Jump to content

ONDER138

Uživatel
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About ONDER138

 • ID člena
  66818
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 07/18/1990

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava, Radvanice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. To GT by mělo mít stejný nebo hodně podobný motor jako RC že ? 206 je fajné auto, mám ho fest rád. Jenom škoda, že v něm je utrpení cestovat někam daleko po dálnici. Pokud člověk jede mimo dálnice a jede jenom po okreskách, tak je to dokonalé.
 2. Má tady někdo zkušenost s Peugeot 207 RC ? ať už jako majitel, servisák nebo někdo, kdo to řídil. Jak je to s 207 RC, není to už těžký mastodont bez agility ? Měl by být zhruba o 200Kg těžší než 206 S16. Hodně o něm uvažuju, že bych někdy kolem Prosince vyměnil 206 za 207.
 3. Pokud setrvačník nevibruje ani nerachotí, tak ho není potřeba měnit.
 4. Souhlasím s Hafity. Spojkový váleček nebo spojkové lanko (podle typu auta). Řadit nahoru, dolu i vyřadit jde bez spojky. Pokud jde spojka sešlápnout těžce, tak přítlačák.
 5. Proč do něj někteří ryjí ?! Chce závodit mezi amatéry a řekl bych, že v kategorii N (sériové vozy). Pro ty co neví, tak tam není moc možnosti úprav. Koukněte na technické předpisy třeba pro okruhové závody Carbonia Cup. To hned každý musí závodit v kategorii A a ještě jako profík ?? Kde musí mít na daný rok platné homologované oblečení, helmu, pásy, licenci, auto atd.
 6. Já byl naposled v pneuservise 2 roky zpět, někdy v srpnu. Chtěl jsem nazout nové pneu na alu. Mechoš co to dělal, tak nejspíš rázovým utahovákem strhl jeden šroub a aby se na to nepřišlo, tak na závit dal nějaké silikonové lepidlo. Šroub prcnul zpět a já na to přišel, až když jsem přezouval na zimní kola.
 7. Ok, myslel jsem si to. Nazuju origo 16" pro jistotu. Stejně to je směšné. Zajímalo by mě co je, tak nebezpečného na autě co má o palec větší kola. A nebo někdo kdo si nasadí KW podvozek za 40 papíru.
 8. Koncem léta chci jet do Itálie starým BMW E34 a tady právě vzniká moje otázka. Auto je v technickém stavu 1A. Mám ho téměř celé udělané samozřejmě do originálu až na jednu věc a to jsou kola. Mám na něm 18" a na E34 se dávali max. 17" je to velký průšvih ? Jinak žádný laděný výfuk a podobné blbosti auto je tak, jak vyjelo z linky až na kola. Je velká šance, že mě třeba v Rakousku nebo třeba v Itálii budou dusit policajti ? Nebo spíše jdou po naftových autech bez filtru pevných částic ? Jo a prosím, ať odpoví pouze lidi co ví o čem mluví a ne někdo, kdo si přečetl nějaké bláboly na novinkách apod.
 9. Mě by jenom zajímalo jak to, že to dělalo ten zvuk i potom co si sundal drážkový řemen.
 10. ONDER138

  Obnovení FAP filtru

  Fap off servismani se hezky nabalili, teď budou mít zase žně, kdy ty filtry lidi budou chtít zpět.
 11. Děkuju za bleskovou odpověd
 12. Vím, že za inzerci se platí, taky jsem četl pravidla, ale nevím, jestli to platí i pro poptávku. Sháním jednu věc do dílny. No a moje otázka je. Můžu tam pověsit jeden inzerát do sekce koupím nebo musím předem něco zaplatit ?
 13. Jenom k té zapalovací rampě. To že je nová nic neznamená. xkrát se mi stalo, že jsem namontoval nový díl a nefungoval. Pak se koupil nový díl, ale origo a fungoval.
 14. ONDER138

  Vykrádání auta

  Moc bych si přál ho chytit při činu. Věřím, že by to už nikdy neudělal.
 15. ONDER138

  Vykrádání auta

  No právě je to panelák a parkoviště je na druhé straně než jsou okna. Policajti se volali, když to vykradli poprvé a je to úplně k ničemu. Zajímali je absolutní blbosti, několikrát si ho zvali na služebnu a pak po měsíci přišel akorát dopis "pachatel neznámy". Já jenom, jestli je tu někdo komu se něco podobného stávalo a jestli má nějaký nápad, jak na něho(je) vyzrát a chytnout.
×
×
 • Create New...