Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.2.2019 Ve všech sekcích
-
Vtipy
enikybeniky a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
Zatracená technika. Zatracená technika.mp49 points -
Vtipy
vendelinek a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jde tak chlápek po chodníku a uvidí jiného chlápka na lavičce, jak má na klíně 50 centimetrový model tenisového kurtu, tak se podíví a ptá se ho: "Kde jste to vzal?" Druhý na to: "Tam za rohem je kouzelný dědeček, co plní přání." Tak ten první chlápek tam jde, uvidí dědečka a poprosí ho o pytel doláčů. Pak se vrátí k druhému chlápkovi na lavičce a říká mu: "Ten dědeček je nějaký hluchý - chtěl jsem pytel doláčů a on mi dal pytel koláčů..." A ten druhý mu povídá: "A myslíš, že já jsem chtěl 50 centimetrový Tenis?" =============================================================================================5 points -
Vtipy
vendelinek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
Blondyna: „V televizi zrovna mluví o tom, kolik let tu už funguje babybox. A já pořád neviděla jediný zápas...“4 points -
307 SW HDi 135 thorr001
Martinni a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
3 points -
P 308 "Venom"
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pavel_106 za téma
3 points -
Dotaz nováčka
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele gweck za téma
Ahoj, ještě jednou díky za rady a abych to nějak uzavřel, gumy jsem bratru za 1300,- koupil nainstaloval a mám z toho dobrý pocit, ty starý, né že vodu propouštěli, ale snad jí i přítahovaly, dneska celý auto suchý a gumy nacucaný jak houba. Původ "čudlíku" nezjištěn, sundal jsem víko pojistek a dráty od něj vedou kamsi do útrob vozu, až bude tepleji, možná se po nich pustím dále. Ahoj Z3 points -
Vtipný inzerát
pesastor a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele misho.1709 za téma
2 points -
Problémy a chyby nového fóra
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Mělo by být opraveno, kdyby ne, pište2 points -
PureTech 180 133kW
pesastor a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
protože je to kvalifikovaný vystudovaný odborník na svém místě2 points -
P 308 "Venom"
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pavel_106 za téma
Jsem spokojen. Hlavně už se neperu se spojkou, která byla tuhá jako prase. Leštěnka z něj bude až opadne sníh, teď to nemá smysl2 points -
Peugeot 307 1.6 16V 80kw Přidusuje se
307rg a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Můžete přehodit vstřiky z původního, ale myslim si, ze tim to asi nebude. Ty motory moc netrpějí na podpalování ventilů nebo nevyžadují nějakou speciální údržbu, ale když podívejte se pod dekl vaček, jestli to tam není katastrofa od karbonu. Zkuste projet auto třeba 100km, pokud to jde a pak zkontrolovat na závady. Těžko se radí od stolu, ale některé chyby "vylezou" až po najeti par kilometru. Tedy, pokud je to mozne.2 points -
Peugeot 307 1.6 16V 80kw Přidusuje se
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fanda 307 za téma
brixtr: Děkuju, založil jsem ho původně ve špatném oddělení2 points -
2 points
-
Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss
Háček a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
2 points -
2 points
-
Zadné svetlá
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
No vidiš, a já se tady morduju s odpovědí. Příště se na tebe vykašlu, když neumíš popsat problém při zadání otázky. Když už umíš sundat tapec, tak se podívej, jak je tam světlo upevněno. Podle tvojí fotky jsem usuzoval, že rozeznáš zadek auta - takže dej fotku s rozebraným tapecem. Dostat se na spodek dveří - existují zrcátka, kamery, dokonce i mobilní telefon vyfotí vnitřek. A pak pinzeta nebo magnet, nebo vysavač.2 points -
Ahojte, z aktualnej ponuky na trhu SUV/Crossoverov som si vybral 3008, mal som moznost vyskusat pocas celeho tyzdna 3 motory, 1.5 BlueHDI, 1.2 PureTech az po sucasnu novinku 1.6 PureTech 180. Prave ten 1.6 PureTech mi pride ako s tvorena pre tuto 3008, ziva a ticha tak, ze musite otvorit okno aby ste zistili ci funguje na volnobeh startstop alebo je tak tichy motor. Zvuk motora pocas jazdy je balada. 1.6 PureTech je uz na pohlad ina oproti THP,. Viete o tomto motore 133kw cosi viac, pretoze ma oslovil najviac a podla vsetkeho ho objednam.1 point
-
Peugeot 5008 1,2 puretech - 1,6 puretech
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Já to musel napsat, mi to přišlo fakt celkem zábavné vzhledem ku včerejší diskuzi. On ten uchcavající vstřik, co mu propalil list, asi musel být slyšet nějakou dobu před tím než se to stalo. Měl to řešit dřív, tohle se stává na všech commonrailech, jedno od koho.Ale prostě to sedlo do té procentní statistiky.1 point -
Peugeot 5008 1,2 puretech - 1,6 puretech
David 106s16 zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
* @David 106s16 Dobry motor ma > 6 hrnku, zadny turbo a minimum kur*itek s elektronikou. Nebo se pletu a dobry motor je trojhrnek s dvojturbem a milionem elektronickejch ficrovin???1 point -
peugeot 307 zadní stěrač
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
1 point -
Ja som z tych , co sa radsej opytaju a nemachruju, ak su si neni isty. A hentu radu co si mi dal, si nechaj pre svoje deti. Schvalne ti nedam minus. V kazdom pripade ocenujem tvoje ego, mysliac si, ze si si ten poucny prispevok mohol odpustit.nabuduce sa ta vopred opytam, ci mozem mat otazku, alebo odpoved.1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Myslím že necelé 3 litry, ale neměřil jsem to přesně...1 point -
1 point
-
Jestli Ti technik oprvdu povidal ze ta 1,6 ma "kovane hlavy valcu"tak vi o motorech totez co ja o stredovekem cinske stinovem divadle = NIC!1 point
-
Za malo. p.s. Mas to špinavý chtelo by to umejt1 point
-
Peugeot 307 1.6 16V 80kw Přidusuje se
Fanda 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Tak se mrkněte na MAP senzor, je možné, že je zalepený přívod- je to taková placka na sání nahoře, nalevo od skrtici klapky, drzi ji jeden sroub. Snímá podtlak v sání, pro tento motor celkem podstatná informace. Jednotky motoru neodchází. Výfuk z Fabie na to nebude mít vliv.1 point -
Navigace - aktualizace
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Atimaster za téma
No jéjej Než dát tisíce za aktualizaci, to raději dám stovky sem a je tady navíc dobře1 point -
Rikic 407 coupe - prodáno..
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Atimaster za téma
Tak jsem rád, že pomohlo1 point -
Peugeot 307 1.6 16V 80kw Přidusuje se
Fanda 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
O tom novym motoru se ví, že běžel bezproblému? Není to náhodou z havárky? Pak by mohly být skočený rozvody. Chyba lambda sondy nemusí souviset primo s lambda sondou takovou. Muze to byt i indikace, ze nedochazi k dobremu spalovani atd.1 point -
Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo
Print zvýšil/snížil popularitu uživatele misho.1709 za téma
Potrebuješ zrkadlá s motorčekmi, ovládač (prípadne si prerobíš obyčajný) a dorobiť káblovačku medzi ovládačom a zrkadlami.1 point -
Peugeot 307 1.6 16V 80kw Přidusuje se
Fanda 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Originální diagnostika? Zkus reinicializovat skrtici klapku, vymazat adaptace.1 point -
@gadri já ti dám radu, zkus používat hlavu, myslím tu, co máš na krku , protože NEJEN na mě působíš, jako by byl týden otevřených dveří v ústavech (myslím podle úrovně tvých dotazů), záměrně nedám smajlíka, protože ani srandě nerozumíš, jak vidím nahoře1 point
-
jeden dotaz stačí druhý jsem smazal1 point
-
No tak son na to dosiel.Pokial by to este trapilo niekoho okrem mna, tak ten priestor je potrebny z toho dovodu, ze pri sklapani operadiel za snizuju smerom dole sedaky. A vdaka Lada, lebo som si to precital poriadne a nie len tak slendriansky( vsak je to jasne ne?)ebo diabol je vzdy schovany v detaile.1 point
-
Kolikrát za rok nebo vlastnictví toho auta ho naloží na maximum?1 point
-
Tak třeba já se hlásím do skupiny lidí, kterým auto vydrží 10 let. 406tku jsem měl 13 let a u jejího nástupce (M-B B180) doufám, že mi vydrží ještě déle. Dříve jsem najel přes 20000km ročně, teď 15000.1 point
-
Tak ono je to docela svinstvo a hlavně by ti při správném používání mělo to aditivum vydržet +- životnost FAPu, alespoň podle výrobce. Dělat nějaké hrdlo, abys to dolíl třeba 1x za 150tis km by byl nesmysl.1 point
-
Rikic 407 coupe - prodáno..
Atimaster zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Dík za tip, zkusím na to mrknout EDIT: Vysušení pomohlo, rozebral jsem to, vyčistil a už to zas fachá jak má Díky @Atimaster! Prostě si budu muset dávat bacha a za deště vystupovat rychle1 point -
Hurvajzova 207 - Prodáno
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
takže pokračování.. Všechno cajk.. Pani matka na mě podala stížnost, že sem arogantní a porušuju zákon, protože sem s jejím synem jela jízdu jen 15 minut.. Tak jako úplně sme nejeli no... vlastně už skončil u nastavování sedačky... Jízdy evidujeme až po jejich ukončení z důvodu třeba i poruchy a tak.., takže těch 15 minut byl vlastně můj volný čas... No tak sme se tu celkem zasmáli.. no nehodlá se to tu řešit.. Prostě dostanou zpět prachy a ať jdou jinam...1 point
-
1 point
-
1 point
-
WIP Nav Plus
Atimaster zvýšil/snížil popularitu uživatele wp_thunder za téma
Tak před nějakou dobou jsem řešil, místo na kartě. Psal jsem že se s tím naučím žít, ale nejde to ;). Ty 4GB jsou prostě málo, takže mi došla trpělivost a to zejm. protože každý druhý update končil restartem jednotky a mapy se updatovaly třeba napotřetí apod.... Došlo na lámání chleba. Koupil jsem Kingstona 8GB Class4, vykuchal RT6, a šlo se na výměnu. Vyndání OK, 4 TORXy (2pod záslepkama, 2 na jednotce), U jednotky jsem sundal horní dekl (4torxy) a vyndal z boku kartu. Originál tam byla 4GB od Sandisku klasická nejpomalejší co jde. V PC pomocí HirensBoot CD a utility Partition Wizard, udělán klon karty s rozšířením poslední partition. Vše v jedné sekvenci kroků. Po dokončení operace šla nová karta do jednotky a jednotka zpět do auta. Vše naběhlo normálně a při aktualizaci vše na první pokus, bez jediného restartu jednotky ...... Takže teď už bude pokoj. Operace jednoduchá a není u ní co zkazit, zvládne každý průměrně zdatný uživatel PC s trochou manuální zručnosti (stačí fakt málo :))1 point -
Ale přidám ještě jednu milejší věc, včera jsem navštívil Peugeot Emotion Day 2018 v Praze v Europarku Postupně jsem si projel 308 SW GT 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8, 5008 GT 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8 a na konec i 308 5dv. GTi 1.6 THP 270 S&S MAN6. No pánové, byla to paráda Rozhodně bych si odvezl 5008 GT a 308 GTi 5008 je opravdu luxusní, automat pohodlnej a do "budíků" jsem se přímo zamiloval a 308 GTi? Neskutečná motokára Mít bych to nemohl, protože to tak strašně nutí k ostré jízdě, že bych pořád jen tankoval a platil pokuty Ale svezení opravdu na jedničku Zkrátka super akce, milý lidi, krásný dáreček a super pokec s pánem co jsem ho vozil1 point
-
2.2hdi menic tlaku
Ivan221 zvýšil/snížil popularitu uživatele straki007 za téma
[upravil dne 24.10.2010 od straki007] [upravil dne 24.10.2010 od straki007]1 point