Jump to content

ONDER138

Uživatel
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About ONDER138

 • ID člena
  66818
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 07/18/1990

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ostrava, Radvanice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. Jenom k té zapalovací rampě. To že je nová nic neznamená. xkrát se mi stalo, že jsem namontoval nový díl a nefungoval. Pak se koupil nový díl, ale origo a fungoval.
 2. ONDER138

  Vykrádání auta

  Moc bych si přál ho chytit při činu. Věřím, že by to už nikdy neudělal.
 3. ONDER138

  Vykrádání auta

  No právě je to panelák a parkoviště je na druhé straně než jsou okna. Policajti se volali, když to vykradli poprvé a je to úplně k ničemu. Zajímali je absolutní blbosti, několikrát si ho zvali na služebnu a pak po měsíci přišel akorát dopis "pachatel neznámy". Já jenom, jestli je tu někdo komu se něco podobného stávalo a jestli má nějaký nápad, jak na něho(je) vyzrát a chytnout.
 4. ONDER138

  Vykrádání auta

  Tátovi už po čtvrté za sebou vykradli auto. Je to v rozmezí asi půl roku. Nic tam už nenechává, teď mu vždycky vezmou jenom rukavice, propisky a podobné chujoviny. Přemýšlím, jak tomu předejít nebo co udělat ať ten impotentní z*neumím psát slušně*ysyn už tam neleze, nebo ještě líp, jak ho chytnout. Měl by někdo nějakou radu ?
 5. Není lepší za těch 232 tisíc koupit origo 405 ?! Můžeš to využívat jako každodenní auto, plus máš vysokou šanci, že za 5 let to bude mít +- pořád cenu těch 232 tisíc.
 6. A co katalyzátor ? Když není ok, tak filtr pevných částic nefunguje, jak má. Možná i proto se, tak rychle zanese.
 7. Otevřit olejové víčko nebo vytáhnout měrku a jazykem zkusit tu pěnu. Pokud to je sladké je to těsnění a pokud slané, tak jenom kondenzát. Jenom další pomůcka k poznání problému, když si člověk není úplně jistý
 8. ONDER138

  Nová 208 2019?

  Samozřejmě, že to bylo myšleno jako vtip. Reagoval jsem na uživatele Šalda o stránku zpět o tom píše.
 9. ONDER138

  Nová 208 2019?

  206 Rc, 207 Rc, Corsa OPC, Fiesta ST, Mazda 3 MPS, Clio RS. To jsou typicky "ženské" auta, to opravdu chlap mít nemůže.
 10. Zdravím pánové a dámy, řeším výměnu skla a chci se zeptat, jestli je možné vyříznout sklo s dešťovým senzorem a nové dát obyč bez senzoru. Dešťový senzor nepoužívám, ale hlavní důvod je ten cenový rozdíl. Dík.
 11. Zdravim lidi, prosím o radu. Má S16 99KW jedno a nebo dvě čidla teploty motoru ?
 12. Měl jsem stejný problém. Rozpoj řídící jednotku a koukni na oxidaci na pinech. Pročisti a prostříkni sprejem na kontakty a pojede to.
 13. Mám 206 99KW a za mě říkám, že je hodně spolehlivý. Mám ho rok a potom co budík ukáže, že se olej ohřál, tak dostává dekle. Za celou dobu ani jedna chybička nebo nějaký náznak špatného volnoběhu nic.
 14. Vím, že to je několik let staré téma, ale informaci není nikdy dost. Kumpel má Saxo VTS 1.6 16V a já už víc než rok 206 S16. Jel jsem v saxu a xkrat jsme si je vyměňovali a zkoušeli a řekl bych, že obě auta jsou víceméně stejná. Jsou to sakra dobré káry a nedám na obě dopustit. Jinak na sprint pokaždé vyhraju s 206.
×
×
 • Create New...