Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.2.2020 Ve všech sekcích
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
3x HURÁ Ač za stále nepříjemného větru a sněhových přeháňkách , mírného deště , je střecha opravena . Chlapci pokrývačští mi udělali opravdu radost Jako předseda SVJ jsem jejich fakturu znehodnotil a nechal je ji předělat , kde položka PRÁCE musí být zdvojnásobena7 points -
Hurvajzova 207 - Prodáno
regius a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak starter je vyměněný za nový Bosch, teda je to repas, ale s dvouletou zarukou. Točí to mnohem lépe, tak doufam bude klid.6 points -
Kupa noveho 2008
RichVa a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Ano mám osobní zkušenost s Renaultem Captur.. Celých 270km Já a že nejsem objektivní? No dovolte Takže jela jsem 1,3l benzín 4 válec 130k 7 stupňový automat.. Jede to pěkně.. Žádná střela, ale stačí to.. Volant na mě velký.. Jsem už zvyklá na malé z Peugeotu a ten mi více vyhovuje.. Sedadla pohodlné, interiér líbivý, design modelu pěkný.. Renckové umí dělat fakt pěkný auta.. Jen moc dobře nesedí na silnici a brzdy měkké.. Stojíte na brzdě a dlouho se nic neděje až když fakt brzdu pořádně sešlápnete..U Peugeotu sešlapnu brzdu a stojím na místě.. Co se týká prostoru.. Tak + - stejný jako u 2008..druhá řada sedadel posuvná, tím se zvětší kufr.. Co se týče ceny.. Není moc velký rozdíl oproti 2008.. Máme teď školení na 2008 a všechno porovnavame s konkurencí, takže jsme na tom hodně dobře s cenou oproti jiným automobilům stejného segmentu.. A hlavně auto se nikdy nekupuje s ceníkovou cenou.. A co vím o dealerů, tak se lidem 2008 moc líbí a už jich pár prodalo a další objednávky na cestě, takže myslím, že se nové 2008 bude dařit dobře.. Doufejme.. Je jen na tobě co si vybereš, ale Peugeot je prostě Peugeot5 points -
Kupa noveho 2008
Klemoň a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Tak nejlepší je si do obou aut sednout, jezdit a pak se rozhodnout, co Ti vyhovuje...5 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
MilanF1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nezkoušel. Nemám zkoušečku a o elektrice vím akorát, že kope, svítí a v dnešní pomatený době se na ni dá ujet pár kilometrů.4 points -
4 points
-
Kupa noveho 2008
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak jasný, ne? Proto jsem to i tak napsal @Kostej86 Podstatné je, že je 2008 Peugeot. Vše ostatní je naprosto bezpředmětné4 points -
Kupa noveho 2008
MilanF1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Kostej86 už jsi řídil a takříkajíc ,,ošahal'' obě auta?? protože pokud nee, nevím proč tu píšeš3 points -
Kupa noveho 2008
Kostej86 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Velikostně je Captur menší, kvalitou interiéru a zpracováním je to oproti P 2008 slabota,jinak + je 4valec...3 points -
Natáčení s auty
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
No nevím, naposledy jsem nedostal ani oběd Ale zaslechl jsem něco v tom smyslu, že to bylo schválně, aby zbylo pro ostatní2 points -
Návod 407 sedan
preclik75 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jen doplním, že dnes odesláno2 points -
Kupa noveho 2008
Kostej86 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
A které se ti líbí? Anebo: hoď si korunou (aspoň v duchu) a pocítíš, zda tě ten náhodný los (žreb) potěšil, anebo zarmoutil.2 points -
Rádio Peugeot 307
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele 307rg za téma
307 sa naozaj vyrábala ešte aj vo verzii bez palubného počítača, bez rádia, bez elektrických spätných zrkadiel (manuál, ktorý sa navyše rád kazí), bez predných mlhových svetiel a aj bez klímy. Je až neuveriteľné že sa to vtedy predávalo za neuveriteľných 600 t korún! samozrejme dali sa priplatiť balíčky so slušnou výbavou alebo priplatiť niektoré funkcie aj jednotlivo. A presne o to išlo, o príplatky. Veď napríklad taký PP tam v podstate zabudovaný bol aj v tejto sociálnej verzii, akurát bolo znemožnené ho používať, stačí v BSI aj v displeji prepnúť na "prítomný", doplniť COM2000 o jedno tlačítko navyše, a zrazu ten PP tam akoby zázrakom je. Fabrika na tom neušetrila absolútne nič, ale nechala si priplatiť za tieto dnes už naozaj samozrejmosti. Elektrické spätné zrkadlá alebo klíma sa neoplatí dodatočne montovať, muselo by sa vymeniť polovička elektriky, plus rozobrať a poskladať polovičku auta. Podobne aj mlhovky, ale tam si to dokážem poriešiť samostatným obvodom, ale bez montáže dole do nárazníka to ani nemá zmysel.2 points -
P307 2.0 HDI 100KW RHR - výmena turba
mastagza a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele speedy585 za téma
Menil som čidlo niekolko krát. Robil som to odspodu, povolil som silentblok motora, pustil ho nižšie a tak som ho menil. Problém je v tom že nožička toho snímača je vždy akoby zaprášená a začne sa zasekávať. Musím spojazdniť diag a pozriem ako sa tam veci majú.2 points -
Kupa noveho 2008
Kostej86 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Nic proti, ale zrovna od @Verýsek bych nečekal objektivní recenzi Ale to nic nemění na tom, že ten Captur je šílený auto, který bych nechtěl. Jen 4 válce oproti 3 u 2008 je pádný argument.2 points -
Kupa noveho 2008
Kostej86 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jj, to byl nový Captur Jako jestli chce někdo objektivní názor, tak ona je ta pravá. O tom žádná2 points -
Kupa noveho 2008
Kostej86 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tuším že @Verýsek si teď dala celou D1 v ňákým novým Rendlíku a co vím, byla z toho auta na mrtvici.... vyklepaná jak koberec a prej děsně nepohodlný.... říkala i něco o brzdách.... Schválně jsem jí označila... třeba ti řekne něco víc...2 points -
Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
@PaKr ahoj a díky, to jsem nebyl já ale vím, že stejná po městě jezdí, protože jsem ji potkal taky. Přes týden se proháním ještě v Pežotu, Forda projedu asi až v sobotu na nákupy do Ostravy :-) Jinak potkávám pravidelně ještě jednu bílou a jednu červenou Kugu, ta moje je ale hezčí :-)2 points -
Kupa noveho 2008
Kostej86 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
V Peugeotu ti třeba dají taky slevu, nepíšeš, zda jsi tam byl... Jinak rozhodnuti je na tobě... my ho za tebe neuděláme.2 points -
nefunguje posilovac riadenia
307rg a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ne , ABS fungovalo , protože má jinou pojistku2 points -
2 points
-
Peugeot club na Vysočině
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele ElektronikCZ za téma
Ahoj, najdou se nějací členové klubu co jsou z Vysočiny, nejlépe okolí Třebíče ? Zatím co jsem pozoroval se aktivní uživatelé nachází na druhém konci republiky A já bych rád doplnil do okruhu přátel podobně smýšlející lidi, protože lidé stylu VW je top a francouzi jsou (No však víte jak to probíhá ) už mě moc nebaví.1 point -
myslím si že vše bude stejné jako vždy. TZN. s cateringem, Hunday bude dobry :-), budud od zítra do 4 března fuč ale pak určitě budu vědět více1 point
-
Dodací lhůta Rifter
petrkaspi zvýšil/snížil popularitu uživatele pegas27 za téma
Tak auto doma spousta věcí už je úplně jinak,než při objednávce.Je to velký kočár ani do garáže se nevejde.1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ten červenej caplík jenom povytáhneš a pak musíš celou pojistkovku posunout do boku a k sobě1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Davidak79 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
To Ti věřím a přeju.1 point -
Rádio Peugeot 307
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Taky může mít facelift, kde měl RT3 a klasickou obrazovku no a po odpojení ( a teoretickému odkódování rádia přes dia) přišel o PP který je vázaný na rádio a teď po zapojení nejde protože je to třeba odkodovaný, no. Ale to jsou jen polemizace. Nebo jsou prostě poškozený nějaký gábliky.1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Rádio Peugeot 307
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
když mohla bejt 407 v socce s 3,5" navigací, tak proč né bez palubaku1 point
-
Moc nechápu tu nechuť ke cloudu. Neřeknu kdyby to bylo v ložnici. Ale ve sklepě. Tedy pokud tam není palírna. Ale jak říká ChouLu, všechno je dneska v cloudu.1 point
-
Možno preto ,že v tých novších verziách diagboxu napr. 7.83 je ten pplanet okresaný oproti klasickej verzii a moc si s ním nepomôžeš.1 point
-
to vpravo je kolejová splitka https://cs.wikipedia.org/wiki/Kolejová_splítka V jedné trase vlečka spolu se zkušební tratí https://cs.wikipedia.org/wiki/Depo_Kačerov Splítky se používají i na dráhách společných pro koleje se stejným rozchodem, avšak jiného technického systému (např. jiné geometrie kolejnic). V Praze mezi depem metra na Kačerově a železniční stanicí Praha – Krč je kolejová splítka tratě metra a železnice (obě o normálním rozchodu, ale osy kolejí jsou proti sobě o 0,5 metru posunuty, neboť napájecí kolejnice metra zasahuje do průjezdního průřezu železnice). Pak se koleje vlevo tváří jako úzké1 point
-
Tak jsem trochu pátral na netu, manuály k vozidlům jsou rozděleny na tři různé vydání, podle data výroby vozidla takto: 01/04/2017 - 19/11/2017 20/11/2017 - 30/11/2019 01/12/2019 - ∞ První dva modely mají v hlasovém ovládání uvedeno pouze 12 jazyků a čeština mezi nimi není. Poslední manuál, který by se měl týkat i mého auta už uvádí 17 jazyků včetně češtiny. Bohužel tomu tak ale není. Zjistil jsem, že některé jiné Peugeoty, např. Traveller a nová 208 česky umí. Musí být ovšem v autě instalován nový hardware wave3. Já a doposud zjištěná auta co neumí česky mají starší hardware wave2. Možná by to šlo opravit pouze aktualizací firmware (když teď to umí polsky tak nic nebrání tomu, aby umělo česky ne?). Napsal jsem přímo importérovi Peugeotu, zatím jsem ale nedostal žádnou odpověď. Dle mého názoru už mají češtinu připravenou, dostane se ale do aut pouze až začnou montovat jednotky wave3. Mé auto bylo bohužel vybaveno starší jednotkou wave2. Tak pozor při objednávání auta, kdo by chtěl mluvit s autem česky, ať si zkusí tuto informaci ověřit. I když nevím jak, když prodejce není ani schopen zjistit, jestli bude mít auto vypínatelné sklápění zrcátek při zamykání. Tato funkce je velice užitečná při zadávání adres do navigace, nebo při hledání a následnému volání kontaktu z mobilního telefonu. Anglicky se s ním nejsem schopen domluvit, nenajde česká jména a ulice. Taky by uměl číst SMS zprávy česky... Možná si myslíte že to moc řeším, ale u auta za skoro 1000000 Kč a v roce 2020 si myslím, že by to měl být standart.1 point
-
Baffy, ty jsi moje spása! Děkuji moc za radu, kterou teda bohužel čtu až dnes Od roku 2016 mi nefunguje diagnostika, tak ještě že jsem ji nevyhodil! Hned jak jsem četl, jak to někomu normálně fungovalo a pak najednou žádná komunikace, tak jsem si říkal, že je to jak s tou mojí. Normálně jsem diagnostikoval a pak jestli jsem nějak pohnul kabelem a najednou hláška, že neprobíhá komunikace. Myslel jsem, že odešla někde nějaká pojistka, ale tohle mě vážně nenapadlo hledat. Vše jsem i několikrát přeinstaloval a nic. Už jsem i ty 3 litry oželel a najednou mi svitla naděje. Diagnostiku jsem rozdělal a ejhle, zas*anej číňan zku*ví kde co může. Opravdu úplně stejně naprasenej konektor! Kdyby to bylo propájený přes otvory durch, ale jen takhle položeny na desce a ten tvrdej svazek káblů co to vyloženě vylamuje . Tak jsem to taky proletoval, nechal schválně trochu jakoby vylomený, aby ty dráty to tak neodtlačovaly a diagnostika funguje!!! Super, moc děkuju.1 point
-
Rádio Peugeot 307
Havlicek.Lukas zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
To by zase pípalo, ne? A proč by to někdo dělal... Někteří to tak dělají, no Ale jo, může bejt i ISO konektor domrvenej... Chtěko by to fotku a pořádný popis.1 point -
1 point
-
308 2. generace 2014 - x
Ajap zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
@rsto pýtaš sa na názory, my nie sme bazár ani predajcovia. 50% trhu s predajom áut je predaj jazdeniek, teda polovica áut je pred smrťou??? Na životnosť motora vplyva veľa faktorov a ten olejový je možno posledný. Je rozdiel jazdiť 100 000 km v SR, ČR a Nemecku, niekedy je lepšie jazdiť viac ako len občas. Niekto má problém s autom aj pri 50 000 km, je tu toho popisaneno, niekto pri 200 000 nemá nič. Je to aký kus natrafis, či z mesta, či vidiek, mladý, starý, firemné , súkromné.1 point -
Mohu porovnat 308 (tedy v kombajnu) a 207 (krátkou), obě v naftě (viz podpis) 207 je šikovnější na parkování, má podstatně větší rejd a určitě menší spotřebu (přece jen vozíš méně železa), ale tím pro mě výhody končí. Materiály interiéru jsou lepší v 308, je tam více místa na šířku (i když ne o moc) a je v ní subjektivně pocit bezpečnějšího auta. Sedačka je výše a na pohed jsou dveře bytelnější (může to být i tím, že dolní rám oken je výš). Kufr bude mít krátká 308 také větší než 207. Na dálnici je 308 stabilnější - ale to lze přisuzovat i tomu, že porovnávám kombík, který má o 10 cm delší rozvor než krátká verze. U naší 207 je i horší povrchová úprava podvozku - ale je možné, že auto u předchozího majitele parkovalo na trávě. Co je ve 207 dále horší, je samotné řazení - přijde mi takové "gumové". Pokud manželka přesedá z 206 tak i 207 bude pro ni velké auto a 308 ještě větší. Podobný problém jsem řešil z dcerou a té se zdála při přechodu z 205 308ka neskutečně velká a že se nevejde na silnici. A to co já považuji za jednu z nevýhod (tenčí dveře a nižší dolní rám okna) je pro ni kladem z hlediska výhledu. U 207 ani u 308 jsem naštěstí nenarazil na vyloženě průserové věci - samozřejmě za předpokladu včasné výměny oleje na což je motor 1.6HDi 80kw 16ti ventil hodně citlivý. Pokud nebudeš mít na 200procent doložený nájezd, vyměň rozvody hned po koupi. Rozumný nájezd na výměnu je 150 kkm (i když výrobce tvrdí 170), protože nikdy nevíš v jakém režimu auto jezdilo. Další věcí je FAP filtr - pokud se nepletu, tak v 308 už budou asi ve všech (u 207 nebyl u slabších verzí, ale také hodně záleží odkud byly dovezeny). Tam se udává nájezd mezi 160 a 210kkm. Bez diagnostiky nejsi schopen zjistit jeho stav. U 207 zlobí zadní kotouče - nějak je odmítá používat a tak hodně reznou -> a pak je problém na STK. Jak je na tom krátká 308 nevím, ale u kombajnu se udržují bez rzi samy. U starší 308 (před prvním faceliftem bez LED denního svícení) rády praskají žárovky denního svícení. Jde o žárovku 5W/21W (stejná jako je použita v koncových světlech obrys-brzda) - naštěstí korunová položka a zanedlouho se naučíš správný grif a vyměníš ji za pár minut. 207 denní zvlášť nemá, ale dá se v dia zapnout automatické rozsvícení hlavních světel po nastartování (nesvítí budíky uvnitř). Protože se jedná o ženu, tak doporučuji ji posadit do obou aut a podle pocitu se rozhodnout, co raději pořídit.1 point
-
1 point
-
308 2. generace 2014 - x
Ajap zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Nic mu nebrani si kupit nove alebo skoro nove za slusnu cenu. tiez som tak kupoval svoje, 1,5 r najazd 42000 km, skoro v plnej vybave. cena uspokojiva. Staci popozerat par stranok predajcov. Neviem kde si pozeral tie 308 ci v nemecku alebo ale SK, ale 100 000 km nie je na nemecko vela. Hlavne dnes, ked uz auto nie je stavane na vydrz ale na spotrebny material je to asi uplne jedno, aky typ, znacka, atd.1 point -
Tezko rict odkud ti tece olej. Kdo ti to menil? Ty sam, nebo to je prace servisu? Protoze co je na prvni pohled zjevne: 1. Trubka na vystupu z turba je vyosena - vypada to, ze tam chybi druhy sroub, ze ktery se ta trubka ma zahaknout. Sundava se sice jen ten na prave strane, kdyz koukas na motor, ale trubka musi by zajistena z obou stran. To ze je tedy zesikma muze zpusobovat ten olejovy unik, protoze pravdepodobne ti to ne vystupu z turba netesni. Pokud ti tam ten olej netece jeste z neceho jineho. K tomu vsemu ti tam na te vystupni trubce chybi drzak, ktery je normalne uchyce pod skrtici klapkou. 2. To ze to tam je cele od sazi bude pravdepodobne tim, ze nekdo spatne nasadil katalyzator na vystup z turba. Bude tam skvira a proto to tam mas cele zacouzene.1 point
-
Před týdnem jsem hledal asi 29 minut lékárničku prošel jsem celý auto, i doma jsem ji hledal, zda jsem ji tam vůbec dal, když sem auto koupil, potom znovu celý auto, a zase nic. Potom jsem to zkusil potřetí, a konečně ji našel, na nejlepším místě kde by měla být, aby byla při ruce, totiž v kastlíku pod sedačkou řidiče, jen jsem jaksi zapoměl že tam vůbec je nejakej kastlík1 point
-
Tak jsem koupil rozměr který tam má být, to jest 215/55 R 16, Matador elite, držel jsem se čísla nosnosti, tak mám 93 který tam má být, ale Y na rychlost, což snad tak nevadí. Jinak měli jen 97, a to jsem už nechtěl, mohlo by to být tvrdší. A musím říct že teď je to jízda jak v bavlnce, ty starý gumy už byli asi vážně tvrdý jak sviňa. Tak jsem spokojený.1 point
-
P307 2.0 HDI 100KW RHR - výmena turba
ChouLu zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
to nebude snimac ale bud podtlakovy nebo elektricky ovladani variabilniho casovani-1 points