Jump to content

Husky

Uživatel
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Husky

 • ID člena
  10308
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jablonec
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Tak já to tam nemám, je tam jen sklopení zrcátel při couvání, kdy se sklopěj dolů. GT Line 2.0 EAT8
 2. Ahoj, to by mě zajímalo, kdy jsi to našel...
 3. Vývojářský možnosti jsem v tom čínským mobilu nenašel. Mám Honor 20 Pro, android 9 a nemůžu to najít. Když mám apku spuštěnou na pozadí, tak data načte.
 4. Ahoj, mě apka po výměně telefonu přestala fungovat. Vyměnil jsem po 7 letech telefon Samsung Note II za Honor 20 PRO. Do té doby zcela dokonale fungující ver. 1.14.3 mi na novém telefonu přestala fungovat, zkoušel jsem i odhlášení a přihlášení, tak jsem aktualizoval na nejnovější verzi, ale apka sama se mi nepřipojí a ani nic nenačte. Při manuálním spuštění se načetly nové jízdy, ale je to bída. BT mi funguje bez problémů, včetně datového připojení ebo Android auto (pouze kabel). Tak nevím, co s tím.... P.S. auto je sice P 5008 II, ale hardware bude stejný.
 5. Mě si auto řeklo o AdBlue po 5300 km, dolito asi 14 l. Ale motor 2.0 HDI (5008 II). Přišlo mi to dost brzo, ale nemuselo bejt z výroby zcela naplněmý. Tak jsem zvědavej, na kolik mi to vydrží full load....
 6. HrnKo228 - já teda u automatu neutrál nedávám, nevidím v tom smysl, už třeba jen proto, že pak by to nebyl automat... ale taky někdy si zkus dát režim P bez brzdy, po zařazení mi auto dost cukne, hlavně pokud není na rovině a to stojí. Teď si představ, že tam jebneš rychlost z neutrálu třeba v 50 km/h, no nemyslím, že by se to převodovce líbilo. A při jízdě bez plynu z kopce má točící se motor spotřebu nulovou, při neutrálu tam nějaká je cca 0,5 l/100 km Na manuálu běžně neutrál používám, a automatem mě to ani nenapadlo.
 7. HrKo228 díky za odpověď... už jsem si říkal, že přeci tak rychle by se neměnil vzhled, i když ty kola se mi líbí. Já bydlím na severu na horách a jezdit u nás v zimě na letních může jen sebevrah nebo Pražák.... Ono ani tak nejde o ten sníh, ale o teploty. Nebudu tady opakovat známá moudra o směsi atd. Já bych prostě na letních nejezdil, ale je to každýho věc. Ty Continentaly opravdu nejsou celoroční, nevím, kde se ta informace vůbec vzala.
 8. Gratulace k novému členu rodiny, já mám to samé, ale 2.0 HDI EAT 8 od konce dubna. Koukám, že dodávají už jiné disky a nemám nápis ve předu na maskou a na boku pod nápisem GT line. Nebo jsi si to tam nechal dodělat? Jo a bach ty Continentaly nejsou celoroční, to je pouze všeobecně rozšířený omyl.
 9. Manuální zapnuti kamery vpředu - světla pro řízení - parkovací asistent s vizuální signalizací. Zapnout ručně to jde. Taky jsem myslel, že se zapne automaticky při pomalé jízdě vpřed, ale ne. Je to k vzteku. Jinak kvalita obrazu opravdu stojí za ... Mám 5008 II GT Line a kvalita obrazu k pláči...
 10. Přední kamera samostatně zapnout jde, ale pouze ručně. Světla - řízení - parkovací asistent (nebo tak nějak). Park asist je "automatické" parkování.
 11. Děkuji za odpověď, myslel jsem si to, jen to nedotáhl do konce díky
 12. Ahoj, mohl bys prosím popsat přesný postup té aktivace? Na uvedenou stránku jsem se přijlásil přes údaje k apce, ale nic se neděje. Nemusí se to náhou "koupit" i za nulovou cenu? Díky za případnou radu.
 13. Děkuji za informace, tak nějak jsem doufal, že inženýři ve Francii dostali rozum a letošní verze bude takto vybavená, bohužel zázrak se nekoná.
 14. Ahoj, měl bych dotaz na majitele P 5008 II. Jedná se mi tolik diskutovaný Start Stop systém. V návodu je uvedeno, že vypnutí lze provést tlačítkem. Prošel snad všechny dostupné videa na YT, ale nikde se mi nepodařilo ho nalézt. Přitom v návodu je výslovně uvedeno. Tak bych se rád zeptal znalých, jak to s tím vlastně je.
 15. Přesunuto do jiného vlákna
×
×
 • Create New...