Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.9.2021 Ve všech sekcích
-
Pavlovo království
Marcel505 a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Pumpičkou je pro mě cyklouš jezdící běžně po chodníku, zjevivší se před autem z čista jasna na PŘECHODU pro chodce, jedoucí po silnici i když má vedle souběžnou cyklostezku, jedoucí jednosměrkou v protisměru i když tam NEMÁ vyznačený pruh nebo mě podjíždějící v úzké ulici, když hledám místo k parkování (= asi 2 měsíce stará příhoda s nějakým Boltem nebo Woltem nebo já nevím jakým debilem). Jede-li cyklista na silnici "normálně" u kraje silnice, nemám a nikdy jsem neměl problém ho předjet nebo i snížit rychlost a počkat, až budu mít dost prostoru. Vadí mi ale pumpičky chovající se tak, jak píšu výše + ještě Ti, co mají "rozkecáno" a i na silnici musí jezdit vedle sebe. Sám jsem na kole jezdil (občas i s Pavlem někam vyjedu) a Pavel taky rád na kole jezdí, tak proč mu neumožnit, aby si ho mohl i sám ošetřovat, když s tím sám přišel?9 points -
FILMový koutek
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Díky Jean-Paule, díky za... Bezva finta Profesionál Eso es Mrchožrouti Veselé velikonoce Muž z Acapulca Cartouche ...vlastně všechny Jean-Paule, všechny!5 points -
Renovace Alu kol v okolí Brna, Hodonina, Břeclavi.
Dave_k a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
5 points -
Pavlovo království
Medvěd a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Ještě bych tam dal nějaký kanape a topení, a Pavel tam pak bude moct trávit dlouhé hodiny, ale ne opravou kola , ale opravou kamarádek4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@Pacho69 ...mno, cinsti komari maji bravurne zvladnuty mezinarodni marketing a kontrolu vlastniho obyvatelstva. Ano, resi smog ve svych vlastnich velkomestech - ale to je tak vsechno, co je v ekologii zajima (mam v Cine kamarady..). Na zbytek sveta serou nebo se snazi hodne velkej bordel diverzifikovat do zahranici (ted treba Afrika) a domu dovazet pred-pripravene suroviny, aby si ten nejvetsi marast netahali k sobe... ...a to je asi tak vsechno, co cinske komouse ve vedeni Rise stredu (top 50 rodin) zajima... ...z nas tady (a nove i z Ameru) maji akorat prdel ....4 points -
FILMový koutek
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Marcel505 za téma
V pátek jsem jej opět pozorně sledoval v Profesionálovi, a na konci mi ho bylo líto. A dnes je to bohužel skutečností. Mrzí mě to. Opravdu velká filmová hvězda nás opustila.3 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tak i lidé na cestách si potřebují někdy nakoupit. Já bych z toho nestřílel - pokud opravdu nepřekážel. Sám znám X takových lidí, kteří jsou taky schopni přijet na parkoviště marketu i s pripřaženým karavanem, činí tak ale zásadně buď hned zrána nebo těsně před zavíračkou (v tom druhém případě to spojí i s hygienou a přespáním a v drtivé většině případů nemají s nikým problémy).3 points -
Dneska vařim já
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Mňam, my je měli v pátek k večeři, s kouskem angliny na kostičky.3 points -
PaKrova 307 break RHY
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
3 points -
Nová Dacia
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...mno.. ...v roce 2014 jsem kupoval pro tatu v duchodu Logana MCV Arctica, 0.9 TCe - auto stava na sidlisti venku, garaz nevidelo nikdy, do dneska jezdi jak z praku, nic mu neni a to ma jen pravidleny rocni servis a nic navic. Tedy, zdechla tomu po zaruce ta prvni originalni navi/multimedia jednotka, tak tam mame aftermarket. Jinak Dacan naprosto ok (na provoz po okrese - do Spanelska bych s tim jet nechtel... pochopitelne ). EDIT 1: Jogger bude podle fotek designove docela slusne a jednoduse poskladane auto pro nenarocneho ctenare.... Pokud nebude stat 3/4 mega, uspech mit bude. EDIT 2: Jinak jako ty pricniky (zahradka) rovnou integrovane jako hagusy (ma to myslim i nove Sandero) ... to je v pravde kulervouci napad... to mit na Rifterovi.... . ..to nema ani Simply Never.....3 points -
Pavlovo království
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Jestli je tam problém s vlhkostí, tak bych tam teda nářadí dlouhodobě nenechával.2 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
když zaparkuješ dále od vchodu, nikomu nebudeš překážet ani s autobusem (nemyslím kolem Vánoc), jenže vždycky se najde někdo , kdo jde kolem a má potřebu fotit aspoň v naší vesnici jménem ostrava tomu tak je--nikdy není parkoviště plné, tak vo co vlastně de ?2 points -
Sytičovo stádečko
chuck11 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
2 points -
Renovace Alu kol v okolí Brna, Hodonina, Břeclavi.
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To se radši neptejte Né tak normalka, jedno kolo dvojku. Na to že je z toho nová sada tak super. @radim.1008 no to jsem si taky řikal, ale rozhodl jsem se že je dám na léto a ty druhý už trošku jetý dám na zimu, v zimě je to pořád špinavý a ta krása by zanikla.2 points -
Dneska vařim já
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
2 points -
Strasti s Blankou
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tam už blanka nehrozí2 points -
Pavlovo království
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
*nohafuc* a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
407 Coupe 3.0 V6 manual
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele budik309GTi za téma
2 points -
2 points
-
To ale jinak snad ani zaparkovat nejde, ne? Pres 2 klasicky mista se na dylku nevleze.1 point
-
Souhlasím s Hanysem. "Ekologie" v současnosti mi přijde prostě jako by se ta menšina, co je schopná věcí běh ovlivňovat, rozhodla, že líp už určitě být nemůže a chce se pod rouškou keců o konci planety pomstít všem včetně svých dětí.1 point
-
to melo uz moje berlingo s modutop strechou... nevim proc to nedali i na ty novejsi pak. Ale jak kouam na fotky vevnitr, z kufru zklamani za me. Jakmile tam je treti rada, tak kufr nepouzitelny. Skoda, ze nejsou skladaci do podlahy . Uplne to zazdilo moznost mit velkej kufr a 5 mist, ale nouzove mit moznost okamzite vzit dalsi 2 lidi...1 point
-
ano, proto píšu, že počet válců pro mě není až tak důležitý , ale ta destrukce řemene--tohle se nemělo stát, prostě špatná, dokonale nevyzkoušená konstrukce, ať už je problém v řemenu nebo oleji nebo kdekoliv, tohle zákazníka nemusí zajímat asi to už půjde odeslat , hapruje mi to1 point
-
Pokud ale vím, tak problémy nezpůsoboval počet válců, ale máchání řemene v oleji, ne?1 point
-
Strasti s Blankou
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Pacho69, 70ti letou? Ta už bude dobře projetá.1 point -
já proti tříválcům nic nemám, ta moje P 2008 s ním jela dobře (110 koní), měla výbornou spotřebu, ale ty problémy kolem rozpadajících se rozvodových řemenů neměly vůbec nastat1 point
-
Já rozhodně nejsem žádný svářeč, ale CO flaška naplněná normálně neuchází a vydrží mi naplněná rozhodně déle jak rok. Ohledně té kukly, myslím, že samostmívací kukla moc nestojí a pro někoho, kdo to nemá zase až tak moc v ruce se rozhodně vyplatí. Je teda pravda, že s těma baterkama je to kříž, ale holt si člověk koupí pár náhradních.1 point
-
No nemáš pravdu, Čína je ambicóznější než Evropa, ten, kdo na to kašle je Amerika, a větší problém než latinská bude USA. Pokud máš děti, měl by ses rozhlídnout, v jakém stavu jim necháš planetu. Jo a krásný bydlení může být ekologické, je to jednodušší, než to vypadá. A Bentley je jen sra*ka od VW .1 point
-
1 point
-
S Blankou můžou být i radosti, ne? Jsem ji včera projel jak namydlnej blesk (rozuměj 70).1 point
-
IP kamera - jakou vybrat
MotoMoto zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
@MotoMoto tak jsem ji objednal, díky ještě jednou1 point -
@Print O tom žádná.1 point
-
1 point
-
To,že CO2 pomalu uteče z lahve zkus říct nějakýmu revizákovi od hasičáků.Jinak mám lahev skoro plnou už 3 roky.Prostě když vařím 2krát do roka tak jí nevyplácám.Tím nemám nic proti trubičkám ale klasika je pro moje lepení výfuku a branky lepší.1 point
-
1 point
-
Dneska vařim já
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Tak a problém je vyriešený. V pražských servisoch ponúkali výmenu prevodovky za 40 tisíc, iní zas navrhol auto predať na dojazd....pravdaže bez toho aby sa pozreli na auto. Medzitým sa k buchnutiu pridalo aj neuveriteľné hučanie nápravy pri jazde pod plynom do ľavej zákruty! A to našťastie v malom servise na Slovensku mechanikovi stačilo na to aby odhalil problém. Chyba bola v hlavnom držiaku motora, ktorý sa poškodil a motor nedržal na podvozku ako mal. Po jeho výmene jazdí moja 30sedmička opäť ako predtým, spoľahlivo. Verím, že niekomu táto skúsenosť pomôže.1 point
-
tak se nepráší ani v Ostravě1 point