Jump to content

petrkaspi

User
 • Content Count

  192
 • Joined

About petrkaspi

 • ID člena
  47877
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Rifter
 • Rok výroby
  2020

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Plzeň
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Až se zima zeptá.....cos dělal na podzim ? Tak já už mám připraveno a naskladneno . Co vy už se také připravujete na zimu ? Až budou na autě tak dám další fotky.....
 2. Divný a to to jako v servisu neví ? Prý nic vše ok jezdete.....
 3. Ahoj. Tak jsem před pár dny přišel k autu a baterie uplne off......takže voláni na asistenci po té přijel pán s náhradním zdrojem, ale auto nešlo nastartovat-stále málo proudu ! Druhy pokus s autem na odtahovku a do servisu....po 3 dnech mě bylo řečeno že nic nenašli a jen nabili baterii a udělali zatěžový test a že vše ok. Tak nejak nevím co to má znamenat ??
 4. Mám toto spojení a přesně jak píšeš tak dělá i můj Rifter.....je to super že i třeba v tunelech se to nerozjede na vyšší rychlost a udržuje si předvolenou rychlost. U obyč. tempomatu se mě to vždy třeba rozjelo na víc a musel jsem brzdit....takhle to dělá za mě. Jen je potřeba si zvyknout na tu vzdálenost k blížícímu se autu a včas reagovat nebo prostě sešlápnout plyn krátkodobé vyřadit tempomat jinak to začne až nepříjemně brzdit ! Po uvolnění plynového pedálu jede zase tak jak bylo navoleno.
 5. Marketing.....jen slibují, ale stejně nedodají do 3 měsíců.
 6. Prisvecovani do zatáček je standardně od modelů 2020 z továrny vypnuté.....jde aktivovat přes dia a funguje do rychlosti 40km/h.
 7. Moc gratuluji a přeji mnoho šťastných kilometrů
 8. Díky už jsem na to přišel....musí se podržet zároveň tlačítko nulování denních km a tlačítko diagnostiky a pak zapnout zapalování.....já to řešit to chtěl, ale jak koukám tak každý servis k tomu stejnému problemu zaujímá jiný postup. Mě striktně bylo řečeno 30tis. nebo rok......tak to už nechápu nic. Buď to je na to nějaký předepsaný postup od výrobce nebo si tady každý servis dělá co chce aby náhodou nemusel přiznat závadu a zaplatit to ze svého !!! Hlava mě to nebere....díky všem za rady Petr
 9. Ahoj.... mám dotaz. Když se úplně blbě rozvíjí ten servisní interval jak se to dá vynulovat ať tam nesvítí stěn blbý servisní klíček když mě v servisu řekli že mám přijet až po roce ? Docela mě to tam znervózňuje......jediné co mě v servisu řekli že ať si to vynulují pokud mě to vadí !! Díky Petr
 10. Velká gratulace.....přeji mnoho štastných km
 11. Android auto.....Google navigace maká bez problémů a Spotify jde také
 12. Mám 1.5 BlueHDI po 5tis. ta samá hláška.....řešil jsem to v servisu a prý se s tím nedá nic dělat že je to chyba softwaru těchto motorů a že o tom ví i frantici. Čeká se na aktualizaci softwaru a do té doby nic....pokud prý mě tam bude vadit servisní klíček na displeji tak si to mám vynulovat a jinak dojet podle předepsaného intervalu. Děje se to u vše modelů a vozidel z koncernu s tímto motorem. Jo jinak auto prý nemá z výroby nastaven proměnlivý interval výměny oleje tudíž by to nemělo zohledňovat krátké/dlouhé jízdy jak se tady stále probírá.
 13. Já na modelu 2020 to levé tlačítko také nemám........jo hold uspora s novým modelem
 14. Odemknout a otevřít zadní (5té) dveře bezkličově u modelu 2020 jde. Jde otevřít bezklíčově i samostatné okno jen ani jedno bezklíčově nezamkneš......buď jenom u předních dveří a nebo čudlíkem na klíči.
 15. petrkaspi

  AD BLUE

  Tento postup je správně jen za předpokladu že adblue dojde úplně a motor se vypne nebo nedojde už k nastartování po zablokování z důvodu nedostatku adblue. Takže přesně jak říkáš.....asi odborník na svém místě !!!
×
×
 • Create New...