Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.6.2020 Ve všech sekcích
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
skypeja a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
Dědek Helios je doma, tak sem přes týden zkusila pár cvaků. A už se těšim, až vyzkoušim Soligor 28 na následující alespoň půl rok mám zákaz koukat na bazar starosklíček6 points -
Co jste dnes udelali...
regius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Fruktis Proč by to @minimaxa cpal do nějakého pultového mražáku? Do týdne to sežere a to mu vydrží v lednici4 points -
2 points
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Chtěl bych mít Tvoje nervy2 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Vtipy
Veverka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PAJA106 za téma
Moje holka je jasnovidka. Zavolal jsem ji z telefonu od kolegy a ona: „Co se děje lásko?“ Hned věděla, že jsem to já.2 points -
2 points
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
Diagnostika Lexia
Cybrexis zvýšil/snížil popularitu uživatele ferinko2 za téma
Vypni všetky aplikácie spúšťané po štarte. Spustit...msconfig........1 point -
tady je něco někde špatně, obávám se, že je to na výměnu mechanika (servisu), protože po takové opravě co píšeš, by měl soustavu odvzdušnit, dolít, odvzdušnit, dolít, odvzdušnit , no prostě opravu dokončit tak, abys mohl normálně jezdit, maximálně s dodatkem--,, ze začátku KONTROLUJ HLADINU častěji ''1 point
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Ahoj tak bych se mohl něco na psát ale nemám toho moc ted momentálně 348000 km při 200000 rozvody a doplnění aditiva 340000 praskla vodní hadice za motorem a nová baterie.na motoru měním olej od 15-20 t. jak myto výjde a pořad táhne 230km/h nemá problem. nekouří tak za mě super. Výbavu mám základ a nestěžuji si tak přeji mnoho km.1 point
-
Pochybuju , že si doplnil močovinu , protože tu to nemá , maximálně aditivum pro FAP . Po doplnění je potřeba diagnostikou nakonfigurovat dolití aditiva , jinak si jednotka furt myslí , že je nádržka prázdná1 point
-
dorazim 19:15 a prinesu sebou trosku pisku.1 point
-
Véno vejce beru klidně 20 a ta blbá zpráva je , doufám, že jsi prodal C2 a koupil P2081 point
-
Jestli si, Klemoňu, ty minisrazy neprosadíš tak seš u mě mrtvej Homolka Já tentokrát opět nebudu, páč konám v jiném podniku vítací radostnou párty, že už se může do hospody a termín jsem měl zvolený dřív než jsem se dočetl o tomhle. Ale někdy příště .... (já vím, vyhrožovat se nemá ...)1 point
-
Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele misho.1709 za téma
Nepísal som tu nejaký čas, aj keď sa niečo robilo, tak píšem menší sumár: 02/2020 - opravil som strhnutý závit na saní od trubky EGR. Oprava pomocou závitových vložiek Helicoil (odporúčam). Keďže tam mám záslepku, dodatočne utesnená Renzosilom, takisto utesnená aj príruba sania od IC, namiesto pôvodného origo papierového tesnenia, ktoré nestojí za nič. 03/2020 - nový intercooler Valeo 06/2020 - dnes absolvovaná STK, EK Predtým samozrejme príprava : nahodené pôvodné predné svetlá, výmena komplet všetkých žiaroviek v aute, obyčajné žiarovky namiesto LED, očistené a premazané zadné brzdy. Vymenená časť PP hmlovky + čistenie oboch predných hmloviek. STK, EK som odkladal od marca (mali sme takú možnosť). S výsledkami spokojnosť1 point -
Kdyby někdo vymejšlel stejnou blbost, tak pro informaci: Jde to, ale musí se rozebrat a přehodit řazení do původního obalu. Potřeboval jsem jinej přev. poměr a ten je na differáku.1 point
-
,,za 500 milionů měli dostat 1 milion jako odměnu''---- taky falešných??1 point
-
určitě vyměnit stávající disk za SSD. Podstatný rozdíl je pak vidět hned. Samozřejmě třeba zkusit v počátku nějakou údržbu. Zkontrolovat chlazení a průchod vzduchu. Defragmentace stávajícího disku, instalace aktuálních ovladačů a podobně-1 point
-
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/z-ceska-budou-jezdit-prime-vlaky-do-chorvatska-40326084#seq_no=7&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=pbKrWTeW7Ex-202006011414&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=1 point
-
Dobre, tak at propoji dratkem konektor driv nez sunda listu. To bude muset asi z kufru... mam pocit ze zamek musi byt "zabouchnuty" aby cvaknul. Pokud po propojeni konektoru ti zamek funguje, je to spinac. Ono i ty kontakty primo na spinaci kufru muze ocistit na aute, bez sundani te listy... A kdyz ani tohle nepomuze, tak musi lista dolu... Me sla lista dolu v pohode, tak jsem to neresil...1 point
-
Potkal jsem klubáka...
Béďa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Třeba tohle a dodat tomu 500GB SSD: https://www.pocitarna.cz/pocitace/dell-optiplex-790-dt-11/ + https://www.tsbohemia.cz/samsung-860-evo-500gb-mz-76e500b-_d288570.html EDIT: Aha, ty jsi chtěl HDMI, to by šlo řešit redukcí Display-port na HDMI1 point
-
řekl bych, že v tomto případě je důležitější, jaké pocity ze sezení a sedadla máš ty , určitě bude jiný názor člověka s 90 kily a jiného se 130--což bude platit i v kterémkoliv jiném autě, prostě v tomhle bych na ,,zjištění mnoha uživatelů'' nedal...1 point
-
1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No,vyfotilo to Rendlika misto Pažouta, takze to foti blbě1 point -
1 point
-
Problem som vyriesil, napisem to aj sem, niekomu to mozno pomoze. Olej naozaj prskal z turba, v mieste, ktore som oznacil na fotke. Dopasoval som to lepsie, od vtedy je motor suchy.1 point
-
Žádná hitpáráda , ale motor je tam nosník od motorové části byl zakonzervován olejem, takže se tahle strana nemusela opravovat , vyčištěno a zastříkáno antikorozním základem, až to bude hotové tak to dostříknu dodatečně barvou na podvozky do černa, asi, ještě nevím . Každopádně motor je na svem místě a zítra jdu pokračovat , musím připravit a naohýbat brzdové trubky podle původních , pozapojovat a připravit. do pátka snad udělám hdoně práce1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Radek může být rád, že Tom nepoužil tohle:1 point -
Dostalo mě do kolen :)
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
ukazte svoju 306 - foto vašich 306tek
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Fotím, Fotíš, Fotíme
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point