Jump to content

peter23p

Uživatel
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

About peter23p

 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Domaulice
 • Stát
  Česká republika
 1. Co jste dnes udelali...

  směska borderky a ovčáka to musí být zajímavý
 2. 106 otáčkoměr do 1.0

  sehnal si budíky s digit. počítadlem a ledkama co se dávaly asi od roku 2000. Do staršího auta je bohužel nedáš.
 3. Lidskej nevkus

  akorát je to jednotková ofce po face
 4. Vtipy

  tohle udělá žárovka když na ní někdo šáhne a je pak mastná
 5. Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  odsává někdo z vás z 1.4 KFX, mám načatej závit na vaně a potřebuji pravděpodobně naposled vyměnit olej tak že bych to radši odsál než ten závit zničit úplně
 6. Krídlo - spojler.Čím prilepiť?

  no nevím, já to nechával zatížené tvrdnout 24h
 7. Krídlo - spojler.Čím prilepiť?

  jj mamut pak jedině odřezat, jen musí dobře přilnout k povrchu, takže nelepit na lak. Výsledek by byl že lepidlo držet bude ale povolí lak od podkladu, takže lepit přímo na kov. Já jsem dremlem obrousil cca 3/4 dosedací plochy na dveřích aby to křídlo celé přikrylo.
 8. Krídlo - spojler.Čím prilepiť?

  akorát to chce lepit na holej plech, poprvé jsem lepil na lak a po nějaké době když bylo horko se začalo vyklat tak jsem to strhnul dosedací plochu obrousil a přilepil znova a od té doby bezproblému.
 9. Krídlo - spojler.Čím prilepiť?

  já lepil mamutem, drží to už 5let
 10. Aktuální test hlavně pro toho kdo už omylem očistil sousední auto Tak pište skóre já 6 z 6 Autokvíz: poznejte auto pod sněhovou peřinou
 11. Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  to je u té první verze klasická závada, já si objednal tlačítka na ebay za pár kaček. Stačí tu nabíječku rozebrat a pak jen přeletovat tlačítko. Jak jsem psal je tam velikost 6x6x8. Jedinej problém je že potřebuješ trojůhelníkový bit na šroubky, já koupil tu sadu u vietnamce. Tady máš video návod.
 12. Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  na co zahynula? jestli na nefungující přepínač tak je to klasická závada těch prvních modelů, stačí rozebrat a vyměnit tlačítko je tam spínač 6x6x8. Taky jsem ho po 5 letech měnil.
 13. Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

  to neni vybitá baterie ale výpis minimální teploty z historie, mám to také tak :-)
 14. Lidl - uzitecne veci pro motoristy

  mám ty +50% ve verzi H4 už asi rok, řekl bych že svítí líp než Philips se zvýšenou účiností co jsem měl předtím, tátovy drží ty H7 long life ve fabii už asi rok a to předtím měnil prasklé žárovky co půl roku. Takže za mě doporučuju asi taky dokoupím nějaké do zásoby. Pro sebe nejspíše H4 Xenon efekt ty jsem ještě jediné nekupoval a rovnou vemu i jedny H7 LoLife do zásoby do fabie.
 15. o co to dřou (piskaji) nove pneu na zadi ?

  každopádně náprava je relativně OK, sice trochu do A ale v rozumných mezích, to saxo v zádu jí má v horším stavu :-) co se týče disku tak to na fotce bude nějaké výrobní číslo, označení typu disku by mělo být ve tvaru např. 13 x 5J H2 x 20 a někdy je vyraženo i na vnitřní straně buď na dosedací ploše nebo častěji na lemu
×