Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      5 522


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      16 197


  3. BubakGS

    BubakGS

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      2 069


  4. Hafity

    Hafity

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      10 013


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.6.2021 Ve všech sekcích

  1. Pepito

    Vtipy

    6 points
  2. BubakGS

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    Mno, bezpecnost vozidel obecne musime rozdelit na pasivni (co snese konstrukce pri narazu) a aktivni - jak to akceleruje kdyz tomu nalozim plnej kotel / jak to brzdi, kdyz to na hulvata zaslapnu na fleku / a co to udela, kdyz to najednou strhnu "za roh". O te aktivni bezpecnosti se uz dlouho nemluvi protoze dnes vetsina uzivatelu vozidel uz nejsou ridici, ale pouzi uzivatele a EU nam uz dlouho diktuje trend, ze jsme nesvepravni kreteni, kteri by se bez EU regulaci davno pozabijeli navzajem. Zazil jsem dost situaci, kdy me vykonne auto nebo motorka "vytahla" z pruseru diky tomu, ze to "hafo" jelo, kdyz jsem potreboval. Jezdim od 14ti na motorkach a od necelych 18 ti autama, dodavkama, lodema, letadlama. Ridil jsem neco skoro na polovine tyhle zemekoule a jediny nehody (zatim diky bohu) byly jen ty, ktere jsem nezavinil ja. Jo, stava se mi, ze vyresim krizovku za ostatni, protoze necumim na mobil, ridim a sleduju, co se deje okolo (i za mnou). Zrovna tak se mi parkrat stalo, ze moji "nepozornost "zachranil" nekdo jinej. Problem neni auto versus motorka versus cokoliv. Problem je obvykle debil nebo pyca za rizenim... A je nestesti teto doby, ze vsichni maji pravo na vsechno, ale zadne povinnosti a hlavne zadnou osobni odpovednost. Ridicak bych daval jen lidem, co minimalne pochopi zaklady fyziky na zakladce + prvni 2 rocniky na stredni nebo ucnaku.
    5 points
  3. MJSytic

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Čirou náhodou jsem měl s sebou oranžovou
    4 points
  4. OK406

    Vtipy

    Komando městských strážníků rozehnalo hlouček čumilů před nádražím, v jehož středu seděl jakýsi děda na schodech a pohazoval si v dlani dvoukorunou. „Co to tu vyvádíte dědku?“ zahřímal velitel. „Jen jsem tu lidem povídal, že si vzpomínám, že za tuhletu dvoukorunu jsem za první republiky koupil dvacet deka salámu, za komunistů litr mléka nebo půlku chleba a dneska přemýšlím, kde sehnat ještě tři koruny, abych si mohl zajít na velkou.“
    4 points
  5. Weri 605

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    Tak to si pětiprocentní...
    4 points
  6. Pažout dnes uvolnil místo pod střechou a tak jsem dovezl cabrio dom. Opláchl ho, utřel prach a svezl mladýho.
    3 points
  7. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Dnes "uvařen" dort pro moji pracovní šéfovou co má ráda šampíčka a pivo. Ve čtvrtek jedu přát k narozeninám.
    2 points
  8. MJSytic

    Poděkování za pomoc

    Chtěl bych poděkovat @JendaBza velkou ochotu a vyřízení nákupu vapkostroje. Díky moc
    2 points
  9. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Konečně doděláno a dnes vyzkoušeno.
    2 points
  10. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    jsou to lemry liny pežotový.... akce peugeot clubu a parkoviště.....
    2 points
  11. Hafity

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    Zatím tu čtu "zabít se můžeš".... Důležitější je uvědomit si že "zabít můžeš"....
    2 points
  12. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  13. brixtr

    Pokus o minisraz v autokině

    Tak pánové DOST! Tohle je vlákno o srazu ne o ekologii! Nejspíš jste si nevšimli v jakém jste vlákně. Takže tuhle diskuzi si řešte jinde nebo to tady zamykám!!!
    2 points
  14. Péťa

    Vtipy

    2 points
  15. MotoMoto

    Vtipy

    2 points
  16. MJSytic

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    @Print tova stáj David Štefan osobně https://ralex-sport.cz/
    1 point
  17. Hafity

    Prosba - P 407 SW - vymazání chybové hlášky - urgent

    Teda na autech už jsem viděl i daleko větší prasárny.... Například brzdové destičky vyřezané z Pertinaxu....
    1 point
  18. Milan+

    lotus seven

    Když kolegové v práci říkají začni na sobě,tady se dá ještě šetřit. Ocel versus alu.
    1 point
  19. Chci zkusit přehodit relátko, který mám z kamarádovýho breaku, jemuž je už vysoká pec lehká a kde sahary fungovaly.
    1 point
  20. larin

    TSB manuální převodovka 1.2 Puretech

    Děkuji a omluva za spam mimo vlákno. Napraveno.
    1 point
  21. Ajap

    Čerpadlo aditivace s multiplexním připojením

    AdBlue je močovina (neustále) vstřikovaná do výfuku, která reaguje s oxidy dusíku a přes několik chemických reakcí je přetváří na vodu a čistej dusík. Eolys je aditivum do nafty, které auto přidává do nádrže při každém tankování a které umožňuje vypalování FAPu.
    1 point
  22. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    shazujeme a okopáváme ....
    1 point
  23. Hafity

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    Ještě bych podotknul, že vzdělání není, bohužel, zárukou inteligence....
    1 point
  24. Péťa

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    A pak někdo zmáčkne to červený tlačítko
    1 point
  25. pavelu96

    TSB manuální převodovka 1.2 Puretech

    Ahoj, Na dotazy tohoto typu tu máme zvláštní vlákno. Členem klubu se staneš tady...
    1 point
  26. ozzy56

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    když je 100 zu viel, tak na 90, no , a řidičák od určité hranice IQ (třeba 120) , počítám, že cesty by byly prázdné
    1 point
  27. BubakGS

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    ...tak přesně to bych zrovna já nikdy neudělal (to omezení).
    1 point
  28. Havlicek.Lukas

    Čerpadlo aditivace s multiplexním připojením

    eolys neni AdBlue !!!
    1 point
  29. Medvěd

    Pokus o minisraz v autokině

    Brixtr - ANO, v podstatě máš pravdu (když já se tím Radovánkem vždycky nechám vyprovokovat k předem mrtvé diskuzi
    1 point
  30. Agrafik

    Slovencina do RT3

    Na tom CD máš jenom anglinu? dělaly se vícejazyčné i ty počeštěné... tak tam hoď němčinu a pak zas poslovenštěnou anglinu. Zkus ještě změnit hlas, jestli to nepomůže.
    1 point
  31. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Tak přátelé lva, zítra začínáme, takže se na vás moc těším Doufám, že budete spokojený a užijete si to stejně jako my
    1 point
  32. brixtr

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa, @Pe.Tr musíte si uvědomit, že to auto bylo překvapení(dárek k narozeninám) právě pro Kačku, takže je na místě to přepsat na ní
    1 point
  33. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    on je narozdíl od tebe ale ženatý tak nemachruj
    1 point
  34. Radek Hurvajz

    Vtipný inzerát

    Tohle je taky slušný https://www.facebook.com/marketplace/item/243187190896356/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking={"qid"%3A"6968472022754366493"%2C"mf_story_key"%3A"30510473325642966"%2C"commerce_rank_obj"%3A"{\"target_id\"%3A30510473325642966%2C\"target_type\"%3A6%2C\"primary_position\"%3A10%2C\"ranking_signature\"%3A8763650269478125568%2C\"commerce_channel\"%3A501%2C\"value\"%3A1.6022750095799e-5%2C\"upsell_type\"%3A108}"} Corsche 15 555 Kč Vozidla Inzerováno před 3 týdny v Brno, Jihomoravský kraj Popis od prodejce Už to tady dlouho nebylo, dlouho jsem nedostal ban a neobdržel žádnou žádost o ruku od nadržený chlupatý uklízečky z Vyškova, tak jdu znova na věc. Pokud to zase někdo psychicky nezvládne (jako obvykle) neposílejte anonymní udání, ale přijďte si to vyříkat na férovku. Do prvního blba vychčiju lochnu jako do sněhuláka! Takže - Gút řekla Rút když měla v hubě úd a jdeme na věc! Prodám poslední výstřik Adama Opela, Corsche 1.7d s raketovým výkonem 44kw. Motor pracuje na principu hybridní vodíkový turbíny s principem náhodných výbuchů, takže výkon je 44kw na druhou a to je skoro dost. Mentálové s čipovanejma tédéíčkama se můžou jít rovnou na hajz1 oběsit! Tři dveře, všechny vohnilý, fofrklacek s pěti kvaltama, rádio na který nechytneš ani skřeky starý Blažkový, ale funguje. Možná to po troše násilí přehraje i flešku s hitama vod Lunetiku. Vokna v elektrice, supr pro notorický smraďochy a chlíváky co se nemejou, než povezete nějakou koc, můžete ten rygol aspoň vyvětrat. Jako už klasicky u mejch kár-zimní primerosky, takže není problém v zimě na pole na klepačku s nějakou tlustou mandou z Kuřasu nebo jiný podobný díry, naložit jí za dvě pětky do hnědky. Centrál to má taky, ale ten je taky k h0vnu, takový auto se nezamyká, protože se nekrade. Motor v naprostým topu, chytne v jakýmkoliv mraze, žere to do pěti litrů déčka, takže je to ideální pro frajery co mají tvrdý koule a umí šluknout nějaký dečko z kamionu nebo traktoru. Dělá krásný kadla kadla ale POOOUUUU už ne, protože to je pro h0m0uše Ekoteror je zaplacenej, estékáčko je ještě na rok a půl a na přepisu trvám, kdo s tím má problém, ať radši ani nejezdí, nechci jít zase do basy až nějakýmu ušmudlancovi zajistím poukaz na zubní protézu. Koroze je v ceně, ale není to nikde durch, takže nehrozí, že by fízlové dostali nějakej záchvat, možná tak závisti. Jinak je to fáro spolehlivý a technicky skoro v topu, z fleku můžeš letět rallye Bamako nebo třeba na Kubu za Fidelem na cigárko. Koc na to zbalíš jakou chceš, může to potvrdit několik borců, co jsem jim prodával káry. Stačilo to polejt vodou, vohulit rádio a excelentní zásun do bobra byl nejpozději do hodiny. Takže jestli chceš, můžeš vzít nějakou šmetynu i na kávičku do Monaka, akorát bacha aby tě tam neodstavili jako bufeťáka, kterej tam bude vybírat popelnice. Pokud máš dost odvahy, máš zájem o top káru, vypapli 15.555 kčs a můžeš frčet. Chci to do koruny přesně, stravenky neberu a liesing a zplatki neprovozuju. Auto stojí v Brně, úřaduju denně do 18:00 a jakýkoliv noční hovory se vzdycháním, chrčením nebo jinejma skřekama fakt nedávám. Mazuti a ostatní hnědací nevolejte, nebo chytnu rapla a bude zle! Horká linka: 723 333 222
    1 point
  35. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    1 point
  36. kemo

    308

    Děkuji členovi ChouLu za pomoc , dnes jsem vyměnil zadní brzdy a náboj kola
    1 point
  37. adraj

    Vtipy

    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    1 point
  39. brixtr

    Vtipy

    1 point
  40. RichVa

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Tak jsem měl původně jet do Prahy v úterý 1.6. , krásně jsem si udělal rezervaci na odpoledne na elektrické vozy (zkusit co to vlastně je) no a teď mi služebku přehodili na středu 2.6. Tak jsem si řekl žádný problém a hle - u Makra chtějí všichni jezdit elektrikama Nu což, tak alespoň zkusím jak se jezdí v 3008 (asi moje příští auto) a 5008 s klasickými motory a na elektriku, vyjde-li čas, zajedu o prázdninách do ČB Čas a vůz Vaší testovací jízdy: 2.6.2021 15:00 - 15:30, 5008 GT PACK 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8 2.6.2021 15:30 - 16:00, 3008 GT PACK 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
    1 point
  41. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Já jsem prostě hračička. Ve svém věku se prostě už vracím do dětských let
    1 point
  42. jarokare

    řidicí jednotka

    Trošku se ti to plete FAP = aditivum EOLYS - když dochází , tak jenom vyskočí hláška o nízký hladině , nikdy neodpočítává km do zákazu startu katalyzátor SCR = AdBlue (když jev autě AdBlue , je katalyzátor SCR vždy) - když dochází , tak rozsvítí kontrolku , napíše hlášku o nízký hladině a začne odpočítávat (2400 km )do zákazu startu - stačí doplnit , při závadě na systému SCR rozsvítí kontrolky AdBlue a diagnostiky motoru , napíše hlášky o chybách a začne odpočet (1100 km) do zákazu startu
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...