peter23p

Uživatel
 • Content count

  168
 • Joined

 • Last visited

About peter23p

 • ID uživatele 34726
 • Rank
  Pozorovatel

Profilové informace

 • Město
  Domaulice
 • Stát
  Česká republika
 1. tohle udělá žárovka když na ní někdo šáhne a je pak mastná
 2. odsává někdo z vás z 1.4 KFX, mám načatej závit na vaně a potřebuji pravděpodobně naposled vyměnit olej tak že bych to radši odsál než ten závit zničit úplně
 3. no nevím, já to nechával zatížené tvrdnout 24h
 4. jj mamut pak jedině odřezat, jen musí dobře přilnout k povrchu, takže nelepit na lak. Výsledek by byl že lepidlo držet bude ale povolí lak od podkladu, takže lepit přímo na kov. Já jsem dremlem obrousil cca 3/4 dosedací plochy na dveřích aby to křídlo celé přikrylo.
 5. akorát to chce lepit na holej plech, poprvé jsem lepil na lak a po nějaké době když bylo horko se začalo vyklat tak jsem to strhnul dosedací plochu obrousil a přilepil znova a od té doby bezproblému.
 6. já lepil mamutem, drží to už 5let
 7. Aktuální test hlavně pro toho kdo už omylem očistil sousední auto Tak pište skóre já 6 z 6 Autokvíz: poznejte auto pod sněhovou peřinou
 8. to je u té první verze klasická závada, já si objednal tlačítka na ebay za pár kaček. Stačí tu nabíječku rozebrat a pak jen přeletovat tlačítko. Jak jsem psal je tam velikost 6x6x8. Jedinej problém je že potřebuješ trojůhelníkový bit na šroubky, já koupil tu sadu u vietnamce. Tady máš video návod.
 9. na co zahynula? jestli na nefungující přepínač tak je to klasická závada těch prvních modelů, stačí rozebrat a vyměnit tlačítko je tam spínač 6x6x8. Taky jsem ho po 5 letech měnil.
 10. to neni vybitá baterie ale výpis minimální teploty z historie, mám to také tak :-)
 11. mám ty +50% ve verzi H4 už asi rok, řekl bych že svítí líp než Philips se zvýšenou účiností co jsem měl předtím, tátovy drží ty H7 long life ve fabii už asi rok a to předtím měnil prasklé žárovky co půl roku. Takže za mě doporučuju asi taky dokoupím nějaké do zásoby. Pro sebe nejspíše H4 Xenon efekt ty jsem ještě jediné nekupoval a rovnou vemu i jedny H7 LoLife do zásoby do fabie.
 12. každopádně náprava je relativně OK, sice trochu do A ale v rozumných mezích, to saxo v zádu jí má v horším stavu :-) co se týče disku tak to na fotce bude nějaké výrobní číslo, označení typu disku by mělo být ve tvaru např. 13 x 5J H2 x 20 a někdy je vyraženo i na vnitřní straně buď na dosedací ploše nebo častěji na lemu
 13. nechce se mi popisovat ET tak tady to máš vysvětleno http://www.pneumatiky.cz/info/znaceni-disku.html čím menší číslo ET tím více lezou kola z podběhů, správné číslo najdeš ve velkém techničáku a to porovnáš s číslem vyraženém na disku. Jestli si to dobře pamatuji tak by si tam měl mýt ET18 nebo 20 podle toho jak máš širokej disk.
 14. mluvím z vlastní zkušnosti, sám mám zimní na plecháčích s trochu jiným ET než letní a vzadu mezi kolo a podběh sotva strčím prst. Nahoře za kolem je nejméně místa protože podběh je šikmo. Mimochodem kdyby byly kola výrazně do A tak by o rameno ani nedřeli, rameno to Áčko právě způsobuje takže je v ose. Kola pak dřou právě nahoře o podběh kde je nejméně místa. U tebe to vypadá že dřou přímo o rameno to opravdu vypadá na 99% na špatné ET. Neměnil si i disky? I když je možné že je to jen gumama také mám zimní polaris a oproti letním ve stejném rozměru mají mohutnější boky takže jsou širší. Takže je možné že s letníma to ještě vyšlo ale se zimníma už ne.
 15. taky může mít nápravu ještě dobrou ale disky s velkým ET. Vyfoť auto zezadu ať je viďět jak moc máš kola do A. Pokud to takhle dře tak to musí bejt hodně výrazný.