Jump to content

PetrZe

Uživatel
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About PetrZe

 • ID člena
  70459
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 01/01/1900

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Město
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PetrZe

  Lidskej nevkus

  A tam, kde ti to trochu rezne, dej samolepku a nikdo nic nepozná...
 2. requo, zkusil bych ještě francouzskou podporu. Když jsi přihlášený v mypeugeot, tak vpravo nahoře pod uživatelským jménem je možné poslat Trouble ticket. Proč, když máš verzi s navigací, nevidíš možnost si služby koupit. Petr
 3. Jako dávat 100 EUR za Danger Zone mi přijde taky přehnané. Ale mít "aktuální" Traffic info za 60 EUR a nemuset drásat baterku telefonu tím, že je pořád na nabíječce a "vysílá", mít na usb připojeno něco jiného (flash), když už mám jen jedno, mít zobrazenou navigaci mezi budíkama, neplácat datový limit taháním nejen dopravních info, ale i map...
 4. Máš zadané vin v profilu, aby bylo přiřazeno ke konkrétnímu autu?
 5. Jak je to s origoš autorádiem v 308 GT Line z 12/2017, když nemám DAB. Zezadu je modul nebo je to typově úplně jiné rádio? Jde mi o dodatečnou montáž, protože jsem si nemohl naklikat při objednání (skladové auto). Díky
 6. Ahoj, trošku jsem musel taky znovu zapátrat, už je to nějaký čas. První věc, která je důležitá, je vypnout si automatický překlad, potom ta stránka zlobí a neukazuje všechno. Po přihlášení jsou tyto nabídky:
 7. Není to na dveřích, ale na liště bočního okna kufru nahoře. Při správném lícování by to nemělo být tak vystouplé a navazovat na rámeček dveří.
 8. Pískání, svištění z pravé strany mám taky a myslím že prapůvod je v ozdobné liště, která mi trochu trčí a je to tedy problém aerodynamiky obtékání vzduchu. Je to slyšet jen v určitém rozmezí rychlosti.
 9. Divné, kontroloval jsem na malý TP a nenašel chybu...
 10. Můžu požádat o výbavu na 308: VIN: VF3LJAHXHHS238901 Díky
 11. Čili, když si něco vezmu v obchodě a nepřijde se na to, že jsem to nezaplatil, tak je to v pořádku? V podstatě pokladna a prodavač/ka v obchodě (stejně jako EET, kontrolní hlášení ...) vzniklo taky kvůli tomu, že existovala skupina lidí, která nepovažovala za základní princip zaplatit za odebrané zboží nebo služby. Ten přístup je ale přece úplně špatně. Celé EET pracuje se strachem obchodníka, že by se někde mohla objevit suma tržeb (účtenky mezi třetími osobami, které se párují podle IČ), kterou on nevykázal ve svém účetnictví. A přilepená loterie je jen vábnička na lidi, aby ty účtenky vyžadovali.
 12. Díky všem za pravopisnou korekturu (aniž bych se chtěl šťourat ve vašich příspěvcích) a omlouvám se za chyby. Obsah diskuze a i mého příspěvku je ale jinde.
 13. V čem je to práskačství? Přiznat ke zdanění, když jsem utržil (vydat doklad) by mělo být automatické. Z daní, které platíme my všichni se hradí zdravotnictví, školství, dálnice. Ten co krátí (nepřizná) má snad horší péči nebo jezdí po horších silnicích, než my všichni ostatní? Edit: díky za pravopisnou korekturu
 14. To je jako možnost. Řešil jsme to i u jiných aut, že mi něco drnčí a po ohřátí to mizí. Vždy byl problém v hliníkovém plechu, který je mezi výfukovým potrubím a kastlíku jako tepelný štít. Někde jsem ho lehce přihnul a než se tepelnou roztažností posunul, tak to drnčelo. Edit: autokorekce z telefonu.
×
×
 • Create New...