Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 195


  4. Vena garážmistr

    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      6 620


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.12.2020 Ve všech sekcích

  1. Péťa

    Vtipy

    9 points
  2. jarokare

    Vtipy

    5 points
  3. Frantina

    Vtipy

    5 points
  4. Ota

    pravidla soutěže

    3.12.2020 "peugeot" DS21
    4 points
  5. MJSytic

    pravidla soutěže

    Ale oni to vědí. Přece umí číst, ne? Oni to posílají mimo soutěž
    4 points
  6. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Mno, na střední škole jsme se o vulgarismech přímo učili.... Profesorka tvrdila, že do jazyka patří, ale měly by se používat s rozmyslem, neboť jsou kořením jazyka.... A jak známo, když je koření příliš, nedá se to žrát.... Celý život se tím snažím řídit, bohužel každý má práh "koření" někde jinde.... A proto je tu asi ten "hlídač".... Mně osobně nevadí, umím ho obejít....
    4 points
  7. Moral3z

    307SW a 307cc od 15 strany

    Pche, prej, že tam nedám stromeček
    4 points
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jde vidět, že jste změkčilí čecháčci , bo když jedu v tramvajce se studentkama zdravotní školy tady v kraji razovitém, tak se někdy stydím, jak slušně mluvím, bo ty dnešní děvuchy umí tak sprostě, že byste se divili aji ušama
    4 points
  9. skypeja

    Vtipy

    VID-20201211-WA0006.mp4
    4 points
  10. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    Po dlhom váhaní, som sa pustil do namontovania zadných el. okien Mal som možnosť zobrať si všetko čo na to treba, čiže tlačidlá, mechanizmy, blokovanie, relé a konektory všetky, ktoré som potreboval a tiež aj tapacire bez dier Tapacíre mali iný čalúnený vrch ale to už som si vedel pekne rozobrať a dať svoje, keďže som už dávnejšie tú látku lepil Babral som sa s tým asi 5 hodín Sťahovačky vyvrtať, vybrať tú poistku na bežci na okne je strašna vec ale chce to len mať systém ako vlastne všetko pri tomto aute Najprv som si naťahal káble od dverí do ovládača a tak len spojil všetky - a + ťahal dopredu k poistkovej skrinke So švagrom sme napojili na šťavu relé a blokovanie a hotovo Tak dlho som toto chcel a konečne to mám, som veľmi spokojný !
    3 points
  11. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes trubka (já) na Trúbě
    3 points
  12. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Jestli to nejsou nějaký odborný medicínský výrazy
    3 points
  13. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Nechtělo. Nikdo by to nečetl. Stejně, jako pravidla fóra Díky filtru se to dozvíš hned po uložení příspěvku a můžeš to slovo pomocí úpravy nahradit nějakým slušnějším synonymem. A myslím, že zrovna ve tvém případě jsou ty zásahy automatu spíše výjimka, ne?
    3 points
  14. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    No a protože jsem už velkej kluk tak včera přišel na dílnu Ježíšek. Jeden kousek na popud @kirkiz A druhej kousek navýsost praktický a potřebný: třítunka zdvih od 75 do 500 mm dvojitá pumpa no prostě takovej zvedák jsem potřeboval protože ty moje co jsem dosud používal tak ač nebyli nějak starý tak přeci jen to byli spíš takový lepší hobby zvedáky a teď při podzimním přezouvání dostali dost na prdel.
    3 points
  15. Havlicek.Lukas

    307SW a 307cc od 15 strany

    uz to nekde bylo psane - jsou to vyztuhy u CC
    2 points
  16. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    opak je pravdou chlapyy , jezdím každý den a delší trasy, tak opravdu tankuju více, než obvykle , na konci roku dám spotřebu podle tankování...
    2 points
  17. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Jo tohle mě taky fascinuje na jutubu zgenerálkuje přední nápravu na passatu ve 14 minutovým videu s úsměvem na líci a když to vidíš tak klepne do čepu a on vyskočí z toho voka snad dřív než se ho kladivo dotkne. Poloosu povoluje krátkým trhákem já na ní včera navečer skákal půldruhého metru dlouhým jeklem a měl jsem co dělat. A to je i s jinýma návodama.
    2 points
  18. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Vyměněno čerpadlo u pračky. Týpek na jutubu 4 minuty od vyndání do zpetnasazeni filtru. No .... do desetinásobku jsem se vešel i s cigarem.
    2 points
  19. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Zase to začalo. Zabít nejenom krtka...
    2 points
  20. Driver

    Olej v chladící kapalině 2.0 HDI 100kW

    Jo ok, ty už víš, že by jsi elektroniku neopravil ani když ti někdo napíše návod jak na to. V pořádku. Ale on si sem přišel pro radu, protože něco neví, to je podstata tohoto fora (i ostatních z jiných oborů) kde si lidé sdílí rady a poznatky z určité oblasti. A je na tom tazateli, aby posoudil jestli daný problém podle rady co dostane zvládne sám nebo to přenechá odborníkovi. Stejně jako jsi to udělal ty. Ve chvíli kdy si jako první odpověď přečte "ať se do toho nehrabe a dá to do servisu" tak za prvé mu tím vůbec nepomůžeš a za druhé už sem nepřijde, protože si řekne, že je to web na h.... kde se vyskytuje akorát skupina namachrovaných typů co se s nikým jiným nebaví. Já jsem kdysi stejně jako tento tazatel tady na foru hledal odpověď na technický problém na autě. Odpověď jsem dostal a od té doby jsem tyto stránky začal navštěvovat pravidelně. Kdybych tenkrát dostal odpověď jako je výš tak tady dnes nejspíš už nic nepíšu... Jinak rád bych mu poradil, ale takový odborník nejsem tak to nechám na někom jiném...
    2 points
  21. Vena garážmistr

    Peugeot 407 2.2hdi výměna spojky

    Tak to přeju úspěšné hledání. Schválně pak dej vědět kde to udělali za " pusu " a navíc z doneseného materiálu. A nejlíp aby jsi to zítra dával na dílnu. A když pohledáš tady tak se dozvíš proč jsem to napsal už se k tomu raději víc rozepisovat asi nebudu.
    2 points
  22. *nohafuc*

    Co jste dnes udelali...

    Napište prdel. Sorry za
    2 points
  23. Šalda

    pravidla soutěže

    Moc bych poprosil klubáky ať žádný fotky neposílají, čím míň jich bude tím mám větší šanci vyhrát. Děkuji, konec hlášení
    2 points
  24. Akoc

    Máte satelit?

    Pre MotoMoto: Ako núdzové riešenie využívam nekódovaný Eurosport 1 (nie v HD, v nemčine) vysielaný Astrou 19,2E, transponder 12,226 GHz. Žiada si to motorické natáčanie paraboly alebo ďalší LNB konvertor, resp. twin konvertory v monobloku (jeden pre družicu 23,5E a druhý pre 19,2E).
    1 point
  25. Klema307

    Dálkové ovládání peugeot expert

    Díky za vysvětlení. Tak zůstane jako náhradní.
    1 point
  26. loque

    Rádio s androidom do 508

    Hej, nefungovala mi CANBUS komunikácia, ale mojou chybou, zabudol som zapojiť z takej kocky (dekoder canbus) konektor do samotného rádia, nakoľko redukcia z konektora pôvodného rádia do tohto je dosť krátka a ten veľký pôvodný konektor sa mi nemestí prepchať z pôvodného miesta kde bolo orig. rádio do priestoru, kde je displej, tak samotné rádio mi ide vytiahnuť iba malý kúsok. Inak funguje všetko bez potreby nejakého nastavovania. Obchodník na aliku bol ústretový, najskor poslal fotky sw nastavenia pre kontrolu, keď som mu odpísal že to mám ok, tak poslal foto zapojenia kabeláže a tam som mal chybu. A JBL pokiaľ viem tak nefunguje.
    1 point
  27. VojtouNerCZ

    307SW a 307cc od 15 strany

    Ta kovová je hnus... V zimě studí, v létě pálí. Tluču se do hlavy, že jsem tehdy vyhodil origo ošoupanou koženou a dal tam celokov... Teď je akorát tak sháním abych ji poslal na přešití jako volant Jinak koukám na ty fotky podvozku... Ty táhla vedoucí zepředu dozadu, to je co? Nějaká specialita u CC kvůli tuhosti?
    1 point
  28. Péťa

    Vtipy

    1 point
  29. dzavel

    Máte satelit?

    Freesat mám už asi 5-6 let. Eurosport 1 i 2 v HD aktuálně na satelitu funguje.
    1 point
  30. Weri 605

    pravidla soutěže

    Kluciiiii.... soutěž je o tom, že fotky pošlete na email..... takhle je nemůžu do soutěže zařadit..., je to proti pravidlům... A sou to krásný fotky.... je to škoda...
    1 point
  31. Péťa

    Za kolik tankujete?

    Lepší, než tam natlačit třeba CNG
    1 point
  32. Hafity

    406 2.0 hdi RHY netopí

    Jestli na hadicích udržíš ruku delší dobu (třeba 20 vteřin) tak to není na provozní teplotě.... Jo a samozřejmě bez rukavic....
    1 point
  33. Hafity

    Peugeot představuje troje nové nadčasové hodinky

    Nadčasové by se mělo zhruba rovnat rčení "nepodléhající módním trendům"....
    1 point
  34. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @radim.1008 u mě bude příští rok ROK KRTKA--buď já, nebo on asi zas prohraju
    1 point
  35. Agrafik

    Porovnání 5008 před a po faceliftu

    Oceníš v případě poruchy světla .
    1 point
  36. Klemoň

    pravidla soutěže

    Jo a ještě jedna - ta je suchá a je to auto kolegy - letce
    1 point
  37. Agrafik

    dotaz - bojler na vodu

    Vypustit určitě, ideálně do vany. A nemáš sežranou anodovou tyč?, pak to tam teče, protože z druhé strany závitu už většinou nic není. Pak ještě kolem topného tělesa, když ho prožere, protože už tam chybí ta anodová tyč. Já bych to nejdřív rozebral a pak nakupoval.
    1 point
  38. Háček

    pravidla soutěže

    Stačí moje krev na palubce 106ky? Kdyz jsem se dobejval na výměník topeni co začal tect..
    1 point
  39. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jen tak trošku kousek sekaný s bramborem a tatarkou
    1 point
  40. MotoMoto

    Máte satelit?

    Pepito, díky, ale já potřebuji satelitní příjem. Ne kabel.
    1 point
  41. Smoke_66

    Dneska vařim já

    Jak tady na to tak koukám, já snad vytáhnu na terasu gril a něco na něj hodím.
    1 point
  42. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Tenhle hovadský systém je tu jen díky hovadům, kteří se vyjadřují, jako otevřený kanál v pubertě a myslí si, jak moc jsou jejich vyjádření drsná A slovo prdel je krásný příklad toho, že se to týká ve většině případů slov, která jsou opravdu sprostá (bohužel to není úplně dokonalé a občas to semele i "povolený" výraz)
    1 point
  43. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Tak to jsem překvapen, nemáš u něj protekci? Já tu totiž pořád čtu, jak nekdo "neumím psát slušně", tak jsem tomuhle dle mého hovadskému systému nechtěl dát možnost k zásahu do mého sdělení
    1 point
  44. ChouLu

    kód chyby U1218

    klasická závada pokud máš stop start, tak většinou věští horší nebo vadnou baterii, jinak neřeš
    1 point
  45. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Sawoy - kdyby tady nefungoval ten Cipísek, co se stará o co nemá, tak bych klidně napsal z P*R*D*E*L*E (bez hvězdiček) , tak tedy pro lepší pochopení aspoň takhle
    1 point
  46. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Ze tří hvězdiček klika? To jsem ještě neslyšel.
    1 point
  47. brixtr

    Vtipy

    1 point
  48. Péťa

    Vtipy

    Komenský.mp4
    1 point
  49. V té době už budeš mít přeci levný,plně autonomní elektromobil,kterému jen řekneš,že chceš třeba k Radovánkoj do Ostravy a on tě tam bez jediné zastávky v klidu doveze.Radovánek tě přivítá v plné síle,nabídne ti bio salát a vodu,protože to je nejzdravější a vlastně to je taky skoro zadarmo,pak ti vysvětlí co všechno děláš špatně,a co bys vlastně měl dělat a jak se chovat.Nakonec se pochlubí ,že pár let před stovkou čeká s manželkou dalšího potomka,a že jeho tata před týdnem oslavil 130 narozeniny a bude se znovu ženit.(protože musí) Po této cca dvou hodinové návštěvě plné informací,podpory a zdravého pohoštění na čerstvém ostravském vzduchu,se budeš cítit jako znovuzrozený,a pln elánu do života.Dokonce budeš tak nabitý energií,že se odvážíš sám a bez přestávky řídit celou cestu domů.Budeš se cítit úplně jako v nebi.A až to budeš někomu vyprávět,tak ti nikdo neuvěří.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...