Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 195


  3. chuck11

    chuck11

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      6 157


  4. Husky

    Husky

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      190


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.5.2021 Ve všech sekcích

  1. Husky

    Dneska vařim já

    Ani o tomto víkendu jsem nezahálel. Červené klobásy dělá kde kdo, tak já udělal zelené klobásy dědy Brčálníka. K tomu nějakou tu rybku a kuřecí nožku...
    5 points
  2. Péťa

    Vtipy

    4 points
  3. Havlicek.Lukas

    Dneska vařim já

    dnes domaci burger - nejsem profik nechci byt profik ale hlad je svina
    4 points
  4. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Nemůžu si pomoct, ale pohled na 508 mě nikdy nenechá chladným
    4 points
  5. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Přemýšlím, jestli to dát sem nebo do "radostného vlákna" Každopádně jsem si udělal radost touhle hračkou Doufám, že vydrží nějaký ten pátek
    3 points
  6. Péťa

    Vtipy

    3 points
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jojo, výlet se musí hlásit, já se jednou pozdě vrátil na Podbanské (ujel mi v T. Lomnici vlak) a před hotelem už policajti organizovali mou záchranu , stálo mě to 100 Kčs
    2 points
  8. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistr ale ne..ten s tema brzdama...:) bych mu ten kotouč zarezlej soupnul do pracky, kdyby se kroutil... @HanysR ale nemusím...ale musím to hlasit @Lihous Jánský - vesna;) Jinak dle řádu lázní smím opustit město jen na propustku lékaře
    2 points
  9. Charlie 607

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    @HanysR no když jsem byl naposled tak jsme s GTi jeli 180, zkusili jsme si i brzdy když jsme dojeli pár dalších aut z ED. Pán co s náma tenkrát jel byl pohodář, tak a řadit budem až před omezovačem, ať se svezem.
    2 points
  10. Co se mi vleze do kufru mého kabria 206cc a vleze se tam toho dost.
    2 points
  11. Přátelé zbylo mi tu ještě pár plakátů (80x120) něco na stojáka něco vodorovně... a zubožený modýlek (asi 50cm) 1007.... nechcete někdo....? Fotky jen pro představu... nechce se mi to všechno rozmotávat... 4 3008gt zelenočerná 12 partner starý, šedozelený X 2 Vena X 5 - Petr X 6 - Pavelu X 9 - Radim X 8 - OKáčko X 11 Vena @KoudaK a @OK406 vám je beru...
    2 points
  12. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    @HanysR @Petr 3008vy jste hrozný stresáci Na Roadshow je to úplně na pohodu.. Žádný mraky lidí...všechno právě úplně v klidu.. Nikdo se tam nehrne jakoby dávali auta zdarma.. Ostatní klubáci co chodí na Roadshow můžou potvrdit... Takže žádný výmluvy a koukejte se tam objevit
    2 points
  13. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Dneska zase celý den galeje na hřišti. Na "prales" to myslím není špatný
    2 points
  14. Milan+

    Dneska vařim já

    Jako od @Husky nebudou,ale letos první kolena.
    2 points
  15. Rikic339

    Pejskaři sem :)

    Včera se mi po delší době podařilo tu dračici vyfotit v klidu.. Nějak se poslední dobou fotit nechce, jakmile vezmu mobil tak se buď otočí a nebo prostě odejde Tentokrát ale nedávala při porcování klacku moc pozor, tak jsem využil situace
    2 points
  16. peter23p

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    No ten s tou červenou fábií na kraji uprostřed to tam dobře zahodil, kazí to celkovou kompozici
    1 point
  17. Víš co se takovejch krámů bez pro tebe pochopitelnýho využití vyrábí a prodává?
    1 point
  18. Pepito

    Objednávka tvarůžků a pochutin na minisraz v ZOO Chleby

    Poslední objednávky pište prosím do čtvrtka 13.5. 15:00, pak už nebudu mít čas.
    1 point
  19. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Jo tak, ne nevykroutil se už si to vyzvednul auto stálo na ulici a než jsem přišel z domu ven tak to významně obcházel asi jestli jsem to někde neškrábnul nebo tak. A jak se mu klepala pačmáka když platil ale co jsem řekl to zaplatil tak se to musí brát. Ale je fakt že mi když jsem s ním telefonoval tím svým jednáním docela zkazil náladu jako k domluvené částce jsem mu přirazil asi 120 korun a on se cukal.
    1 point
  20. Vena garážmistr

    Peugeot 106 cabrio R&R by MilanF1 - 30 let

    a co tohle : Nástěnný držák ráfků - Ferdus WHK001 | MojeDílna.cz (mojedilna.cz)
    1 point
  21. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistr a vykroutil se? Já dneska zoo ve dvoře...vedro jak na safari nějak jsme nestihli večeři v lázních...to zase bude rano humbuk
    1 point
  22. ozzy56

    Koroze výfuku - 1.6 16V

    nevím jak je to s cenou origo dílu, ale toho poláka za pár korun se vůbec nemusíš bát, tři roky vydrží určitě
    1 point
  23. sitler

    Přihlašování z Kladna na můj účet??

    Nemuze to jet pres servery tveho ISP? Me to taky ukazuje bud Prahu nebo Hermanak, podle toho, jestli jsem nebo nejsem na VPNce, a realne se pripojuju odjinud. Napr. na mobilu mi to ukaze Prahu. // Resp. lepe. Tvuj ISP ma urcity pool adres, ses pripojeny pres nej, pres jeho adresy. A geolokacni databaze je tak na uroven statu, tam ma cca 90%+ presnost. Na urovni okresu a mest je to tak 50%+ a neni to moc vypovidajici.
    1 point
  24. Růžový svět dobíjení. Legislativa? Nula. Značky? Nula. Jako najíždět přes obrubníky a chodníky? Wtf? Navíc tím riskovat pokutu, protože tam auto nemá co dělat? Nemluvím o tom, že se tím ty obrubníky a chodníky veselé ničí, protože na to nejsou dělaný, aby se po tom pravidelně jezdilo těžkým autem? Taková klasika. Tlačíme něco, co vůbec není vyřešený, připravený. Ale hlavně že jede neustálá masáž jak to je super a růžový. https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/nabijeni-elektromobilu-na-sidlistich-pre-wallbox-trafostanice-problem-znaceni-obsazeni.A210505_110440_software_nyv?galerie
    1 point
  25. PaKr

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Předběžně to vidím na Olomouc, ale zatím neslibuju nic určitého. Tak doufám, že někoho uvidím
    1 point
  26. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Přesně tak, Petřiny
    1 point
  27. VojtouNerCZ

    Machuldova 307

    Teoreticky by mohly plasty z sw pasovat i do breaku, ale minimálně tam zůstanou díry na pásy ze třetí řady sedaček Když si to nějak nafotíš/změříš, můžu ti poslat jak vypadají ty moje
    1 point
  28. @Péťa myslis jako svoz zamestnancu nebo kratke vylety? To je dost ubohe. Dalkovy autobus s dojezdem pod 400km je strasnej oxymoron. Tohle proste neni dalkovy autobus, ani zajezdovy. Diky usporadani to neni ani primestska linka/linkovy autobus. To je proste kram k nicemu.
    1 point
  29. Charlie 1

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Dnes taky 56km , průměr 16km/h....obcas vítr, bylo i pivko....
    1 point
  30. @Ferrytak než chybějící těsnění na rezonátor je větší problém jeho absence. Spodní vývod na starém filtrboxu byl zaslepen kusem plastu. Další oříšek bude napasovat vedení sání. Koupené díly jsou dobré, ale podle mě ještě něco chybí. Přijel @AKCZ A ukázal mi jak se vyndávají budíky, protože se nerozsvěcely kontrolky na airbagy. No nemohly, když tam nebyly žárovky. Ani u kontrolky motoru. A pár dalších u doplňkových kontrolek. Vyndali jsme airbag spolujezdce a našli tohle. Airbag není bouchlý, ale někdo utrhl spodní hranu, když ho páčil jak neměl ven a tak další silikon a akryl v autě. Chtěl jsem dát jiný, co mám v zásobě, ale ten je zvrchu rozlepený a hlavně nemá protikus na kostru. Nakonec jsem poskládal palubku a sedačky příště.
    1 point
  31. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    Tak o víkendu lemy záhonů, máme hotovou tak 1/2 pokračování zad v týdnu....
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Naše Sakura
    1 point
  33. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Nedalo mi nevyužít pěkného počasí a konečně jsem se dostal k očistě a impregnaci interiéru po zimě
    1 point
  34. Neco pro zasmani: https://vtm.zive.cz/clanky/elektricky-uz-je-i-dalkovy-autobus-na-jedno-nabiti-by-ale-z-prahy-do-ostravy-nedojel/sc-870-a-209971/default.aspx
    1 point
  35. pavelu96

    Dneska vařim já

    Dnes byl Mišmaš (nebo Myšmaš?)
    1 point
  36. HonzaZ

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Pěkný. Petřiny?
    1 point
  37. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    1/2 panéláku parkuje u Penny Chudáci zákazníci
    1 point
  38. Print

    Renault Clio II sport ph1

    Další postup. Koupili jsme desky a udělali výplně dveří a zadku. Přední Áčkové sloupky do černa s krycí folii na "kříž" rámu. Je nasazená palubka (Chybí ještě horní část) a dělali jsme vedení elektriky. A nalepili okna (čelní až po laku střechy)
    1 point
  39. *nohafuc*

    Vtipy

    i bez kola
    1 point
  40. Péťa

    Vtipy

    1 point
  41. brixtr

    Vtipy

    1 point
  42. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak teď mě fakt rozseklo jedu nahoru od Botanický (modrá šipka) a nahoře na tý rozvitý křižovatce vyjíždí z Kateřinský bílá Octa s modrým majákem pak 2 malý bagříky (zelená šipka) a za nima černý superbéčko taky s modrejma (asi s ňákym hlavounem). Octa jela doprava bagříci rovně a Sup chtěl doprava za Octou, ale snažil se to nadjet z levý strany kolem ostrůvku, jakože bude rychlejší... Nebyl.... bagříci ho blokli a Sup začal troubit... u megapomalu jedoucího bagříku se votevřeli dveře a pán zařval - My narozdíl vod tebe pracujueme, tak si trhni nohou ty šašku..!!!
    1 point
  43. Pepito

    Vtipy

    1 point
  44. Zodiak

    Vtipy

    zlodejikol.mp4
    1 point
  45. regius

    Vtipy

    1 point
  46. Péťa

    Vtipy

    1 point
  47. brixtr

    Vtipy

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...