Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.6.2021 Ve všech sekcích
-
6 points
-
Moto vs. Auto - a nebo jak chcete
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Mno, bezpecnost vozidel obecne musime rozdelit na pasivni (co snese konstrukce pri narazu) a aktivni - jak to akceleruje kdyz tomu nalozim plnej kotel / jak to brzdi, kdyz to na hulvata zaslapnu na fleku / a co to udela, kdyz to najednou strhnu "za roh". O te aktivni bezpecnosti se uz dlouho nemluvi protoze dnes vetsina uzivatelu vozidel uz nejsou ridici, ale pouzi uzivatele a EU nam uz dlouho diktuje trend, ze jsme nesvepravni kreteni, kteri by se bez EU regulaci davno pozabijeli navzajem. Zazil jsem dost situaci, kdy me vykonne auto nebo motorka "vytahla" z pruseru diky tomu, ze to "hafo" jelo, kdyz jsem potreboval. Jezdim od 14ti na motorkach a od necelych 18 ti autama, dodavkama, lodema, letadlama. Ridil jsem neco skoro na polovine tyhle zemekoule a jediny nehody (zatim diky bohu) byly jen ty, ktere jsem nezavinil ja. Jo, stava se mi, ze vyresim krizovku za ostatni, protoze necumim na mobil, ridim a sleduju, co se deje okolo (i za mnou). Zrovna tak se mi parkrat stalo, ze moji "nepozornost "zachranil" nekdo jinej. Problem neni auto versus motorka versus cokoliv. Problem je obvykle debil nebo pyca za rizenim... A je nestesti teto doby, ze vsichni maji pravo na vsechno, ale zadne povinnosti a hlavne zadnou osobni odpovednost. Ridicak bych daval jen lidem, co minimalne pochopi zaklady fyziky na zakladce + prvni 2 rocniky na stredni nebo ucnaku.5 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
chuck11 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
4 points -
Komando městských strážníků rozehnalo hlouček čumilů před nádražím, v jehož středu seděl jakýsi děda na schodech a pohazoval si v dlani dvoukorunou. „Co to tu vyvádíte dědku?“ zahřímal velitel. „Jen jsem tu lidem povídal, že si vzpomínám, že za tuhletu dvoukorunu jsem za první republiky koupil dvacet deka salámu, za komunistů litr mléka nebo půlku chleba a dneska přemýšlím, kde sehnat ještě tři koruny, abych si mohl zajít na velkou.“4 points
-
Moto vs. Auto - a nebo jak chcete
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak to si pětiprocentní...4 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Moral3z a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
Poděkování za pomoc
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Chtěl bych poděkovat @JendaBza velkou ochotu a vyřízení nákupu vapkostroje. Díky moc2 points -
Honzův nový mazlík
Jarin011 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Moto vs. Auto - a nebo jak chcete
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Zatím tu čtu "zabít se můžeš".... Důležitější je uvědomit si že "zabít můžeš"....2 points -
2 points
-
Pokus o minisraz v autokině
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Tak pánové DOST! Tohle je vlákno o srazu ne o ekologii! Nejspíš jste si nevšimli v jakém jste vlákně. Takže tuhle diskuzi si řešte jinde nebo to tady zamykám!!!2 points -
2 points
-
2 points
-
@Print tova stáj David Štefan osobně https://ralex-sport.cz/1 point
-
Teda na autech už jsem viděl i daleko větší prasárny.... Například brzdové destičky vyřezané z Pertinaxu....1 point
-
1 point
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Chci zkusit přehodit relátko, který mám z kamarádovýho breaku, jemuž je už vysoká pec lehká a kde sahary fungovaly.1 point -
Děkuji a omluva za spam mimo vlákno. Napraveno.1 point
-
AdBlue je močovina (neustále) vstřikovaná do výfuku, která reaguje s oxidy dusíku a přes několik chemických reakcí je přetváří na vodu a čistej dusík. Eolys je aditivum do nafty, které auto přidává do nádrže při každém tankování a které umožňuje vypalování FAPu.1 point
-
1 point
-
Ještě bych podotknul, že vzdělání není, bohužel, zárukou inteligence....1 point
-
A pak někdo zmáčkne to červený tlačítko1 point
-
Ahoj, Na dotazy tohoto typu tu máme zvláštní vlákno. Členem klubu se staneš tady...1 point
-
když je 100 zu viel, tak na 90, no , a řidičák od určité hranice IQ (třeba 120) , počítám, že cesty by byly prázdné1 point
-
...tak přesně to bych zrovna já nikdy neudělal (to omezení).1 point
-
Čerpadlo aditivace s multiplexním připojením
ChouLu zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
eolys neni AdBlue !!!1 point -
Brixtr - ANO, v podstatě máš pravdu (když já se tím Radovánkem vždycky nechám vyprovokovat k předem mrtvé diskuzi1 point
-
Na tom CD máš jenom anglinu? dělaly se vícejazyčné i ty počeštěné... tak tam hoď němčinu a pak zas poslovenštěnou anglinu. Zkus ještě změnit hlas, jestli to nepomůže.1 point
-
Tak přátelé lva, zítra začínáme, takže se na vás moc těším Doufám, že budete spokojený a užijete si to stejně jako my1 point
-
@Péťa, @Pe.Tr musíte si uvědomit, že to auto bylo překvapení(dárek k narozeninám) právě pro Kačku, takže je na místě to přepsat na ní1 point
-
on je narozdíl od tebe ale ženatý tak nemachruj1 point
-
Vtipný inzerát
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tohle je taky slušný https://www.facebook.com/marketplace/item/243187190896356/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking={"qid"%3A"6968472022754366493"%2C"mf_story_key"%3A"30510473325642966"%2C"commerce_rank_obj"%3A"{\"target_id\"%3A30510473325642966%2C\"target_type\"%3A6%2C\"primary_position\"%3A10%2C\"ranking_signature\"%3A8763650269478125568%2C\"commerce_channel\"%3A501%2C\"value\"%3A1.6022750095799e-5%2C\"upsell_type\"%3A108}"} Corsche 15 555 Kč Vozidla Inzerováno před 3 týdny v Brno, Jihomoravský kraj Popis od prodejce Už to tady dlouho nebylo, dlouho jsem nedostal ban a neobdržel žádnou žádost o ruku od nadržený chlupatý uklízečky z Vyškova, tak jdu znova na věc. Pokud to zase někdo psychicky nezvládne (jako obvykle) neposílejte anonymní udání, ale přijďte si to vyříkat na férovku. Do prvního blba vychčiju lochnu jako do sněhuláka! Takže - Gút řekla Rút když měla v hubě úd a jdeme na věc! Prodám poslední výstřik Adama Opela, Corsche 1.7d s raketovým výkonem 44kw. Motor pracuje na principu hybridní vodíkový turbíny s principem náhodných výbuchů, takže výkon je 44kw na druhou a to je skoro dost. Mentálové s čipovanejma tédéíčkama se můžou jít rovnou na hajz1 oběsit! Tři dveře, všechny vohnilý, fofrklacek s pěti kvaltama, rádio na který nechytneš ani skřeky starý Blažkový, ale funguje. Možná to po troše násilí přehraje i flešku s hitama vod Lunetiku. Vokna v elektrice, supr pro notorický smraďochy a chlíváky co se nemejou, než povezete nějakou koc, můžete ten rygol aspoň vyvětrat. Jako už klasicky u mejch kár-zimní primerosky, takže není problém v zimě na pole na klepačku s nějakou tlustou mandou z Kuřasu nebo jiný podobný díry, naložit jí za dvě pětky do hnědky. Centrál to má taky, ale ten je taky k h0vnu, takový auto se nezamyká, protože se nekrade. Motor v naprostým topu, chytne v jakýmkoliv mraze, žere to do pěti litrů déčka, takže je to ideální pro frajery co mají tvrdý koule a umí šluknout nějaký dečko z kamionu nebo traktoru. Dělá krásný kadla kadla ale POOOUUUU už ne, protože to je pro h0m0uše Ekoteror je zaplacenej, estékáčko je ještě na rok a půl a na přepisu trvám, kdo s tím má problém, ať radši ani nejezdí, nechci jít zase do basy až nějakýmu ušmudlancovi zajistím poukaz na zubní protézu. Koroze je v ceně, ale není to nikde durch, takže nehrozí, že by fízlové dostali nějakej záchvat, možná tak závisti. Jinak je to fáro spolehlivý a technicky skoro v topu, z fleku můžeš letět rallye Bamako nebo třeba na Kubu za Fidelem na cigárko. Koc na to zbalíš jakou chceš, může to potvrdit několik borců, co jsem jim prodával káry. Stačilo to polejt vodou, vohulit rádio a excelentní zásun do bobra byl nejpozději do hodiny. Takže jestli chceš, můžeš vzít nějakou šmetynu i na kávičku do Monaka, akorát bacha aby tě tam neodstavili jako bufeťáka, kterej tam bude vybírat popelnice. Pokud máš dost odvahy, máš zájem o top káru, vypapli 15.555 kčs a můžeš frčet. Chci to do koruny přesně, stravenky neberu a liesing a zplatki neprovozuju. Auto stojí v Brně, úřaduju denně do 18:00 a jakýkoliv noční hovory se vzdycháním, chrčením nebo jinejma skřekama fakt nedávám. Mazuti a ostatní hnědací nevolejte, nebo chytnu rapla a bude zle! Horká linka: 723 333 2221 point -
1 point
-
1 point
-
Tak jsem měl původně jet do Prahy v úterý 1.6. , krásně jsem si udělal rezervaci na odpoledne na elektrické vozy (zkusit co to vlastně je) no a teď mi služebku přehodili na středu 2.6. Tak jsem si řekl žádný problém a hle - u Makra chtějí všichni jezdit elektrikama Nu což, tak alespoň zkusím jak se jezdí v 3008 (asi moje příští auto) a 5008 s klasickými motory a na elektriku, vyjde-li čas, zajedu o prázdninách do ČB Čas a vůz Vaší testovací jízdy: 2.6.2021 15:00 - 15:30, 5008 GT PACK 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8 2.6.2021 15:30 - 16:00, 3008 GT PACK 1.6 PureTech 180 S&S EAT81 point
-
Já jsem prostě hračička. Ve svém věku se prostě už vracím do dětských let1 point
-
Trošku se ti to plete FAP = aditivum EOLYS - když dochází , tak jenom vyskočí hláška o nízký hladině , nikdy neodpočítává km do zákazu startu katalyzátor SCR = AdBlue (když jev autě AdBlue , je katalyzátor SCR vždy) - když dochází , tak rozsvítí kontrolku , napíše hlášku o nízký hladině a začne odpočítávat (2400 km )do zákazu startu - stačí doplnit , při závadě na systému SCR rozsvítí kontrolky AdBlue a diagnostiky motoru , napíše hlášky o chybách a začne odpočet (1100 km) do zákazu startu1 point