Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.6.2020 v kategorii Příspěvky
-
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Háček a 9 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Já eště nemám retro fotky.... sem mladá a krásná...!!!10 points -
Oprava vypouštěcího otvoru olejové vany motoru
Karel a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
chlapyy, to je návod pro ty, co chtějí co nechtějí nechají tak5 points -
Oprava vypouštěcího otvoru olejové vany motoru
luky30 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele slimboy za téma
Tak predvcerom som uspesne zrealizoval prelisovanie toho vypustu za pomoci zavitovej tyce M10 x 1,25, dvoch matic, trubky a podloziek. Nechcel som to vytrhnut z toho osadenia, takze som sa to nesnazil vytiahnut uplne na maximum. Vcera kontrola a vsetko OK, ziadny priesak, takze som to obrusil, odmastil, natrel Alkytonom a nahodil podmotorovy kryt, do ktoreho som si aj vyrezal otvor na vypustanie oleja (to je dalsi preslap konstrukterov okrem tej vane). Pripajam kratky fotoserial: 1. pred prelisovanim 2. po prelisovani 3. po prebruseni a odmasteni 4. po zatreti Alkytonom 5. otvor v kryte4 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
4 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Béďa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Na rovném úseku dálnice mě zastavil policajt. Byl to takový ten typický muž s Napoleonským komplexem, který se baví akorát tím, že buzeruje lidi. Přiznávám, že jsem jel trochu rychleji. Policajt chtěl evidentně úplateček, protože brzy vyrukoval s větou: "A copak vlastně děláte za práci?" Rozhodl jsem se, že se trochu pobavím: "Pracuju jako prodlužovač penisů na soukromé klinice." To jej zaujalo a začal se vyptávat: "Vážně? A jak se to vlastně dělá?" No, a tak jsem začal fabulovat: "No, my máme takovou speciální biotechnologickou emulzi, kterou velmi odborným hmatem vmasírovávám do penisu. Takže když má někdo třeba, odpusťte ten výraz, malýho čuráka, tak po deseti minutách už má čuráka dlouhýho patnáct čísel. Po další hodině ho má dvacet čísel, po další hodině třicet čísel.... No, a když ho masíruju -samozřejmě s přestávkama -asi tak dva dny, tak klidně způsobím, že má čuráka dlouhýho metr padesát." Polda na mě koukal jak tele na nový vrata a debilně se zeptal: "Metr padesát? Co proboha může kdo dělat s čurákem dlouhým metr padesát?" No, a v té chvíli přišla moje chvíle. S kamennou tváří jsem odpověděl: "No, to je jednoduchý, ale musí se to provést přesně, takže pořádně poslouchejte..." (polda se naklonil blíž, protože jsem začal šeptat) "...nejdřív si najdete pořádně dlouhej, bezpečnej a rovnej kus dálnice, jo?" Poldovi se rozzářila očička nad tím tajemstvím, které mu právě odhaluju a výrazně přikývl, jako že rozumí. "... No, a pak tomu čurákovi dáte do ruky radarovou pistoli a necháte ho pokutovat řidiče za rychlou jízdu!" Dodal jsem vzápětí. Shrnutí: Pokuta za rychlou jízdu ......... 2000 Kč Pokuta za urážku veřejného činitele ........ 20 000 Kč Pohled na toho policajta, když jsem domluvil ....... k nezaplacení3 points
-
Vtipy
inoxing a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly. První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Bylo něm napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala,ale pak běžela do kuchyně, vzala NESCAFÉ a četla: DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY. Trochu se začervenala, ale byla spokojená. Přišel druhý pohled z Miami. Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES. Matka jde a najde otcovi cigarety, kde je napsáno… EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE. Opět se začervenala, a byla spokojená. Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI!3 points -
Židle - výměna kluzáku
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Díky za doplnění. Teď už mi to nevyrobí nikdo3 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
Ráno jsem si fiknul kabel u noveho maflika Poté přišel dopis ve kterem stálo ( trochu si ten text osvojim ) Vaše dcera se přijímá na UJEP opravdu mám velikou radost3 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
2 points
-
Vtipy
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
Jdou takhle 2 párátka do kopce když najednou je předběhne ježek v tom se to jedno párátko otočí na druhé a říká Ku*va si nemohl říct že tu jezdí MHD ???2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
to je Univerzita J.E . Purkyně? takže to bude nějaká kapacita přes zdraví jestli to dobře pamatuju že jsi psal že studovala zdrávku nebo tak něco. Tak to blahopřání. No já jsem před chvílí přivezl obecní mulu na servis. Š Felicie Van to je retro svezení jel jsem s tím jen po vsi a pak zacouvat do dílny ale nějak už si nedovedu představit jak jsme s takovýma autama byli schopný jezdit a přeletět s tím půl republiky za noc.2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Zodiak a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
2 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Jo, presne, dost podobnou zkusenost mam u Forda, kde taky prvotni zanedbani veci ohledne FAPu vesnickym garazmajstrem, co prece diesly dela 20let, tak mu nemusim rikat co a jak vedlo ke smrtici spirale BTW, novej motor uz jsem sehnal, najeto 20tis km2 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Proč stočený? Tohle byla jen souhra závad, které bohužel nebyly od začátku řešeny správně. A takhle to dopadlo... Jeden špatný vstřik zanášel FAP, u kterého se hrabal někdo v nastavení a řekl autu, že má nový FAP a nové aditivum (a ještě to nebylo propsané všude a správně)... Kdyby se to diagnostikovalo a řešilo správně už tenkrát při prvním hlášení FAPu, tak to tak drahé nakonec nebylo Ostatně tohle se u FAPu uvádí všude. V drtivě většině případů problémů s filtrem způsobí špatně fungující motor2 points -
2 points
-
Peugeot 406 2.0 turbo TCT China by čakom PRODÁNO
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele čakom za téma
2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ty ty budeš mladá a krásná pořád.2 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No já bych to napsal tak jako že " po žních k Turkovy" páč jezdíš bez závozníka tak by jsi měl chvilku jezdit jako závozník protože " Turek prej ty závozníky občas i mlátí" .2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
No to bez diskuze2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Hafity , ale ten kluk (Pepito) si je stále podobný2 points -
Poznávačka členů aneb kdo je kdo
Háček a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Podlaha do garáže
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Motorček predných stieračov
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
vyndáš koš s pylovým filtrem , sundáš ramena stěračů , sundáš torpédo (plast pod oknem kolem os stěračů, povolíš nádržku brzd kapaliny z přepážky mezi mot prostorem a interiérem , nevím jak u nafty ,ale u benzínu se ještě musel sundavat potenciometr (ovládání plynu), pak povolíš asi tři matky zespoda táhel stěračů a celé to vyndáš. motorek je součástí celého přepákování stěračů , a většinou jsou spálené koncáky v motoru ,vždy jsem to měnil za new , cca 4000 v origu.2 points -
co to je?
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Úplně bych to nevyhazoval. Třeba při nějaké rozborce se přijde na to, odkud to je.1 point -
1 point
-
Starej mazlík 405
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
dneska jsem k autu přišel , nažhavil a na první otočení , bez hulení bez mlacení , jako z továrny .. jakoby věděl co se chystá Jinak dal jsem konečně budíky z dieselu jaký tam maj bejt, trochu mě štve ten nájezd 285tis .. chci tam těch puvodních 360+-, má tu někdo nějakej navod jak to přetočit rychlejc než vrtačkou ? .. jo a nejde mi otáčkoměr, na motoru jsou dvě čidla na setrvačníku, ale zapojit jde jen jedno ( protikus na svazku mam jen jeden) zkusim nastavit výšku snímače od setrvačníku, nahodil jsem to na motor na rychlo a nijak jsem to neřešil, blíží se STK tak musí všechno fungovat1 point -
jo ty jsou asi nejlepší na celé fotce Jinak tu každej pořád vypadá líp za mlada než já xD1 point
-
Co si budeme hovorit, niektore starsie auta ziadny kryt ani nemali a cuduj sa svete, nikdy som na ziadnom vanu neprerazil. Ja som jazdil bez krytu cele minule leto aj jesen a nahodil som ho az na zimu. Vdaka tomu som pri priamom porovnani zistil, ze ked nie je nahodeny kryt, tak je v aute menej pocut motor. Ked kryt nahodeny je, tak v aute je viac pocut motor a menej ho pocut v okoli auta. Cize kryt sice chrani motorovy priestor a znizuje hlucnost auta navonok (napr. ked parkujem susedom pod oknami), ale zhorsuje akusticky komfort v aute. Nieco za nieco...1 point
-
1 point
-
Naozaj som sem nepisal preto, ze by som cakal pochvalu. Dal som to sem preto, ze ten kto uvazuje podobne ako ja sa tym moze inspirovat a nabrat odvahu, aby ten otvor vyrezal. Komu nevadi zakazdym zhadzovat cely kryt, ten to asi robit nebude. Mne to vadi, lebo to zbytocne zdrzuje, a tak som to vyriesil (ci je v kryte 7 otvorov alebo o jeden naviac z mojho pohladu nic nemeni).1 point
-
přes ten diferák to myslíš vážně? až roznýtuješ poloosu, bude to na autogen...1 point
-
@vagi jezdím v pohodě i s malým tříválcem, nemám z toho kopřivku ale všiml jsem si, že dost lidí co básní o V6 nebo V8, tak je nemají , 99% z nich jezdí se čtyřválcem kolem 2 litrů , což mi nejde do kebule v dnešní době, kdy je takových aut jako máku a celkem za hubičku, neryju--jen konstatuju já si vyzkoušel a vlastnil spoustu aut, ale max. do 2.5 litru, prostě zatím nemám potřebu mít nějaký velký a silný motor, ale když to na mě skočí (může se stát), určitě se pochlubím1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nejsem na hlavu padlej, opravit auto pro někoho jiného.1 point -
Na 406 3FZ mi to přes léto taky dělá,sice bez rachotu ale jak se chci rozjet,začne se dusit při záběru tak 1-2s. a pak vystřelí otáčky,v zimě nic.1 point
-
@Háček dávám lajk za sandály bez ponožek1 point
-
Pepito - tak to mohl být minimálně práh v ****1 point
-
1 point
-
Když pominu náklady na tu předělávku (nejspíš by to bylo dražší , než cena vozu) tak to nejspíš neprojde legislativně a tím pádem i na STK1 point
-
Akva / Tera - všeobecný pokec.
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Markusenka za téma
1 point -
bejvávalo to zamlada jinak--prostě lopata, šalung, kolečka a fůry písku, štěrku, cement, vápno a studna 50 metrů daleko..., navíc se běžně očekávalo, že když požádal známý, kolega v práci, samozřejmě v rodině, tak se šlo-- kopat základy (ručně), betonovat... dneska je to jinačí, co bychom si namlouvali... , kope bagr, základy ve ztraceném bednění, beton vozí domíchávač..., ale manuálně pomoct se už nenosí, ani to většinou už nikdo nechce1 point
-
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
1 point -
1 point