Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 071


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.2.2020 Ve všech sekcích

  1. radim.1008

    Řádné členství

    Dostala se ke mě nová kartička člena Peugeot clubu a musím říct, že pecka. Tak díky za to, že tu můžeme být. Foto pro porovnání.
    4 points
  2. Medvěd

    Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?

    Weri - NIKDY, opravdu nikdy jsem to tu netáhnul sám, ale VŽDYCKY za pomoci různých lidí. Nemůžu všechny jmenovat, páč jich bylo nepřeberné množství, ale např. JirkaP, neustále aktivní a kdykoli pomocnou ruku nastavující Péťa, Kurt, Trundík, Pe.Tr, Hurvajz byli prostě Ti, bez kterých bych nic nedokázal.
    4 points
  3. *nohafuc*

    Dostalo mě do kolen :)

    A u nás máme místo pruhů díry a taky to hraje. Jen ta melodie je tak trochu jiná. 81441210_608018443347460_2682705528781537280_n.mp4
    4 points
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tak jedna ohledně hluku--v r. 1986 jsem si koupil fungl novou 120 L a komanči mě konečně pustili k rodině do A , auto jsem zaparkoval pod oknama a druhý den ráno někam jel, další den byl za stěračem lístek, rakouskými sousedy jsem byl velice slušně požádán, zda bych nemohl parkovat dále od domu, že jsem včerejším startováním probudil půlku sídliště , na konci lístku mi popřáli hezký pobyt v A... jen dodám, že auto bylo nové, startovalo bez problémů a přesto bylo na místní poměry hlučné , kdybych měl upravený výfuk, ještě sedím v rakouském kriminálu
    4 points
  5. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    @ozzy56 To je jedna z mála věcí, které se mi u dětí podařilo vypěstovat. Když vylézají, tak nejebnou do sousedního auta. Mě ale zase irituje, když čekám na kluky u školy, jak přijede rodič, dítě (i první stupeň) automaticky sedne dopředu a odjíždí. Chudáci moji osmáci musí jezdit vzadu, jednou na mě opravdu pošlou sociálku
    4 points
  6. radim.1008

    Nová TV

    Plus změna internetu, z 280,- na čtvrt roku za 248,- potom za 495,- za Internet M50. Instalace za 495,- a možnost nákupu zařízení za 1390,-. Já nevím, když mě ta televize fakt nechybí.
    3 points
  7. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    jasně klucííí, auto povyjede, spolujezdec nastoupí a vše v poho , já znám bohužel situace, kdy nevyjede, mladá lidka jebne dveřma do vedle stojícího auta a s poznámkama že blbec stojí moc blízko odjedou , a bydlel jsem dlouho u školky, víte jak nastupují děti když pro ně přijedou rodiče?? já vím, tady jsou všichni slušní, ohleduplní
    3 points
  8. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    jj, kupé--takže dlouhé dveře, postavil se dál od tebe, má zkušenosti
    3 points
  9. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Pre zaujímavosť spomínaný master dnes.
    3 points
  10. Péťa

    Vtipy

    3 points
  11. jiriczek

    Jirkova 508 GT

    Včera menší milník
    2 points
  12. Sawoy

    Poděkování za pomoc

    PPL Peugeot Partner Logistics
    2 points
  13. pavelu96

    pavelu96 308 - PRODÁNO!

    No ještě je vidět pootevřený kufr, do kterého jsem narval gumy na 5008, které jsem nakládal u tchána na kterého jsem čekal cca 10 minut a parkoviště, jak je vidět je přeplněné a nedalo by se ulicí projet, kdyby někdo chtěl. Tadá - jak jsem to hezky okecal...
    2 points
  14. brixtr

    Vtipy

    2 points
  15. MotoMoto

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Já bych možné letos nic neplánoval
    2 points
  16. ferinko2

    Diagnostika Lexia

    Skus stiahnuť čo som ti poslal hore....heslo scary01
    2 points
  17. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Lihous A víš, že v některých věcech se jim nedivím, viz. např.
    2 points
  18. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Myslel jsem to spíš v obecné rovině, uznávám, že to vyznělo blbě.... Zkrátka mi to přijde, že v Německu jedou "ode zdi ke zdi" a to nejen co se automobilizmu týče....
    2 points
  19. Pepito

    Jak zlepšit zvuk výfuku

    Měl jsem 1.4, 55 kW s kterou jsem jezdil amatérské závody do vrchu. Výfuk Ultersport určený pro 1.4, 55 kW a kulatý kónický vzduchový filtr K&N. Na výkonu to nepřidalo, ale mělo to hezký zvuk.
    2 points
  20. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistr ony jsou fakt pruzne - rekl bych jeste tak na 30kg a mel jen jeden malej kufrik a NTB jo cesta celkem v pohode clovek jak tu prahu jezdival a ted skoro 7 mesicu nic zjistuje kolik noveho se tam udalo zmenilo postavilo jo a pred pulnoci telefonat od dispecera ze sef si me chvali ze cesta z letiste byla perfektni takze za dobre chovani mi vrati octavii (za trest sem jezdil 5 mesicu ve fobii) - tak si to zase neposrat
    2 points
  21. RichVa

    Kolik mate najeto?

    no a je z toho funglovka
    2 points
  22. PaKr

    Vtipy

    2 points
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no, ono pitomci narůstají geometrickou řadou i v německu, takže jezdit kolem baráku a tůrovat motor pod oknama se holt prodraží, co se na tom nelíbit? jako puberťák sem dostal od suseda facku, bo sem jezdil pod oknama na pincku a budil mu děcko, i bez pokuty sem začal jezdit jinam
    2 points
  24. Dix1

    Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow

    Tak už se chystají nové stránky na letošní roadshow: Stránky pro letošní ročník roadshow Peugeot Emotion Day se připravují. Těšíme se na Vaší návštěvu.
    2 points
  25. ChouLu

    Řádné členství

    Je to hezké, ale mrzí mě, že máme nějaké logo a ono se takle všude upravuje, ubírá atd
    1 point
  26. Milan+

    Řádné členství

    A proč už nejsi?
    1 point
  27. h4wk3y

    Nová TV

    Bohužel to znám.. u Nás v Pardubicích to stojí za stejnou bačkoru... Za to v Práglu si tohle užívám - za 350,- 500/500Mbit a sledovanitv zdarma k tomu... Ale je to jen jedna z mála výhod velkoměsta...
    1 point
  28. ChouLu

    Peugeot 301 1.6HDI problem s tlakem paliva

    Pravděpodobně se loučí vysokotlaké čerpadlo Ale to chce na origo diag a člověka co tomu rozumí aby se podíval za jízdy do parametrů
    1 point
  29. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    No jak tak koukám , tak je parkování přes dvě místa prostě normální Snad vždy se najde někdo kdo přijde s argumentem proč to tak dělat (drahej lak, nový auto, nechci škrábance atd.) a já si pak přijdu jak idiot, že s poměrně dost velkým autem s mega dlouhejma dveřma zvládám bez problémů parkovat i na úzkých parkovacích místech v OC bez toho aniž bych odíral auta ostatním.. Pokud nechci důlky od dveří, tak si buď parkuju auto co nejdál od vchodu (ano, potkávám i auta co parkujou co nejdál od vchodu přes dvě místa, ale takové ani nefotím protože to pak dokážu pochopit a kolem nich je dost místa na parkování) a nebo na taková místa prostě nejezdím - a ne že budu poblíž vchodu zabírat dvě místa najednou. Taky mě *neumím psát slušně* když najdu na autě něco novýho, ale NIKDY by mě nenapadlo parkovat takhle jak totální vemeno... Toto je prostě totální bezohlednost a jakýmkoli výmluvám od lidí kteří takto parkují se jen vysmívám, protože to jen ukazuje na jejich nízkou inteligenci
    1 point
  30. pavelu96

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Dnes dorazily nové gumy na Mazlika... O5 jsem zvolil Uniroyal Rain sport 3
    1 point
  31. Klemoň

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    @ozzy56 - vidíš ve kterém městě bydlím ??? Pojď , půjdeme si povídat o obouchaném autě . . . Před domem se parkuje kolmo k chodníku , všude u krámů se parkuje kolmo k chodníku a tam kde se náhodou stojí za sebou mám zase otisky od tažného. Když jsem to auto kupoval tak byly boky absolutně čisté. Pak začali přibývat boční škrábance , rýhy až důlky . Ze začátku jsem se to snažil opravovat a teď už jsem to vzdal. Jeden opravíš a dva přibudou . . . Pak je výchova vlastních už skoro zbytečná. Nejlepší příklad obouchání byl , když jsem se zdržel v zaparkovaném autě - čučel do papírů. Najednou rána až se auto zakymácelo a ta čůza co z něj vylezla nic . . . . Tak jsem vystoupil také a kupodivu už rezignovaně a v klidu jsem jí řekl, že až někdo jiný práskne do jejich nového auta, tak se jim to taky nebude líbit. A ten zamindrákovanej pičus , co to řídil , začal povykovat ať si nevymýšlím, že nic neudělala a že už to tam bylo a Tak jsem mu před ksichtem ty jejich dveře zase otevřel , přesně to pasovalo na ten šlic na mých dveřích a ještě měl mojí červenou barvu na svých zelených dveřích , tak čuměl a pak stejně pičoval, že o nic nejde. Tak jsem mu řekl, že až mu to obejdu klíčem, že vlastně taky o nic nejde a šel jsem pryč - ani jsem nečekal na jeho moudra . . .
    1 point
  32. MotoMoto

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Tak to se někomu může líbit.
    1 point
  33. brixtr

    Diagnostika Lexia

    @inoxing díky @Péťa už žádný vykřičník nemám ani na chipsetu. a výsledek stejný
    1 point
  34. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Fajn, zapomněl jsem dodat že když jsem přijel už tam stál :DD Mimochodem podle této logiky - pro mě nesmyslné - bych musel vždy a všude parkovat před dvě místa Takže toto vážně neberu.. Jak píše Klemoň, pokud bych měl spolujezdce tak vyjedu a pak by nastoupil, když vím že mám dveře jak kráva, myslím na své místo, spolujezdce kdyžtak vysadím před zaparkováním nebo naberu až po vyparkování..
    1 point
  35. ferinko2

    Diagnostika Lexia

    V správcovi zariadení vidíš Actiu....pripojený kábel? Setup Drivers DiagBox.rar
    1 point
  36. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Škoda to teraz predávať keď je to nové
    1 point
  37. Pe.Tr

    Kolik mate najeto?

    @dusan2 ne abys ho ted prodaval kdyz ma tak malo najeto
    1 point
  38. Péťa

    Reklamace

    Stát se to může. Komukoli. Důležité je, jak se pak řeší reklamace. Když to je takto "v pohodě", není co řešit a
    1 point
  39. KoudaK

    Dostalo mě do kolen :)

    1 point
  40. Gabriel 307

    Vtipy

    1 point
  41. Mosquito

    Nezávislé autoservisy Peugeot

    Upřímně autorizovaný servis (konkrétně Domanský - stodůlky) u mě skončil hned na 1. garančce. Mám rád vše písemně, protože co se řekne do telefonu "neplatí". Tak zjišťuji kdy mohu auto zakoupené u nich dovézt a kolik stojí 1. garanční prohlídka. Je mi sdělen termín a cena. Auto přivážím na daný termín a ejhle objednávka neexistuje, ať přijdu jindy. Tak hledám v mobilu potvrzený termín co mi poslali mailem. Sklopili uši, že to nějak dají a večer to bude. Když si dojdu pro auto dávají mi fakturu kde je částka o 80% vyšší než byla psaná v mailu. Ptám se tedy co se vše s vozem dělo nad rámec prohlídky? Odpověď - nic jen olej a filtr a kontrola. Tak opět ukazuji na mobilu mail kde je cena co mi napsal přímo vedoucí servisu která je o dost nižší. Pracovník odejde a při návratu přijde s cenou +/- stejnou jako je v mailu (liší se lehce časem práce) s tím, že neví kde nastala chyba. Druhá zkušenost byla s reklamováním zatékání přes dveře spolujezdce kdy při každém dešti jsem mel rybníček na koberečkách. 1. reklamace - vše v pořádku (dle jejich slov), ale teče stále, 2. reklamace kde jsem dal malou nálepku přes těsnění a v protokolu byla výměna těsnění, ale asi našli stejnou nálepku a nalepili ji na stejné místo a do vozu stále zatékalo, 3. reklamace přijel jsem v velkém slejváku a vytáhl jsem člověka co přijímá zakázky do servisu v dešti ven, ať se sám podívá na rybníček a jak je vidět cestička vody. Řekl jsem mu,že už po 3. reklamuji stejnou závadu a pokud to neopraví chci auto vrátit. Asi to pomohlo, protože opravdu s dveřmi něco udělali a už neteklo. Od té doby i když to servisy "zdržuje a otravuje" chci znát cenu opravy předem (+/-) a kdo neodpoví tam nejedu.
    1 point
  42. OK406

    Vtipy

    Cikán píše žádost panu prezidentovi....MP4
    1 point
  43. brixtr

    Vtipy

    Bylo mi asi 16 let.Sel jsem do lékárny koupit krabičku. Byla tam ta krásná, mlada lékarnice a viděla, že je to poprvé co nakupuji prezervativy. Dala mi jedno baleni a zeptala se me zda vim jak se to používá. Poctivě jsem řekl, že ne : "Opravdu nevím, je to poprvé!'" Otevřela balení, vyndala jeden a natáhla si ho na prst. Řekla mi abych se vždy ujistil, ze je správně nasazen. Vypadal jsem jako blb ... podívala se kolem sebe zda-li jme tu sami. "Moment" ...a zamkla dveře. Vzala mě za ruku a odvedla dozadu. Rozepnula si blůzku a sundala ji. Rozepnula a sejmula svou podprsenku. "Vzrušuji tě ?".... ptá se. Vzmohl jsem se jenom na kývnutí hlavou. Řekla mi, že nyní je ten moment nasadit prezervativ. Mezitím co jsem to realizoval, sundala si sukni, kalhotky a položila se na stůl. "Pospěš si, máme málo času"povídá. Tak jsem na ni vlez. Bylo to tak krasné, že jsem to bohužel dlouho neudržel. Dívala se na mě zklamaně. "Nasadil jsi aspoň dobře prezervativ ?" ptá se.... " Zajisté," a hrdě ji ukazuji svůj palec ... Poté ztratila vědomí !!!
    1 point
  44. skypeja

    Vtipy

    1 point
  45. Bredok

    Hlasové ovládání

    Ahoj plně s Tebou souhlasím, většině výrobců automobilů je u zadku nějaká Česká republika, hlavně zaplať i když to nefunguje a buď rád že ti to alespoň jede. Není to problém jen u Peugeotu, mám nového služebního Fiata Ducato, rovněž s hlasovým ovládáním na volantu. Chtěl jsem to a mám to, samozřejmě čeština chybí. Není ani v palubním počítači. V servisu mi řekl,i že nikdy nebude, no super. Tak nevím kde jsme, v EU by měla pravidla platit pro všechny státy stejně, hlavně že RUM se nemůže jmenovat RUM. Podle mne by se tím měl zabývat náš slavný parlament, nebo europoslanci. Všechna auta dovozená do ČR by měla mít češtinu, (nemyslím ojetiny). Je to diskriminace jako prase
    1 point
  46. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Nebudu to prodlužovat, dveře jsou hotové. Dělal jsem je měsíc. Výsledek můžete posoudit sami.
    1 point
  47. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Ahoj Honzo, se sjetím okna při otevření dveří problém nemám. Možná to chce okamžik po vytažení kliky dveří počkat a až potom dveře otvírat. Už jsem o tom četl někde v testu. Jinak s autem žádný problém nemám. Byl jsem na třech svolávačkách a musel jsem si nechat nastavit světla. Svítily tak 20m před auto. Já mám diesel takže jak to je s benzínem to nedokážu posoudit. Lidi mají všeobecnou antipatii proti francouzským autům, ale žádné auto není dokonalé. Všichni chtějí koncernová auta, ale když potom člověk čte s jakými problémy se potýkají, tak to poněkud nechápu. To je ale každého volba. Toto je můj pátý peugeot (405, 406, 407, 508 stará) a musím říct že už předchozí 508 byla ve velmi slušné kvalitě. Bylo to bezproblémové auto. Zatím jsem nikde neslyšel, že by byly s novou 508 nějaké problémy. Měj se, HonzaZ
    1 point
  48. Weri 605

    Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?

    Tak tady je to hlavně o skladbě lidí... mladý tu moc nejsou a ti co to "žrali" před 15ti lety maj dneska děti a jiný starosti.. U ostatních značek specielně z Německa a koncernu je to módní záležitost .. každej blbeček mi v autoškole řekne, že chce IV Golfa.... 3 Audi a nebo 3 BMW... Děděj po rodičích či dědovi Ochcávku a nebo si kupujou mega levný vraždy jako Punto, Clio, Corsa... Prostě Peugeot je dneska na úplně jiný úrovni... a mladý lidi neláká... Nemám pocit, že by na srazech byla nuda a pokud někdo tůrovaní motoru považuje za zábavné, tak už sem taky asi konzerva... a zase se vrátíme i k otázce financí... čím nalákat...? Třeba zrovna o dacii to vědí všichni, ale pro pořádek- letos ten jejich Piknik nebyl.. protože 8000 lidí zdarma viz https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/dacia-piknik-letos-nebude-musime-si-dat-pauzu-rika-sef-ceske/r~aafaa2041fbd11e9a0090cc47ab5f122/ Fiat fórum nabízí poslední svojí akci v roce 17.... ostatní se jen přilepovali k oldtimerům, co organizuje zastoupení Fiatu v ČR... Se Škodovkama je to složitější.., hodně dělají tuning akce, ale letos zvali do Doks na jeden den plný většinou Favoritů a Formanů.. z jejich pozvánky nejsem moc moudrá... Výtěžek ze vstupného putuje do D domova. A program...? jediné co vidím je halda sponzorů... proto si můžou dovolit ze vstupneho udělat charitu... (ptám se sama sebe, fakt je to tedy o autech...? A nebo o té charitě...) Už se v tom myslím nemá cenu rýpat... obrázek jsem si udělala a přemlouvání nemá smysl... tady je to tak, jak psal na fb Medvěd... "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod..."
    1 point
  49. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Dnes příprava na zimní provoz.
    1 point
  50. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Tak ještě pár fotek I-cocpitu
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...