Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Zůza

    Zůza

    Vedení


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      219


  2. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      5 822


  3. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      7 246


  4. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      4 399


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.5.2018 Ve všech sekcích

  1. Zůza

    Ztráta p.... !!

    Ahoj kamarádi Jak už název vlákna napovídá, za 10 dní ztratím něco pro ženu velice cenného a vzácného... No ano, ztratím své nádherné příjmení !!!!!!!!! Nebo jste snad mysleli něco jiného ?? Ale aspoň už budeme konečně rodina se vším všudy Vašík, Radim a Zuzka Novákovi Neboli VRZ Novákovic
    11 points
  2. ozzy56

    Ztráta p.... !!

    jak vidím, tak pořád platí, že RUKA je poslední částí těla, o kterou muž ženu požádá... přeji vše nejlepší
    4 points
  3. radim.1008

    Ztráta p.... !!

    To ti naše setkání v parkovacím domě na čerňáku tak utkvělo v paměti? To nemohl, mám problém se psaním Zuzčina příjmení. Musím si ho vždycky hláskovat, když ho někde píšu. My a do kostela? To teda fakt nemáme. Hele ještě nevím. Za čas se mě zeptej znovu.
    3 points
  4. pavelu96

    Ztráta p.... !!

    Tak to hodně štěstí a dlouhá léta. Taky to mohlo být obráceně a o příjmení mohl přijít Radim
    3 points
  5. brutall

    Vtipy

    3 points
  6. SV 24

    BMW 330i e46

    S autem ,,lítáme" pořád dál... Dnes jsem vyměnil levou tyčku řízení s čepem a udělal geometrii. Na zadní nápravě jsem nastavil správné odklony, ale musím ještě rozhýbat šrouby na seřízení sbíhavosti. Dále se mi podařilo sehnat v mnohem lepším stavu plast na odkládání nohy vedle pedálů... Jinak auto od lakovny stále myji ručně a je to na laku vidět... a na závěr perlička za kolik se dá na spotřebu jezdit s tímto autem
    3 points
  7. P607Olda

    Automatická převodovka P5008

    To je takový zvyk, že tady haní ti, co ho nemají. I kdyby tady skutečný uživatel stokrát chválil, najdou se kritici, kteří nemají, ale vědí to líp. Takže: 1,6 HDi s robotem bych si klidně koupil znovu. Klasický hydrodynamický měnič řadí sice rychleji, ale žere o dobrý litr víc, a dával se jenom do dvoulitru. Ano, EAT je modernější, ale dělá se teprve asi dva roky, takže to je otázka rozpočtu, zda dotyčný má rozpočet na dvouleté, anebo např. šestileté auto. EDIT: ve srovnání s manuální převodovkou je robot fajn. S hydrodynamickou jsem taky ujel hodně, a ta zvýšená spotřeba se mi nelíbila, proto jsem si ji nekoupil.
    3 points
  8. Zůza

    Ztráta p.... !!

    To mi nikdo necenzuroval, to jsem si zcenzurovala sama a schválně A jinak děkuji
    2 points
  9. MilanF1

    Ztráta p.... !!

    Gratulace. Nicméně já vůbec netušil o cos přišla (příjdeš) ... jako první mě napadla peněženka, ale pak mě napadlo že to bude blbost, proč by tohle slovo modi cenzurovali. Hlavně ať při té ztrátě to budou jen příjemné starosti.
    2 points
  10. Svazek od zásuvky vede do jednotky , která se dává na levý bok v kufru (měla by být vidět pod krytem přístupu k lz světlu) , bez rozebrání obložení ho asi nevytáhneš . Popis zapojení ti napsal Richva , akorát Francouzi mají jiný barvy (jak jinak ) , takže jestli si dobře pamatuju tak 1- levý blinkr žlutá , 2 - mlhovka oranžová , 3 - kostra zelenožlutá , 4 - pravý blinkr zelená , 5 - l parkovačka béžová , 6 - brzdy fialová , 7 - p parkovačka černá , 8 - zpátečka bílá , 9 - trvalé + červená , 10 - + po klíčku hnědá , 11- kostra zelenožlutá , 12 - nic , 13 - kostra zelenožlutá . Pak tam ještě vedou dva slabý kablíky na mikrospínač (při zapojení vleku musí sepnout , u většiny neorigo zásuvek mikrospínač rozpíná , takže by to nefungovalo) . Baterku si určitě odpoj , jestli ten svazek nebudeš vyndávat , protože za ty problémy to nestojí . Tu zásuvku sežeň určitě jinou , to , co máš na foto , nemá cenu čistit a vevnitř bude vypadat ještě hůř
    2 points
  11. Gabriel 307

    Ztráta p.... !!

    Gratuluji
    2 points
  12. Milan+

    Ztráta p.... !!

    Tak konečně se to zveřejnilo, blahopřeji a jen a jen rodinnou pohodu. Taky budu na svatbě ten den ve Svatém Štepánu.
    2 points
  13. Klemoň

    Ztráta p.... !!

    Rádo se stalo. Já věděl že ti to udělá radost. No a teď to smažu, aby to nečetla Zůza. Jo a pamatuji si i její Pug naušnice .
    2 points
  14. Klemoň

    Ztráta p.... !!

    No tak byly to první "kyselé ksichty" co jsem viděl a podle toho jsem si udělal úsudek o celém klubu Jo a Jardu s Janou (?) do toho nepočítám, ale pamatuji si je také .
    2 points
  15. Klemoň

    Ztráta p.... !!

    Ono to není o instituci manželství. Tam papír nepomůže, sám mohu vyprávět. Ale při jednání s úřady či bankami je tato instituce pak výhodou Přeji úúúúúplně prvním Clubovým Pěžoťákům, které jsem uviděl / potkal také vše nej . . . Jo a základem dlouhotrvajícího vztahu je tolerance, pochopení a ústupky, ale na to jste už asi oba přišli
    2 points
  16. Pe.Tr

    Ztráta p.... !!

    Další Novákovi gratulace z Nera! ;-)
    2 points
  17. vendelinek

    Ztráta p.... !!

    Taky přeju hodně štěstí, zdraví a pohody ve společném životě,hodně lásky,tolerance a slunce v duši
    2 points
  18. Pepito

    Ztráta p.... !!

    Velikáááá gratulace pežoťácké rodině Hóóódně zdravíčka, lásky a štěstíčka ve společném životě přejí Pepito, Radunka a Kuba 
    2 points
  19. Béďa

    Ztráta p.... !!

    Tak ať vám to klape, Novákovic
    2 points
  20. Vena garážmistr

    Ztráta p.... !!

    Zase budu za toho rebela ale osobně na tuhle instituci moc nevěřím. Podle mě pokud s někým chci žít tak na to nepotřebuju požehnání úřadů ani jiných institucí. Ale chápu že jsou lidé kteří této instituci věří takže Všecinko nej a ať Vám to vydrží co možná nejdéle pokud to bude na furt tak jedině dobře.
    2 points
  21. KoudaK

    Ztráta p.... !!

    Tak to je úža!!! Tak ať to klape...
    2 points
  22. Radek Hurvajz

    Ztráta p.... !!

    Vau Gratulace, ať Vám to klape v manželství tak jako doteď.
    2 points
  23. jarokare

    Ztráta p.... !!

    Gratuluji a přeji , ať vám to dloooooooooooooooooooooooooouho vydrží
    2 points
  24. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  25. TomasARN

    Vtipy

    2 points
  26. ČLENOVÉ KTERÝM V PROFILU CHYBÍ ÚDAJE NA KARTU : rtsax Chybí SPZ / VIN straki007 Chybí jméno, adresa, SPZ, VIN derick59 Chybí AUTO/ SPZ / VIN caligula Chybí SPZ / VIN Čumina Chybí Adresa /auto /SPZ / VIN lub.v Chybí SPZ / VIN jaraprcek Chybí SPZ / VIN roxbury7 Chybí Adresa/ VIN smero Chybí ulice (po doplnění údajů prosím napište SZ) ČLENOVÉ KTERÝM BYLA KARTA JIŽ ODESLÁNA : Rok 2017 dafiek Posláno 8.9.2017 h4wk3y Posláno 8.9.2017 jana Posláno 3.10.2017 arpos Posláno 3.10.2017 Honza09 Posláno 3.10.2017 kobra Posláno 3.10.2017 hebos Posláno 3.10.2017 sallyk Posláno 3.10.2017 Drtikoll Posláno 3.10.2017 Tonystark99 Posláno 3.10.2017 kocmar60 Posláno 3.10.2017 chipyes Posláno 18.10.2017 smidak Posláno 18.10.2017 midz Posláno 18.10.2017 David74 Posláno 18.10.2017 tonnas007 Posláno 23.10.2017 Kezmik Posláno 23.10.2017 Zodiak Posláno 23.10.2017 Slepec86 Posláno 23.10.2017 stepanz Posláno 23.10.2017 Roman5008 Posláno 23.10.2017 pbworld Posláno 6.11.2017 minimaxa Posláno 6.11.2017 Michal Hatlak hodim tento tyden do schranky L.I.P.O.8 Posláno 6.11.2017 pedro1331a Posláno 6.11.2017 valenta.ivan Posláno 16.11.2017 ka3008 Posláno 16.11.2017 JaJa1 Posláno 16.11.2017 petrbel Posláno 16.11.2017 Robert Boček Posláno 16.11.2017 andelin Posláno 27.11.2017 RACEMAN Posláno 27.11.2017 Trcis Posláno 27.11.2017 NoD Posláno 27.11.2017 raspa Posláno 27.11.2017 Luboš406k Posláno 27.11.2017 Čapik Posláno 27.11.2017 OK406 Posláno 27.11.2017 Milhausekkk Posláno 27.11.2017 jakstone406 Posláno 27.11.2017 Haryk Posláno 12.12.2017 major68 Posláno 12.12.2017 Lihous Posláno 12.12.2017 Floraín Posláno 12.12.2017 Rockstars Posláno 12.12.2017 mjtwister Posláno 12.12.2017 kadlik.20 Posláno 12.12.2017 urdemala Posláno 12.12.2017 Multiplex406 Posláno 12.12.2017 Charlie 607 Posláno 12.12.2017 fejfarz Posláno 12.12.2017 misacekk Posláno 12.12.2017 jana Posláno 12.12.2017 Gogis Posláno 12.12.2017 kombik Posláno 12.12.2017 Cune Posláno 12.12.2017 Marcel505 Posláno 12.12.2017 lachtan Posláno 12.12.2017 Honza8172 Posláno 12.12.2017 vendelinek Posláno 12.12.2017 mmartinkovic Posláno 12.12.2017 Tonda65 Posláno 12.12.2017 mccolor Posláno 12.12.2017 Zazimir Posláno 12.12.2017 Rok 2018 Vaclav307sw Posláno 3.1.2018 romikck Posláno 3.1.2018 SVM63 Posláno 3.1.2018 Čeněk Posláno 3.1.2018 filipkostanislav Posláno 3.1.2018 hrtonl Posláno 3.1.2018 Milan+ Posláno 3.1.2018 Vena garážmistr Posláno 3.1.2018 NEWKY Posláno 3.1.2018 goth Posláno 3.1.2018 Péťa Posláno 3.1.2018 Benžík Posláno 3.1.2018 mxmen Posláno 3.1.2018 MatrixChose Posláno 3.1.2018 HP_HASIC Posláno 3.1.2018 Mrkvička Posláno 3.1.2018 hebos Posláno 8.1.2018 - náhradní za nedoručenou FrantaCV Posláno 8.1.2018 ghost74 Posláno 8.1.2018 P607Olda Posláno 8.1.2018 Honza_406 Posláno 8.1.2018 tecy Posláno 8.1.2018 spider.skret Posláno 8.1.2018 otjo Posláno 8.1.2018 jirka21 Posláno 8.1.2018 Kuzel53 Posláno 8.1.2018 Radovanek Posláno 8.1.2018 antal Posláno 8.1.2018 vaksi Posláno 8.1.2018 vozzyn Posláno 8.1.2018 jirkazz Posláno 8.1.2018 biggi Posláno 8.1.2018 mariosa Posláno 8.1.2018 tomdlouhan Posláno 8.1.2018 Zdeněk 1 Posláno 8.1.2018 TomasARN Posláno 8.1.2018 petrben Posláno 17.1.2018 milan.jaros Posláno 17.1.2018 Ota Posláno 17.1.2018 jansali Posláno 17.1.2018 Brizan Posláno 17.1.2018 machulda Posláno 17.1.2018 asaad Posláno 17.1.2018 KoudaK Posláno 17.1.2018 pafkin Posláno 17.1.2018 Stifler Posláno 17.1.2018 RichVa Posláno 17.1.2018 jirka639 Posláno 17.1.2018 sušenka Posláno 17.1.2018 Mike407 Posláno 17.1.2018 kemo Posláno 17.1.2018 regius Posláno 17.1.2018 Teso306 Posláno 22.1.2018 ladin23 Posláno 22.1.2018 Korkorancz Posláno 22.1.2018 JVT Posláno 22.1.2018 Bendy_- Posláno 1.2.2018 ynfinity Posláno 1.2.2018 rodito Posláno 1.2.2018 Míla72 Posláno 1.2.2018 lufr406 Posláno 1.2.2018 bungee Posláno 1.2.2018 Trundik Posláno 1.2.2018 Honza737 Posláno 1.2.2018 Leo Posláno 1.2.2018 tomm176 Posláno 1.2.2018 kurka Posláno 1.2.2018 Zůza Posláno 1.2.2018 radim.1008 Posláno 1.2.2018 Emil Posláno 1.2.2018 Roman Bazi Posláno 1.2.2018 HonzaZ Posláno 1.2.2018 majlan Posláno 1.2.2018 kvetoslavek1 Posláno 1.2.2018 Dano406 Posláno 1.2.2018 meply7 Posláno 1.2.2018 pluk Posláno 1.2.2018 Schreek Neposláno - nějak předám po domluvě 1.2.2018 sirdik Posláno 1.2.2018 Mercutio Posláno 7.2.2018 Zdenda406; Posláno 7.2.2018 MiliVFR Posláno 7.2.2018 nemecm Posláno 7.2.2018 Krt€K Posláno 7.2.2018 Machy_CZ Posláno 7.2.2018 ghf Posláno 7.2.2018 ferinko2 Posláno 7.2.2018 Ice-man Posláno 7.2.2018 tom.honzik Posláno 7.2.2018 Vilém3 Posláno 7.2.2018 Jarda Potůček Posláno 7.2.2018 cizia Posláno 7.2.2018 švejk Posláno 7.2.2018 celda1970 Posláno 7.2.2018 Dave_k Posláno 7.2.2018 vasek733 Posláno 7.2.2018 frana09 Posláno 7.2.2018 agregatos Posláno 19.2.2018 David 84 Posláno 19.2.2018 Stejsn Posláno 19.2.2018 pik Posláno 19.2.2018 jirka307 Posláno 19.2.2018 Otofon Posláno 19.2.2018 pava Posláno 19.2.2018 pepino1 Posláno 19.2.2018 Míra_D Posláno 19.2.2018 kupák Posláno 19.2.2018 Roland Garros Posláno 19.2.2018 *jose_106* Posláno 19.2.2018 Delphi Posláno 19.2.2018 p406b Posláno 19.2.2018 Arna Posláno 19.2.2018 Korkorancz Posláno 27.2.2018 Andreww Posláno 27.2.2018 Jirik 007 Posláno 27.2.2018 Radek Hurvajz Posláno 27.2.2018 Béďa Posláno 27.2.2018 MJSytic - Verysek - enikybeniky Posláno 27.2.2018 John Posláno 27.2.2018 vladoma Posláno 27.2.2018 Roky Posláno 13.3.2018 Kurvisek Posláno 13.3.2018 bender666 Posláno 13.3.2018 PítrR Posláno 13.3.2018 lupino Posláno 13.3.2018 bumbrlicekk Posláno 13.3.2018 Veverka Posláno 13.3.2018 demi Posláno 13.3.2018 pajik999 Posláno 13.3.2018 drumazz Posláno 13.3.2018 mark001 Posláno 13.3.2018 Kurt Posláno 13.3.2018 BlaFra Posláno 13.3.2018 StibTo Posláno 13.3.2018 dzavel Posláno 13.3.2018 Steve Wonder Posláno 13.3.2018 Martin 1981 Posláno 13.3.2018 Nepik87 Posláno 20.3.2018 pravda.pet Posláno 20.3.2018 Cybrexis Posláno 20.3.2018 flekrmann Posláno 20.3.2018 vladblade Posláno 20.3.2018 Krovak Posláno 20.3.2018 Karel188 Posláno 20.3.2018 lub.v Posláno 20.3.2018 Michal11 Posláno 20.3.2018 Komar1981 Posláno 20.3.2018 Evžen V Posláno 5.4.2018 Fotojenda Posláno 5.4.2018 Honza1977 Posláno 5.4.2018 Spocklw Posláno 5.4.2018 Kamoska Posláno 5.4.2018 daves13 Posláno 5.4.2018 pepekopr Posláno 5.4.2018 Petav Posláno 5.4.2018 Scratch Posláno 5.4.2018 adam.cizinsky Posláno 5.4.2018 Čumina Posláno 5.4.2018 VIP3R Posláno 5.4.2018 Radka S. Posláno 23.4.2018 vector Posláno 23.4.2018 Nikol207 Posláno 23.4.2018 petr.inout Posláno 23.4.2018 Pe.Tr Předám na fotbálku 23.4.2018 hrochousek Posláno 23.4.2018 Lokys Posláno 23.4.2018 bretamach Posláno 23.4.2018 Klsaek Posláno 23.4.2018 Květoslav Langer Posláno 23.4.2018 Petrol007 Posláno 23.4.2018 Weri 605 Sraz Černá Alena Posláno 15.5.2018 Doctor Who Posláno 15.5.2018 Bohumil Posláno 15.5.2018 Klemoň Sraz Almanil Posláno 15.5.2018 jaraprcek Posláno 15.5.2018 kakamil96 Posláno 15.5.2018 velkybanan Posláno 15.5.2018 Hubi12 Posláno 24.5.2018 306-Kubik-S16 Fotbálek SV 24 Kubik - fotbálek jenky29 Posláno 24.5.2018 Pepito Posláno 24.5.2018 brixtr Fotbálek Peggy 301 Posláno 12.6.2018 milazar1 Posláno 12.6.2018 skuci Posláno 12.6.2018 jarda.simkanin Posláno 12.6.2018 Luciana Posláno 2.7.2018 martin242 Posláno 2.7.2018 Gabriel 307 Posláno 2.7.2018 bedazzled Posláno 2.7.2018 BooST Posláno 2.7.2018 ladass Posláno 27.8.2018 dafiek Posláno 27.8.2018 alternativ Posláno 27.8.2018 h4wk3y Předám na fotbálku fleewov Posláno 27.8.2018 Jaroš1 Posláno 27.8.2018 Dobišar Posláno 27.8.2018 Honza09 Posláno 27.8.2018 Karel Posláno 27.8.2018 sallyk Posláno 27.8.2018 FM158 Posláno 27.8.2018
    2 points
  27. Ajap

    Pylový filtr

    Aha tak tomu rozumím, na 1,6VTi tam bylo místa dost.
    1 point
  28. radim.1008

    Ztráta p.... !!

    Víš, co mi to dalo přemýšlení než jsem přišel na to, kde jsme spolu mluvili? Potom mě to došlo. Moje vyhřátý auto a raut.
    1 point
  29. vendelinek

    Ztráta p.... !!

    Taky bude ztráta p.... ?
    1 point
  30. RichVa

    Rychle blikajuce blinkre + nefunguje zadny parkovaci asistent

    Pokud to je 13ti pól, tak je tam trvalé plus https://www.vapp.cz/zapojeni-vidlic-a-zasuvek-privesu-a-taznych-zarizeni
    1 point
  31. RichVa

    Pylový filtr

    Protože mám motor 2.0 HDi a mám velkou ruku. Blbě se tam mi tam vejde mezi vršek motoru a plast pod čelním sklem, takže se to dělá trochu poslepu. Ano když se sundá dekl motoru, tak to jde o něco líp ale zase si vždycky o něco zedřu ruku. Je ale pravda, že když jsem viděl kde to má C4 Grand Picasso od syna kolegy, tak zlatě 308
    1 point
  32. MilanF1

    BMW 330i e46

    Kolik týdnů ti chybí do skvělého stavu?
    1 point
  33. radim.1008

    Ztráta p.... !!

    To ti teda pěkně děkuji.
    1 point
  34. Péťa

    206 očekávatelné závady ?

    @David 106s16 Ano, máš pravdu, mnoho se tady změnilo. Také pamatuji to dřívější fórum, i když oproti Tobě jsem cucák, registroval jsem se zde až rok po Tobě. Omlouvám se, že jsem Ti zde neporadil, ale nikdy jsem 206tku nevlastnil a jen dohady "jedna paní povídala" jsem Ti psát nechtěl. Příspěvek jsem napsal jako radu, co máš udělat, aby jsi nepřišel o nic z nového účtu. Kdybych ty pravidla bral tak vážně, už jsi mohl mít BAN S převozem rybiček Ti přeji hodně úspěchů a co nejméně starostí na cestách.
    1 point
  35. MJSytic

    Poděkování za pomoc

    Děkuji @jarokare za pomoc s novými klíči pro 307. Umí EDIT: A znovu děkuji @jarokare Tentokrát za klíček k druhé 307
    1 point
  36. TURPIA

    Boční airbagy

    Mockrát děkuji za tvou vstřícnost a ochotu :-)
    1 point
  37. MotoMoto

    Zajištění nákladu

    To Scratch: Nemusíš přeci do střechy, já to dělám tak že síť zaháknu za krajní zadní opěrky hlavy a pak pod stropem dozadu ke dveřím kufru, tam jsou na zemi oka. A i když je auto plné až ke střeše, tak je náklad pevně ukotvený. A to prosím mám doma roletu za zadní sedadla, originál, ale použil jsem jí jen jednou, protože fakt pak nevíš kam s ní.
    1 point
  38. jarokare

    Rychle blikajuce blinkre + nefunguje zadny parkovaci asistent

    Elektroinstalace i tažný bude podle fotek originál , mikrospínač je uvnitř zásuvky (ta modrá věc na foto) , seženeš ji v Peugeotu - obj. číslo 9688J6 za 810,-Kč (nevím , jestli ji nedělá druhovýroba) . Zásuvka má spoje šroubovaný
    1 point
  39. Pe.Tr

    BMW 330i e46

    Hrozny auto, kazdej tejden se na tom neco mění..... :-D
    1 point
  40. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  41. Děkuji Snažil jsem se udělat maximum a snad se i povedlo Ti kteří půjdou na legendy skútr uvidí
    1 point
  42. ...tak v tej zasuvke je riadny bordel, vsetko zoxidovane... Co na to - vyfukat + kontox, alebo rozobrat a dokladne vycistit co pojde?
    1 point
  43. brutall

    Vtipy

    1 point
  44. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  45. Duffusss

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    Tak po minulotyzdnovom prelesteni je auto stale ciste aj ked prsi kazdy den. Staci len oplachnut vodou. a dnes konecne lepsie pocasie, tak bol cas aj vybehnut do prirody.
    1 point
  46. brutall

    Vtipy

    1 point
  47. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  48. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    první letošní sraz za námi
    1 point
  49. MotoMoto

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Také není problém zapůjčit.
    1 point
  50. oddie

    Bruntál a okolí obhlídka auta?

    Já bych takovouhle 406 především neprodával, protože takhle dorvanej pelech by se mým provozem u mě nevyskytl, takže tahle otázka je zcela mimo mísu. Jinak i podstatně lepší auta jsem rozebíral na díly a posílal do likvidace. A právě díky tomu, že vím, co mi za ta léta prošlo rukama a hlavně co za typy si pro ty díly jezdilo a jaké vraky těmi díly polepovali, jsem získal velmi dobrý odhad na to, o čem má smysl uvažovat a o čem ne. Úvaha "co bys chtěl za 15tis" je totálně zcestná. Ono zde nezáleží na částce, ale na tom, zda ten který konkrétní kousek má ještě nějakou perspektivu s tím zkoušet něco dělat. A to tenhle nemá už od prvního pohledu. Pokud je něco nepoučitelný a chce to zkoušet, prosím. Jak se dneska vybírají auta už Myšut nastínil, ale je to zjevně a doslovně házení perel sviním, jinde takovou službu výběru auta nabízejí za tisíce, tady se na konkrétními užitečnými tipy ošklebují, místo aby byli rádi, že se něčemu naučí, síla Ono "kupodivu" se to zdaleka netýká jen vraků za 15tis, úplně stejná situace je v kategorii aut 10x dražších. Takže otázka skutečně nezní "co bys chtěl za xx tis", ale "jak za xx tis najít kousek, kterým má smysl se vůbec zabývat".
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...