Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.11.2020 Ve všech sekcích
-
Odřený nárazník
Terunka6 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Nekoukal jsem na ty leštěnky co jsi našla ale ty jsou asi zbytečně drahé. Jestli se nepletu a jak znám @ozzy56 tak myslel Tempo někteří řeknou že pravěká leštěnka ale funguje. A pamatuju doby že kdo chtěl nablejskaný auto tak si koupil dvě Tempa v sobotu je rozředil kýblem lidskýho sádla a v neděli když jel do kostela tak si babky mohli hlavy ukroutit jakej blejskavec to jede.4 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
4 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
A tak to jooo. Také jsi se dostal do stádia, kdy už si styk plánuješ .3 points -
Bliká mi. Na displeji klimatizace a topení tecka desetině čárky bliká za ukazatelem teploty a nefunguje mi ventilátor
inoxing a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ahoj, díky za oznámení.3 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
308 SW 2016 2.0HDI rezonance palubní desky, 2800 až 3000 otáček
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Yaluroo za téma
Dobrý den, přátelé. Dlouho jsem hledal téma na tento problém a nenašel. Nedávno jsem koupil ojetou 308 SW 2016, najeto 107xxx km. Po čase jsem si všiml drnčivého zvuku vycházejícího zpoza palubní desky. Zvuk nebyl vázaný na ohřátí motoru, byl tam pořád, bez ohledu na rychlost jízdy či zařazený rychlostní stupeň. Okolo 2800 až 3000 otáček. Původně jsem si myslel, že je to defroster(ofuk) předního okna. Po napínavém odmontování se obava nepotvrdila. Hledání pokračovalo pod kapotou. Další tip, byl krycí plech výfukových svodů popř, katalizátoru či FAPu. Také nic. Nastoupila technika postupného poklepávání v místech za krycím molitanem protipožární přepážky. HEURÉKA. Několik hadic klimatizace či topení vedoucích od levé strany za krycím molitanem. Jedna z hadic se svojí kovovou koncovkou dotýkala protipožární přepážky, kov na kov. Vyřešeno popotažením a mírným přihnutím hadice. Ostatním přeji při hledání podobných otravných zvuků šťastnou ruku. S pozdravem Roman.2 points -
2 points
-
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
ja ne , mam naplanovany jiny styk2 points -
Problémy a chyby nového fóra
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
já bych ho možná i tím citovat zaměnil2 points -
Kancelářské křeslo / židle k PC
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MP za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Jenže problém je v tom, že tihle "uvědomělí" pitomci jsou tak stateční , že zavolaj policii na hospodského která opravuje zamrzlé trubky, ale když ti kradou kolo, tak nikdo nikam nevolá . . . protože tím nemůže nikomu uškodit a sobě tím nepomůže . . .2 points -
Odřený nárazník
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ano, Tempo, díky Veno1 point -
Super, dík. Tak já teda nebudu letos kritizovat ty šílený sněhový vločky1 point
-
e-208 GT Line
Pietro111 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
1 point -
že by konečně v tohle století byli lidi na Masarykáči ve větším počtu aniž by se ta skupinka myla?1 point
-
1 point
-
1 point
-
No o chodník já sem hrozná, vím že to neni poslední oderek ale tohle me bude hrozne štvát1 point
-
Takhle jednoduchá ta úprava zas není, ber to jako bonus1 point
-
Co bych pro vás neudělal1 point
-
TVL Chuck N. a JCVD se perou o balón?1 point
-
No ja mám rovnaký motor a jazdím za 6,5 to mne skôr prišiel ten 100k diesel ako moje staré SDI1 point
-
1 point
-
No mozna ze slysel ale cena byla uz i v te davne dobe prednejsi nez zivotnost .... JJ u nas take proletuje ...1 point
-
P0170
Havlicek.Lukas zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
Podle střílení do sání to vypadá na chudou směs, čili to přisává falešný vzduch1 point -
Jestli máš na to nějakou záruku?, která by se na to mohla vztahovat, proč to nezkusit.1 point
-
Ahoj , zkusil bych diagnostiku a test ovladače zámku kufru , třeba se poštěstí ...1 point
-
Nebýt té druhé fotky, tak ten druhej je jednorožec1 point
-
Dneska vařim já
jarokare zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
1 point
-
Taky jsem vystřídal dost židlí. Ale pak jsem šel vlastní cestou. Vybral jsem nejlepší podvozek z těch co jsem měl, a na něj dal přední sedačku z Citroënu Xsara. Už nějakých sedm, osm let ji mám. A spokojenost. Každej si vybere sedačku z káry která je mu tak nějak nejmilejší, a já jsem velkej fanoušek Xsar.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
"Silent Hunter" 3.0 V6 152kW Sedan ML6C // C-type, kožená konzola & mlynčeky
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele t0m@s za téma
Ahoj ahoj, minulý víkend prebehla spomínaná výmena zámkov, takže som došiel aj sem, aby som sa pochválil a zožal aj kritiku (na niektorých fórach ma už napádali, či som bol schopný obetovať do takéhoto zákroku svoj vlastný čas podľa svojho vlastného uváženia ) Prikladám video: https://youtu.be/0XDzGLP8x54 Snáď sa tento víkend konečne dokopem aj ku výmene BSI jednotky za novšiu, aby som mal aj automatické uzamykanie po rozjazde - zaujímavo - pri dosiahnutí rýchlosti 12 km/h.1 point -
Dnes opraveno podle loque a vše funguje na 100 procent.1 point