Weri 605

    Obecný pokec ke srazu

    Veveráku..., si moje zlato.... že nejedeš se mi fakt nelíbí... , ale dokážu to u těch skalních pochopit... ale těch 70.000 registrací.........................
    1 point
  36. radim.1008

    Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC

    15.4. - 21.4.2019 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=6d8acf7bd0
    1 point
  37. davidekcz

    407 -》 508SW GT davidekcz

    Nikde jsem necetl, ze by ladili i soft prevodovky. Nebo to nepisou, nevim...kazdopadne hodne si rozmyslim jestli do neceho pujdu, musel bych to mit 100% potvrzeny ze je to v cajku. Jinak k mym prvnim dojmum... Najeto cca 600km. Prvni cesta domu cca 200km, vetsina dalnice relativne klidna jizda, prumer 6,5l. Pocitadlo zatim nenulovano a najeto celkem 600km a po dnesku uz je prumer presne 8,0l. Ale nekupoval jsem takovejhle motor abych jezdil jak snek, ci dokonce na spotrebu
    1 point
  38. poldiss

    Vtipy

    1 point
  39. poldiss

    NOVÝ PEUGEOT 208R2: PRVNÍ TESTY

    Ty vole ten zvuk, to neni možný ne a pak že tříválce zní špatně
    1 point
  40. A kdyz uz jsem byl v tech opravach, sundal jsem z kapoty od kun rozskubanou deku, sebral zene kus netkane geotextilie na zahony, vzal stavebni penu a deku opravil, na to, ze z kapoty visely cary, to drzi super
    1 point
  41. Pažout508

    Pažoutova 508sw

    @Davidak79Proč stahovačky? Mívají nějaké problémy? Mě to u staré 508 chodilo bez problémů. A kdyby tak vyříznu kousek tlumení a pak přelepim @davidekcz Repra nejsou žádné top ,ale lepší než origo, cena 2500Kč za 4ks s výškama. Subik byl za 6200kč asi by se dal levněji. 4Konektory na origo kabel 120kč a tlumení 2 balíky 2500kč ale zpotreba na dveře 1 balík , takže druhý padne do kufru. Jo a zapomněl jsem na 18mm kroužky pod repro.
    1 point
  42. OK406

    Vtipy

    Krásná dáma vkročí do lékárny , jde rovnou k magistrovi a hledíc mu přímodo očí klidně říká: "potřebuji kyanid." Lékárník se ptá:" Na co proboha potřebujete kyanid?". Dáma odpoví: "Jdu otrávit manžela". Lékárník vyvalí oči a namítá:"Panebože!Nemůžu Vám dát kyanid na zabití manžela! To je protizákonné! Příjdu olicenci! Oba půjdeme do vězení Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s lékárníkovou ženou. Lékárník koukne na obrázek a povídá: " No - to je úplně něco jiného."Neřekla jste, že máte recept."
    1 point
  43. FrantaCV

    Vtipy

    Foto roku.
    1 point
  44. V patek 406 prosla revizi LPG a rovnou i emisema, opet bez znamosti, sice nemela tak super vysledky jako u cabria, ale na projiti to stacilo Ted je potreba pripravit se na STK. A kdyz neni po ruce COcko a do konce platnosti zbyva uz jen par dni, je treba improvizovat a prejit k metodam leteckeho prumyslu a modelarstvi
    1 point
  45. Weri 605

    Základní informace

    Nejsem fízl...
    1 point
  46. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  47. Pažout508

    Pažoutova 508sw

    Nedalo mi to a dotáhl jsem tu hudbu. Včera jsem byl v Hradci, původně jen pro barvu na třmeny. Nakonec jsem odjížděl se čtyřmi repro, dvěma balíky tlumící hmoty do dveří a barvou pro kterou sem jel. Tak tady je moje dílo . Jeden balík tlumení mi zbyl, tak to někdy lípnu do kufru.
    1 point
  48. Třeba pro nakup v Autokelly, tam potřeba jsou
    1 point
  49. jarokare

    Vtipy

    Popis windows pro méně zdatné
    1 point
  50. *nohafuc*

    Vtipy

    Víte, co je největší drzost? Když vlastníš obrovskou plantáž s tabákem, a tvoje žena kouří sousedovi.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...