Jump to content

Brizan

Člen klubu
 • Content Count

  1,440
 • Joined

 • Last visited

About Brizan

 • ID člena
  16679
 • Rank
  Toto forum je můj domov
 • Birthday 04/19/1980

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Louňovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  p.brizek@seznam.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sakra, na co jsem to myslel když jsem to psal Takhle to dopadá když si člověk jen letmo přečte dotaz a hned odpovídá
 2. Myslel jsem jestli to není obecné pravidlo. Já konkrétně uvažuji o ČSOB pojišťovně a tam jsem to v pojistných podmínkách nenašel. Jen se obávám abych to nepřehlédl a pak neměl zbytečné starosti... Každopádně díky za reakci na můj dotaz.
 3. Ahoj lidi, chystáme se letos hory do Rakouska a nejsem si jistý jestli je potřeba mít pro pojišťovnu (cestovní pojištění) doklad o seřízení lyží pro případnou škodní událost. Pro děti to samozřejmě děláme každý rok, ale u nás s manželkou kde se žádná váha nemění si tím jistý nejsem. Resp lyže máme seřízeny vloni a nevím jestli je mám i letos nechat seřizovat. Vyžadují pojišťovny toto potvrzení, nebo jak se v případě nehody na sjezdovce k tomu staví? Jen bych chtěl upřesnit že manželka má vloni nové lyže a já je mám cca tříleté, takže se nejedná o žádný starý střep, který by byl opotřebovaný a vypínací síly by se nějak měnili vzhledem k únavě materiálu. Což samozřejmě chápu že pojišťovnu zajímat asi nebude.
 4. Žárovka je tam stejná jako v osvětlení SPZ tj. W5W 12V. Objednací kód celého světla je 6350 JJ, ale skutečně nikde nic moc není. Snad jen originál za cca 1900,-Kč Možná budeš mít štěstí na vrakovišti.
 5. Díky moc za poskytnuté informace. Jen nerozumím tomu jestli je to v TP správně proč SB ukazuje163. Tím pádem mám obavy, že díly které si podle SB objednám, nemusejí být pro můj motor. Navíc v posledním příspěvku od nohafuc je uvedeno v závorce Stop a Start a ten určitě nemám. Určitě mám EURO 5 s klasikou HDI. Když jsem se koukal do manuálu tak 163k bude skutečně jen pro Automat tak jak psal "ženatý" Už jsem se chtěl radovat že mám silnější motor než který jsem kupoval
 6. Ahoj lidi, mám dotaz na údaje v mém velkém TP. Trochu mi nesedí (nebo tomu nerozumím) údaje o výkonu motoru. Ve velkým TP mám výkon 110kW, ale v service boxu po zadání mého VIN mi ukazuje 163 což jestli tomu rozumím jsou koně a tím pádem by výkon motoru byl 120kW. Můžete mi někdo vysvětlit jak to tedy je a případně jestli mám někde chybu? Předem díky za odpovědi
 7. Díky za info. Nakonec jsem to tedy objednal a nejlevněji jsem to našel za cca 800,- tak jsem to vzal. O víkendu to vyměním.
 8. Praskání v řidičových dveřích. Neřešil jste náhodou někdo praskání v řidičových dveřích při otevírání a zavírání? Je to hrozný zvuk, který se často ozýval u starých stodvacítek, ale v autě z roku 2015? Dělá to omezovač dveří, vždy v něm lupne a ozve se poměrně velká rána. Zkoušel jsem ho promazat, dotáhnout, ale beze změny. Vyndat bez sundání tapecu dveří to nejde (včera vyzkoušeno) a bohužel na vrakovištích je to poměrně nedostatkové zboží. Nový stojí kolem 1000,- a to se mi za takovou blbost nechce dávat. Napadlo mě jestli to někdo už neopravoval.
 9. Můžete mi prosím někdo poradit ověřený servis v Praze kde kvalitně udělají geometrii zadní nápravy? Už jsem jednou byl v servisu na geo, ale stále mi to odskakuje a žere zadní gumy. Když jsem dnes volal do Federal cars, tak mi řekli, že není potřeba nastavovat auto do referenční výšky a že se u 407 zadní geometrie nedělá. Maximálně se mění celá nápravnice. Sem tedy auto rozhodně dávat nebudu. Nechápu jak chlapík z tak velkého servisu neví základní věci jako je geometrie
 10. Díky chlapy že jste mi otevřeli oči a teď už vím že to tam nechci. Člověk se má stále co učit
 11. Aha tak to jo, jestli je to tak zásadní zásah do auta tak na to prdím. Docela často po Praze poskakuji v kolonách a tak jsem si říkal že by mi to mohlo ušetřit trochu nafty. Každopádně díky všem za rady a zkušenosti
 12. Nevíte náhodou někdo jestli je možné u auta přes dia aktivovat systém start-stop? Je mi jasné, že bude potřeba minimálně dokoupit tlačítko na deaktivaci které je na panelu vlevo od volantu, ale už dále nevím jestli je k tomu systému potřeba ještě něco dalšího. Předpokládám že se jedná pouze o software a vše ostatní krom zmiňovaného tlačítka v autě už je z výroby.
 13. O vytisknutí na 3D tiskárně jsem taky uvažoval, ale má to háček. Pod střechou je v létě pekelné horko a plasty používané v 3d tisku by se mohli roztéct, nebo přinejlepším změknout a tím pádem by se střecha opět rozpadla. Údajně existuje nějaký materiál pro 3d tisk, který se v autech používá a má vyšší teplotu tavení, ale tak daleko jsem se ještě nedostal.
 14. Podle toho tak to popisuješ, tak jedeš na tři válce. Zaměřil bych se tedy na tu chybu P0204.
×
×
 • Create New...