Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 071


  2. Goldinka

    Goldinka

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 962


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 417


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.6.2020 Ve všech sekcích

  1. Goldinka

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dědek Helios je doma, tak sem přes týden zkusila pár cvaků. A už se těšim, až vyzkoušim Soligor 28 na následující alespoň půl rok mám zákaz koukat na bazar starosklíček
    6 points
  2. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis Proč by to @minimaxa cpal do nějakého pultového mražáku? Do týdne to sežere a to mu vydrží v lednici
    4 points
  3. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  4. Dnes odvezeno do Peugeotu. Motor je po výměně všech vstřiků a tak v Peugeotu mám objednáno přehrání softwaru. Vzali jsme to na podval, nechtěl jsem to trápit po vlastní ose.
    2 points
  5. PAJA106

    Vtipy

    Moje holka je jasnovidka. Zavolal jsem ji z telefonu od kolegy a ona: „Co se děje lásko?“ Hned věděla, že jsem to já.
    2 points
  6. Pepito

    Vtipy

    2 points
  7. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jen tak z testování objektivu
    2 points
  8. ferinko2

    Diagnostika Lexia

    Vypni všetky aplikácie spúšťané po štarte. Spustit...msconfig........
    1 point
  9. ozzy56

    Problem s chlazenim motoru

    tady je něco někde špatně, obávám se, že je to na výměnu mechanika (servisu), protože po takové opravě co píšeš, by měl soustavu odvzdušnit, dolít, odvzdušnit, dolít, odvzdušnit , no prostě opravu dokončit tak, abys mohl normálně jezdit, maximálně s dodatkem--,, ze začátku KONTROLUJ HLADINU častěji ''
    1 point
  10. Dnes konečně dorazila od soudruhů z velké lidové republiky nová manžeta a hlavice řadící páky. Aspoň trochu té automobilové radosti v těchto šedých dnech.
    1 point
  11. stoupa250

    508 SW po 300 000 km

    Ahoj tak bych se mohl něco na psát ale nemám toho moc ted momentálně 348000 km při 200000 rozvody a doplnění aditiva 340000 praskla vodní hadice za motorem a nová baterie.na motoru měním olej od 15-20 t. jak myto výjde a pořad táhne 230km/h nemá problem. nekouří tak za mě super. Výbavu mám základ a nestěžuji si tak přeji mnoho km.
    1 point
  12. jarokare

    chybový kód P15b3

    Pochybuju , že si doplnil močovinu , protože tu to nemá , maximálně aditivum pro FAP . Po doplnění je potřeba diagnostikou nakonfigurovat dolití aditiva , jinak si jednotka furt myslí , že je nádržka prázdná
    1 point
  13. Pe.Tr

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    dorazim 19:15 a prinesu sebou trosku pisku.
    1 point
  14. Klemoň

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Véno vejce beru klidně 20 a ta blbá zpráva je , doufám, že jsi prodal C2 a koupil P208
    1 point
  15. Medvěd

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Jestli si, Klemoňu, ty minisrazy neprosadíš tak seš u mě mrtvej Homolka Já tentokrát opět nebudu, páč konám v jiném podniku vítací radostnou párty, že už se může do hospody a termín jsem měl zvolený dřív než jsem se dočetl o tomhle. Ale někdy příště .... (já vím, vyhrožovat se nemá ...)
    1 point
  16. misho.1709

    Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

    Nepísal som tu nejaký čas, aj keď sa niečo robilo, tak píšem menší sumár: 02/2020 - opravil som strhnutý závit na saní od trubky EGR. Oprava pomocou závitových vložiek Helicoil (odporúčam). Keďže tam mám záslepku, dodatočne utesnená Renzosilom, takisto utesnená aj príruba sania od IC, namiesto pôvodného origo papierového tesnenia, ktoré nestojí za nič. 03/2020 - nový intercooler Valeo 06/2020 - dnes absolvovaná STK, EK Predtým samozrejme príprava : nahodené pôvodné predné svetlá, výmena komplet všetkých žiaroviek v aute, obyčajné žiarovky namiesto LED, očistené a premazané zadné brzdy. Vymenená časť PP hmlovky + čistenie oboch predných hmloviek. STK, EK som odkladal od marca (mali sme takú možnosť). S výsledkami spokojnosť
    1 point
  17. dyny999

    Záměna převodovky 206 a 307

    Kdyby někdo vymejšlel stejnou blbost, tak pro informaci: Jde to, ale musí se rozebrat a přehodit řazení do původního obalu. Potřeboval jsem jinej přev. poměr a ten je na differáku.
    1 point
  18. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    ,,za 500 milionů měli dostat 1 milion jako odměnu''---- taky falešných??
    1 point
  19. MotoMoto

    Počítač pro tchana

    určitě vyměnit stávající disk za SSD. Podstatný rozdíl je pak vidět hned. Samozřejmě třeba zkusit v počátku nějakou údržbu. Zkontrolovat chlazení a průchod vzduchu. Defragmentace stávajícího disku, instalace aktuálních ovladačů a podobně-
    1 point
  20. Laďa

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/z-ceska-budou-jezdit-prime-vlaky-do-chorvatska-40326084#seq_no=7&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=pbKrWTeW7Ex-202006011414&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    1 point
  21. Lukas.407

    Zatváranie dverí kufra

    Dobre, tak at propoji dratkem konektor driv nez sunda listu. To bude muset asi z kufru... mam pocit ze zamek musi byt "zabouchnuty" aby cvaknul. Pokud po propojeni konektoru ti zamek funguje, je to spinac. Ono i ty kontakty primo na spinaci kufru muze ocistit na aute, bez sundani te listy... A kdyz ani tohle nepomuze, tak musi lista dolu... Me sla lista dolu v pohode, tak jsem to neresil...
    1 point
  22. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Pořád to @AKCZ jezdí.
    1 point
  23. Pepito

    Vtipy

    1 point
  24. Péťa

    Počítač pro tchana

    Třeba tohle a dodat tomu 500GB SSD: https://www.pocitarna.cz/pocitace/dell-optiplex-790-dt-11/ + https://www.tsbohemia.cz/samsung-860-evo-500gb-mz-76e500b-_d288570.html EDIT: Aha, ty jsi chtěl HDMI, to by šlo řešit redukcí Display-port na HDMI
    1 point
  25. jarokare

    Vtipy

    Vono de vo to, kdo a jak fouká
    1 point
  26. ozzy56

    Rifter vs. kolegové z PSA

    řekl bych, že v tomto případě je důležitější, jaké pocity ze sezení a sedadla máš ty , určitě bude jiný názor člověka s 90 kily a jiného se 130--což bude platit i v kterémkoliv jiném autě, prostě v tomhle bych na ,,zjištění mnoha uživatelů'' nedal...
    1 point
  27. Laďa

    Vtipy

    1 point
  28. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    No,vyfotilo to Rendlika misto Pažouta, takze to foti blbě
    1 point
  29. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem asistoval u jedné plastické operace hlavní práci dělal kamarád, já budu zítra kitovat...
    1 point
  30. sphinx

    1.4 hdi unik oleja

    Problem som vyriesil, napisem to aj sem, niekomu to mozno pomoze. Olej naozaj prskal z turba, v mieste, ktore som oznacil na fotke. Dopasoval som to lepsie, od vtedy je motor suchy.
    1 point
  31. Háček

    Starej mazlík 405

    Žádná hitpáráda , ale motor je tam nosník od motorové části byl zakonzervován olejem, takže se tahle strana nemusela opravovat , vyčištěno a zastříkáno antikorozním základem, až to bude hotové tak to dostříknu dodatečně barvou na podvozky do černa, asi, ještě nevím . Každopádně motor je na svem místě a zítra jdu pokračovat , musím připravit a naohýbat brzdové trubky podle původních , pozapojovat a připravit. do pátka snad udělám hdoně práce
    1 point
  32. Péťa

    Dostalo mě do kolen :)

    Radek může být rád, že Tom nepoužil tohle:
    1 point
  33. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    Kamoš dovezl vrátit vypůjčený kompresor našeho Toma s tím abych mu to schoval než dorazí, koukám že Tom je docela kreativní
    1 point
  34. radim.1008

    ukazte svoju 306 - foto vašich 306tek

    Když se vlákno jmenuje ukažte svoji 306ku, tak ukážu rovnou dvě.
    1 point
  35. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Takovýho ptáka nemáš ale, co má zobák plnej krmení pro mladý A nebo druhýho většího, ten má teda zobák zatím prázdnej , Káně
    1 point
  36. MJSytic

    Nová 2008

    Dobrá recenze na koncern je vždycky zaplacená Dobrá recenze na PSA musí být jedině od srdíčka, protože tam by se za tu přetvářku nedoplatili
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...