Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.4.2019 Ve všech sekcích
-
partner klubu AUTOKELLY
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele 306-Kubik-S16 za téma
Ahoj všem, ted jsem volal s obchodákem s kelly... Situace se má tak že pokud budeme každý měsíc plnit bonusovou částku která je nastavena pro splnění tak by mohly platit ceny které ted jako příklad ukázal @Péťa Toto je bohužel pro nás ted pouze informativní protože stanovený bonus splníme opravdu málokdy zároveň je to motivace pro členy clubu pokud chtějí mít do budoucna ještě lepší ceny, opravdu si hlídat na každé pobočce aby doklad byl vystaven s naším hlavičkou a ne jako tak že sice slevu člen dostane naší ale dostane doklad bez hlavičky jako maloobchod ( pro vysvětlení jak to myslím,Peugeot club je vedený na Praze 9 každopádně pobočka tamhle někde v Ostravě může být franšíza což vede prodejce k tomu aby radši vystavily doklad bez hlavičky a obrat se připsal na pobočku v Ostravě než vystavit doklad s naší hlavičkou tím pádem obrat jde i v Ostravě na Prahu 9 ) S pozdravem pěkného dne Kuba4 points -
4 points
-
Zenesova 3008 II GTline 1.6 PureTech 180 EAT8
kuldam1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele zenes za téma
02/2019 - 1.6 PureTech 180 GTline EAT8 - Biela Nacré + Grip Control, Alarm a superuzamykanie + bezpečnostné skrutky kolies, original peugeot Pack Príves: Odnímateľné ťažné zariadenie, 13-pin kabeláž, Systém stability prívesu, Drive Assist Pack + Pack Bezpečnosť Plus, City Pack 2 - 1, Bezdotykové dvere batožinového priestoru, Vyhrievanie čelného skla, NAVIGAČNÝ SYSTÉM + Rádio s DAB Tunerom, FOCAL® Premium Hi-Fi System, Bezdrôtové nabíjanie smartfónu (Qi štandard) + 220 V zásuvka, Pack Electric, Pozdĺžne profilované hliníkové strešné lyžiny3 points -
Za kolik tankujete?
trucker1245 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Milane v DP tankuju od té doby ( cca 6 let) co se povedlo odborářům prosadit prodej pro zaměstnance. A troufnu si napsat že na lepší naftu jsem nejezdil. Hlavně tam je tak rychlý obrat nafty že to žádná pumpa u silnice nemá takže je pořád čerstvá týdně se tam stáčí tři až čtyři návěsy každý má nějakých 30 tis. litrů možná víc. Hlavně všechny busy mají motory Iveco a to je jak známo vcelku háklivé na kvalitu nafty. A další věcí je že tzv. přechodné období tam není téměř znát protože zimní naftou se zaváží dva týdny dopředu než to požaduje zákon a obráceně při přechodu na letní se jede ještě týden někdy i déle na zimní protože nikdo si nedovolí aby došlo k takovému průseru jako před lety kdy se během víkendu ochladilo a většina vozů už byla tankovaná letní naftou a v pondělí se ty vozy které stáli celý víkend nedali nastartovat tehdy to odneslo pár potentátů a od té doby se nafta hlídá jako oko v hlavě.3 points -
Peugeot 206 RC
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
3 points -
Peugeot 206 RC
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
3 points -
Nova 5008 1,6 HDi 88kw automat
kuldam1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Karel5008 za téma
2 points -
Základní informace
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Však já to brala jako fór... v pohodě Pepito...2 points -
partner klubu AUTOKELLY
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Dík, předpokládal jsem to, jen nemám přehled o měsíčním obratu (bez DPH). Ještě víc mě ale zaujalo, že se to vztahuje i pro předchozí nákupy, tedy že cenu slevu zpětně refundují. Tam už by to byl příjem klubu, který (při pohledu na klubový účet) by byl příjemný.2 points -
Rikic 407 coupe - prodáno..
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Jelikož se blíží výměna spojky, rozhodl jsem se že to spojím s malilinko rozsáhlejším servisem. Co Žraloka čeká: Komplet spojka - objednána sada s dvouhmotou LUK Už delší dobu teče simering na klice (upozornění od servisu z dřívějška), jelikož únik byl zanedbatelný, rozhodlo se že se to provede až jednou dojde na spojku - tím pádem nastal jeho čas Výměna oleje - od poslední uběhlo 15 tisíc kilometrů, chci autu dopřát Výměna vzduchového a kabinového filtru - pro někoho zbytečně často ale opět chci autu dopřát a jelikož jsem alergik tak kabinový je pro mě nutností měnit každý rok Výměna oleje v převodovce - netuším jestli to vůbec někdo někdy dělal, tak pro klid na duši.. Manuální otočení klapky topení z "tepla na zimu" Snad jednou dojde na výměnu celého topení, ale teď to nebude.. Vyčištění klimatizace Nový pravý zadní reproduktor Nová gumová průchodka na kabeláž do víka kufru, ještě nevím jestli to vezmu i s kabeláží nebo si nové dráty natáhnu sám Dnes přišla první várka: oleje + filtry. Nejpozději začátkem příštího týdne by měla dorazit i spojka Edit: Už dorazila i spojková sada2 points -
BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BiFF za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
307 SW HDi 135 thorr001
Martinni a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarda.simkanin za téma
Ja jsem odpojil 2 hadicky nafty ve spoji u rozvodu a napojil kousky hadicky a dal je do plechovky s tec2000. Nastartoval a nechal běžet motor na volnoběh. Tec koluje a prepadem se vrací do plechovky. Po vyjeti plechovky se mi udelal takovej hustej šlem pres cely dno a motor běží mekčeji. Mám 307sw 1.6hdi 80kw s balonkem(bez cerpadla v nádrži)2 points -
Na webu svolavacky.cz je teď 5 nebezpečných závad k opravě. Řešil jste to už někdo v servisu? https://svolavacky.cz/dodavky-peugeot-a-citroen-mohou-byt-opravdu-nebezpecne-tyden-14-19/1 point
-
PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele skypeja za téma
Ahoj, cca před třičtvrtě rokem mi s nájezdem nějakých 260t km umřel motor na mojí Fabii 1.4 16V 74kW. Začali jsme s partnerkou řešit nové auto, kdy já postupně opouštěl své sny a ona se přibližovala své vysněné (co nejnižší ceně) což bylo nutné, protože peněz není nazbyt . Takže z Octavie III kombi (ideálně před FL), to šlo na Fabii kombi, z ní na ojetiny, z těch na ojeté Astry ST z Německa, až jsem ze srandy zkusil reagovat na nabídku "skladového vozu" Peugeot 308 SW 110 na SAutu. (V té době jsem o Peugeotu vůbec neuvažoval, protože mi to přišlo jako luxusnější a tedy dražší značka). Dealer se mi hned ozval, maličko ještě poladil cenu a jelikož to bylo těsně před vánoci, a já měl v práci frmol, dohodli jsme se na předváděčku po novém roce. Předváděčka byla sice jen krátká 308ka, ale hned mě učarovala. Měla taky motor 1.2 110 ale krásný zátah motoru, komfort uvnitř, iCocpit.... šel jsem z předváděčky a měl jsem jasno - jinou značku už nehledám. Ještě jsem trochu pátral po kamarádech a hodně jsem četl tady, zjistil jsem že mezi spolužáky ze školy mám zdejšího šéfíka a ještě jednoho kluka, kterému také místo srdce bije v hrudníku LEV, na jehož slova nezapomenu: "Hele, je to sice trojválec, ale je to Peugeot, to nemůže bejt špatný auto-naštěstí to není THP, tak bych se toho nebál!" Ještě jsem tady hodně pročítal a byl si projet u skoro tchyně 2008 s motorem 1.2 82 (atmosféra) 61kW - a teda to je dosti šílené auto. Nakonec jsem si udělal tabulku, kde jsem srovnával u jednotlivých aut lidí z okolí jejich pocity z motoru a kW/kg auta. Po delším váhání pak padnul výběr na silnější motor 1.2 130 (96kW). Díky tomu pročítání a porovnávání vstoupila do hry ještě další potěšující informace a tou bylo 7 dní Peugeot. Díky volbě silnějšího motoru byla čekačka místo 14 dnů, nekonečných 3,5 měsíce! A teď už jen ve zkratce: 21.1.2019 - objednáno, složena záloha 3.4.2019 - vůz přistaven na prodejnu 4.4.2019 - doplaceno 11.4.2019 - vyzvednuto 12.4.2019 - přihlášeno na čísla 13.4.2019 - řádným členem klubu 17.4.2019 - koupena zahrádka a guma do kufru 24.4.2019 - zatmavená skla fólií 5% 28.10.2019 - koupeny zimní pneu Continental WinterContact TS 860 205/55 R16 91H FR a plechové disky KFZ 7J16 5x108 ET44 65mm Výbava: 308 SW ACTIVE 1.2 PureTech 130 S&S MAN6, barva P09G - šedá Hurricane, čalounění 67FX Látkové čalounění MECO černá Nad výbavu: Elektricky sklopná vnější zrcátka s vyhříváním, Zadní parkovací asistent, PEUGEOT Connect Radio (MirorLink+AndroidAuto), Koberce gumové 3D, Povinná výbava, OPTIWAY GARANCE 60m/60000km Jen co bude čas, přijdou polepit všechna zadní okna do 5% fólie. A až budou penízky, do kufru gumová vana a na střechu zahrádku kvůli kolům a na podzim zimní bačkůrky s plecháčema. Zatím maximální spokojenost, až teda na vůbec první ranní styk ruky s hliníkovou a hlavicí fofrklacku, kdy auto stálo přes noc venku a bylo kolem nuly.... v zimě při -10° to bude asi vzrůšo kdo tohle vymyslel, to by mě fakt zajímalo!1 point -
(s)kopaná Praha-Čakovice 2019
306-Kubik-S16 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
tak sezóna zahajena a rekl bych na prvni zapas po zime celkem slusne vykony. teda az na ty koncovky. hralo se dnes 6 na 61 point -
A máš to ověřené u nových aut homologovaných podle WLTP? Protože právě tahle norma způsobila to, že se začala omezovat různorodost výbav, rozměry kol apod. Protože každý model s každou výbavou se homologuje zvlášť. A odpovídá normě jen tak, jak vyšel z fabriky1 point
-
307 SW HDi 135 thorr001
Martinni zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
ten wynns asi zkusím u další nádrže a napíšu jestli to něco udělalo , rozdělávat palivovou soustavu se mi v domácích podmínkách úplně nechce... Dávat TEC2000 do nádrže si myslím že je blbost - přímo na obalu je od výrobce napsáno že motor má jet čistě na to čistidlo1 point -
Soutěž v poznávání vína - přihláška
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Handulina za téma
Taky se hlásíme @Handulina a @žabi To jsem na nás zvědavá1 point -
Slabý příjem rádia clarion
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jak pišu, kus normálního lankovýho drátu. Nebo se dají ty pletený měděný pásky koupit v autopotřebách. Třeba - http://www.autodoplnkyfro.cz/kostrici-pasky/965236-zemnici-pasek-kostrici-330x15-mm-medeny.html1 point -
Já se fakt picnu a pak se ještě zahrabu 2 metry , neeee 3 metry pod zem.1 point
-
Naprostý souhlas s @inoxing…. Také tak postupuji.... P106, kterou mám do prosince pod dohledem jsem dělal taky jen řemen, protože: a) malý meziroční nájezd, b) vyšší stáří řemenu, ale točivé díly bez vůlí, c) v prosinci kovošrot....1 point
-
PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele skypeja za téma
Když to tak čtu, tak 16ky jsou vlastně fajn a jsem spokojen1 point -
No zrovna jsem měnil na NFU jen rozvodový řemen za 350Kč (Gates) a zbytek jsem nechal původní- samozřejmě vše se kontrolovalo. Šlo o to, že motor nenatočil předepsané kilometry (120 tis. km), ale od poslední výměny už uběhlo 6 let a jelikož ložisku se nic moc nestane (pokud do něj nevnikne voda), guma létama stárne a když auto najelo za šest let 40 tis. km od poslední výměny celé rozvodové sady s vodní pumpou, tak mě to přijde zbytečné celé vyhodit, když tomu nic není (ložiska nehučí, kapalina neuniká, žádné mechanické poškození). Tohle si ale může dovolit jen někdo, kde kilometry opravdu sedí a po celou dobu to má např. jednoho majitele, který sám sebe neošidí, jen prostě málo jezdí. Ale jinak platí, že je lepší to měnit komplet, jak píše pesastor, je to jistota. U právě koupeného auta automaticky komplet, pokud předchozí majitel není opravdu věrohodná osoba- rodina apod. Ať už je napsané v servisní knize cokoliv, udělat rozvody je stále malý zlomek ceny oproti potkanému motoru...1 point
-
PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak štvát tě to nemusí, při registraci by ti je nezapsali ani kdyby jsi se na hlavu stavěl, prostě dnes je to dané vyrobcem/dovozcem a šmitec.1 point -
Peugeot 206 RC
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
radost z jízdy a o tom to je..1 point -
Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY
JeanJaquesKubi zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
ten postup nacteni adaptivnich hodnot jsi provedl ok, jeste zkus pojezdit1 point -
Aktualizace fóra na verzi 4.4.2. https://invisioncommunity.com/release-notes/442-r83/1 point
-
Nova 5008 1,6 HDi 88kw automat
Karel5008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Parádní parník,ať slouží Tiše závidím1 point -
Pěkné ať slouží. Ze stejným motorem tady určitě nějací členové budou. Protože to je motor, který se dával ještě do starších 5008 (MPV)1 point
-
307 SW HDi 135 thorr001
thorr001 zvýšil/snížil popularitu uživatele Martinni za téma
po wynnsu to o něco líp jelo, ale nemám zkoušenej ten TEC2000, a wynns by se měl dávat každých 10 000 km znovu - pro čištění je 500ml na 20-30l nafty. ale pokud TEC vyčistí i vstřiky a čerpadlo až takhle haluzácky tak to nemusí být marný (možná tak jde využít i Wynn's)1 point -
Pozor! Za to by tě ti ochránci mohli sežrat....1 point
-
Veveráku..., si moje zlato.... že nejedeš se mi fakt nelíbí... , ale dokážu to u těch skalních pochopit... ale těch 70.000 registrací.........................1 point
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
407 -》 508SW GT davidekcz
Agrafik zvýšil/snížil popularitu uživatele davidekcz za téma
Nikde jsem necetl, ze by ladili i soft prevodovky. Nebo to nepisou, nevim...kazdopadne hodne si rozmyslim jestli do neceho pujdu, musel bych to mit 100% potvrzeny ze je to v cajku. Jinak k mym prvnim dojmum... Najeto cca 600km. Prvni cesta domu cca 200km, vetsina dalnice relativne klidna jizda, prumer 6,5l. Pocitadlo zatim nenulovano a najeto celkem 600km a po dnesku uz je prumer presne 8,0l. Ale nekupoval jsem takovejhle motor abych jezdil jak snek, ci dokonce na spotrebu1 point -
Ty vole ten zvuk, to neni možný ne a pak že tříválce zní špatně1 point
-
Pažoutova 508sw
Tony Stark zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
@Davidak79Proč stahovačky? Mívají nějaké problémy? Mě to u staré 508 chodilo bez problémů. A kdyby tak vyříznu kousek tlumení a pak přelepim @davidekcz Repra nejsou žádné top ,ale lepší než origo, cena 2500Kč za 4ks s výškama. Subik byl za 6200kč asi by se dal levněji. 4Konektory na origo kabel 120kč a tlumení 2 balíky 2500kč ale zpotreba na dveře 1 balík , takže druhý padne do kufru. Jo a zapomněl jsem na 18mm kroužky pod repro.1 point -
Krásná dáma vkročí do lékárny , jde rovnou k magistrovi a hledíc mu přímodo očí klidně říká: "potřebuji kyanid." Lékárník se ptá:" Na co proboha potřebujete kyanid?". Dáma odpoví: "Jdu otrávit manžela". Lékárník vyvalí oči a namítá:"Panebože!Nemůžu Vám dát kyanid na zabití manžela! To je protizákonné! Příjdu olicenci! Oba půjdeme do vězení Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s lékárníkovou ženou. Lékárník koukne na obrázek a povídá: " No - to je úplně něco jiného."Neřekla jste, že máte recept."1 point
-
V patek 406 prosla revizi LPG a rovnou i emisema, opet bez znamosti, sice nemela tak super vysledky jako u cabria, ale na projiti to stacilo Ted je potreba pripravit se na STK. A kdyz neni po ruce COcko a do konce platnosti zbyva uz jen par dni, je treba improvizovat a prejit k metodam leteckeho prumyslu a modelarstvi1 point -
1 point
-
1 point
-
Pažoutova 508sw
Tony Stark zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
1 point -
Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Třeba pro nakup v Autokelly, tam potřeba jsou1 point -
1 point
-
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
Víte, co je největší drzost? Když vlastníš obrovskou plantáž s tabákem, a tvoje žena kouří sousedovi.1 point