Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      30 817


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      4 397


  4. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 194


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.11.2020 Ve všech sekcích

  1. jarokare

    Vtipy

    5 points
  2. Vena garážmistr

    Odřený nárazník

    Nekoukal jsem na ty leštěnky co jsi našla ale ty jsou asi zbytečně drahé. Jestli se nepletu a jak znám @ozzy56 tak myslel Tempo někteří řeknou že pravěká leštěnka ale funguje. A pamatuju doby že kdo chtěl nablejskaný auto tak si koupil dvě Tempa v sobotu je rozředil kýblem lidskýho sádla a v neděli když jel do kostela tak si babky mohli hlavy ukroutit jakej blejskavec to jede.
    4 points
  3. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    @Ajdamek hehe zrovna se přehrabuju v papírech z pravěku a toto jsem našel kde jsou ty časy
    4 points
  4. Klemoň

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    A tak to jooo. Také jsi se dostal do stádia, kdy už si styk plánuješ .
    3 points
  5. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Od rána do odpoledne v lese a navečer jsme společně se sousedy za dodržení hygienických opatření rozsvítili vánoční strom u nás na dolním Kunvaldě.
    3 points
  6. Dobrý den, přátelé. Dlouho jsem hledal téma na tento problém a nenašel. Nedávno jsem koupil ojetou 308 SW 2016, najeto 107xxx km. Po čase jsem si všiml drnčivého zvuku vycházejícího zpoza palubní desky. Zvuk nebyl vázaný na ohřátí motoru, byl tam pořád, bez ohledu na rychlost jízdy či zařazený rychlostní stupeň. Okolo 2800 až 3000 otáček. Původně jsem si myslel, že je to defroster(ofuk) předního okna. Po napínavém odmontování se obava nepotvrdila. Hledání pokračovalo pod kapotou. Další tip, byl krycí plech výfukových svodů popř, katalizátoru či FAPu. Také nic. Nastoupila technika postupného poklepávání v místech za krycím molitanem protipožární přepážky. HEURÉKA. Několik hadic klimatizace či topení vedoucích od levé strany za krycím molitanem. Jedna z hadic se svojí kovovou koncovkou dotýkala protipožární přepážky, kov na kov. Vyřešeno popotažením a mírným přihnutím hadice. Ostatním přeji při hledání podobných otravných zvuků šťastnou ruku. S pozdravem Roman.
    2 points
  7. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  8. ja ne , mam naplanovany jiny styk
    2 points
  9. Pe.Tr

    Problémy a chyby nového fóra

    já bych ho možná i tím citovat zaměnil
    2 points
  10. MP

    Kancelářské křeslo / židle k PC

    Použil jsem i zadní. Rám je dřevěnej. Dole úložnej prostor- šufle na kolečkách.
    2 points
  11. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    ten Diego odjel nahoru stylově po našem btw pohrebni 207 jsem jeste do ted nevidel
    2 points
  12. Jenže problém je v tom, že tihle "uvědomělí" pitomci jsou tak stateční , že zavolaj policii na hospodského která opravuje zamrzlé trubky, ale když ti kradou kolo, tak nikdo nikam nevolá . . . protože tím nemůže nikomu uškodit a sobě tím nepomůže . . .
    2 points
  13. ozzy56

    Odřený nárazník

    ano, Tempo, díky Veno
    1 point
  14. Péťa

    Problémy a chyby nového fóra

    Super, dík. Tak já teda nebudu letos kritizovat ty šílený sněhový vločky
    1 point
  15. MJSytic

    e-208 GT Line

    Já se dnes s "Bumblebee" loučím. Moc jsme toho nenajeli, ale i tak jsem si obrázek udělal Spotřeba nakonec oproti e2008 vyšší, ale je fakt, že s 208 jsem mnohem častěji přepínal na sport
    1 point
  16. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    že by konečně v tohle století byli lidi na Masarykáči ve větším počtu aniž by se ta skupinka myla?
    1 point
  17. Terunka6

    Odřený nárazník

    Překlep lestenek
    1 point
  18. ozzy56

    Odřený nárazník

    kam letíš ??
    1 point
  19. Terunka6

    Odřený nárazník

    No o chodník já sem hrozná, vím že to neni poslední oderek ale tohle me bude hrozne štvát
    1 point
  20. Schreek

    Problémy a chyby nového fóra

    Takhle jednoduchá ta úprava zas není, ber to jako bonus
    1 point
  21. Schreek

    Problémy a chyby nového fóra

    Co bych pro vás neudělal
    1 point
  22. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    TVL Chuck N. a JCVD se perou o balón?
    1 point
  23. ejik

    Rifter konfigurátor

    No ja mám rovnaký motor a jazdím za 6,5 to mne skôr prišiel ten 100k diesel ako moje staré SDI
    1 point
  24. inoxing

    P0170

    Jo, ber material FPM-viton. Byvaji vetsinou zelene, ale neni to pravidlem. Krouzek cca 15kc jeden.
    1 point
  25. 1 point
  26. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No mozna ze slysel ale cena byla uz i v te davne dobe prednejsi nez zivotnost .... JJ u nas take proletuje ...
    1 point
  27. HonzaZ

    P0170

    Podle střílení do sání to vypadá na chudou směs, čili to přisává falešný vzduch
    1 point
  28. Agrafik

    2.7 HDI výmena tesnenia hlavy motora

    Jestli máš na to nějakou záruku?, která by se na to mohla vztahovat, proč to nezkusit.
    1 point
  29. Hafity

    P0170

    No kolem těch poškozenejch "O" kroužků to asi trochu cucá falešňák....
    1 point
  30. jarokare

    Nejde otevřít kufr

    Ahoj , zkusil bych diagnostiku a test ovladače zámku kufru , třeba se poštěstí ...
    1 point
  31. pavelu96

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Nebýt té druhé fotky, tak ten druhej je jednorožec
    1 point
  32. vendelinek

    Dneska vařim já

    Chodím do Lidlu a tydle vlnky jsou nejlepší ,musim mit skoro furt do zásoby,protože je mají děcka nejradši
    1 point
  33. Péťa

    Problémy a chyby nového fóra

    Prosím, přesuňte tlačítko "Upravit" na původní místo. Chápu, že všechny úpravy nad rámec defaultu jsou opuz, protože nikdo neví, co udělá další aktualizace sw, ale já poměrně hodně edituji příspěvky a takhle to mám jeden klik navíc.
    1 point
  34. MP

    Kancelářské křeslo / židle k PC

    Taky jsem vystřídal dost židlí. Ale pak jsem šel vlastní cestou. Vybral jsem nejlepší podvozek z těch co jsem měl, a na něj dal přední sedačku z Citroënu Xsara. Už nějakých sedm, osm let ji mám. A spokojenost. Každej si vybere sedačku z káry která je mu tak nějak nejmilejší, a já jsem velkej fanoušek Xsar.
    1 point
  35. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Při dnešní procházce stínové divadlo, v hlavní roli dva oslíci.
    1 point
  36. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    letos poprvé ve sněhu na Visalajích, já nelyžuju, jen taková procházka , nahoře cca 3 cm bylo a mrzlo, v teniskách to dost klouzalo, ale šoférům to evidentně nevadilo, jinak celkem solidní spotřeba na 1.6 benz.
    1 point
  37. Laďa

    Vtipy

    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    Video.mp4
    1 point
  39. Ahoj ahoj, minulý víkend prebehla spomínaná výmena zámkov, takže som došiel aj sem, aby som sa pochválil a zožal aj kritiku (na niektorých fórach ma už napádali, či som bol schopný obetovať do takéhoto zákroku svoj vlastný čas podľa svojho vlastného uváženia ) Prikladám video: https://youtu.be/0XDzGLP8x54 Snáď sa tento víkend konečne dokopem aj ku výmene BSI jednotky za novšiu, aby som mal aj automatické uzamykanie po rozjazde - zaujímavo - pri dosiahnutí rýchlosti 12 km/h.
    1 point
  40. Péťa

    Vtipy

    1 point
  41. borek88

    Vyhřívání sedaček

    Dnes opraveno podle loque a vše funguje na 100 procent.
    1 point
  42. adraj

    Vtipy

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...