Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.5.2021 Ve všech sekcích
-
Dostalo mě do kolen :)
morepower a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak teď mě fakt rozseklo jedu nahoru od Botanický (modrá šipka) a nahoře na tý rozvitý křižovatce vyjíždí z Kateřinský bílá Octa s modrým majákem pak 2 malý bagříky (zelená šipka) a za nima černý superbéčko taky s modrejma (asi s ňákym hlavounem). Octa jela doprava bagříci rovně a Sup chtěl doprava za Octou, ale snažil se to nadjet z levý strany kolem ostrůvku, jakože bude rychlejší... Nebyl.... bagříci ho blokli a Sup začal troubit... u megapomalu jedoucího bagříku se votevřeli dveře a pán zařval - My narozdíl vod tebe pracujueme, tak si trhni nohou ty šašku..!!!9 points -
8 points
-
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
Mikis a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
6 points -
306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto
MilanF1 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele čakom za téma
vypadá moc pěkně. kdybych to měl blíž tak bych se zajel kouknout https://auto.bazos.cz/inzerat/133585499/peugeot-306-14i-naj-38tis.php5 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Pokud budete na Roadshow chtít, tak se klidně můžete ptát po mě a já ráda s vámi budu jezdit a ráda poznám nové tváře. A pokud ne, tak si trhněte5 points -
Je smutne, jak dopadne tva kara 😭
Vena garážmistr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
bývalé auto je jeko býválá přítelkyně. Už s ním jezdí někdo jiný a to jak je jeho věc. Může tě to mrzet, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi to jediné co můžeš. Hlavně když to nemusíš financovat.4 points -
Pomoc s výběrem auta
trucker1245 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Nevadí. takže ani nebudu radit, že velká kola moc drncají a jsou drahá. Počkal bych, jaká jsou podle TP přípustná. Zároveň bych všiml, zda nynější 17-ky jsou podle TP přípustné. A na zimu bych koupil totožné disky. Upřímně řečeno, kolemjdoucím je šumafuk, jak velká kola tam máš. A kdo má zkušenosti, tak se jen pousměje, že jsi další, kdo naletěl na umělý slogan Volkswagenu "Velká (drahá) kola dělají auto". Připomenu, že v 70 letech přišel Fiat s módou malých kol (nižší těžiště auta, malá neodpružená hmotnost) a nikomu to nebylo divné. Prostě móda.4 points -
Nová Dacia
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Vena garážmistr přesně jinými slovy--pokud se domluvím se spolupracovníkama ,,na pivo'' třeba 15.dubna ve 14 hodin Na růžku , nechci, aby mi někdo z nich desetkrát volal, co má za problémy, že nepřijde, na to prostě smolím , kdo chce příjde, kdo chce telefonovat, ať si telefonuje, ale ne se mnou , v důchodu chci mít klid a nee ho trávit telefonováním o houně3 points -
3 points
-
3 points
-
Řešení proti kunám
Zodiak a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
osvědčilo se mi blikátko z jízdního kola, které dám na noc pod kapotu, výhoda je, že se dá vždy nastavit jiný mod blikání, takže to má kuna pestřejší , zatím se mi nestalo, že by tam kuna vlezla, narozdíl od různých sprejů proti kunám atd., tohle má výhodu i v tom, že každý kolař to má doma..., a provázek je tam proto, že jednou mi blikačka spadla na dekl pod motorem a to sem myslel, že mě jebne2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
2 points -
sahara sepne ihned po nastartování
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P 307 1.6 16V NFU za téma
Závada odstraněna. Odhalil jsem kabeláž z husího krku,abych našel dané kabílky a ty posléze "propípal"-až do svorkovnice v pořádku. Ješte jednou jsem se vrátil ke konektoru čidla teploty a ejhle,hlubším a hrubším zkoumáním byly zjištěny oba piny ztvrdlé(vyhřáté působením teploty motoru), a závada byla odhalena. Tyto jsem nahradil a vše funguje na 1. Sahara sepne při teplotě 100st.C a vypne při 94st.C(hodnota uvedena přes dia),hodnota na budíku 90st.C . Jsem maximálně spokojen,děkuji INOXING za radu a těším se na řešení "dalších" potíží. Tak at nám ty kousky dlouho vydrží Ahoj2 points -
306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
Tak kombi spíš ve stejné jako kabrio ať to máš trochu vyvážený Tak střídat podle nálady2 points -
306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto
čakom a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
@čakom tak si uděláš výlet @radim.1008 rozšíříš vozový park? pak už by ti chybělo jenom kombi2 points -
2 points
-
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
Verýsek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Tak já ho po ukončení Emotion Day(s) pak odkoupím. Ať nemá Peugeot starosti co s ním, když ho nikdo nechce, jak se zde ukazuje. Takových 210000,- Kč vč. DPH je z mé strany slušná nabídka. A zajedu si klidně i na poslední místo, kde bude a tam si ho dobiju2 points -
306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto
jarokare a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Krásná barva.2 points -
Je smutne, jak dopadne tva kara 😭
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Scratch - mrzí mě, jestli jsem se Tě mým komentem nějak dotkl (ráno to tak fakt vypadalo), ale doporučuju se nastavit do módu "Sejde z očí, sejde z mysli" = po prodeji už na svou bývalou věc nemáš žádná další práva a i kdyby Tvou bývalou 406ku nový majitel likvidoval na demoličním derby, tak holt je to jeho věc. Proto je lepší dát si klapky na oči a doufat, že jakoukoli svou bývalou věc, ke které jsi měl vztah, už nikdy neuvidíš ani o ní neuslyšíš (pokud to tedy nebude v opačném světle - tedy že jí někdo po Tobě dokázal ještě víc vymazlit)2 points -
Nová Dacia
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Nová Dacia
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@ozzy56 Na to rád vzpomínám, když jsem jezdil na kole. Prostě jsme se dohodli, že se v sobotu v 10 dopoledne sejdeme u Soumarského mostu a taky se sešli. Dnes by to bylo peklo.2 points -
Pavelu96 5008 GT Line
Sabaton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Trvalá deaktivace varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mě na tom nejvíce seje, že musím koupit něco co nechci a co nikdy nepoužiju2 points -
Je smutne, jak dopadne tva kara 😭
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Koukám na ty fotky (předpokládám, že myslíš ty první čtyři) a nevidím problém. Co to bylo za ročník?2 points -
Nová Dacia
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
no hlavně Ty si to už můžeš dovolit žít v klidu když jseš ten důchodec. My si to možná nebudeme ani moci vyzkoušet jaký to bude žít v klidu v důchodu. Protože než se ho dožijeme tak uzákoní odstřel ve věku 66 roků za vsí a ještě si budeš tu patronu muset koupit ze svýho a sehnat někoho kdo tě zkopne do tý díry když se netrefíš a kdo za tebe vypucuje mašinkvér.2 points -
2 points
-
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
tady je bordel v tom, kdo to organizuje ? kde je nejaky seznam ucastniku at si muzu vybrat zpřísněnou dusi pardoon uz to vidim. kdoby to byl cekal na zacatku1 point -
Pavelu96 5008 GT Line
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Řešení proti kunám
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mno, měl jsem s pežotama a citroenama ohledně kun problémy, na berlingu mi vyžrala tapec pod kapotou skoro komplet, víko motoru taky, cena v autorizáku bratru 3500.- za kus ,,hadru'' , opravdu prima pohled na 14 dní starém autě..., pak jsem se dočetl, že PSA pozměnila materiál odhlučnění pod kapotou, protože to chutnalo kunám v celé Evropě, na pežo 2008 mi kuna po motoru lítala, ale už nic netrhala, byla tam asi kvůli teplu, když jsem přijel k večeru , na hnůjdaji lítala taky po motoru, tapec za motorem už ochutnala, tak dávám tu blikačku a je zatím klid--nejsou tam vůbec její stopy , baterie vydrží tak 3 týdny (podle venkovního počasí), dávám obyčejné Varty minitužky, blikačku dávám pod kapotu kolem 20 hod., vytahuju kolem 7 hod. ráno a dám ji do tepla , soused má starší Nissan Almera a co chvíli je u něho mechanik s NTB a řeší pokousané kabely, aby mohli sjet dolů na nákup--fakt super když chceš někam jet a auto nestartuje1 point -
Je smutne, jak dopadne tva kara 😭
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
přesně, na vyhozené odpadky se taky nechodíš dívat1 point -
1 point
-
Krásné auto, jen mě vždy překvapují a trochu štvou ty povídky kolem "Po starostlivém 1. majiteli, který do 605 hodně investoval, originál servis Peugeot + pouze srdcař obouvá předražený Michelin." Samozřejmě možné je všechno, nicméně 1. majitele nebude ani znát, originál servis Peugeot stále není záruka kvality ani toho že se člověk přehnaně staral a Michelin obouvá kde kdo protože to jsou značkové gumy tak je to pro mnoho lidí synonymem kvality A i ty další inzeráty....Ta audi a6 za 200tis ?1 point
-
Si v jizerkách říkaj, že zas nějakej blbej pražák...1 point
-
Tak super budu se těšit bud Kolin , nebo Jihlava1 point
-
Tenhle člověk působí pod stejným nickem na webu autickar.cz a pár aut tam taky nabízel. Podle diskuze to vypadá na fajn člověka, který sám vlastní zajímavá auta (např. Lexus) Ten inzerát je takový zmatený a taky nevím jak je to myšleno ohledně Španělska. Pokud někoho ten inzerát zaujal, určitě bude stát minimálně za zavolání a zjištění jestli je tedy v ČR. Audi je taktéž focená u stejné zdi a je na českých SPZ.1 point
-
Mě v servise řekli, netankovat u stojanu z pistole, že tam je kvalita AD blue všelijaká, že si mám koupit kanystr za 150kč 10litrů celej tam naklopit a mam klid na dalších 5-7 tis kilometrů. Koupil jsem, nalil jsem, a za minutu jsem jel a vše v pohodě. Zbýval dojezd 500km před dolitím. Nic jsem nezamykal, s ničím nešašil.1 point
-
Tak já budu v Olomouci.Bude to hezký čvrtek.1 point
-
renovace alu kol vč změny barvy
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Nemám s tím zkušenosti. Vůbec nevím, jak to funguje. Raději se do toho pouštět nebudu.1 point -
@Akoc To me delalo taky, ale je treba po kliknuti na ikonu Screen2auto v AA vzit do ruky mobil a potvrdit vysilani obrazu na displej. Pak to uz jede.1 point
-
Zde prosím slíbený časový harmonogram letošní roadshow PEDR2021.pdf1 point
-
Tak my taky dorazíme - 2 velký a 2 malý... Jen nevím v kolik.. to nějak musíme přizpůsobit capartům, spaní atd... Určitě dorazíme minimálně na focení1 point
-
1 point
-
Nová Dacia
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Auto, co nema automaticky brzdeni nebo automaticky drzeni se v pruhu opravdu neni nicim mene bezpecne. Presne tyhle aistenti jsou pro bezruky tupy dementy, co pak netusej jak auto normalne ovladat, pokud jim to cely nedela asistent. Protoze "vono to zabrzdi", " vono si to ten pruh pohlida", "vono si to pohlida odstup" ...1 point