Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.12.2020 Ve všech sekcích
-
pravidla soutěže
brixtr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ota za téma
4 points -
pravidla soutěže
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ale oni to vědí. Přece umí číst, ne? Oni to posílají mimo soutěž4 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Mno, na střední škole jsme se o vulgarismech přímo učili.... Profesorka tvrdila, že do jazyka patří, ale měly by se používat s rozmyslem, neboť jsou kořením jazyka.... A jak známo, když je koření příliš, nedá se to žrát.... Celý život se tím snažím řídit, bohužel každý má práh "koření" někde jinde.... A proto je tu asi ten "hlídač".... Mně osobně nevadí, umím ho obejít....4 points -
307SW a 307cc od 15 strany
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Moral3z za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Karel a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jde vidět, že jste změkčilí čecháčci , bo když jedu v tramvajce se studentkama zdravotní školy tady v kraji razovitém, tak se někdy stydím, jak slušně mluvím, bo ty dnešní děvuchy umí tak sprostě, že byste se divili aji ušama4 points -
Peugeot 306 XT
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
Po dlhom váhaní, som sa pustil do namontovania zadných el. okien Mal som možnosť zobrať si všetko čo na to treba, čiže tlačidlá, mechanizmy, blokovanie, relé a konektory všetky, ktoré som potreboval a tiež aj tapacire bez dier Tapacíre mali iný čalúnený vrch ale to už som si vedel pekne rozobrať a dať svoje, keďže som už dávnejšie tú látku lepil Babral som sa s tým asi 5 hodín Sťahovačky vyvrtať, vybrať tú poistku na bežci na okne je strašna vec ale chce to len mať systém ako vlastne všetko pri tomto aute Najprv som si naťahal káble od dverí do ovládača a tak len spojil všetky - a + ťahal dopredu k poistkovej skrinke So švagrom sme napojili na šťavu relé a blokovanie a hotovo Tak dlho som toto chcel a konečne to mám, som veľmi spokojný !3 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Jestli to nejsou nějaký odborný medicínský výrazy3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Nechtělo. Nikdo by to nečetl. Stejně, jako pravidla fóra Díky filtru se to dozvíš hned po uložení příspěvku a můžeš to slovo pomocí úpravy nahradit nějakým slušnějším synonymem. A myslím, že zrovna ve tvém případě jsou ty zásahy automatu spíše výjimka, ne?3 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No a protože jsem už velkej kluk tak včera přišel na dílnu Ježíšek. Jeden kousek na popud @kirkiz A druhej kousek navýsost praktický a potřebný: třítunka zdvih od 75 do 500 mm dvojitá pumpa no prostě takovej zvedák jsem potřeboval protože ty moje co jsem dosud používal tak ač nebyli nějak starý tak přeci jen to byli spíš takový lepší hobby zvedáky a teď při podzimním přezouvání dostali dost na prdel.3 points -
307SW a 307cc od 15 strany
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
uz to nekde bylo psane - jsou to vyztuhy u CC2 points -
Za kolik tankujete?
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
opak je pravdou chlapyy , jezdím každý den a delší trasy, tak opravdu tankuju více, než obvykle , na konci roku dám spotřebu podle tankování...2 points -
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jo tohle mě taky fascinuje na jutubu zgenerálkuje přední nápravu na passatu ve 14 minutovým videu s úsměvem na líci a když to vidíš tak klepne do čepu a on vyskočí z toho voka snad dřív než se ho kladivo dotkne. Poloosu povoluje krátkým trhákem já na ní včera navečer skákal půldruhého metru dlouhým jeklem a měl jsem co dělat. A to je i s jinýma návodama.2 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Vyměněno čerpadlo u pračky. Týpek na jutubu 4 minuty od vyndání do zpetnasazeni filtru. No .... do desetinásobku jsem se vešel i s cigarem.2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Olej v chladící kapalině 2.0 HDI 100kW
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Driver za téma
Jo ok, ty už víš, že by jsi elektroniku neopravil ani když ti někdo napíše návod jak na to. V pořádku. Ale on si sem přišel pro radu, protože něco neví, to je podstata tohoto fora (i ostatních z jiných oborů) kde si lidé sdílí rady a poznatky z určité oblasti. A je na tom tazateli, aby posoudil jestli daný problém podle rady co dostane zvládne sám nebo to přenechá odborníkovi. Stejně jako jsi to udělal ty. Ve chvíli kdy si jako první odpověď přečte "ať se do toho nehrabe a dá to do servisu" tak za prvé mu tím vůbec nepomůžeš a za druhé už sem nepřijde, protože si řekne, že je to web na h.... kde se vyskytuje akorát skupina namachrovaných typů co se s nikým jiným nebaví. Já jsem kdysi stejně jako tento tazatel tady na foru hledal odpověď na technický problém na autě. Odpověď jsem dostal a od té doby jsem tyto stránky začal navštěvovat pravidelně. Kdybych tenkrát dostal odpověď jako je výš tak tady dnes nejspíš už nic nepíšu... Jinak rád bych mu poradil, ale takový odborník nejsem tak to nechám na někom jiném...2 points -
Peugeot 407 2.2hdi výměna spojky
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak to přeju úspěšné hledání. Schválně pak dej vědět kde to udělali za " pusu " a navíc z doneseného materiálu. A nejlíp aby jsi to zítra dával na dílnu. A když pohledáš tady tak se dozvíš proč jsem to napsal už se k tomu raději víc rozepisovat asi nebudu.2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
Napište prdel. Sorry za2 points -
pravidla soutěže
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Moc bych poprosil klubáky ať žádný fotky neposílají, čím míň jich bude tím mám větší šanci vyhrát. Děkuji, konec hlášení2 points -
Pre MotoMoto: Ako núdzové riešenie využívam nekódovaný Eurosport 1 (nie v HD, v nemčine) vysielaný Astrou 19,2E, transponder 12,226 GHz. Žiada si to motorické natáčanie paraboly alebo ďalší LNB konvertor, resp. twin konvertory v monobloku (jeden pre družicu 23,5E a druhý pre 19,2E).1 point
-
Díky za vysvětlení. Tak zůstane jako náhradní.1 point
-
Hej, nefungovala mi CANBUS komunikácia, ale mojou chybou, zabudol som zapojiť z takej kocky (dekoder canbus) konektor do samotného rádia, nakoľko redukcia z konektora pôvodného rádia do tohto je dosť krátka a ten veľký pôvodný konektor sa mi nemestí prepchať z pôvodného miesta kde bolo orig. rádio do priestoru, kde je displej, tak samotné rádio mi ide vytiahnuť iba malý kúsok. Inak funguje všetko bez potreby nejakého nastavovania. Obchodník na aliku bol ústretový, najskor poslal fotky sw nastavenia pre kontrolu, keď som mu odpísal že to mám ok, tak poslal foto zapojenia kabeláže a tam som mal chybu. A JBL pokiaľ viem tak nefunguje.1 point
-
307SW a 307cc od 15 strany
Moral3z zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Ta kovová je hnus... V zimě studí, v létě pálí. Tluču se do hlavy, že jsem tehdy vyhodil origo ošoupanou koženou a dal tam celokov... Teď je akorát tak sháním abych ji poslal na přešití jako volant Jinak koukám na ty fotky podvozku... Ty táhla vedoucí zepředu dozadu, to je co? Nějaká specialita u CC kvůli tuhosti?1 point -
Freesat mám už asi 5-6 let. Eurosport 1 i 2 v HD aktuálně na satelitu funguje.1 point
-
Kluciiiii.... soutěž je o tom, že fotky pošlete na email..... takhle je nemůžu do soutěže zařadit..., je to proti pravidlům... A sou to krásný fotky.... je to škoda...1 point
-
Lepší, než tam natlačit třeba CNG1 point
-
Jestli na hadicích udržíš ruku delší dobu (třeba 20 vteřin) tak to není na provozní teplotě.... Jo a samozřejmě bez rukavic....1 point
-
Nadčasové by se mělo zhruba rovnat rčení "nepodléhající módním trendům"....1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@radim.1008 u mě bude příští rok ROK KRTKA--buď já, nebo on asi zas prohraju1 point -
Oceníš v případě poruchy světla .1 point
-
1 point
-
Vypustit určitě, ideálně do vany. A nemáš sežranou anodovou tyč?, pak to tam teče, protože z druhé strany závitu už většinou nic není. Pak ještě kolem topného tělesa, když ho prožere, protože už tam chybí ta anodová tyč. Já bych to nejdřív rozebral a pak nakupoval.1 point
-
1 point
-
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Pepito, díky, ale já potřebuji satelitní příjem. Ne kabel.1 point
-
Jak tady na to tak koukám, já snad vytáhnu na terasu gril a něco na něj hodím.1 point
-
Tenhle hovadský systém je tu jen díky hovadům, kteří se vyjadřují, jako otevřený kanál v pubertě a myslí si, jak moc jsou jejich vyjádření drsná A slovo prdel je krásný příklad toho, že se to týká ve většině případů slov, která jsou opravdu sprostá (bohužel to není úplně dokonalé a občas to semele i "povolený" výraz)1 point
-
Tak to jsem překvapen, nemáš u něj protekci? Já tu totiž pořád čtu, jak nekdo "neumím psát slušně", tak jsem tomuhle dle mého hovadskému systému nechtěl dát možnost k zásahu do mého sdělení1 point
-
klasická závada pokud máš stop start, tak většinou věští horší nebo vadnou baterii, jinak neřeš1 point
-
Sawoy - kdyby tady nefungoval ten Cipísek, co se stará o co nemá, tak bych klidně napsal z P*R*D*E*L*E (bez hvězdiček) , tak tedy pro lepší pochopení aspoň takhle1 point
-
Ze tří hvězdiček klika? To jsem ještě neslyšel.1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Moral3z zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
V té době už budeš mít přeci levný,plně autonomní elektromobil,kterému jen řekneš,že chceš třeba k Radovánkoj do Ostravy a on tě tam bez jediné zastávky v klidu doveze.Radovánek tě přivítá v plné síle,nabídne ti bio salát a vodu,protože to je nejzdravější a vlastně to je taky skoro zadarmo,pak ti vysvětlí co všechno děláš špatně,a co bys vlastně měl dělat a jak se chovat.Nakonec se pochlubí ,že pár let před stovkou čeká s manželkou dalšího potomka,a že jeho tata před týdnem oslavil 130 narozeniny a bude se znovu ženit.(protože musí) Po této cca dvou hodinové návštěvě plné informací,podpory a zdravého pohoštění na čerstvém ostravském vzduchu,se budeš cítit jako znovuzrozený,a pln elánu do života.Dokonce budeš tak nabitý energií,že se odvážíš sám a bez přestávky řídit celou cestu domů.Budeš se cítit úplně jako v nebi.A až to budeš někomu vyprávět,tak ti nikdo neuvěří.1 point