Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.2.2020 Ve všech sekcích
-
Řádné členství
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Weri - NIKDY, opravdu nikdy jsem to tu netáhnul sám, ale VŽDYCKY za pomoci různých lidí. Nemůžu všechny jmenovat, páč jich bylo nepřeberné množství, ale např. JirkaP, neustále aktivní a kdykoli pomocnou ruku nastavující Péťa, Kurt, Trundík, Pe.Tr, Hurvajz byli prostě Ti, bez kterých bych nic nedokázal.4 points -
Dostalo mě do kolen :)
enikybeniky a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
A u nás máme místo pruhů díry a taky to hraje. Jen ta melodie je tak trochu jiná. 81441210_608018443347460_2682705528781537280_n.mp44 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak jedna ohledně hluku--v r. 1986 jsem si koupil fungl novou 120 L a komanči mě konečně pustili k rodině do A , auto jsem zaparkoval pod oknama a druhý den ráno někam jel, další den byl za stěračem lístek, rakouskými sousedy jsem byl velice slušně požádán, zda bych nemohl parkovat dále od domu, že jsem včerejším startováním probudil půlku sídliště , na konci lístku mi popřáli hezký pobyt v A... jen dodám, že auto bylo nové, startovalo bez problémů a přesto bylo na místní poměry hlučné , kdybych měl upravený výfuk, ještě sedím v rakouském kriminálu4 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Weri 605 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@ozzy56 To je jedna z mála věcí, které se mi u dětí podařilo vypěstovat. Když vylézají, tak nejebnou do sousedního auta. Mě ale zase irituje, když čekám na kluky u školy, jak přijede rodič, dítě (i první stupeň) automaticky sedne dopředu a odjíždí. Chudáci moji osmáci musí jezdit vzadu, jednou na mě opravdu pošlou sociálku4 points -
Nová TV
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Plus změna internetu, z 280,- na čtvrt roku za 248,- potom za 495,- za Internet M50. Instalace za 495,- a možnost nákupu zařízení za 1390,-. Já nevím, když mě ta televize fakt nechybí.3 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Fruktis a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jasně klucííí, auto povyjede, spolujezdec nastoupí a vše v poho , já znám bohužel situace, kdy nevyjede, mladá lidka jebne dveřma do vedle stojícího auta a s poznámkama že blbec stojí moc blízko odjedou , a bydlel jsem dlouho u školky, víte jak nastupují děti když pro ně přijedou rodiče?? já vím, tady jsou všichni slušní, ohleduplní3 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
skypeja a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jj, kupé--takže dlouhé dveře, postavil se dál od tebe, má zkušenosti3 points -
Kolik mate najeto?
trucker1245 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele dusan2 za téma
3 points -
Jirkova 508 GT
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jiriczek za téma
2 points -
Poděkování za pomoc
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
PPL Peugeot Partner Logistics2 points -
pavelu96 308 - PRODÁNO!
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
No ještě je vidět pootevřený kufr, do kterého jsem narval gumy na 5008, které jsem nakládal u tchána na kterého jsem čekal cca 10 minut a parkoviště, jak je vidět je přeplněné a nedalo by se ulicí projet, kdyby někdo chtěl. Tadá - jak jsem to hezky okecal...2 points -
2 points
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Já bych možné letos nic neplánoval2 points -
Diagnostika Lexia
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ferinko2 za téma
Skus stiahnuť čo som ti poslal hore....heslo scary012 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Lihous A víš, že v některých věcech se jim nedivím, viz. např.2 points -
Co jste dnes udelali...
Lihous a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Myslel jsem to spíš v obecné rovině, uznávám, že to vyznělo blbě.... Zkrátka mi to přijde, že v Německu jedou "ode zdi ke zdi" a to nejen co se automobilizmu týče....2 points -
Jak zlepšit zvuk výfuku
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Měl jsem 1.4, 55 kW s kterou jsem jezdil amatérské závody do vrchu. Výfuk Ultersport určený pro 1.4, 55 kW a kulatý kónický vzduchový filtr K&N. Na výkonu to nepřidalo, ale mělo to hezký zvuk.2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@Vena garážmistr ony jsou fakt pruzne - rekl bych jeste tak na 30kg a mel jen jeden malej kufrik a NTB jo cesta celkem v pohode clovek jak tu prahu jezdival a ted skoro 7 mesicu nic zjistuje kolik noveho se tam udalo zmenilo postavilo jo a pred pulnoci telefonat od dispecera ze sef si me chvali ze cesta z letiste byla perfektni takze za dobre chovani mi vrati octavii (za trest sem jezdil 5 mesicu ve fobii) - tak si to zase neposrat2 points -
Kolik mate najeto?
anton308 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
no a je z toho funglovka2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Lihous a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
no, ono pitomci narůstají geometrickou řadou i v německu, takže jezdit kolem baráku a tůrovat motor pod oknama se holt prodraží, co se na tom nelíbit? jako puberťák sem dostal od suseda facku, bo sem jezdil pod oknama na pincku a budil mu děcko, i bez pokuty sem začal jezdit jinam2 points -
Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dix1 za téma
Tak už se chystají nové stránky na letošní roadshow: Stránky pro letošní ročník roadshow Peugeot Emotion Day se připravují. Těšíme se na Vaší návštěvu.2 points -
Je to hezké, ale mrzí mě, že máme nějaké logo a ono se takle všude upravuje, ubírá atd1 point
-
1 point
-
Pravděpodobně se loučí vysokotlaké čerpadlo Ale to chce na origo diag a člověka co tomu rozumí aby se podíval za jízdy do parametrů1 point
-
No jak tak koukám , tak je parkování přes dvě místa prostě normální Snad vždy se najde někdo kdo přijde s argumentem proč to tak dělat (drahej lak, nový auto, nechci škrábance atd.) a já si pak přijdu jak idiot, že s poměrně dost velkým autem s mega dlouhejma dveřma zvládám bez problémů parkovat i na úzkých parkovacích místech v OC bez toho aniž bych odíral auta ostatním.. Pokud nechci důlky od dveří, tak si buď parkuju auto co nejdál od vchodu (ano, potkávám i auta co parkujou co nejdál od vchodu přes dvě místa, ale takové ani nefotím protože to pak dokážu pochopit a kolem nich je dost místa na parkování) a nebo na taková místa prostě nejezdím - a ne že budu poblíž vchodu zabírat dvě místa najednou. Taky mě *neumím psát slušně* když najdu na autě něco novýho, ale NIKDY by mě nenapadlo parkovat takhle jak totální vemeno... Toto je prostě totální bezohlednost a jakýmkoli výmluvám od lidí kteří takto parkují se jen vysmívám, protože to jen ukazuje na jejich nízkou inteligenci1 point
-
Pavelu96 5008 - Prodáno!
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
@ozzy56 - vidíš ve kterém městě bydlím ??? Pojď , půjdeme si povídat o obouchaném autě . . . Před domem se parkuje kolmo k chodníku , všude u krámů se parkuje kolmo k chodníku a tam kde se náhodou stojí za sebou mám zase otisky od tažného. Když jsem to auto kupoval tak byly boky absolutně čisté. Pak začali přibývat boční škrábance , rýhy až důlky . Ze začátku jsem se to snažil opravovat a teď už jsem to vzdal. Jeden opravíš a dva přibudou . . . Pak je výchova vlastních už skoro zbytečná. Nejlepší příklad obouchání byl , když jsem se zdržel v zaparkovaném autě - čučel do papírů. Najednou rána až se auto zakymácelo a ta čůza co z něj vylezla nic . . . . Tak jsem vystoupil také a kupodivu už rezignovaně a v klidu jsem jí řekl, že až někdo jiný práskne do jejich nového auta, tak se jim to taky nebude líbit. A ten zamindrákovanej pičus , co to řídil , začal povykovat ať si nevymýšlím, že nic neudělala a že už to tam bylo a Tak jsem mu před ksichtem ty jejich dveře zase otevřel , přesně to pasovalo na ten šlic na mých dveřích a ještě měl mojí červenou barvu na svých zelených dveřích , tak čuměl a pak stejně pičoval, že o nic nejde. Tak jsem mu řekl, že až mu to obejdu klíčem, že vlastně taky o nic nejde a šel jsem pryč - ani jsem nečekal na jeho moudra . . .1 point
-
Tak to se někomu může líbit.1 point
-
@inoxing díky @Péťa už žádný vykřičník nemám ani na chipsetu. a výsledek stejný1 point
-
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Fajn, zapomněl jsem dodat že když jsem přijel už tam stál :DD Mimochodem podle této logiky - pro mě nesmyslné - bych musel vždy a všude parkovat před dvě místa Takže toto vážně neberu.. Jak píše Klemoň, pokud bych měl spolujezdce tak vyjedu a pak by nastoupil, když vím že mám dveře jak kráva, myslím na své místo, spolujezdce kdyžtak vysadím před zaparkováním nebo naberu až po vyparkování..1 point -
V správcovi zariadení vidíš Actiu....pripojený kábel? Setup Drivers DiagBox.rar1 point
-
Škoda to teraz predávať keď je to nové1 point
-
@dusan2 ne abys ho ted prodaval kdyz ma tak malo najeto1 point
-
1 point
-
1 point
-
Nezávislé autoservisy Peugeot
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mosquito za téma
Upřímně autorizovaný servis (konkrétně Domanský - stodůlky) u mě skončil hned na 1. garančce. Mám rád vše písemně, protože co se řekne do telefonu "neplatí". Tak zjišťuji kdy mohu auto zakoupené u nich dovézt a kolik stojí 1. garanční prohlídka. Je mi sdělen termín a cena. Auto přivážím na daný termín a ejhle objednávka neexistuje, ať přijdu jindy. Tak hledám v mobilu potvrzený termín co mi poslali mailem. Sklopili uši, že to nějak dají a večer to bude. Když si dojdu pro auto dávají mi fakturu kde je částka o 80% vyšší než byla psaná v mailu. Ptám se tedy co se vše s vozem dělo nad rámec prohlídky? Odpověď - nic jen olej a filtr a kontrola. Tak opět ukazuji na mobilu mail kde je cena co mi napsal přímo vedoucí servisu která je o dost nižší. Pracovník odejde a při návratu přijde s cenou +/- stejnou jako je v mailu (liší se lehce časem práce) s tím, že neví kde nastala chyba. Druhá zkušenost byla s reklamováním zatékání přes dveře spolujezdce kdy při každém dešti jsem mel rybníček na koberečkách. 1. reklamace - vše v pořádku (dle jejich slov), ale teče stále, 2. reklamace kde jsem dal malou nálepku přes těsnění a v protokolu byla výměna těsnění, ale asi našli stejnou nálepku a nalepili ji na stejné místo a do vozu stále zatékalo, 3. reklamace přijel jsem v velkém slejváku a vytáhl jsem člověka co přijímá zakázky do servisu v dešti ven, ať se sám podívá na rybníček a jak je vidět cestička vody. Řekl jsem mu,že už po 3. reklamuji stejnou závadu a pokud to neopraví chci auto vrátit. Asi to pomohlo, protože opravdu s dveřmi něco udělali a už neteklo. Od té doby i když to servisy "zdržuje a otravuje" chci znát cenu opravy předem (+/-) a kdo neodpoví tam nejedu.1 point -
Bylo mi asi 16 let.Sel jsem do lékárny koupit krabičku. Byla tam ta krásná, mlada lékarnice a viděla, že je to poprvé co nakupuji prezervativy. Dala mi jedno baleni a zeptala se me zda vim jak se to používá. Poctivě jsem řekl, že ne : "Opravdu nevím, je to poprvé!'" Otevřela balení, vyndala jeden a natáhla si ho na prst. Řekla mi abych se vždy ujistil, ze je správně nasazen. Vypadal jsem jako blb ... podívala se kolem sebe zda-li jme tu sami. "Moment" ...a zamkla dveře. Vzala mě za ruku a odvedla dozadu. Rozepnula si blůzku a sundala ji. Rozepnula a sejmula svou podprsenku. "Vzrušuji tě ?".... ptá se. Vzmohl jsem se jenom na kývnutí hlavou. Řekla mi, že nyní je ten moment nasadit prezervativ. Mezitím co jsem to realizoval, sundala si sukni, kalhotky a položila se na stůl. "Pospěš si, máme málo času"povídá. Tak jsem na ni vlez. Bylo to tak krasné, že jsem to bohužel dlouho neudržel. Dívala se na mě zklamaně. "Nasadil jsi aspoň dobře prezervativ ?" ptá se.... " Zajisté," a hrdě ji ukazuji svůj palec ... Poté ztratila vědomí !!!1 point
-
Ahoj plně s Tebou souhlasím, většině výrobců automobilů je u zadku nějaká Česká republika, hlavně zaplať i když to nefunguje a buď rád že ti to alespoň jede. Není to problém jen u Peugeotu, mám nového služebního Fiata Ducato, rovněž s hlasovým ovládáním na volantu. Chtěl jsem to a mám to, samozřejmě čeština chybí. Není ani v palubním počítači. V servisu mi řekl,i že nikdy nebude, no super. Tak nevím kde jsme, v EU by měla pravidla platit pro všechny státy stejně, hlavně že RUM se nemůže jmenovat RUM. Podle mne by se tím měl zabývat náš slavný parlament, nebo europoslanci. Všechna auta dovozená do ČR by měla mít češtinu, (nemyslím ojetiny). Je to diskriminace jako prase1 point
-
1 point
-
Honzův nový mazlík
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
Ahoj Honzo, se sjetím okna při otevření dveří problém nemám. Možná to chce okamžik po vytažení kliky dveří počkat a až potom dveře otvírat. Už jsem o tom četl někde v testu. Jinak s autem žádný problém nemám. Byl jsem na třech svolávačkách a musel jsem si nechat nastavit světla. Svítily tak 20m před auto. Já mám diesel takže jak to je s benzínem to nedokážu posoudit. Lidi mají všeobecnou antipatii proti francouzským autům, ale žádné auto není dokonalé. Všichni chtějí koncernová auta, ale když potom člověk čte s jakými problémy se potýkají, tak to poněkud nechápu. To je ale každého volba. Toto je můj pátý peugeot (405, 406, 407, 508 stará) a musím říct že už předchozí 508 byla ve velmi slušné kvalitě. Bylo to bezproblémové auto. Zatím jsem nikde neslyšel, že by byly s novou 508 nějaké problémy. Měj se, HonzaZ1 point -
Tak tady je to hlavně o skladbě lidí... mladý tu moc nejsou a ti co to "žrali" před 15ti lety maj dneska děti a jiný starosti.. U ostatních značek specielně z Německa a koncernu je to módní záležitost .. každej blbeček mi v autoškole řekne, že chce IV Golfa.... 3 Audi a nebo 3 BMW... Děděj po rodičích či dědovi Ochcávku a nebo si kupujou mega levný vraždy jako Punto, Clio, Corsa... Prostě Peugeot je dneska na úplně jiný úrovni... a mladý lidi neláká... Nemám pocit, že by na srazech byla nuda a pokud někdo tůrovaní motoru považuje za zábavné, tak už sem taky asi konzerva... a zase se vrátíme i k otázce financí... čím nalákat...? Třeba zrovna o dacii to vědí všichni, ale pro pořádek- letos ten jejich Piknik nebyl.. protože 8000 lidí zdarma viz https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/dacia-piknik-letos-nebude-musime-si-dat-pauzu-rika-sef-ceske/r~aafaa2041fbd11e9a0090cc47ab5f122/ Fiat fórum nabízí poslední svojí akci v roce 17.... ostatní se jen přilepovali k oldtimerům, co organizuje zastoupení Fiatu v ČR... Se Škodovkama je to složitější.., hodně dělají tuning akce, ale letos zvali do Doks na jeden den plný většinou Favoritů a Formanů.. z jejich pozvánky nejsem moc moudrá... Výtěžek ze vstupného putuje do D domova. A program...? jediné co vidím je halda sponzorů... proto si můžou dovolit ze vstupneho udělat charitu... (ptám se sama sebe, fakt je to tedy o autech...? A nebo o té charitě...) Už se v tom myslím nemá cenu rýpat... obrázek jsem si udělala a přemlouvání nemá smysl... tady je to tak, jak psal na fb Medvěd... "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod..."1 point
-
Honzův nový mazlík
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
1 point -
Honzův nový mazlík
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
1 point