Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.1.2022 Ve všech sekcích
-
Vtipy
Veverka a 10 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
11 points -
Peugeot 9x8 získal cenu za nejlepší Hypercar roku
poldiss a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Peugeot 9x8 získal na Mezinárodním automobilovém festivalu hlavní cenu za nejlepší Hypercar roku Peugeot 9X8 získal na 37. ročníku Mezinárodního automobilového festivalu Grand Prix za nejkrásnější Hypercar roku. Hypercar Peugeot 9X8, který byl představen v červenci 2021, si získal pozornost členů poroty Mezinárodního automobilového festivalu i milovníků automobilového designu. „Jsem velmi hrdý na tuto cenu. Oceňuje práci designérů a týmu Peugeot Sport, kteří na tomto projektu spolupracovali,“ uvedl Matthias Hossann, šéfdesignér značky Peugeot. „Kvalita diskusí s týmem Peugeot Sport byla výjimečná, a to jak na technické, tak lidské úrovni.“ Peugeot 9X8, závodní speciál zcela nové generace, bude mít premiéru na mistrovství světa ve vytrvalostních závodech FIA (WEC) v roce 2022. Shromažďuje v sobě všechny současné estetické principy, které jsou pro značku Peugeot specifické: postoj šelmy, plynulé linie umocněné znaky sportovního stylu, elegantní a strukturované boky a také charakteristický světelný podpis se třemi drápy. Štíhlý a elegantní Peugeot 9X8 vzbuzuje emoce a ztělesňuje rychlost. Peugeot 9X8 je již dnes kultovním vozem představujícím estetickou a technickou revoluci a vrcholné designové dobrodružství. Interiér vozu Peugeot 9X8 je výrazným symbolem designérských zkušeností značky Peugeot. Zahrnuje kabinu, která vychází z charakteristického konceptu i-Cockpit značky. Stejně jako u projektu sériového modelu byla designu interiéru věnována stejná péče jako designu exteriéru. Kokpit vozu Peugeot 9X8 byl celý vytvořen tak, aby řidiči nabídl větší ergonomii a intuitivnost. Na Mezinárodním automobilovém festivalu se každoročně udělují ceny Grand Prix za nejvýraznější počiny v automobilové oblasti. Porotě složené z odborníků ze světa automobilů, módy, kultury, designu a médií předsedá architekt Jean-Michel Wilmotte.4 points -
Problém s ADBlue
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele blbec508 za téma
Jako do 508 jsem se zamiloval a plně mi auto vyhovuje, ale tohle mě totálně nasralo. Proto ten nick...2 points -
Sekačka na trávu - Benzínová, Elektrická nebo Aku
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
Však klidně, to nerozporuji, jenže si ji s motorem honda koupíš za 12tis. kdykoliv, nemusíš čekat, až ti v reklamě povypráví, že "ti, co si navezli kamiony zboží už v létě, ale protože ho nacenili tak, že bylo neprodejný, ho teď musí prodávat za normální ceny, jinak by jim tam totiž zrezlo"... A lidi jim na to zase skočí, protože v týhle zemi se prostě nakupuje "výhodně" (rozuměno ve slevě), i když se dá lépe (rozuměno levněji a kvalitněji) nakoupit i jinde. Prostě MTF je typický marketink pro čecháčy, nasadit neodpovídající ceny a pak s brutální reklamou vyprodávat za ceny, za které si můžeš stejný výrobek, často v mnohem lepší kvalitě, koupit naprosto běžně. Ale tady jim to prostě skvěle funguje. Zákazník je nadšenej, že si koupil stroj, kterej stál třicet, tak on ho měl za 13, už nezajímá, že si za stejný peníze mohl koupit originál hondu nebo o ještě dva litr levněji tu samou sekačku třeba od Weibang. Přeci když to prodávali za třicet, něco na tomu MUSELO být, ne? Ne fakt ne. Nebo jo, 3/4 roku to někde leželo a čekalo na výprodej . Tím chci říct, že pokud si budu kupovat v zimě sekačku ve výprodeji, tak určitě ne MTF, protože to postrádá výhodu, neboť 60% sleva neznamená výhodnou cenu.2 points -
Dneska vařim já
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
2 points -
Dostalo mě do kolen :)
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Však jasné, kdybych ve střehu nebyl tak už to mám rozbitý2 points -
Vtipy
ludek72 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
Učenlivý papoušek. papousek.mp42 points -
Dostalo mě do kolen :)
Namor74 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dneska musíš být za volantem furt ve střehu -- jako zebra u napajedla , a ve městě obzvlášť2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Veverka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak po jednosměrkách poslední dobou zažívám zase jinou změnu - pouštění chodců na červenou. Už mám fakt pocit že se změnila vyhláška nebo co Za poslední týden 3x test bdělosti a pozornosti, kdy projíždíme normálně křižovatkou na zelenou rovně a auto přede mnou se najednou rozhodlo na druhé straně křižovatky pustit chodce (ti měli samozřejmě červenou). A 2x z toho to nebylo normální přibrždění před přechodem, ale rovnou ostrý brzdy. Koukal jsem na to pak z kamery a nikde nebyl náznak že by chodci třeba udělali nějaký pohyb nebo nějak vyděsili řidiče, prostě jen stáli u semaforu. V jednom případě jsem měl málem auto za sebou v kufru. Člověk musí dávat prostě furt majzla2 points -
Peugeot 508 PSE
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Asi jsem se platonicky zamiloval. Do vzhledu, ne do ceny.2 points -
2 points
-
@Rikic339Přinejmenším v Praze, např. u nás dole ve Voctářově ulici na Palmovce, poměrně běžný jev. Na přechodu je ostrůvek (dokonce s mezisemaforem), takže chodci nezřídka "volný" směr vezmou na červenou na ostrůvek a aha! V druhém směru zprava auto v křižovatce šup na brzdy a paní/pane račte přecházet. No a ten řidič na 2. místě toho má vždycky plný gatě, aby ho nestírali zevnitř ze skla... By mě pak zajímalo, zda a kolik spoluviny by tomu chodci přičetli1 point
-
Sekačka na trávu - Benzínová, Elektrická nebo Aku
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Agrafik za téma
Říkám ji ingot . Poctivý kus železa, skoro žádné plasty, motor tichý,sílu má taky, žádné vůle. Na tu váhu skvělá ovladatelnost a i adheze. Váhal jsem dost dlouho.1 point -
307 sw - konečná
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Zase tak nová móda to není1 point -
Sekačka na trávu - Benzínová, Elektrická nebo Aku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Hele klid. Vybíral jsem sekačku asi tak rok. Několikrát jsem byl u místního prodejce a vždy to skončilo tím, vemte si katalog a až něco budeme mít prodáme. Nejdřív na podzim, potom na jaře. A když jsem objevil tuhle, tak volba byla jasná. Sekaček s tímhle motorem je celkem dost. Většina je internetový obchod nebo s pobočkou kdesi... A než koupím něco za tyhle peníze, chci to nejdřív vidět a osahat si ji. Mě pro Mountfield přesvědčilo dostupnost servisu a to, že ten veterán, se kterým jsem sekal 20let je taky od nich. V okruhu 60km mám tři prodejny. Litomyšl, Hradec, Pardubice. A do Hradce jezdíme docela pravidelně.1 point -
Napadlo, že by som ten motor mohol ukotviť bezpečnostnými pásmi. Keď je to dobré pre človeka ...1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
Ani nabíječka to bohužel nepodrží o nic déle. Jedině to umí zablokovat diagnostika po dobu jejího připojení, což ale neplatí např. pro telematiku. Ta jde chrápat i s připojenou diagnostikou.1 point
-
307 sw - konečná
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Také bych neházel všechnu vinu na kýbl1 point -
prasklá žárovka - upozornění
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Přední žárovky opravdu nenahlásí, asi si frantici mysleli že to prostě vidíš1 point -
Po uzamčení telefonu se odpojí wifi
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
1 point
-
Zakoupil jsem cargo sit za cca 1000,-, mam chyceno karabinama na upevnovaci oka v podlaze. Ted jsem otestoval pri jizde na dovcu lyzovaci, celou loznou plochu s taskama, helmama, lyzakama a ostatnim blazincem prikryla ok. Lyze teda vozim v rakvi, ale hlavne proto, aby se pres noc nevyparovala voda do auta. Jinak si myslim, ze cajti by nemeli snad co do bezpecnosti nic namitat, kdyby lyze byly uvnitr zajisteny touto siti ... ale kdo vi. https://www.alsap.cz/cargo-net-sit-1800x1200mm-oka-150x150-6x-upevnovaci-oko-p28347/1 point
-
Kacky za to urcite dostane. U nas to skola taky sbira a pokud vim, jeden zak tez privezl asi 680kg a bez problemu. Proste byl pristaveny velky uzavreny kontejner a tam se to skladalo. Cela skola sesbirala peknych par tun a vynos z toho sel do sdruzeni a pak se z toho bud plati vylety, nebo neco ruzne nakupuje nad ramec beznych potreb apod. Podobne mam zkusenost s kni*neumím psát slušněu a likvidaci starych periodik, ktere se taky prodavaji do sberny. je to relativne pekna castka na prilepseni na ruzne drobnosti. Kor ve chvili, kdy se vlastne kazda koruna pocita.1 point
-
No, Véno - tohle by mě taky dostalo do kolen. Nicméně chápu i tu učitelku, která si prostě s půltunou "sběru" nevěděla rady. V době, kdy jsme tyhle sběrový akce zažívali my, byl o papír asi větší zájem a pro školu bylo snadné si v rámci akce objednat náklaďák a sběr nechat odvézt. Dneska to musí zajistit sama ze svého a po pravdě ani netuším, zda za ten papír může dostat nějaký kačky, když modrejch konťáků jsou všude hromady ...1 point
-
@martincernota založ si inzerát v sekci inzerce. Zde Tvůj dotaz nemá co dělat. https://www.peugeot-club.com/forum/222-nahradni-dily/1 point
-
rekl bych ze spis ethanol, spiritus , Metanol je CH3OH1 point
-
možná nejste bratři, ale alkoholici , a ten všude bratra má...,vzorec je doufám metanol1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
V neděli mi volal malej Pepíno strejďáčku v úterý máme ve škole sběr papíru mamka mi v práci sehnala nějaký materiál kterej můžu odevzdat a doma máme taky něco nasbíraný ale od mamky z práce to musí někdo přivézt je toho moc a mamka neumí jezdit s dodávkou mohl by jsi to zařídit aby ta dodávka dojela od mamky z práce do školy a zase zpátky k mamce do práce on tam nikdo z kolegů nemá čas. Tak jsem mu slíbil že když nepůjdu jezdit na bus tak mu ten sběr dovezu. To byl jako ten nezáživnější začátek. Dneska kolem 9 jsem s půjčenou dodávkou přistál u školy tam jsem našel učitelku která to měla na starost že jako vezu za našeho Pepína ten sběr a ona povídá a kolik toho máte že jste dojel tak velkým autem a já říkám jen trochu. A ona no kolik a já asi 650 kg a ona začala lapat po dechu a to že nejde že tolik nemůže vzít a já a proč by to nešlo a ona že na tom formuláři má napsáno že za jednoho žáka může přijmout jen 30 kg papíru. A to sem šel do kolen já a říkám hele a to jako myslíte jako vážně co mám s tím papírem dělat a ona to je vaše věc ale já víc než 30 kg neberu. A já ty vole to jsem asi kdysi chodil do blbé školy když tam jsme soutěžili kdo bude mít toho papíru víc nejen mezi sebou ale i mezi třídama a ta třída která měla nejvíc sběru jela na lyžák nebo nějakej výlet za část peněz který se díky sběru vydělali a ona to bylo asi hodně dlouho zpátky teď už se takoví věci nedělají a mě zas padla čelist a říkám a to jako proč a ona no protože by si žáci mohli závidět že někdo má a někdo nemá možnost sehnat takové množství sběru to by bylo nekorektní a já to si děláte pr.el a ona se začala červenat nutno podotknout že jestli jí bylo malinko přes 25 tak to bylo dost a řekla že teda ať si s tím dělám co chci ale že ona to přijmout nemůže. A já aha to bude Pepíno zklamanej protože on nejspíš pamětliv z mého vyprávění zaúkoloval kdekoho aby mu sbíral papír aby měla jeho třída šanci být nejlepší na škole když tam nebude mít to co si sehnal. A ona že neví jak to myslím tak říkám do který třídy chodí a aby teda spočítala kolik může ta třída mít podle počtu žáků a ten zbytek že odvezu no než jí to došlo tak to trvalo dost dlouho ale pak to pochopila než jsem to tam vyházel tak že prej asi 50 kg už nemůže zapsat no motali se tam nějaký puboši tak 7-8 třída tak říkám kluci kolik jste donesli papíru a ten jeden že nic že nejsou paka aby se dřeli tak říkám pojď sem čapni ten balík a běž se zapsat a kamarádi si taky můžou vzít. A když jsem to říkal u ségry v práci když jsem vracel dodávku tak mi to nechtěli věřit.1 point -
@Hafity No ja tomu moc nedal diky jezdeni ale corona udelala to co udelala - vitamin S jako Slivovice P jako Pivo V jako Vodka ted M jako Mandlovice dobra nalada a dobra krme tojest mnamka - pak jde nejak prezit to co mame uz bez maola dva roky A uprime pokud to funguje na ruce proc by to nefungovalo i uvnitr1 point
-
1 point
-
Ono to asi tak dopadne,že moje objednané hned tak nebude. Takže GT LINE 2,0HDI asi vyhraje.Bohuzel je teď předváděcka.Musim vydržet. Dali mi i dobrou cenu. Barva platina.Jinak výbava v plné palbě. Tony 1481 point
-
A jak víš , že to nalili jinam ? Co když opravdu doplnili aditivum (Eolys Powerflex) tam , kam patří a jenom se rozsvítila chyba ADBLUE , která s tím nesouvisí ? Nebo se někdo přiznal , že to nalil jinam ?1 point
-
To asi jo. My normální posloucháme "flac"1 point
-
To je právě to ono Koupim-li si nový auto, fakt nechci slyšet žádný zvuky, co se mi nelíbí a je chybou, že zákazník nemá vůči prodejci ani výrobci takové páky, aby dostával za svoje peníze opravdu kvalitní výrobek. Když jsem před lety jezdil s fungl novým Superbem, všiml jsem si, že se mi v zimě potí přední světla. Taky mi bylo vysvětleno, že to ničemu nevadí, že světelný paprsek tím není ovlivněný a že mám být v klidu. Bohužel auto bylo ŠKOFINu a škola věděla, že ho za 4 roky pošle pryč a tak se nic neřešilo. Kdyby auto bylo moje, asi bych se hádal víc, ale vyhádal bych něco? Asi taky nic...1 point