Jump to content

Klemoň

Člen klubu
 • Content Count

  2,557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Klemoň

 1. @Radek Hurvajz Co jsem dnes udělal . . . . Objednal jse si dvě různá balení balzámů na kůži . Doporučeno Radkem. A ještě mne zaujala nabídka pásků do kalhot z poctivé kůže !!!
 2. Takže vezmu 200 normálu a 200 extrému na bundu . Jestli se to nezkazí 5 let jak píšou, tak žádná ztráta !!! Díky moc za tip - domácí a vyzkoušené - co víc si přát . . .
 3. @Radek Hurvajz A používáš univerzal a nebo extrém ??? Bude mi stačit to 200 gramové balení ? Snad ano . . .
 4. Nějaký osvědčený a hlavně vyzkoušený prostředek na ošetření kůže s konzervací / impregnací ? A ne Briston . . .
 5. Tak už se těším . . . Ruce nahoře, zadek v křesle , nohy před sebou , lesknoucí se chrom, ubíhající silnice , mávající děti . . . No ale stejně - auto je auto
 6. No mojí letošní prioritou je ( jak se to zvolna blíží, stoupá natěšení , adrenalin a zároveň trochu strach/respekt) ten opravdový "Muscle car" . . . Přeci jen 500 koní na zadní nápravě . . . bojim, bojim Představa , že toho naleštěného veterána někde zadkem hodím do sloupu nebo zábradlí mne trochu straší . . . Nová auta jsou určitě stabilnější než Charger ze ´73 na úzkých gumách A to ti blázni z Čakovic ho ještě trochu přes zimu vylepšují, tak uvidím co z toho vznikne. Zatím je tam nová převodovka pro 700HP zátahu + servis motoru a .........
 7. No loni to se mnou ti "silní" jedinci dali i za deště. Ale vlastně díky organizaci @Pe.Tr to ani moc za deště nebylo a já osobně to považuji za velmi vydařenou akci, za kterou znovu poděkuji Petrovi a samozřejmě všem statečným účastníkům včetně jedné dámy - @Miss Scratch
 8. Už se těším až ji na jaře provětrám ( Covid / necovid ) "Nová" bunda, nová kamera , nové odhodlání . . . tak snad nepojedu sám . . . Musím ji používat , jinak budu doma poslouchat hudrování za vyhozené peníze ležící ve skříni ( přitom jsem ji pořídil "jen" za 2 000,- ) Co by chtěla - za 12 000,- ???
 9. Jo jo - od pana Willie G / Davidsona . Jo a vítěz soutěže je . . . jak jinak než @Vena garážmistr , který byl první a přesně to vystihl . . . A tady důkaz že to nejsou kalhoty , kabelky , brašny , kapesníky a pod . . .
 10. Tak ta rádoby špatná fotka je schválně - kdybych dal kvalitní , tak to není hádanka .
 11. Počkáme ještě chvíli až se tu objeví ti praví znalci , zatím to nebudu komentovat a ani lajkovat , abych někoho neovlivnil
 12. Dnes jsem si udělal radost a protože nepřehazuji peníze vidlema - bude to dárek sám sobě k narozeninám . . . Schválně - tipne si někdo co to je ???
 13. No já věděl, že je někde zádrhel , ale nechtělo se mi to v práci hledat. Tak díky
 14. Já si jen dovolím poznamenat pro @Lihous , že 400 RMS není to samé co 400 W hudebního výkonu ! Více na netu . . . Někde jsem to kdysi četl že RMS je jen špička , kterou reproduktor krátkodobě vydrží , ale není to vlastní výkon zesilovače.
 15. Hafity . . . já to doplním za tebe
 16. Já tu chci moc poděkovat @Pe.Tr za radu jak pořešit instalaci kamery na moto helmu . . . A hlavně za tu nejzásadnější radu - použij Sugru. Zázračná to pomůcka. Bez ní by to nedopadlo dobře
 17. Já sem moc často nepřispívám , ale dnes mimořádně ano - dnes jsem dokončil tuning moto helmy. Nejdřív jsem si myslel jak to bude jednoduché , ale zapoměl jsem, že mám vyklápěčku . Naštěstí je tu pár bikerů a tak mi pomohl / poradil @Pe.Tr Hlavně mi dal typ na Sugru , což byla nakonec jediná a 100% výhra ! Pak už mne jen postrčil (protože jsem na to zapomněl) , abych použil mobilní apku a bylo to. Mohu asi dodat i foto výsledku , ale teď už je pozdě
 18. No úplná flákárna po celou neděli Véno. Ještě , že tě ta rodina má . . . A nejen rodina
 19. Ano toto potvrzuje to co napsal Medvěd . . . ale i tak jsem vzdálenost ke Kyjáku podcenil
 20. @Scratch A jéje . A je to tu zase . . . Takže jsem si dal tu práci a ano máš pravdu v obci Praha 14 mám les až 2,7 km daleko . A to na Aloisově nad Kyjákem.
 21. Hmm dobrá , tak trošku lepší. Já to mám do lesa cca 500 metrů , ale jestli tobě roste les hned za domem , tak tě zas prudí divoká . . .
 22. Ale smí - celý Prágl je můj 30 km napříč - vesnice nám poprvé závidí
 23. Jak z Prahy ??? Ty máš snad nějaký limit km ??? Ááááá už vím , to bude kvůli té Covid okresové karanténě
 24. To je dobré vědět . . . . tak si prosím karton mléka , balik Coly , 2x rum tuzemák a 1x citrus. No a nějakou klobásu k tomu . . . .
 25. Tak vzhledem k tomu , co všechno je zavřeno , tak jeden "krám" navíc už nás nerozhodí
×
×
 • Create New...