Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      1 605


  2. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 071


  3. dusan2

    dusan2

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      2 257


  4. gronholmm

    gronholmm

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      3 558


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.9.2020 v kategorii Příspěvky

  1. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Po dlouhém zvažování zda jo nebo ne (jet nebo nejet) jsme se ve čtvrtek s Pavlem vydali na v březnu zaplacený zájezd do Provence. V pátek jsme v Marseille fest profoukali (teplota cca 15 - 19 C, vítr tak silnej, že loď u Ifu ani nebyla schopná přistát - takže jsme vylezli na sousedním ostrově. Nejdřív nás mrzelo, že nás stáhli z horní paluby, ale vzhledem k tomu, jak se loď na moři chovala a kam až šly vlny to bylo zjevně rozumné opatření. V sobotu jsme jeli do spodní části Grand Canyonu Verdon a do Cannes, kde se někteří koupali v moři, v neděli zastávka ve voňavkárně Fragonard a z důvodu Corony nahrazeno původně plánované Monaco Nice. Sice takový hop - šup výlet, ale vzhledem k počasí, co vládlo tento weekend v ČR mi těch 26 C u moře přišlo nádherných
    7 points
  2. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Tak je to nové . Myslím že nieje veľa áut stočených o milión .
    5 points
  3. Koukám že sem dlouho vlákno neoživil. Moc nového se neděje, auto toho teď moc nenajezdí. Od posledního příspěvku jsme se dostali díky @Pe.Tr loni na Legendy(Díky ), sehnal jsem volant z Coupé který je v hnědé kůži, takže jde krásně k sedačkám. Akorát jsem teď zjistil že nemám vyfoceno, takže až budu u auta tak napravím Loni úspěšně absolvována STK, při které zjištěn lehký únik oleje ze zadního ventilového víka. Tak budu muset pořešit. Letos výměna oleje, filtrů (ty už snad přestanu měnit, nový byl snad víc špinavej než ten v autě ) a vyměněny svíčky.
    5 points
  4. ozzy56

    Vtipy

    A jak jste se seznámila se svým manželem? Mno, pracuji v lékárně a on si přišel koupit kondomy, chtěl velikost XXXXXXXL !!! Že koktá jsem zjistila až potom...
    5 points
  5. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    pokračujeme..
    4 points
  6. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Chlapáci, @MJSytic, @vagi a další Michalové vše nej k svátku. Hlavně zdraví.
    4 points
  7. Davidak79

    Davidakova 508 GT

    taky jsem nic jiného neočekával , stejně dopadlo moje 15 leté auto se kterým kupec po měsíc musel na STK. Já udržuju auta v dobrém stavu po celou dobu mého vlastnictví , proto se nijak na kontroly nemusím připravovat.
    3 points
  8. brixtr

    Potkal jsem klubáka...

    Jedno se musí nechat, @Schreek slovo drží
    2 points
  9. dnes ukončena sezona 2020 dekuji vsem účastníkům
    2 points
  10. Radek Hurvajz

    Znáte tohle prdítko?

    Nějak o něj nebyl zájem https://www.auto.cz/proc-konci-aston-martin-cygnet-misto-12-000-ks-se-jich-neprodalo-ani-150-77162
    2 points
  11. Ferry

    Co jste dnes udelali...

    @Milan+ Tak to bude spatnej ten velkej smd odpor s hodnotou 1 Ohm. Ja ho nahradil obyc dratovym ( jak je na fotce v krouzku ) a funguje to. Ridici jednotka porovnava odpor zhaviciho koliku s timhle referencnim odporem a podle toho pozna plamen. Chce to jen na vyssi vykon, tece tam velky proud, ja daval myslim 2 nebo 5W verzi
    2 points
  12. Ferry

    špatně startuje

    Mam podezreni, ze na tenhle dotaz nikdo neodpovi. Kristalove koule nejsou momentalne skladem
    2 points
  13. Ferry

    Co jste dnes udelali...

    Diky, kazdej palec se hodi
    2 points
  14. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    STK a emise hotovo, dle technika velice slušný celkový stav vozidla
    2 points
  15. gronholmm

    Kompletní renovace auta

    Jasně že mám Jen už moc nejezdí. Je v garáži, letos má asi 100 kilometrů na pravidelný servis Záleží co znamená renovace. Moje 406 přijela na díly. Nefunkční brzdy, shnilé chladiče, zničené sedačky, nefunkční baterie, všude tuna vytahaných drátů. Ale ve finále zjištění že motor je ve výborném stavu, a lak - nejspíš nikdy nelakováno, podle měřáku na celém vozidle původní lak. Takže jsem se rozhodl jí zachránit. A do dneška jsem za to rád. Pravda ale je že kdyby ten motor nebyl v super stavu a ten lak taky, tak bych do toho nešel
    2 points
  16. vinorak

    205 gti griffe

    auto stále žije
    2 points
  17. *nohafuc*

    Vtipy

    Přijde kapitán do letadla mezi cestující: "Vážení, máme poruchu jednoho motoru, už jsme vyházeli všechna zavazadla, ale to nestačí. Musíme obětovat část cestujících, aby ostatní přežili. Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu pleti, národnost, sexuální orientaci. Spravedlivé to bude podle abecedy. Ke dveřím proto nastoupí: arabové, buzeranti, cikáni a připraví se černoši...."
    2 points
  18. FrantaCV

    Obecný odkaz = nehody obecně

    Dnes - zatáčka u "Bandy" Chomutov - není týden aby tam někdo neoral škarpu a někdy i pole za ní. Banda.mp4
    1 point
  19. David 106s16

    Znáte tohle prdítko?

    tohle auto bude jednou stát balík No vlastně levné nebylo nikdy.
    1 point
  20. OK406

    Vtipy

    1 point
  21. Xantik

    Ztrata výkonu 2.0hdi 120kw a ulomeny konektor

    No provizorne nevim jak by jsi to dostal na ten velky prumer u podtlaku. Neznam prumery na tom podtlaku ani na stromecku zkus to pomerit. http://www.auto-francie.cz/rychlospojky-potrubi
    1 point
  22. Šalda

    Gratulace k svátku

    Děkuji
    1 point
  23. Xantik

    Ztrata výkonu 2.0hdi 120kw a ulomeny konektor

    To je od podtlaku (vakuove pumpy) a vse co jsi psal s tim souviselo. Ovlada to regulaci turba, davkovac vzduchu(klapku sani) a chlazeni spalin na EGR ventilu, u prvnich modelu 120kw i obtok IC. Jestli vydrzel stromecek na konektoru, tak to svlec a hadicku nasad zpet a je to.
    1 point
  24. Davidak79

    Davidakova 508 GT

    Tak jak auto celoročně jezdí, bez přípravy bez kontroly jsem prostě vyrazil na STK .
    1 point
  25. AnotherOne

    Znáte tohle prdítko?

    Aston Martin Cygnet
    1 point
  26. jarokare

    Dodělání tempomatu

    P0704 - signál spínače spojky - takže je buď vadnej nebo blbě nastavenej spojkovej spínač , patice nebo kabely ...
    1 point
  27. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Au Držím pěsti, ať to dobře dopadne. Včetně následného rozhýbání!
    1 point
  28. P607Olda

    Kompletní renovace auta

    Moje názory se obvykle liší od ostatních, ale přesto ho napíšu: když už si dáš tolik práce a peněz, tak bych se zaměřil na některé "ikonické" auto, které bylo pro fabriku milníkem a vlajkovou lodí. Např. Peugeot 605 anebo i starší Peugeot, Citroen XM anebo i starší Citroen, Renault 16 - to bylo ve své době převratné a nedostižné luxusní auto. Je fakt, že volím auta ze svého mládí. A pokud Tvému mládí odpovídá Peugeot 406, tak máš asi stejné pohnutky.
    1 point
  29. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    Tak to jsme 2 mě taky Čedok drží peníze za Turecko
    1 point
  30. Béďa

    Skupina PSA odkupuje 10 milionů vlastních akcií

    Skupina PSA odkupuje 10 milionů vlastních akcií od skupiny Dongfeng Motor Group (DFG) a schválila dodatek ke smlouvě o zpětném odkupu akcií s DFG Skupina DFG prodává na základě podmínek dohody o zpětném odkupu akcií ze 17. prosince 2019[1] a rozhodnutí dozorčí rady ze dne 14. září 2020 skupině PSA 10 milionů kmenových akcií společnosti Peugeot SA představujících přibližně 1,10 % základního kapitálu společnosti. [1] Uzavření dohody o zpětném odkupu akcií (i) schválila 17. prosince 2019 dozorčí rada, která měla za to, že dohoda přispěje k dokončení plánované fúze společností Peugeot SA a Fiat Chrysler Automobiles NV, a (ii) valná hromadá akcionářů ho schválila dne 25. června 2020. Tyto akcie získává skupina PSA dne 23. září v rámci mimotržní transakce za cenu 16,385 EUR za akcii[1], celková kupní cena tak činí 163 850 000 EUR (bez poplatků) a akcie zaniknou po vypořádání transakce, které proběhne 25. září 2020, v souladu s programem zpětného odkupu akcií skupiny PSA. Tato operace navazuje na oznámení z 18. prosince 2019 týkající se plánovaného sloučení společností Peugeot S.A. a Fiat Chrysler Automobiles N.V., které povede k vytvoření skupiny Stellantis, z hlediska objemu čtvrtého největšího výrobce na světě v rychle se měnícím automobilovém průmyslu. Skupiny PSA a DFG se rovněž dohodly na úpravě dohody o zpětném odkupu akcií ze dne 17. prosince 2019. Pokud tuto úpravu schválí správní rada DFG, prodá skupina DFG dalších 20,7 milionů akcií, na které se vztahuje tato dohoda, do konce roku 2022 v rámci jedné nebo více transakcí jedné nebo více třetím stranám, a to v případě, že DFG tyto akcie neprodá skupině PSA nebo jedné nebo více třetím stranám do 31. prosince 2020. [1] V souladu s podmínkami dohody o zpětném odkupu akcií odpovídá cena za akcii Peugeot S.A. nejvyšší uzavírací ceně na regulovaném trhu Euronext v Paříži během referenčního období 5 obchodních dnů.
    1 point
  31. brixtr

    Co jste dnes udelali...

    Rodiče se pronajali chatu ve Kvildě,odjeli tam v sobotu a já jim s Kačkou udělal přepadovku v v pondělí. Hned jak jsme přijeli tak nás uvítala kulhající mamka. vymkla si kotník v lese tak jsme tam přespali a včera je se jejich pobyt ukončil. Táta nemá řidičák takže byla klika že jsme tam jeli oba. No mělo to jedno pozitivum. Řekl jsem Kačce že když mě bude zlobit dostane jedničkovou Fabii(tu mají rodiče ) Nejvíc mě mamka rozesmála ve chvíli kdy jsme čekali v Klaudiance když řekla, že je ráda že si konečně opekla pořádně buřta, nejdražší buřt v historii
    1 point
  32. Krtilda

    Navigace - aktualizace

    Láďo, přišlo, díky!
    1 point
  33. MJSytic

    Co to je???

    Jak funguje chladič obecně? Přemýšlím jak jinak obecněji to lze ještě nepsat. No možná tak, že chladič funguje stejně, jako radiátor doma v obýváku
    1 point
  34. Hafity

    206 bouchání v přední části po výměně brzd

    S těmi šrouby (jak píše @ozzy56) se mi to už taky stalo, ale na bubnech vzadu....
    1 point
  35. 306-Kubik-S16

    Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC

    Vime ze si nas prehazuji jak horkej brambor opet novy obchodak v tydnu tam jedu tak uvidim co mi reknou
    1 point
  36. Print

    Peugeot 406 1.8 16V

    Už 140.....
    1 point
  37. Pe.Tr

    MB S500 po Kájovi

    https://auto.bazos.cz/inzerat/125592111/mercedes-benz-s500-4-matic-karel-gott.php
    1 point
  38. MJSytic

    Dostalo mě do kolen :)

    Asi menší chyba v rozpisu
    1 point
  39. Davidak79

    Vtipy

    Diskrétnost na prvním místě Loni se mi povedlo něco podobného , švagrová měla 40tiny , je bez chlapa tak jsem ji objednal něco podobného , jelikož jsem se styděl jít osobně do sexshopu , tak jsem to objednal , doručení jsem si nechal na adresu kde jsem zrovna pracoval , no a tak nějak se mi povedlo že to PPL dovezlo když jsem byl pryč . Domluvil jsem se že to kolegové převezmou , twl řidička PPL je takové držka co mluví od srdce Předávala jim to venku na autobusové zastávce , a už z dálky řvala smíchy že ať si s tím šidítkem užijou krásnej večer plnej rozkoše prej ostuda na celou ulici , ještě že jsem tam nebyl . Završil jsem to předáním na oslavě ,zabalil jsem to do několika krabic od velké po nejmenší a každou vystlal nějakým bordelem , od kuliček polystyrenu , sena , kousíčků papíru a pod.. jenže jsem na oslavu jel později, netušil jsem že je tam asi 30 lidí když na zahradě otevírala poslední krabici neběhlo tam nečekaně asi 10 dětí , myslím že někteří rodiče měli co vysvětlovat, co to je za hračku
    1 point
  40. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  41. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  42. AKCZ

    306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW

    Koho by jeste zajimalo auto i v pohybu (sestrih treninkovych a zavodnich jizd "hobiku") ... nebo sem jel za holkama?
    1 point
  43. X3M-miso

    Com2000

    Vyzera ze vymena packy pomohla
    1 point
  44. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Potom iba čiarky a kilometre nikde. Asi to dám normálne stočiť na nulu keďže motor sa do večných lovíšť nechystá ani náhodou. Doteraz do toho nedolievam ani kvapku oleja. Celkovo ide parádne.
    1 point
  45. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Dnes jubileum na Ducate.
    1 point
  46. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  47. Weri 605

    Vtipy

    Tohle je taková blbost a přesto mě to totálně rozsekalo....
    1 point
  48. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  49. ozzy56

    Vtipy

    Ťuk ťuk ťuk. ,,Kto tam?'' ,,To som ja, otvor!'' ,,Aký otvor?'' ,,Otvor do piči !!'' ,,Otvor do piči ?? ''
    1 point
  50. JVT

    Gronholmmova nová pixla - Peugeot 406 Break V6 152kW :)

    John Máš pravdu 406 coupé 3.0 6V byla asi ta nejlepší volba v době kdy se prodával tento model. V loni, kdy jsem cvičně hledal nějaké coupé, jsem vyřadil 2.2HDi vzhledem k denním krátkým jízdám do práce a posléze i 3.0 z důvodu naprostého nedostatku takové varianty ve slušném stavu na trhu ojetin. O 2.0 jsem vůbec neuvažoval. Jezdil jsem s tímto motorem v 206 SW GTi a coupé o dost víc váží. Znám motor 3.0 V6 párkrát jsem s ním jezdil v sedanu, když jsem ale našel 2.2 116 kW s nájezdem poctivých 112 tisíc tak jsem neváhal. Ano je o trochu pomalejší. Zrychlení 0-100 km/hod má 9,2 vteřiny a 3.0 6V to dá za 7,7 vteřin. Psaná spotřeba je: Město 2,2 = 12.8 a 3,0 = 14,4 Kombinace 2,2 = 8,8 a 3,0 10,0 vše v l/100km. Maximálka je psaná 2,2 = 218 a 3,0 240 km/hod. Na odebrání bodů za rychlost to stačí u obou. Moje spotřeba kolísá při jízdě na dálku od 8.5 k 9.2 l/100km. Město dávám cca kolem 11l/100km. Rozdílnou cenu rozvodů není třeba řešit je to jen 1x za život. Víc s tím já nenajedu a kdo řeší i toto pro toho je vlak. U 3.0 dost často odcházeli cívky dnes už je to snad vyřešené. U 2,2 zase klepou zdvihátka než se motor ohřeje. O obou motorech se dá říct, že je to ještě poctivá a skoro nezničitelná atmosféra.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...