Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.10.2020 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
čakom a 10 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Dneska jsem konecne dotahnul strechu na pristresku, takze klempirske prace zas vesim na nejaky cas na hrebicek docela jsem se dost nastrihal nuzkama, tak ted plech nechci nejakou dobu ani videt a ac to nebylo v planu, z pristresku bude asi nakonec plnohodnotna garaz, dodelame i vrata, sousedovic kocky mi chodi ochcavat cabrio a to fakt nee11 points -
pokec ke srazu
Vena garážmistr a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Radovanku.... já jako nechci zasahovat do tvých aktivit, ohledně elektriky jsi opravdu daleko... Máš můj obdiv a gratuluji, že si to zrovna v týhle republice dotáhl tak daleko... jenže.. Dohoda s importem je taková, že auta na clubové srazy zajišťuje Verýsek. A jsou pod jejím dohledem, aby se auta neničila atd... Pokud jde o to, dostat na sraz elektriku, tak to není problém logistický, ale technický...., (jednoduše - jde o novinku a zatím jsou auta dost vytížena...) takže jak píše Klemoň, děkujeme za nabídku... V rámci testování e-aut, článků do novin atd..., si (tuším jako předseda asociace) prosím oslov Peugeot ČR sám..., pokud s tebou budou chtít spolupracovat, tak proti tomu samozřejmě nic nemáme, ale Club nechce nyní vzhledem k dobrým vztahům s importem nějaké extrabuřty... - jednoduše - chceme ujídat a né se nažrat.. Elekteiku na sraz jednou snad dostaneme, jen si myslím, že tenhle to ještě nebude... jinak co se týče nakažení na srazu, tak jistá možnost tam samozřejmě je.., ale to je i v albertu a penáči... Přesto pochopím, pokud se někdo odhlásí... majitelé to zatím berou sportovně... rozsekla bych to asi 15.11. v neděli...9 points -
8 points
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
pavelu96 a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Hoši hoši.. Musím vám poděkovat, protože tohle téma mě poslední dobou vážně baví, čemu já bych se smál vždy po ránu u snídaně? Mě přijde, že Radovanek nějak nechce pochopit že elektromobil prostě není pro každého a snaží se nás přesvědčit že je.. Nechci se do toho zapojovat, všechny argumenty už tu padly a já odmítám startovat další kolečko Já osobně proti elektromobilům nic nemám, jen to prostě není nic pro mě.. Joo až budu mít jednou vlastní dům s garáží a dostatek peněz, tak elektromobil jako druhé auto do rodiny uvítám, protože do města je to super ale do té doby nee.. A mám pocit že už jsem to tu psal a ne jednou Ale tady se to točí furt dokola, tak co..7 points -
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
5 points -
4 points
-
P 208 II na ruční řízení
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Za mladých a blbých let když jsem začínal s ježděním a jezdil jsem u SÚS s trambusem jsem si na pumpě koupil taky kouli na volant abych byl za kinga jezdilo se s tím bezvadně dobrý to bylo hlavně když se v zimě jezdilo a jednou rukou se řídilo a druhou se ovládala sypací nástavba nebo radlice. Jenže na tom trambulínovy jsem normálně jezdil sám a když jsem měl volno tak byl jako záloha. No jednou jsem měl volno a kolega musel jet s mým trambusem protože na jeho zabouchal motor. A ráno když jsme střídaly jsem dostal jmen jako nikdo druhej. On si vzal nové montérky do práce bundy měl napůl rozepnutou a když vylejzal z trambus aby si naložil škváru na další okruh tak si natočil volant tou koulí jako ke dveřím a jak vylejzal tak se za tu kouli pověsil na tý montérkový bundě a říkal že tam vysel asi dvacet vteřin než si uvědomil co se děje a když si to uvědomil tak se ozvalo křupnutí a najednou se válel na zemi vedle auta a všechny knoflíky na kterých to drželo se vytrhli. Takže koule musela dolů a musel jsem mu vyfasovat nové montérky4 points -
4 points
-
pokec ke srazu
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No @Pe.Tr také to tak trochu vnímám. Tak to napíšeme asi takto : Radovánku, děkujeme ti za tvoji nabídku a zájem prezentovat i nové e-vozy od Peugeotu, ale momentálně není vhodná atmosféra požadovat od zastoupení tyto e-vozy. Vzhledem k situaci budeme rádi , zda bude k dispozici vůbec nějaký a pokud ano, bude to něco spalovacího. Myslím, že toto je slušná formulace a vyhneme se nedorozumění. Ale jinak si myslím, že k tomuto tématu je očividně zásadní otázka zda bude sraz reálný a zda se budou chtít členové za této (Covid) situace vůbec chtít účastnit a riskovat nákazu . . . .4 points -
pokec ke srazu
pavelu96 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
jako sorry ale tak nejak citim Radovanku jdi do prd ele , proboha proc se tak chovate?4 points -
3 points
-
3 points
-
pokec ke srazu
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Já bych auta na sraz vůbec teď neřešila. Vzhledem k tvrdým opatřením se obávám, že další sraz bohužel nebude, takže nemá cenu to teď řešit. @RadovanekPokud si chceš půjčit od Peugeotu elektrické auto, tak si to vyřiď kde chceš,ale sám za sebe a nee za klub.. Já určitě nic domlouvat nebudu..3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Agrafik a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
no, dyť sem to řikal já nic neplatim, kdybych to posuzoval tvoji logikou, tak je to "ježdění zadarmo" (stojí mě to dokonce mnohem míň než tebe elektrickej provoz) jenže já to posuzuju jinak, prostě no a zbytek shrňme tak, jak už jsem zde kdysi psal. Moje šetření přírody je o nespotřebě, ne o vysoký spotřebě a dotacích nebo levnějších tarifech, jako u tebe. Kvůli mě nemusí komíny elektráren hulit ostošest, respektive můj podíl bude mnohem menší než tvůj...a vůbec, už sem to tu psal, takže howgh PS: a teď už ale jako fakt!3 points -
pokec ke srazu
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
By mě zajímalo kam jedeš na ten sraz. Ty jedeš na Kokořín, ale máme být na Křivoklátsku.3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Nemáš! Ale ty to myslíš tak, že si nabiješ jen na xy%, protože si přece přijel jen xyz kilometrů a kdesi cosi...tohle jako fakt ne. ale já už na tebe nebudu reagovat, sem si dal předsevzetí, leda by mě zas praštila do vočí nějaká hovadina a muj smysl pro logiku by mě hecnul... PS (ale jako fakt "post scriptum completum ultima et finalis"): ve čtvrtek, když sem jel z jedný fabriky do druhý, na mě bliklo hladový voko. Tak sem zastavil, za pět nebo šest minut sem natankoval plnou, včetně fronty a zaplacení a teď na to zas jebu dalších 900-1000? km. Proč? Protože můžu! Kdybych měl elektroauto, tak nemůžu. Tečka3 points -
Akva / Tera - všeobecný pokec.
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
2 points -
2 points
-
Dažďovy senzor peugeot 306
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
A zapinat se musi vzdy pokud byl predtim vypnuty klicek zapalovani. Tzn i poku packa steracu zustane v poloze AUTO, tak pri dalsim startu motoru je treba vratit packu do polohy 0 a pak zpet na AUTO, aktivace destoveho senzoru je indikovana jednim setrenim steracu. Vse je popsano v manualu k autu. Staci si ho precist zdarma na https://public.servicebox.com sekce Prirucka pro uzivatele2 points -
video k novej 208 (2019, 2020)
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Tom1no za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Vím že jsem se zařekl že už jsem psát nebudu. Ale včera jsem na ytrubce shlédl Rasťo Chválu měl v testování Š Octavia v plugin hybridu a tomu bych rozuměl. A je fakt že on to tam vcelku lidsky vysvětluje na té škodovce a jasně deklaruje že to i jen díky ceně nebude pro každého. Jako jo něco takového když to bude cenově srovnatelné s klasickým nafťákem bych si asi uměl představit, ale čistou " tramvaj " si představit pro svoje potřeby nedokážu i když bydlím v domku a vytáhnout elektriku na dobíjení by asi nebyl problém ale proti je u mě cena a doba " tankování" . V tomto ohledu je pro mě jednodušší natankovat na pumpě nebo i za kanystrů kde to teda trvá déle ale pořád je to zdržení do 30 minut.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Fakt netusim, kde jsi prisel na to, ze jsem hater elektro. Ja jsem pouze hater tveho, zcela zcestne demagogickeho a nesmyslneho, zpusobu obhajoby, pocitani a prezentace. A to je sakra rozdil.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Agrafik za téma
Tady jem vidět, jak to dooprady je. Zdarma vs 8kč/kWh. Kdyby to zdarma nikdo nedotoval, nebo nerozpočítal do ceny, tak by to bylo klidně 8kč/kWh i na té nabíječce zdarma. Ono totiž ta rychlonabíječka něco stojí a rezerovaný příkon pro tu nabíječku taky a tam je trochu finanční rozdíl mezi právnickou a fyzickou osobou. Tak schválně, jestli už se o tebe dočkám ceny za takto vyrobenou kWh, v tomto případě prohnanou dalším akumulátorem. Měl si mu vysvětlit, jak už nám několikrát tady, aby to rozpočítal všem ubytovaným do ceny a bylo by to nabíjení zdarma.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Radovanek tak presne takhle si predstavuju totalne zaslepenyho cloveka, co dela elektromobilite jen a pouze medvedi sluzbu svyma demagogickyma kecama.2 points -
2 points
-
Je to případ od případu podle toho na koho narazíš na úřadě. Jestli to má základy/je to spojený se zemí je úplně jedno. Název ... to už je jiná káva. NIKDY nikdo nic takovýho nenazývejte přístřešek na auto pokud nemáte aspoň 4 metry k hranici pozemku a/nebo jiný i svý stavbě. Pergola, kolna, sklad zahradniho nábytku, letní kuchyně .... s tím už se dá pracovat. P.S. Bez ohlášení mj. Stavby u rodinného domu či rekreačního objektu, které stojí na pozemku této budovy a mají zastavěnou plochu nejvýše 25 m2, jedno nadzemní podlaží a jsou vysoké nejvýše 5 metrů, případně podsklepené do hloubky nejníže 3 metry. Tyto stavby ale musí souviset s užíváním domu, nesmí sloužit pro podnikání a nesmí se v nich skladovat hořlaviny a nebo výbušniny.1 point
-
1 point
-
P 208 II na ruční řízení
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
Vena garážmistr Také se mi stalo, že při vystupování z vozu se mi kulička navlékla do kapsy kalhot a ty to nevydržely. A to už dvakrát. Od té doby se snažím abych jí nechal nahoře v nejvyšší poloze při vystupování1 point -
Jenom bacha, aby se to nezvrhlo....1 point
-
video k novej 208 (2019, 2020)
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele fezoj65 za téma
1 point -
1 point
-
Tak když se bude chtít vzít někdy "E" na sraz, tak se vezme. Lidi na vyzvednutí jsou a nemusí se to řešit takhle složitě (jet vlakem do Prahy atd.) Jen musí být předem domluvený, jak se bude auto dobíjet. Vánoční sraz nemá (neměl) být v kempu, takže by se muselo dobíjet z obyč zásuvky (= dlouho) a tudíž bez zvláštního elektroměru...1 point
-
Trouba ve sporáku
sharpers zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Není jenom pootočená stupnice na kolečku?1 point -
Tak nejprve se uvidí jestli vůbec bude nějaký sraz. Vzhledem k tomu jaká opatření zase chystají. A pokud by sraz byl, tak jak už jsem řekla, elektrické auta se tam vozit nebudou.1 point
-
Co podsouvám, když nevíš co píšeš. Demagogu1 point
-
Peugeot – 210 let historie Nejstarší stále aktivní automobilová značka na světě funguje již od 26. září 1810 Peugeot oslavil 26. září 2020 210 let odvahy, vášně a inovací. Značka Peugeot a její jízdní kola a automobily vždy převracely zažitá pravidla, od módní revoluce v 19. století až po revoluci mobility. Za více než dvě století svět zaznamenal mnoho zásadních změn. Náš každodenní život se výrazně změnil i za posledních deset let. Je stále rychlejší, a to hlavně vlivem digitalizace a internetu, ale nejen to, objevily se nové způsoby myšlení a nové možnosti mobility. Po celou tuto dobu zůstal Peugeot na špici a zároveň se měnil a otevíral nové cesty umožňující přejít k větší škále služeb, nabízet trhům nová inovativní vozidla… a samozřejmě rozvíjet elektrickou mobilitu. K oslavě tohoto výročí připravil Peugeot dvouměsíční program jedinečných slavnostních akcí. U příležitosti oslav bylo vytvořeno speciální logo věnované 210. výročí značky. Od 24. srpna do konce roku 2020: spolu s oslavami 210. výročí značky Peugeot proběhne mezinárodní propagační kampaň „2.1.0. Let’s Go“ s výhodnými obchodními a finančními nabídkami určenými pro soukromé zákazníky. Na září a říjen byl vypracován plán věnovaný sociálním sítím, na nichž bude postupně zveřejněno 13 krátkých filmů připomínajících významné okamžiky značky: Peugeot 205, Le Mans 1993, Peugeot na WRC, Zaměstnanci, Peugeot e-Legend Concept, Pikes Peak, Šarlatáni na Indianapolis 500, Peugeot 404, Armand Peugeot, Peugeot Type 1, Peugeot 401 Eclipse, 6 ocenění COTY, Rallye Dakar. V průběhu září se v týdnu výročí konaly dvě exkluzivní akce na internetu: 24. září akce vyhrazená dopoledne pro novináře a odpoledne pro síť prodejců, 26. září, v den 210. výročí, byl na platformách značky na Twitteru, Instagramu, Facebooku a Linkedinu vysílán speciální program a byl zde představen exkluzivní film o osobnostech, které formovaly historii značky Peugeot. 26. září veřejnost zvolila nejikoničtějším vozem posledních dvou století Peugeot 508 Peugeot Sport Engineered. Od 1. září do 30. října činí vstupné muzea Aventure Peugeot v Sochaux pro všechny návštěvníky 1 €. Od poloviny září je v on-line butiku k dispozici kolekce lifestylových produktů Peugeot věnovaná oslavě 210 let značky. Kolekce „Since 1810“, určená pro fanoušky, je opatřená bílým logem na černém pozadí. Jedná se o nadčasovou kolekci, která zahrnuje kuchyňské předměty, jako je mlýnek na pepř, oděvní kolekce a sada miniatur se dvěma legendárními modely Peugeot. Pro prodejce je k dispozici sada „goodies“ s nápisem „210 years“ určená pro jejich zákazníky (klíčenka, plátěná taška), s černým logem na bílém pozadí. Od 28. září 2020 probíhá na instagramovém účtu Peugeot Motocycles volba nejikoničtějšího jednostopého vozidla z nabídky 12 historických nebo novějších modelů. Peugeot Motocycles, který funguje od roku 1898, je nejstarším výrobcem dvou a tříkolových dopravních prostředků, který je stále v provozu. K jeho nejdůležitějším inovacím patří: 1982: první skútr s plastovou karoserií v Evropě, 1996: první sériově vyráběný elektrický skútr Scoot’Elec, 2003: první skútr 125ccm vybavený ABS Elystar 125.1 point
-
Tak už máme všechny videa, ale bohužel jen s anglickými titulky. Dole na této stránce. https://www.peugeot.cz/znacka-technologie/svet-znacky-peugeot/210-let-nadseni-a-nezavislosti.html Přeji příjemné koukání.1 point
-
Když se pozorně podíváte tak syn ještě sedí za volantem. Za návěsem je má DS4, kterou jsem přijel na místo nehody po synovo zavolání, že naboural. Byl jsem tam dříve než sanitka. Tím je nechci pomlouvat asi dostali informaci, že to není žádný vážný případ a není třeba spěchat. V okamžiku mého příjezdu byla na místě již nehodovka a sepisovala nehodu. Co mne maličko překvapilo bylo to, že záchranáře ze sanitky rozhodily zablokované řidičovo dveře. Vzal za kliku ta mu zůstala v ruce a narodil se problém. Když jsem viděl, že netuší jak se dovnitř dostat tak jsem otevřel zadní dveře a synovi jsem řekl ať zatáhne za páčku otvírání. Přední dveře se tím uvolnily. To se asi projevila má skoro celoživotní praxe v servisu osobních automobilů. Někdy se do nabouraných aut jde dost obtížně dostat když nemusíte a vlastně ani nechcete dělat další škodu na voze.1 point
-
ahoj, už to mám--první foto je na parkovišti a druhé v přírodě1 point
-
1 point
-
panove, mam kontakt primo na fabriku. Ted me prisel novy cenik a mozna by se to dalo sehnat este o neco levnej nez z Ebay. Zalezi na postovnem, jake nasadi. Lexia/planet je ve verzi se 3 a 6 kabelama. K cemu je jich tolik potreba? Mam s nema vyborne zkusenosti. Zasobovali me VAG kabelazi a 100% spokojenost1 point