Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      23

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. Verýsek

    Verýsek

    Uživatel


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      1 683


  3. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      4 406


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.5.2021 Ve všech sekcích

  1. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak teď mě fakt rozseklo jedu nahoru od Botanický (modrá šipka) a nahoře na tý rozvitý křižovatce vyjíždí z Kateřinský bílá Octa s modrým majákem pak 2 malý bagříky (zelená šipka) a za nima černý superbéčko taky s modrejma (asi s ňákym hlavounem). Octa jela doprava bagříci rovně a Sup chtěl doprava za Octou, ale snažil se to nadjet z levý strany kolem ostrůvku, jakože bude rychlejší... Nebyl.... bagříci ho blokli a Sup začal troubit... u megapomalu jedoucího bagříku se votevřeli dveře a pán zařval - My narozdíl vod tebe pracujueme, tak si trhni nohou ty šašku..!!!
    9 points
  2. Péťa

    Vtipy

    8 points
  3. brixtr

    Vtipy

    7 points
  4. *nohafuc*

    Avatary

    Jelikož tam mají všichni levý světlo,tak bych tam dal pravý a je to vyřešený,no ne.
    6 points
  5. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Tož to se na vás budu těšit jinak už nám přišli auta na Roadshow, ale ještě to nejsou zdaleka všici
    6 points
  6. čakom

    306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto

    vypadá moc pěkně. kdybych to měl blíž tak bych se zajel kouknout https://auto.bazos.cz/inzerat/133585499/peugeot-306-14i-naj-38tis.php
    5 points
  7. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Pokud budete na Roadshow chtít, tak se klidně můžete ptát po mě a já ráda s vámi budu jezdit a ráda poznám nové tváře. A pokud ne, tak si trhněte
    5 points
  8. MotoMoto

    Je smutne, jak dopadne tva kara 😭

    bývalé auto je jeko býválá přítelkyně. Už s ním jezdí někdo jiný a to jak je jeho věc. Může tě to mrzet, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi to jediné co můžeš. Hlavně když to nemusíš financovat.
    4 points
  9. P607Olda

    Pomoc s výběrem auta

    Nevadí. takže ani nebudu radit, že velká kola moc drncají a jsou drahá. Počkal bych, jaká jsou podle TP přípustná. Zároveň bych všiml, zda nynější 17-ky jsou podle TP přípustné. A na zimu bych koupil totožné disky. Upřímně řečeno, kolemjdoucím je šumafuk, jak velká kola tam máš. A kdo má zkušenosti, tak se jen pousměje, že jsi další, kdo naletěl na umělý slogan Volkswagenu "Velká (drahá) kola dělají auto". Připomenu, že v 70 letech přišel Fiat s módou malých kol (nižší těžiště auta, malá neodpružená hmotnost) a nikomu to nebylo divné. Prostě móda.
    4 points
  10. Péťa

    Avatary

    A jak se orientuješ v těhle?
    4 points
  11. brixtr

    Vtipy

    3 points
  12. Pe.Tr

    Avatary

    @Weri 605 ja mam v avataru taky peugeota, ale je az za tim Hyundaiem
    3 points
  13. ozzy56

    Nová Dacia

    @Vena garážmistr přesně jinými slovy--pokud se domluvím se spolupracovníkama ,,na pivo'' třeba 15.dubna ve 14 hodin Na růžku , nechci, aby mi někdo z nich desetkrát volal, co má za problémy, že nepřijde, na to prostě smolím , kdo chce příjde, kdo chce telefonovat, ať si telefonuje, ale ne se mnou , v důchodu chci mít klid a nee ho trávit telefonováním o houně
    3 points
  14. Pepito

    Vtipy

    3 points
  15. Zodiak

    Vtipy

    zlodejikol.mp4
    3 points
  16. ozzy56

    Řešení proti kunám

    osvědčilo se mi blikátko z jízdního kola, které dám na noc pod kapotu, výhoda je, že se dá vždy nastavit jiný mod blikání, takže to má kuna pestřejší , zatím se mi nestalo, že by tam kuna vlezla, narozdíl od různých sprejů proti kunám atd., tohle má výhodu i v tom, že každý kolař to má doma..., a provázek je tam proto, že jednou mi blikačka spadla na dekl pod motorem a to sem myslel, že mě jebne
    2 points
  17. @Weri 605 ale tohle je vtipné a milé zároveň
    2 points
  18. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    @HanysRno s koncesema se domlouvá celá Roadshow... protože je tam vysoký potenciál na prodej vozů...a už tolikrát se přímo na místě podepisovali smlouvy na koupi vozu.. takže s tím má koncese hodně společného Jinak níže přehled modelů, které si budete moci vyzkoušet
    2 points
  19. P 307 1.6 16V NFU

    sahara sepne ihned po nastartování

    Závada odstraněna. Odhalil jsem kabeláž z husího krku,abych našel dané kabílky a ty posléze "propípal"-až do svorkovnice v pořádku. Ješte jednou jsem se vrátil ke konektoru čidla teploty a ejhle,hlubším a hrubším zkoumáním byly zjištěny oba piny ztvrdlé(vyhřáté působením teploty motoru), a závada byla odhalena. Tyto jsem nahradil a vše funguje na 1. Sahara sepne při teplotě 100st.C a vypne při 94st.C(hodnota uvedena přes dia),hodnota na budíku 90st.C . Jsem maximálně spokojen,děkuji INOXING za radu a těším se na řešení "dalších" potíží. Tak at nám ty kousky dlouho vydrží Ahoj
    2 points
  20. PaKr

    306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto

    Tak kombi spíš ve stejné jako kabrio ať to máš trochu vyvážený Tak střídat podle nálady
    2 points
  21. PaKr

    306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto

    @čakom tak si uděláš výlet @radim.1008 rozšíříš vozový park? pak už by ti chybělo jenom kombi
    2 points
  22. Péťa

    Vtipy

    2 points
  23. Péťa

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Tak já ho po ukončení Emotion Day(s) pak odkoupím. Ať nemá Peugeot starosti co s ním, když ho nikdo nechce, jak se zde ukazuje. Takových 210000,- Kč vč. DPH je z mé strany slušná nabídka. A zajedu si klidně i na poslední místo, kde bude a tam si ho dobiju
    2 points
  24. radim.1008

    306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto

    Krásná barva.
    2 points
  25. Medvěd

    Je smutne, jak dopadne tva kara 😭

    Scratch - mrzí mě, jestli jsem se Tě mým komentem nějak dotkl (ráno to tak fakt vypadalo), ale doporučuju se nastavit do módu "Sejde z očí, sejde z mysli" = po prodeji už na svou bývalou věc nemáš žádná další práva a i kdyby Tvou bývalou 406ku nový majitel likvidoval na demoličním derby, tak holt je to jeho věc. Proto je lepší dát si klapky na oči a doufat, že jakoukoli svou bývalou věc, ke které jsi měl vztah, už nikdy neuvidíš ani o ní neuslyšíš (pokud to tedy nebude v opačném světle - tedy že jí někdo po Tobě dokázal ještě víc vymazlit)
    2 points
  26. Pepito

    Nová Dacia

    @Péťa, když vzpomínáš ty srazy na kole, tak my to tak máme, že se srážíme na stejném místě ve stejný den (pátek) a čas. Teď jsem si uvědomil že jsem off topic. Tak abych psal k tématu, tak mě se některé Dacie líbí, třeba Stepway v modré barvě, nebo Duster ve zlaté.
    2 points
  27. Péťa

    Nová Dacia

    @ozzy56 Na to rád vzpomínám, když jsem jezdil na kole. Prostě jsme se dohodli, že se v sobotu v 10 dopoledne sejdeme u Soumarského mostu a taky se sešli. Dnes by to bylo peklo.
    2 points
  28. pavelu96

    Pavelu96 5008 GT Line

    Včera jsem narval 5008 do garáže... Ani po 500 km se mi nedaří snížit spotřebu. Asi si budu muset zvyknout na 6 na začátku
    2 points
  29. mě na tom nejvíce seje, že musím koupit něco co nechci a co nikdy nepoužiju
    2 points
  30. Péťa

    Je smutne, jak dopadne tva kara 😭

    Koukám na ty fotky (předpokládám, že myslíš ty první čtyři) a nevidím problém. Co to bylo za ročník?
    2 points
  31. Vena garážmistr

    Nová Dacia

    no hlavně Ty si to už můžeš dovolit žít v klidu když jseš ten důchodec. My si to možná nebudeme ani moci vyzkoušet jaký to bude žít v klidu v důchodu. Protože než se ho dožijeme tak uzákoní odstřel ve věku 66 roků za vsí a ještě si budeš tu patronu muset koupit ze svýho a sehnat někoho kdo tě zkopne do tý díry když se netrefíš a kdo za tebe vypucuje mašinkvér.
    2 points
  32. Péťa

    Vtipy

    2 points
  33. Pe.Tr

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    tady je bordel v tom, kdo to organizuje ? kde je nejaky seznam ucastniku at si muzu vybrat zpřísněnou dusi pardoon uz to vidim. kdoby to byl cekal na zacatku
    1 point
  34. pavelu96

    Pavelu96 5008 GT Line

    Aplikace říká 5,9 - to je milejší
    1 point
  35. ozzy56

    Řešení proti kunám

    mno, měl jsem s pežotama a citroenama ohledně kun problémy, na berlingu mi vyžrala tapec pod kapotou skoro komplet, víko motoru taky, cena v autorizáku bratru 3500.- za kus ,,hadru'' , opravdu prima pohled na 14 dní starém autě..., pak jsem se dočetl, že PSA pozměnila materiál odhlučnění pod kapotou, protože to chutnalo kunám v celé Evropě, na pežo 2008 mi kuna po motoru lítala, ale už nic netrhala, byla tam asi kvůli teplu, když jsem přijel k večeru , na hnůjdaji lítala taky po motoru, tapec za motorem už ochutnala, tak dávám tu blikačku a je zatím klid--nejsou tam vůbec její stopy , baterie vydrží tak 3 týdny (podle venkovního počasí), dávám obyčejné Varty minitužky, blikačku dávám pod kapotu kolem 20 hod., vytahuju kolem 7 hod. ráno a dám ji do tepla , soused má starší Nissan Almera a co chvíli je u něho mechanik s NTB a řeší pokousané kabely, aby mohli sjet dolů na nákup--fakt super když chceš někam jet a auto nestartuje
    1 point
  36. Pe.Tr

    Je smutne, jak dopadne tva kara 😭

    přesně, na vyhozené odpadky se taky nechodíš dívat
    1 point
  37. stankobn

    Řešení proti kunám

    diky za tip
    1 point
  38. sharpers

    605ST - 2.0 Turbo

    Krásné auto, jen mě vždy překvapují a trochu štvou ty povídky kolem "Po starostlivém 1. majiteli, který do 605 hodně investoval, originál servis Peugeot + pouze srdcař obouvá předražený Michelin." Samozřejmě možné je všechno, nicméně 1. majitele nebude ani znát, originál servis Peugeot stále není záruka kvality ani toho že se člověk přehnaně staral a Michelin obouvá kde kdo protože to jsou značkové gumy tak je to pro mnoho lidí synonymem kvality A i ty další inzeráty....Ta audi a6 za 200tis ?
    1 point
  39. Pacho69

    Pavelu96 5008 GT Line

    Si v jizerkách říkaj, že zas nějakej blbej pražák...
    1 point
  40. kemo

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Tak super budu se těšit bud Kolin , nebo Jihlava
    1 point
  41. hondzik9

    605ST - 2.0 Turbo

    Tenhle člověk působí pod stejným nickem na webu autickar.cz a pár aut tam taky nabízel. Podle diskuze to vypadá na fajn člověka, který sám vlastní zajímavá auta (např. Lexus) Ten inzerát je takový zmatený a taky nevím jak je to myšleno ohledně Španělska. Pokud někoho ten inzerát zaujal, určitě bude stát minimálně za zavolání a zjištění jestli je tedy v ČR. Audi je taktéž focená u stejné zdi a je na českých SPZ.
    1 point
  42. Kresik

    AD BLUE

    Mě v servise řekli, netankovat u stojanu z pistole, že tam je kvalita AD blue všelijaká, že si mám koupit kanystr za 150kč 10litrů celej tam naklopit a mam klid na dalších 5-7 tis kilometrů. Koupil jsem, nalil jsem, a za minutu jsem jel a vše v pohodě. Zbýval dojezd 500km před dolitím. Nic jsem nezamykal, s ničím nešašil.
    1 point
  43. Dix1

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Tak já budu v Olomouci.Bude to hezký čvrtek.
    1 point
  44. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Nemám s tím zkušenosti. Vůbec nevím, jak to funguje. Raději se do toho pouštět nebudu.
    1 point
  45. @Akoc To me delalo taky, ale je treba po kliknuti na ikonu Screen2auto v AA vzit do ruky mobil a potvrdit vysilani obrazu na displej. Pak to uz jede.
    1 point
  46. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Zde prosím slíbený časový harmonogram letošní roadshow PEDR2021.pdf
    1 point
  47. h4wk3y

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Tak my taky dorazíme - 2 velký a 2 malý... Jen nevím v kolik.. to nějak musíme přizpůsobit capartům, spaní atd... Určitě dorazíme minimálně na focení
    1 point
  48. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    u toho stolu jsou židle Zemana, Kalvody, Havla a Klause, Zemana nedám, zrovna na ní sedím , asi se mi chtěli spolustolovníci pomstít
    1 point
  49. regius

    Vtipy

    1 point
  50. sitler

    Nová Dacia

    Auto, co nema automaticky brzdeni nebo automaticky drzeni se v pruhu opravdu neni nicim mene bezpecne. Presne tyhle aistenti jsou pro bezruky tupy dementy, co pak netusej jak auto normalne ovladat, pokud jim to cely nedela asistent. Protoze "vono to zabrzdi", " vono si to ten pruh pohlida", "vono si to pohlida odstup" ...
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...