Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 450


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      7 246


  3. VojtouNerCZ

    VojtouNerCZ

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      4 934


  4. JVT

    JVT

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      828


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.7.2022 v kategorii Příspěvky

  1. MJSytic

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Tak k mému překvapení stále jezdí
    5 points
  2. FrantaCV

    Vtipy

    4 points
  3. davidse

    Vtipy

    3 points
  4. jarokare

    Čerpadlo v nádrži

    http://www.auto-francie.cz/p/konektor-skrtici-klapky-renault-citroen-peugeot
    3 points
  5. JVT

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Ahoj Pežoťáci Hlásím s vědomím jednodenního zpoždění mojí zkušenost s akcí PED. Sobota 13. 07. 2022 v Teplicích. Vyzkoušen vůz P 2008 e-GT 100kW a samo sebou perlička P 508 SW PSE. Pocity? Jak je popsat? No určitě dobré. P 2008 v plné elektrice s výkonem 100kW jsem si v hlavě přehrával s vozem P 206 SW GTI 2.0 se stejným výkonem, který jsem před lety vlastnil. Jak toto porovnání dopadlo? Jsem, jak se říká, stará struktura vychovaná benzínem a naftou. Musím přiznat, že ta elektrika má něco do sebe. Těch 136 elektrických koní vyrazí na pokyn pravého pedálu a naprosto plynule zrychlují až do svého maxima. Ten obrat "naprosto plynule" musím podtrhnout. To nedokáže, alespoň podle mých letitých zkušeností žádný naftový, benzínový, karburační, vstřikovací, atmosférický a ani přeplňovaný motor. (přiznám se, že nemohu posoudit jak se chova motor s mechanickým kompresorem) Žádná prodleva a poté prudký nárůst výkonu se tady nekoná. Ten výkon se dá neuvěřitelně plynule a přesně dávkovat. Jen ty baterky. Na to co většinou v roce od auta požaduji by asi stávající dojezd stačil. Jak to ale vyřešit když se jedem podívat třeba na rally po republice. Ten dojezd by mi nestačil ani na Bohemku a o Barumce je škoda mluvit. P 508 SW PSE = to nejlepší nakonec? Asi. Jsou super sporty, které mají i větší výkon. Do nich se, ale nedá naložit několik bas piva. . Jsou (hlavně v Německu) ve výrobě i silnější kombíky než je ta zkoušená verze P 508 SW PSE. Jen jsou mimo mé možnosti si je otestovat. Tak jak se té krátké zkušenosti zhostit? Na první dojem super. Motory odvedly to co jsem od nich očekával. Ani jsem nevyužil jejich maximum. Na to nebyl prostor a čas, ale i tak to stačilo. Co bylo ale podle mne důležitější je podvozek. Na tom bylo znát, že si s ním dal práci někdo kdo tomu doopravdy rozumí. Dost mi to připomnělo jak se na silnici chová RCZ - R. Druhý dojem? Konstatování, že pro takové auto (bohužel) nemám využití. Není na něj ani není kam s ním jezdit. Kdybych byl člověk, který se pracovně pohybuje běžně alespoň po republice případně o Evropě a dokázal si na něj vydělat tak neváhám. Jako důchodce jsem tedy spokojený se svojí DS4 1.6 THP 200k. Obsluha. Verýsek a Olda se o mne skvěle postarali. Zatím jsem ještě na žádné akci PED nechyběl. Nejdříve jako zástupce koncese a v této době jako běžný zájemce. Auta jsou stále lepší a lepší. PEUGEOTi jsou navíc i krásná auta. Kdysi jsem klientům pokrok v autech laicky přirovnával k vývoji možností počítačů. Myslím si, že je to trefné. To co dnes ty auta umí nedokáží všichni uživatelé využít tak jako většinou běžně (aiťáci ať prominou) nedokážeme využít všech mozností počítačů. Bohužel jsem, po naléhavém zvonění mobilky, musel rychle akci opustit. Nestačil jsem se ani s Oldou rozloučit a tak jen doufám, že to Verýsek na mojí žádost udělala. Tak zase za rok.
    3 points
  6. Péťa

    Vtipy

    3 points
  7. JVT

    Vtipy

    2 points
  8. PaKr

    Dostalo mě do kolen :)

    Ne, že bych to schvaloval a navíc si myslím, že měli nějaký vážnější důvod zmizet, ale prostě mě to rozsekalo už jenom ta podstata věci: ujet na fichtlu... https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dvojice-na-pionyru-potupila-na-vysocine-policejni-hlidku-nase-kamera-byla-u-toho-40403280
    2 points
  9. jarokare

    Čerpadlo v nádrži

    Spálilo se to , protože ta "nová" koncovka stála taky za ho.no . Když dáš na tohle čerpadlo novej štekr , tak to bude fungovat zase jenom chvíli , už je ten pin na čerpadle vyhřátej a i po očištění se bude hřát ...
    2 points
  10. VojtouNerCZ

    Display spotřeby, 307 sw

    Už jsme ti psali, že tlačítkem mode. Vybereš tam obrazovku se spotřebou, tlačítkem na páčce naklikáš kartu kterou chceš a tím to hasne. Pak už si jen případně přepínáš aux, rádio, cd... Ale zůstane tam ta karta se spotřebou
    2 points
  11. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Tak máme hotovo, celkem pohoda. Opět ostřikovače, opět tam je nový čerpadlo a zadek ostřikuje xD
    2 points
  12. ozzy56

    Peugeot 309 GTD

    když člověk vidí starý známý nesmrtelný motor a porovná ho s dnešníma dýzlama, co mají na sobě neskutečně čidel a všelijaké elektroniky, včetně srajdy typu FAP a Blue atd., tak nevěří, že pokrok jde kupředu ,vždyť spotřeba kolem pěti litrů a výkon tak akorát i na dnešní dobu ale furt bude někdo, kdo musí mít 200 koní
    2 points
  13. sitler

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    @Milan+ a tak to ja vim, ze ma peknou Kugu. Ale proste jsem se jen pripojil k predchozimu rejpani a nasmeroval poukazani na Forda na toho stribrnyho bokem
    2 points
  14. patt

    Peugeot 309 GTD

    Příprava na STK finišuje, už jen tr ochu kosmetiku a můžem vyrazit Ještě jsem vyhodil jsem odtamaď čínský Blůůůtůůt rádio a nahradil za nějaký trochu stylovější, aby to nebylo jak pěst na oko
    2 points
  15. Péťa

    Vtipy

    220.mp4
    2 points
  16. Dýdý

    Čerpadlo v nádrži

    Jsem línej to hledat ale tohle může dělat klidně i blbá zem-ukostření toho čerpadla.
    1 point
  17. P607Olda

    Čerpadlo v nádrži

    Konektorový spoj, tedy nůž a objímka, jsou vyrobeny z pružného bronzu. Jakmile se jednou zahřeje, ztratí pružnost, takže spoj je navždy špatný a hřeje a zase odejde. Podle mne by to šlo propájet. Každý druhý pájet z opačné strany (zepředu zezadu) a navléct izolační bužírky. O kus dál pak můžeš dát jiný spoj, např. lustrsvorku. Mně je nejbližší pájení, proto bych tam další spoj zatím nedělal, a až bude potřeba, tak se kablíky ustřihnou a druhý pájený spoj (opodál) se zhotoví potom. Ještě jednou - koukni zespodu od čerpadla, zda to teplo nevzniká pod konektorem, což na fotce není vidět.
    1 point
  18. P607Olda

    Čerpadlo v nádrži

    Propájet 4 kablíky, aby tam nebyl kontaktní spoj. Pokud možno se podívej i do čerpadla zevnitř konektoru, zda tam také není kontaktní spoj, který by se také hřál - vyhříval to zevnitř.
    1 point
  19. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes uklizených 6 kubíků dřeva do dřevníku, mám toho plnů řiť , ale stoličnaja dodala energii
    1 point
  20. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    su ze staré školy, takže mě překvapuje nejvíc, že prostě neuposlechli příkazu policie , já bych je zastřelil
    1 point
  21. DaGr

    Traveller/Spacetourer/Proace - lůžková úprava

    Upgrade- kuchyňský modul
    1 point
  22. Antoan80

    Čerpadlo v nádrži

    Takže asi najlepšie nové cerpadlo + konektor....popripade ošetriť pastou na konektory...
    1 point
  23. VojtouNerCZ

    Čerpadlo v nádrži

    Jestli je čerpadlo OK a ten pin tam stále je, což podle fotky asi jo, tak vyčistit a půjde. Hlavně přihni kontakty v konektoru. Pak otázka, kde je chyba. Nejspíš tam bude jen blbý kontakt. Možná bych tam dal takovou tu pastu na konektory
    1 point
  24. Stellantis rozšiřuje partnerství se společností Vulcan Energy a stává se jejím akcionářem ● Stellantis se stane druhým největším akcionářem společnosti Vulcan. ● Investice umožní zvýšit výrobu nízkoemisního hydroxidu lithného potřebného pro elektrifikovaná vozidla skupiny Stellantis v Evropě. ● Původní dohoda prodloužena na 10 let. AMSTERDAM, 24. června 2022 – Stellantis N.V. a Vulcan Energy Resources Ltd. dnes oznámily, že skupina Stellantis vstupuje s kapitálovou investicí ve výši 50 milionů eur do společnosti Vulcan a zároveň prodloužila původní dohodu o dodávkách na 10 let. Tato investice je určena na podporu plánovaného rozšíření těžby společnosti Vulcan z jejího ložiska solanky v horním údolí Rýna v Německu. Společnost Vulcan, která již v tomto ložisku využívá geotermální energii, plánuje v rámci svého projektu Zero Carbon Lithium™ vyrábět hydroxid lithný bez použití fosilních paliv a s neutrální uhlíkovou stopou. „Tato vysoce strategická investice do významné společnosti vyrábějící lithium nám umožňuje vytvořit robustní a udržitelný hodnotový řetězec pro výrobu baterií pro naše elektromobily v Evropě,“ uvedl Carlos Tavares, generální ředitel skupiny Stellantis. „Pokračujeme v budování pevných vztahů s partnery, kteří sdílejí naše hodnoty a stejně jako my se snaží bojovat proti globálnímu oteplování, takže můžeme našim zákazníkům nabízet čistá, bezpečná a cenově dostupná řešení mobility.“ „Významná investice jednoho z největších světových výrobců automobilů do společnosti Vulcan a projektu Zero Carbon Lithium™ představuje významný krok vpřed v oblasti strategického a udržitelného získávání surovin pro výrobu baterií,“ prohlásil Dr. Francis Wedin, generální ředitel společnosti Vulcan. „Plně se ztotožňujeme s cíli skupiny Stellantis v oblasti dekarbonizace a elektrifikace, které patří k nejambicióznějším v oboru. Je povzbudivé, že přední výrobce automobilů investuje do místní výroby nízkoemisního lithia pro elektromobily. Skupina Stellantis je již nyní naším největším zákazníkem a těšíme se na prohloubení našich vztahů s ní jako s hlavním akcionářem společnosti Vulcan a projektu Zero Carbon Lithium™.“ Skupina Stellantis oznámila, že cílem jejího strategického plánu Dare Forward 2030 je dosáhnout do roku 2030 stoprocentního podílu BEV na prodeji osobních automobilů v Evropě a padesátiprocentního podílu BEV na prodeji osobních vozidel a pick-upů v USA. Skupina Stellantis, která v automobilovém průmyslu patří mezi špičku z hlediska boje proti změně klimatu, si klade za cíl dosáhnout do roku 2038 uhlíkové neutrality a do roku 2030 snížit emise znečišťujících látek o 50 %. Společnost Stellantis nedávno oznámila dohodu o dodávkách hydroxidu lithného do Severní Ameriky. O společnosti Stellantis Stellantis je jedním z předních světových výrobců automobilů a poskytovatelů mobility, který se řídí jasnou vizí: nabízet svobodu pohybu díky osobitým, cenově dostupným a spolehlivým řešením mobility. Kromě bohatého dědictví a široké zeměpisné působnosti patří mezi hlavní přednosti skupiny také udržitelná výkonnost, rozsáhlé zkušenosti a talent zaměstnanců pracujících po celém světě. Stellantis hodlá využívat své široké portfolio ikonických značek, které založili vizionáři, jež jim vštípili vášeň a soutěživého ducha, který dodnes rezonuje mezi zaměstnanci i zákazníky. Stellantis usiluje o to být nejlepší, nikoliv největší, a zároveň vytvářet přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné strany a komunity, v nichž působí. Více informací naleznete na www.stellantis.com/fr O společnosti Vulcan Společnost Vulcan se snaží stát prvním výrobcem lithia na světě s nulovými emisemi skleníkových plynů. Její projekt Zero Carbon Lithium™ má v úmyslu vyrábět chemický produkt na bázi hydroxidu lithného v kvalitě potřebné pro baterie s využitím geotermální energie a zdroje lithia, který se nachází v Německu a je největším zdrojem tohoto druhu v Evropě. Jedinečný projekt Zero Carbon Lithium™ společnosti Vulcan se zaměřuje na výrobu obnovitelné geotermální energie a hydroxidu lithného ze stejného zdroje hloubkové solanky. Vulcan tak hodlá řešit požadavky trhu EU s lithiem tím, že sníží vysokou uhlíkovou a vodní stopu výroby a naprostou závislost na dovozu. Vulcan si klade za cíl zásobovat evropský trh s lithium-iontovými bateriemi a elektromobily, který je nejrychleji rostoucím na světě. Projekt Vulcan Zero Carbon Lithium™ má zdroj, který může uspokojit evropské potřeby týkající se přechodu na elektromobily, a to ze zdroje s nulovými emisemi skleníkových plynů na mnoho příštích let.
    1 point
  25. ozzy56

    Čerpadlo v nádrži

    ten konektor pasuje i jiných pežotů a citroenů s naftovým motorem, na vrakovišti seženeš i s kusem kabelů , pak ten kontakt malým šroubovákem přihni, aby více držel na protikusu
    1 point
  26. patt

    Peugeot 309 GTD

    Přesně tak, my kdysi měli 309 se stejnym motorem a měl najeto 750tis km a jezdil furt . Jinak teď jsem na emisích a prošel krásně, emise asi 10x menší, než je stanovena hranice. Akorát chlapík se trápil, že to nemůže připojit na pc a vyčíst závady z jednotky
    1 point
  27. Milhausekkk

    Potkal jsem klubáka...

    Před chvílí při cestě autem do práce mi od kraje silnice mával stojící pán, a on to byl opět @PaKr ..
    1 point
  28. sitler

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Ja teda nevim, co je na prvnim C-MAxu hezkyho, tuplem ve stribrny barve? ... A teda nestoji vedle Peugeotu navic
    1 point
  29. pavelu96

    Pavelu96 308 II GT Line

    Dnes umytá a uskladněná druhá sada zimních Continentálů A taky jsem nainstaloval kameru - systém DualLock Až při tahání kabelu jsem zjistil, že v kastlíku je volný USB vstup ideální pro napájení kamery. Aspoň nemusím mít ten hrozný adaptér v 12V zásuvce
    1 point
  30. Milhausekkk

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    aby jste si nepíchli, co .. toho krásného Forda děláte že nevidíte
    1 point
  31. Péťa

    1. podkrkonošský ?

    Havlovický areál důvěrně znám, je skvělý. Slečna určitě není majitelka, jedině, že by tam provozovala stánek s občerstvením.
    1 point
  32. Verýsek

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Dovolím si přiložit další foto z Roadshow
    1 point
  33. Milhausekkk

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Nejhezčí auto na parkovišti hned vedle zeleného pežotka jinak Hradec nad Moravicí a dnešní moc příjemné dopoledne
    1 point
  34. Charlie 607

    Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné

    Tak první trip za námi, zítra vyrážíme relaxovat k vodě. V úterý dopoledne jsme vyrazili směr Jeseníky, cestou navštívili zoo Chleby, prošli si čarovný les v Šumperku a večer to zapíchli u Kláštera nad Králíky. Ve středu jsme se vydali utratit nechutnou sumu peněz na Dolní Moravu. Lanovkou nahoru, projít si Stezku v oblacích, přejít Sky Bridge 721, dolů sjet Mamutí bobovou dráhu (tam jsme si vystáli 1,5hod frontu), sjezd je ale perfektní. A dole do Lesního a vodního parku. Jelikož tam campery nemaj rádi, tak jsme s e večer přesunuli do Jeseníku, kde jsme přespali na parkovišti. Čtvrtek ráno přejezd na spodní parkoviště Lázně Jeseník. Prošli jsme si lázně, ozkoušeli ledovou vodu na nohy i ruce (sprchy byli bohužel obsazené) a šli Stezku Vincenze Priessnitze. Tady ochutnali 5 pramenů. Dalším cílem byl zoo faunapark Horní Lipová, kde se děckam moc líbilo. A navečer jsme parkli v Koutech nad Desnou. Tady velká pochvala že denní parkovné účtují od příjezdu do odjezdu (24hodin za 200kč) a né od půlnoci do půlnoci. V pátek ráno jsme se vydali na horní nádrž Dlouhé stráně, nahoru lanovkou a pak výšlap spojený s Rysí stezkou a dolů zas lanovkou. V 18hod jsme se vydali na cestu dom. Celkově ujeto 777km a na palubáku spotřeba 7,8l reálná bude někde o litr víc. I tak ale super. Otestovali jsme si nové rozložení vestavby které nám dost vyhovuje. Sice to bylo spíchlé narychlo, povětšinou z materiálu co jsem měl doma, ale funguje to perfektně. Na příští sezonu už snad s finální verzí a všema skříňkama. Teď byla jen postel a kuchyňka. To sem sepíšu v dalším příspěvku.
    1 point
  35. RichVa

    Vtipy

    V zimě mne doma nehledejte - budu na Bali. Dovolená tam mi vyjde levněji než doma topit plynem.
    1 point
  36. Péťa

    Vtipy

    Už to proflákli
    1 point
  37. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Něco pro @Klemoňě, před chvílí tu byl známý, tak říká "zkus se projet", tak jsem to zkusil a zajímavé, ale nevím jestli by se mi líbila delší jízda. VID_20220716_102307(0).mp4 VID_20220716_102436(0).mp4 VID_20220716_102349(0).mp4
    1 point
  38. 307rg

    Display spotřeby, 307 sw

    Ja ho celkom chápem, presne to isté mi chýbalo keď som v tom aute ešte nemal dorobený PP. Nepotrebuješ to neustále sledovať a jazdiť podľa toho, len si občas odsledovať ako spôsob jazdy ovplyvňuje spotrebu, a podľa toho sa aj naučiť s tým jazdiť. Teraz po rokoch ten displej takmer nikdy nesledujem. Ešte je dobre dodať, že to vlastne neukazuje aktuálnu spotrebu, ale iba "aktuálny" stav spotreby s oneskorením cca 3 sekundy, na to je treba pri tom "učení" tiež myslieť. Teda aspoň u pred FL modelu tomu tak je, neviem či to už FL má inak.
    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Display spotřeby, 307 sw

    Normálně jezdím mezi dvěma až třemi tisíci otáček ale u mě není problém to točit k šesti a půl, třeba při předjíždění nebo prostě když mě to chytne a i tak mám spotřebu do sedmi litrů, dlouhodobá šest a půl Maximálně jsem měl 7,4. Olej měním pravidelně po 15 tisících dávám 5W30 od liqui moly. Teda je to 207, ale velkej rozdil ve spotřebě tam nebude.
    1 point
  40. VojtouNerCZ

    Display spotřeby, 307 sw

    Jestli zničíš NFU, tak před tebou smekám xD Když je v tomhle motoru dost oleje, je prakticky nezničitelný. Prostě s tím jezdí podle citu. Nevadí tomu nějaký šolichání,ale obecně bych se snažil nejezdit dlouhodobě pod 2k otáček. Když to budeš točit na 5k, taky mu neublížíš.
    1 point
  41. Havlicek.Lukas

    Pejskaři sem :)

    Naši gaučáci
    1 point
  42. Zkus prosím zapojit hlavu, to je to, co zakrývá krk, aby do něj nepršelo. Situace tady a teď Ti byla Xkrát vysvětlena, že máme 6,2 milionů spalováků a 10.000 elektrik a není co řešit. Jenom Ty z toho děláš téma a dožaduješ se odpovědí na neexistující věci s tím, že předpokladem je dnešní stav a furt řeší, co by kdyby. Které možná nastane za 10 a více let. Taky by jsi prudil, kdybychom před rokem 2000 diskutovali o mobilním telefonu v rukou každého prváčka s kapacitou sálového počítače? Asi ano a dožadoval se všemožných odpovědí. To už je ale asi nemoc. Stejně jako u X lidí z Tvého okolí. Už jsi to prosím pochopil nebo se budeš ptát nadále? Ano, vyváželi jsme a vyvážím elektriku za mrzký peníz cca 20 let, co jsme podle slibů politruků a byrokradů měli daněmi zacálovat dostavbu JE Temelín výměnou za odstavení uhelek a čistý vzduch. Nekonalo se, páč nám mezitím z Brusele slíbili v rámci přistoupení prachy na odsíření uhelek a další ekologické projekty, na nichž se kromě toho skutečného výsledku - a díky bohu za něj - dalo super nakrást do stranické kasičky. Tak došlo k tomu, že máme až 16, sem tam 11, každoročně v průměru 13 TWh elektřiny navíc a jsme druhý největší exportér v EU. Hned po Francii, co má 75% elektřiny z jádra a zásobuje Británii i Německo. Které by bez nich padly. Cena vývozu se řídí burzou a když se podíváš, tak opravdu jsme prodávali dlouhá léta za mrzký peníz zdraví a krajinu (protože těžba hnědého uhlí) našich lidí. Naposledy bylo 2 uhelkám byrokrady povoleno opět vypouštět nadlimitní množství jedovaté rtuti, nakonec to utnul až soud. Teď musí hledat, jak splnit limity technickými opatřeními nebo uhelku zavřít. Nyní děláme cílenou likvidaci domácností a firem zvyšováním vstupů. Na ropu a plyn nemáme bohužel moc dobré páky, oboje nám přeprodávají ruského původu s brutální přirážkou Němci a Maďaři ze svých levných dodávek. Pěkné svinstvo od sousedů z EU. Elektřinu jsme mohli už půl roku prodávat ven jen přebytky, doma prodávat za regulovanou cenu. Udělali to Poláci a pohrůžkou zdaněním zisků energetik i Slováci. U nás se ale ČEZu na zisky sáhnout nesmí, i když je ze 70% státní a Slováci mají v tom svém jen 30%. xxxxxxxxxxxxxxx politika xxxxxxxxxxxxxxx Elektřinu jsme tak od pádu Bohemia energy mohli mít za regulovanou cenu a neničit lidem životy a firmám byznys. Protože na elektřinu je všechno, i úprava a vtláčení plynu, i rafinace ropy a distribuce PHM. Kdepak se asi vzal 10 mld. zisk ČEZu za covidový rok 2021, kdy nic nejelo a dokonce nás koronafašisti v prvním půlroce zavírali mezi okresy a segregovali zdravé a nevakcinované? No hezky ze 4Q a plateb za Dodavatele poslední instance, kam spadly miliony domácností a desítky tisíc firem. Tak si kluci z ČEZ rozdělili 139 mil. Kč na odměnách v době, kdy desetina národa řeší zda bude mít další měsíc na jejich složenky. A postupně díky končícím fixacím tam padají další a další. Domácnosti i firmy. Ale třeba i univerzity, jako VŠB, kde mám kancelář a už nám zvyšovali díky DPI a elektřině nájem. Takže díky výdělkům pár tisíc osob a na ně napojených korupčníků jde tento stát mílovými kroky do zadele. Krachy, bankroty, nezaměstnanost, sociální bouře. Hrozně mně to štve, ale poslední 3 roky mi moje předpovědi skoro do puntíku vychází. Protože jedna je horší než druhá. Protože platí pro všechny. I pro mne a moji rodinu. A to se stále bavíme o situaci, kdy si vybíráme, na co budeme a čím jezdit. otočí se kohoutky nebo zvednou ceny a budeme chodit pěšky. P.S. pro administrátora - toto není politika, toto je ekonomika, konkrétně ekonomika výroby paliv pro naše miláčky.
    0 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...