Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  2. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      5 522


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. Havlicek.Lukas

    Havlicek.Lukas

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      10 908


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.6.2020 Ve všech sekcích

  1. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @radim.1008 diky...jsme na svete... Tak vse na picu a historie se opakuje a jsme na JIPu.
    4 points
  2. Weri 605

    Vtipy

    4 points
  3. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes jsem byl na ZOZ (školení řidičů), díky dvěma kolegům to byl zážitek za všechny prachy. Skoro na každou druhou věc kterou přednášející řekl měl jeden nebo druhý bambilión poznámek. Takže mě z toho tak akorát bolí hlava. @Schreek @Klemoň @Pe.Tr dozvěděl jsem se tam novinku o které jsme mluvili na posledním pražském minisraze. Při silniční kontrole Tě příslušník může vyzvat k vykonání silniční technické kontroly prostřednictvím mobilního zařízení určeného k vykonávání silničních technických kontrol mají si na to zatím to zařízení půjčovat od rakušáků ke konci roku by měla mýt PČR k dispozici dvě tyto zařízení vlastní. Nebo ti může nařídit vykonat TK ve stanici STK/ME a ty jsi povinen se tam okamžitě odebrat a nechat vozidlo zkontrolovat a může tě poslat na STK/ME pokud je do vzdálenosti 16 km (dříve bylo 8 km) od místa kontroly. A pokud ti na místě sebere malý techničák tak už se nevystavuje papír na dojetí který se dával dříve a dalo se na něj jezdit 30 dní ale auto by jsi měl odstavit a z místa odvézt na odtahu a po odstranění závady opět na odtahu na STK. Říkal nám i přímo ten § ve kterém to je ale to jsem pustil z hlavy.
    3 points
  4. MJSytic

    308 GTi by Peugeot Sport

    Pak že s elektrickou ručkou nejdou dělat smyky P.S. Ta bílo černá je už bohužel prodaná
    3 points
  5. Medvěd

    Co je to za hada?

    A teď se vžij do téhle situačky. Jsi v Rumunsku, jdeš na tůru krasovým kaňonem, když tu Tě začne kolem žaludku tlačit včerejší výtečná večeře a ranní snídaně zapitá domácí slivovičkou a páč se škrundání stává opravdu nutkavým, opoušíš skupinu a běžíš si odložit své řidší kilo ztrávených pochutin někam do ústraní. A když už to z Tebe lítá, pod Tebou něco sykne a Ty koukáš, kterak většina lejna mizí na hadovi kamsi v neznámo. No kamarád přiběhl s očima navrch hlavy docela silně vyděšen a samozřejmě založil diskuzní téma, o kterém se hovořilo nejen několik hodin přímo v rámci výpravy (hlavně se řešilo, kdo by mu sál případný jed z rány, když se ví, že se v té oblassti často vyskytuje zmije růžkatá) ale často i při různých příležitostech k pobavení nezúčastněných posluchačů. Kamarád má prý až do dnes při zmínce o lejnu mizejícím v dáli podivné pocity
    3 points
  6. Weri 605

    Vtipy

    3 points
  7. pavelu96

    Dostalo mě do kolen :)

    To je tak, když jsi zedník a nechce se Ti do servisu, tak to uděláš po svém...
    2 points
  8. radim.1008

    Dostalo mě do kolen :)

    Nebo opravit zpětné zrcátko perlinkou...
    2 points
  9. RichVa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    jj, u nás před domem se parkuje v jednosměrce vlevo a takto tam stává poměrně dost aut. A když občas vidím, jak se někteří "umělci" snaží auto srovnat a přitom několikrát hupnou nahoru a zase dolů kouskem gumy, tak je ve finále skoro lepší to nechat stát tak jak se mu to "povedlo" napoprvé.
    2 points
  10. *nohafuc*

    P 2008 - potah na volant

    No tak jestli už se kluci dohádali,tak bych se s dovolením zkusil věnovat původní otázce. @Jarrmila V naší český kotlině bude asi problém tohle sehnat,ale šikmovočka na eBay nebo Alli něco málo nabízej a nevypadá to nejhůř. viz. Car Steering Wheel Cover 4 Style Artificial Leather Non slip For Peugeot 2008 2020 Year Model For Peugeot 4008 Peugeot 5008| | - AliExpress
    2 points
  11. Laďa

    Vtipy

    Proto udržuji nabití baterky v telefonu mezi 20 - 30%
    2 points
  12. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    @Šalda Ty posledni 2 obrazky tu byly uz o 2 příspěvky driv
    2 points
  13. Brizan

    Výměna baterie- jakou novou pro 1.6 Hdi 82 kW

    Byla tam stejná jako na fotce o pár příspěvků výše od Honza7 a tedy stejná jako píše MJSytic. Objednal jsem osvědčenou klasiku Exide konkrétně typ Autobaterie EXIDE START-STOP EFB 70Ah, 12V, EL700 což je přesně ta co tam má být.
    2 points
  14. profor

    Proforova 3008 Allure

    Teensy 4.0 ako CAN gateway medzi autom a panelom tlačítok.
    2 points
  15. Pepito

    Vtipy

    Nové modely nejen na zimu.
    2 points
  16. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  17. *nohafuc*

    Vtipy

    2 points
  18. Milan+

    Sbírka alkoholu-tipy na zajímavé kousky

    Dnes za malý melouch, cca půl hoďky s flexou v ruce.
    1 point
  19. Proto ja spojku na retězu nikdy neměl, vždycky jsem si ho zanytoval a byl klid. A lis vozim pro jistotu sebou, kdyby něco. Zkratit to jde vždycky za cenu že nedaš nejlehčí převody.
    1 point
  20. Davidak79

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Dnes pro radost
    1 point
  21. Aleš D.

    Katalyzátor Peugeot 301

    Ahoj. Napíši to sem. Když bude mít někdo tento problém a to s kilometry cca kolem 60 000 km, Tak věřte tomu, že se to netýká špatné funkce katíku jako takového a ve většině případů ani špatné lambdy. Skoro ve všech případech to je prasklý obal katalyzátoru. Zejména u 1.2 - a to pokaždé na spodní části samotného obalu. Je jen potřeba odstranit obal, nebojte je to hliník a je jen pertlovaný. Způsobeno je to jen levným provedením, nic víc. Stačí zavařit, ale pozor - je potřeba vytvořit chybějící vzpěru. ta kdyby byla, tak se toto nestává. Zejména u té 1.2 stačí do místa kde je na pozici hliníkového krycího obalu krycí volný obdelník, cca 4x6cm a v tomto místě navařit kus plechu jako vzpěru. Demontáž katíku z vozu zabere 10 minut. je tam krásný přístup.
    1 point
  22. radim.1008

    Židle - výměna kluzáku

    Taky bych našel alkamid i ten soustruh, ale s tou pracovní sílou je to horší.
    1 point
  23. profor

    Proforova 3008 Allure

    Díky, v prvom rade chcem len vedieť, čo kto posiela. A mimo to, nechajte sa prekvapiť:D Možno sa mi to zíde. Mám istý plán a chcel by som využiť CAN na prenos ovládacích povelov odpredu dozadu.
    1 point
  24. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Dnes rozvoz/dovoz dvojčata přijímačky. Uvidíme za týden. Od zítřka příprava na sobotní mejdan - 80. narozeniny tchýně. 16 lidí .... uff.
    1 point
  25. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Hele, byl to vánoční dárek ode mě a mě ta suma přišla přiměřená. Hlavně s bráchou seděl v autě majitel, co poradil co a jak, kvůli tomu nebyla potřeba ani žádná kauce + mohl jet vzadu i můj mladej a ten si tu půlhodinu taky užil. Brácha byl spokojenej a sám říkal, že by si uměl představit jízdu max. hodinovou, dýl že by v tom rambajzu nevydržel
    1 point
  26. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    @FruktisTak to držím palce o to víc, ať to dobře dopadne a jste všichni zdraví.
    1 point
  27. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    @Pepito to by mel Šalda radost - ten je na ty velky kozy ma 4 a dalsi si tam klidne i nahrabes
    1 point
  28. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    a chlapyy, viděli jste už prahy vylité betonem i s armovacíma drátama (roxorama)?? , fotku nemám, ale viděl jsem to na MB 1000 ještě za komančů...
    1 point
  29. RichVa

    Židle - výměna kluzáku

    Hledej nábytkové kluzáky narážecí Např. https://www.demos-trade.cz/strong-kluzak-narazeci-464-5-mm-cerny/ ale mají balení 200 ks nebo zkusit, za by se nehodilo něco z Hornbachu https://www.hornbach.cz/shop/Nabytkova-mechanika/Nabytkove-podlozky-a-kluzaky/S11988/seznam-zbozi.html
    1 point
  30. morepower

    Co je to za hada?

    Sem chtěl napsat, že to je slepejš a pak koukám a přede mnou to je napsaný už asi přesně třiadvacetkrát , tak jen pro uklidnění... já mám normálně na pozemku u baráku užovky. Ale jsou plachý, stačí dupnout z dálky a mizej. Zmije taky (mizej na dupnutí,....ne že je mám u baráku). Jak nám dycky řikali, ať jdem po lese potichu, tak na slunnejch pasekách a mýtinách to, kluci, neplatí, jo. Zvlášť esi se toho bojíte
    1 point
  31. Ajdamek

    Vtipy

    No kdyz by to byla pravda, tak at je to aspon tahle :D https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/sedmdesatileta-navrharka-vera-wang-popira-zakony-starnuti-40325775
    1 point
  32. Medvěd

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Foceno tento víkend kousek od Landštejna (Česká Kanada)
    1 point
  33. Vajaj

    rozměry kufru

    https://media.peugeot.ie/file/77/7/new-peugeot-rifter-spec-sheet.pdf
    1 point
  34. Pepito

    Vtipy

    To je hnus velebnosti
    1 point
  35. Hafity

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Koukám, že tam jezdí všechno, co má kola
    1 point
  36. Medvěd

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tak třeba byl pán(-í) rád(-a), že to tam aspoň takhle zahodil(-a)
    1 point
  37. Jarin011

    Proforova 3008 Allure

    Ty se na tom autě hrozně vyblbneš
    1 point
  38. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    Jestrabi lhota tusim Pan tech mustanku ma nekolik Peknej byznys si z toho udelal
    1 point
  39. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Dneska bratr čerpal vánoční dárek, na který se možná nejvíc těšil můj syn - projížďku ve Fordu Mustang v okolí Žehuně. Sraz a start akce byl u pumpy SHELL a KFC poblíž Žehuně ve 14,15 a tak jsme lehce před 13 hodinou vyráželi naším autem z Prahy (bratr mi ráno do telefonu sdělil, že ztratil na svém BMW přední SPZ a že doufá, že nás cajti nebudou stavět a moc se divil, když jsem mu vysvětloval, že jízda bez RZ = v případě zastavení PČR minimálně půl roku bez not). Tak jsme vyjeli naším pohodlným dostavníkem - brácha i Pavel si pak jízdu v Mustangu užili, jen Helča se dozadu fakt nevešla (ale netvářila se, že by jí to nějak extra vadilo). Po akci jsme vyrazili směr domov a dohodli se, že ještě zastavíme v Letňanech v BAUMAXu pro nějaké drobnosti - no a když jsme parkovali u prodejny, tak brácha zjistil, že bunda s doklady a peněženkou zůstala ZŘEJMĚ v Mustangu, že si jí SNAD položil vedle Pavla na sedadlo, kde původně měla sedět Hela ... a dotyčný pán tydlifoun nezvedal. Takže rodinka vyrazila pro ty drobnosti do BAUMAXu a já seděl v autě a sledoval, jak běží čas, páč v 17 hodin jsme měli být v Bubenči na večeři s matkou. v 16,15 (po 45 minutách !!!) přišla rodinka zpět k autu a brácha mě požádal, zda bych ho na otočku nezavezl do nějaké Lhoty poblíž toho KFC, že tam pán bude čekat. Takže rychlý telefon máti, že se start večeře muswí posunout na 19 hodinu a zrychlený přesun Praha - Lhota - Praha, který se povedl za cca 1,5 hodiny. Nakonec vše dopadlo dobře, ale ty nervy jak to vyřešit, když pán nebral telefon, ty nebyly nic moc
    1 point
  40. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Pro upřesnění pro @MJSytice
    1 point
  41. Medvěd

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Tady se sám sobě nejvíc líbím, obzvlášť ten kontrast s téměř bezvlasým kamarádem
    1 point
  42. Pepito

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Silný protivítr vzniká při rychlé jízdě na kole.
    1 point
  43. dzavel

    Vtipy

    1 point
  44. Kupoval jsem to v červenci 2017 s necelými 115tis.km. Auto mělo Optiway servis, proto tolik záznamů. prodano dne 03/10/2011 v Belgii Dat. opravy Prodejní místo opravce Č. Zakázky Kód příčiny Název Započtení Proběh KM Země 08/10/2016 017500401 4CD701N01 REPARPNEUS REPARATION PNEUS F7S 108207 BE 25/08/2016 017500401 4CD7QKB02 000000000001254 KLIMATIZACE FCI 103853 BE 25/08/2016 017500401 4CD7QKB03 0000642385 BALAI PLAT AP G FCU 103853 BE 02/08/2016 017500401 4CD7QKB01 0000000000000SN PROHLÍDKA 100000 FCE 103853 BE 07/06/2016 017500401 4CD7ANL01 000000000000054 KOLA FCI 99107 BE 18/05/2016 003300401 4CD655T01 PERMUPNEUS PERMUTATION PNEUS ROUES F1H 96270 BE 15/03/2016 017500401 4CD6SMK01 0000000000000SM PROHLÍDKA 90000 FCE 91032 BE 15/03/2016 017500401 4CD6SMK02 0000000000000AU ODKLÁDACÍ SK?Í?KA FCI 91032 BE 15/03/2016 017500401 4CD6SMK03 00006242Z6 CDE AUTORADIO FCI 91032 BE 13/01/2016 003300401 4CD6D9H01 PERMUPNEUS PERMUTATION PNEUS ROUES F1H 84156 BE 13/01/2016 003300401 4CD6D9H02 0000540401 VALVE COMPLETE FCI 84156 BE 28/10/2015 003300401 4CD5Y1601 00000000000ZPEZ 3008, 5008, 508: ROZVOD 120000 ZPE 79433 BE 28/10/2015 003300401 4CD5Y1602 0000621697 LAMPE PROJECT H7 L 12V-55 FCU 79433 BE 23/09/2015 003300401 4CD5UOV01 00000532W4 DOUBLE VOLANT FCU 77232 BE 23/09/2015 003300401 4CD5UOV02 PNEUSSTAND PNEU STANDARD F7S 77232 BE 23/09/2015 003300401 4CD5UOV03 0000425425 JEU 4 PLAQUETTE FCU 77232 BE 11/02/2015 011101401 4CD39LI01 0000000000000WL PROHLÍDKA KA?D ROK FCE 67863 BE 11/02/2015 011101401 4CD39LI02 00005600TJ BATTERIE 12V L2D - 640A - FCU 67863 BE 30/12/2014 003300401 4CD30D201 00006426XJ BALAI EV FCU 67400 BE 13/08/2014 003300401 4CD24TP01 0000000000000WL PROHLÍDKA KA?D ROK FCE 60000 BE 13/08/2014 003300401 4CD24TQ01 1608520680 JEU 4 PLAQUETTE FCU 60000 BE 24/04/2014 015700401 4CD2EBV01 000000000001265 PALUBNÍ NAVIGA?NÍ SYSTÉM FCI 53200 BE 28/01/2014 015700401 4CD1VC101 0000000000000SH PROHLÍDKA 60000 FCE 51020 BE 13/09/2013 011101401 4CD0O0001 0000000000000SE PROHLÍDKA 40000 FCE 45433 BE 13/09/2013 011101401 4CD0O0101 00008337KX CACHE BAGAGES FCU 45433 BE 17/07/2013 015700401 4CD0E8I01 0000425425 JEU 4 PLAQUETTE FCU 41606 BE 17/07/2013 015700401 4CD0E8J01 PNEUSSTAND PNEU STANDARD F7S 41606 BE 03/12/2012 015700401 4CDYF0K01 0000000000000SC PROHLÍDKA 20000 FCE 25437 BE 20/03/2012 802600401 4CDV8Q401 000000000008999 POSKYTOVATEL SLU?BY - VNIT?NÍ NÁKLA 24E 16711 BE 20/03/2012 015700401 4CDWBB201 0000000000000EN ZÁMEK DVE?Í 000 16711 BE 20/03/2012 015700401 4CDWBB301 0000470219 MECANISME FREIN 000 16711 BE 30/12/2011 015700401 4CDVD5401 PNEUSHIVER PNEU HIVER F7H 6325 BE 20/12/2011 015700401 4CDVDS501 PNEUSHIVER PNEU HIVER F7H 6325 BE
    1 point
  45. Vena garážmistr

    5008 1.2 PureTech 130 S&S EAT8

    No snad se pánové neurazíte ale na co je dobrý elektricky otvíraný kufr? Jako když něco nesu tak že to nemusím pokládat a zvedat podruhé ? Nebo na co? Neuražte se ale v dobách kdy tato vymoženost byla jen na hrstce aut jsem s oblibou říkal že to je dobré pro úchyláky když chytnou chlapečka a chtějí ho hodit do kufru tak jim neuteče . Ale i dnes kdy tuto vymoženost má spousta aut mi její smysl uniká. Jediná pro mě trochu smysluplná věc na tom je že nikdo nemůže s tím deklem mlátit jak hluchej s vratama.
    1 point
  46. ozzy56

    5008 1.2 PureTech 130 S&S EAT8

    tak až se ti to zdupe a budeš bečet, že servis chce 10 tisíc, tak tu nepiš
    1 point
  47. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  48. KoudaK

    Dostalo mě do kolen :)

    1 point
  49. Roman Bazi

    Výměna pružiny bez stahováku pružin

    Tady je foto první zkoušky. Po ní jsem uřezal přečnívající pásoviny, aby se dala pružina ještě více stáhnout (červeně označeno). I když nevypadá nic moc, funguje lépe než originál, který je moc velký a pružina s ním nešla na 307mu namontovat.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...