Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.9.2020 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Po dlouhém zvažování zda jo nebo ne (jet nebo nejet) jsme se ve čtvrtek s Pavlem vydali na v březnu zaplacený zájezd do Provence. V pátek jsme v Marseille fest profoukali (teplota cca 15 - 19 C, vítr tak silnej, že loď u Ifu ani nebyla schopná přistát - takže jsme vylezli na sousedním ostrově. Nejdřív nás mrzelo, že nás stáhli z horní paluby, ale vzhledem k tomu, jak se loď na moři chovala a kam až šly vlny to bylo zjevně rozumné opatření. V sobotu jsme jeli do spodní části Grand Canyonu Verdon a do Cannes, kde se někteří koupali v moři, v neděli zastávka ve voňavkárně Fragonard a z důvodu Corony nahrazeno původně plánované Monaco Nice. Sice takový hop - šup výlet, ale vzhledem k počasí, co vládlo tento weekend v ČR mi těch 26 C u moře přišlo nádherných7 points -
Kolik mate najeto?
inoxing a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele dusan2 za téma
5 points -
Gronholmmova nová pixla - Peugeot 406 Break V6 152kW :)
brixtr a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele gronholmm za téma
Koukám že sem dlouho vlákno neoživil. Moc nového se neděje, auto toho teď moc nenajezdí. Od posledního příspěvku jsme se dostali díky @Pe.Tr loni na Legendy(Díky ), sehnal jsem volant z Coupé který je v hnědé kůži, takže jde krásně k sedačkám. Akorát jsem teď zjistil že nemám vyfoceno, takže až budu u auta tak napravím Loni úspěšně absolvována STK, při které zjištěn lehký únik oleje ze zadního ventilového víka. Tak budu muset pořešit. Letos výměna oleje, filtrů (ty už snad přestanu měnit, nový byl snad víc špinavej než ten v autě ) a vyměněny svíčky.5 points -
4 points
-
Gratulace k svátku
MJSytic a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Chlapáci, @MJSytic, @vagi a další Michalové vše nej k svátku. Hlavně zdraví.4 points -
Davidakova 508 GT
Pažout508 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
taky jsem nic jiného neočekával , stejně dopadlo moje 15 leté auto se kterým kupec po měsíc musel na STK. Já udržuju auta v dobrém stavu po celou dobu mého vlastnictví , proto se nijak na kontroly nemusím připravovat.3 points -
Potkal jsem klubáka...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
2 points -
(s)kopaná Čakovice 2024-aneb pojď se hýbat ty líný prasátko !:D
ChouLu a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
dnes ukončena sezona 2020 dekuji vsem účastníkům2 points -
Znáte tohle prdítko?
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Nějak o něj nebyl zájem https://www.auto.cz/proc-konci-aston-martin-cygnet-misto-12-000-ks-se-jich-neprodalo-ani-150-771622 points -
Co jste dnes udelali...
Lihous a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
@Milan+ Tak to bude spatnej ten velkej smd odpor s hodnotou 1 Ohm. Ja ho nahradil obyc dratovym ( jak je na fotce v krouzku ) a funguje to. Ridici jednotka porovnava odpor zhaviciho koliku s timhle referencnim odporem a podle toho pozna plamen. Chce to jen na vyssi vykon, tece tam velky proud, ja daval myslim 2 nebo 5W verzi2 points -
špatně startuje
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Mam podezreni, ze na tenhle dotaz nikdo neodpovi. Kristalove koule nejsou momentalne skladem2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Diky, kazdej palec se hodi2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
STK a emise hotovo, dle technika velice slušný celkový stav vozidla2 points -
Kompletní renovace auta
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele gronholmm za téma
Jasně že mám Jen už moc nejezdí. Je v garáži, letos má asi 100 kilometrů na pravidelný servis Záleží co znamená renovace. Moje 406 přijela na díly. Nefunkční brzdy, shnilé chladiče, zničené sedačky, nefunkční baterie, všude tuna vytahaných drátů. Ale ve finále zjištění že motor je ve výborném stavu, a lak - nejspíš nikdy nelakováno, podle měřáku na celém vozidle původní lak. Takže jsem se rozhodl jí zachránit. A do dneška jsem za to rád. Pravda ale je že kdyby ten motor nebyl v super stavu a ten lak taky, tak bych do toho nešel2 points -
205 gti griffe
Hugo Boss a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vinorak za téma
2 points -
Vtipy
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
Přijde kapitán do letadla mezi cestující: "Vážení, máme poruchu jednoho motoru, už jsme vyházeli všechna zavazadla, ale to nestačí. Musíme obětovat část cestujících, aby ostatní přežili. Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu pleti, národnost, sexuální orientaci. Spravedlivé to bude podle abecedy. Ke dveřím proto nastoupí: arabové, buzeranti, cikáni a připraví se černoši...."2 points -
Dnes - zatáčka u "Bandy" Chomutov - není týden aby tam někdo neoral škarpu a někdy i pole za ní. Banda.mp41 point
-
Znáte tohle prdítko?
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
tohle auto bude jednou stát balík No vlastně levné nebylo nikdy.1 point -
No provizorne nevim jak by jsi to dostal na ten velky prumer u podtlaku. Neznam prumery na tom podtlaku ani na stromecku zkus to pomerit. http://www.auto-francie.cz/rychlospojky-potrubi1 point
-
1 point
-
To je od podtlaku (vakuove pumpy) a vse co jsi psal s tim souviselo. Ovlada to regulaci turba, davkovac vzduchu(klapku sani) a chlazeni spalin na EGR ventilu, u prvnich modelu 120kw i obtok IC. Jestli vydrzel stromecek na konektoru, tak to svlec a hadicku nasad zpet a je to.1 point
-
1 point
-
Znáte tohle prdítko?
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele AnotherOne za téma
Aston Martin Cygnet1 point -
P0704 - signál spínače spojky - takže je buď vadnej nebo blbě nastavenej spojkovej spínač , patice nebo kabely ...1 point
-
Au Držím pěsti, ať to dobře dopadne. Včetně následného rozhýbání!1 point
-
Kompletní renovace auta
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Moje názory se obvykle liší od ostatních, ale přesto ho napíšu: když už si dáš tolik práce a peněz, tak bych se zaměřil na některé "ikonické" auto, které bylo pro fabriku milníkem a vlajkovou lodí. Např. Peugeot 605 anebo i starší Peugeot, Citroen XM anebo i starší Citroen, Renault 16 - to bylo ve své době převratné a nedostižné luxusní auto. Je fakt, že volím auta ze svého mládí. A pokud Tvému mládí odpovídá Peugeot 406, tak máš asi stejné pohnutky.1 point -
Tak to jsme 2 mě taky Čedok drží peníze za Turecko1 point
-
Skupina PSA odkupuje 10 milionů vlastních akcií od skupiny Dongfeng Motor Group (DFG) a schválila dodatek ke smlouvě o zpětném odkupu akcií s DFG Skupina DFG prodává na základě podmínek dohody o zpětném odkupu akcií ze 17. prosince 2019[1] a rozhodnutí dozorčí rady ze dne 14. září 2020 skupině PSA 10 milionů kmenových akcií společnosti Peugeot SA představujících přibližně 1,10 % základního kapitálu společnosti. [1] Uzavření dohody o zpětném odkupu akcií (i) schválila 17. prosince 2019 dozorčí rada, která měla za to, že dohoda přispěje k dokončení plánované fúze společností Peugeot SA a Fiat Chrysler Automobiles NV, a (ii) valná hromadá akcionářů ho schválila dne 25. června 2020. Tyto akcie získává skupina PSA dne 23. září v rámci mimotržní transakce za cenu 16,385 EUR za akcii[1], celková kupní cena tak činí 163 850 000 EUR (bez poplatků) a akcie zaniknou po vypořádání transakce, které proběhne 25. září 2020, v souladu s programem zpětného odkupu akcií skupiny PSA. Tato operace navazuje na oznámení z 18. prosince 2019 týkající se plánovaného sloučení společností Peugeot S.A. a Fiat Chrysler Automobiles N.V., které povede k vytvoření skupiny Stellantis, z hlediska objemu čtvrtého největšího výrobce na světě v rychle se měnícím automobilovém průmyslu. Skupiny PSA a DFG se rovněž dohodly na úpravě dohody o zpětném odkupu akcií ze dne 17. prosince 2019. Pokud tuto úpravu schválí správní rada DFG, prodá skupina DFG dalších 20,7 milionů akcií, na které se vztahuje tato dohoda, do konce roku 2022 v rámci jedné nebo více transakcí jedné nebo více třetím stranám, a to v případě, že DFG tyto akcie neprodá skupině PSA nebo jedné nebo více třetím stranám do 31. prosince 2020. [1] V souladu s podmínkami dohody o zpětném odkupu akcií odpovídá cena za akcii Peugeot S.A. nejvyšší uzavírací ceně na regulovaném trhu Euronext v Paříži během referenčního období 5 obchodních dnů.1 point
-
Rodiče se pronajali chatu ve Kvildě,odjeli tam v sobotu a já jim s Kačkou udělal přepadovku v v pondělí. Hned jak jsme přijeli tak nás uvítala kulhající mamka. vymkla si kotník v lese tak jsme tam přespali a včera je se jejich pobyt ukončil. Táta nemá řidičák takže byla klika že jsme tam jeli oba. No mělo to jedno pozitivum. Řekl jsem Kačce že když mě bude zlobit dostane jedničkovou Fabii(tu mají rodiče ) Nejvíc mě mamka rozesmála ve chvíli kdy jsme čekali v Klaudiance když řekla, že je ráda že si konečně opekla pořádně buřta, nejdražší buřt v historii1 point
-
1 point
-
Jak funguje chladič obecně? Přemýšlím jak jinak obecněji to lze ještě nepsat. No možná tak, že chladič funguje stejně, jako radiátor doma v obýváku1 point
-
S těmi šrouby (jak píše @ozzy56) se mi to už taky stalo, ale na bubnech vzadu....1 point
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele 306-Kubik-S16 za téma
Vime ze si nas prehazuji jak horkej brambor opet novy obchodak v tydnu tam jedu tak uvidim co mi reknou1 point -
1 point
-
https://auto.bazos.cz/inzerat/125592111/mercedes-benz-s500-4-matic-karel-gott.php1 point
-
Asi menší chyba v rozpisu1 point
-
Diskrétnost na prvním místě Loni se mi povedlo něco podobného , švagrová měla 40tiny , je bez chlapa tak jsem ji objednal něco podobného , jelikož jsem se styděl jít osobně do sexshopu , tak jsem to objednal , doručení jsem si nechal na adresu kde jsem zrovna pracoval , no a tak nějak se mi povedlo že to PPL dovezlo když jsem byl pryč . Domluvil jsem se že to kolegové převezmou , twl řidička PPL je takové držka co mluví od srdce Předávala jim to venku na autobusové zastávce , a už z dálky řvala smíchy že ať si s tím šidítkem užijou krásnej večer plnej rozkoše prej ostuda na celou ulici , ještě že jsem tam nebyl . Završil jsem to předáním na oslavě ,zabalil jsem to do několika krabic od velké po nejmenší a každou vystlal nějakým bordelem , od kuliček polystyrenu , sena , kousíčků papíru a pod.. jenže jsem na oslavu jel později, netušil jsem že je tam asi 30 lidí když na zahradě otevírala poslední krabici neběhlo tam nečekaně asi 10 dětí , myslím že někteří rodiče měli co vysvětlovat, co to je za hračku1 point
-
Koho by jeste zajimalo auto i v pohybu (sestrih treninkovych a zavodnich jizd "hobiku") ... nebo sem jel za holkama?1 point
-
1 point
-
1 point
-
John Máš pravdu 406 coupé 3.0 6V byla asi ta nejlepší volba v době kdy se prodával tento model. V loni, kdy jsem cvičně hledal nějaké coupé, jsem vyřadil 2.2HDi vzhledem k denním krátkým jízdám do práce a posléze i 3.0 z důvodu naprostého nedostatku takové varianty ve slušném stavu na trhu ojetin. O 2.0 jsem vůbec neuvažoval. Jezdil jsem s tímto motorem v 206 SW GTi a coupé o dost víc váží. Znám motor 3.0 V6 párkrát jsem s ním jezdil v sedanu, když jsem ale našel 2.2 116 kW s nájezdem poctivých 112 tisíc tak jsem neváhal. Ano je o trochu pomalejší. Zrychlení 0-100 km/hod má 9,2 vteřiny a 3.0 6V to dá za 7,7 vteřin. Psaná spotřeba je: Město 2,2 = 12.8 a 3,0 = 14,4 Kombinace 2,2 = 8,8 a 3,0 10,0 vše v l/100km. Maximálka je psaná 2,2 = 218 a 3,0 240 km/hod. Na odebrání bodů za rychlost to stačí u obou. Moje spotřeba kolísá při jízdě na dálku od 8.5 k 9.2 l/100km. Město dávám cca kolem 11l/100km. Rozdílnou cenu rozvodů není třeba řešit je to jen 1x za život. Víc s tím já nenajedu a kdo řeší i toto pro toho je vlak. U 3.0 dost často odcházeli cívky dnes už je to snad vyřešené. U 2,2 zase klepou zdvihátka než se motor ohřeje. O obou motorech se dá říct, že je to ještě poctivá a skoro nezničitelná atmosféra.1 point