Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.5.2018 Ve všech sekcích
-
2 points
-
Automatická převodovka P5008
celda1970 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajdamek za téma
Ted kupuju 508 poface s 1,6hdi v automatu, ma uz 88kw a hdm automat. Bal jsem se, ze to bude liny, ale zkusebni jizda me mile prekvapila, jelo to docela hezky. Vic poreferuju pristi tyden, az to budu mit doma2 points -
2 points
-
hledám šikovného klepmíře a automechanika
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Podle fotek je to na stolici. Zkus @HUGO BOSS ten zde už pár aut k životu navrátil naposled Gabrielovu 307. Ale na rovinu říkám že to bude hoňka se vejít do kila. Pro jakoukoliv pojišťovnu je tohle totální škoda. Pokud by jsi sehnal mohu pomoct s transportem.2 points -
hledám šikovného klepmíře a automechanika
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Za 100k nebudou v autorizaku ani díly... Já mohu nabídnout lakyrnickou práci... Ale to ti trn z paty nevytrhne.2 points -
Potkal jsem klubáka...
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak já se včera potkal se @Scratch Tedy potkal . . . Naložil mne cestou z fotbálku a unesl mne do HoPo na pivko U baráku jsem se pozdravil s Adélou a pak až ve 23,15 s BUSem směr domov2 points -
Oprava promáčklého prahu v Praze
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele popest za téma
2 points -
2 points
-
https://www.autoviny.sk/novinky/118202/psa-meni-dodavatela-doleziteho-komponentu-japoncov-vystrieda-neznama-cinska-firma?utm_source=facebook.com&utm_medium=autoviny.sk1 point
-
S autem ,,lítáme" pořád dál... Dnes jsem vyměnil levou tyčku řízení s čepem a udělal geometrii. Na zadní nápravě jsem nastavil správné odklony, ale musím ještě rozhýbat šrouby na seřízení sbíhavosti. Dále se mi podařilo sehnat v mnohem lepším stavu plast na odkládání nohy vedle pedálů... Jinak auto od lakovny stále myji ručně a je to na laku vidět... a na závěr perlička za kolik se dá na spotřebu jezdit s tímto autem1 point
-
307 SW HDi 135 thorr001
Martinni zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
Ahoj, aktuální novinky: s autem se blížím ke 395tkm, cca před měsícem se začalo ozývat horní uložení pravého předního tlumiče, tak jsem se rozhodl pro výměnu komplet tlumičů, prachovek, dorazů atd. I s prací to vyšlo na 9700kč a zlepšení komfortu je znatelný1 point -
Vždyť je to jedno. Kdo ví, co bude za 10 let1 point
-
Rychle blikajuce blinkre + nefunguje zadny parkovaci asistent
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Mikrospínač je v zásuvce , musel bys ji rozebrat , spíná ho taková plastová packa (je vidět pod krytem vlevo) , která je dost často zanesená bordelem a zůstává viset . Taky je možný , že se do zásuvky dostala voda nebo je někde prodřenej kabel . Jiná věc , která by ovlivňovala senzory a blinkry najednou mě nenapadá . Relé blinkrů neřeš , tady ovládá blinkry BSI .1 point -
Takže od hydroměniče k DSG. No za mě špatná volba. Nižší výrobní náklady -> nižší životnost -> vyšší poruchovost (protože co se se*e nejvíc - elektronika)...1 point
-
Dal bych origo zrcátka a trochu snížil zadek1 point
-
No po tvém včerejším vyprávění to nehrozí. Opravdu znám příjemnější způsob smrti - třeba se nechat zaživa sežrat mravencema1 point
-
V druhom linku ktorý som ti posielal z allegro bola tá mreža úplne nová za zlomok ceny presne na tvoj model auta1 point
-
A jo. Ten ve 23,15 mi ujel, protože jsem ještě seděl nad pivkem Ale Kůstce to neříkej , já to odvyprávěl jinak. Já taky mlčím jako hrob1 point
-
Zajištění nákladu
pesastor zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Já to fakt moc nechápu, síť za 300,- to vyřeší a Ty musíš utratit takový ranec? Navíc je ta mříž fakt nepraktická, síť zmuchluješ do postraní kapsy. Podle mého to jsou vyhozené peníze, ale asi to tak nevadí.1 point -
1 point
-
https://auto.bazos.cz/inzerat/89840495/alu-2354518.php Myslím že super cena, třeba někdo shání1 point
-
1 point
-
Nefunkční klakson
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Buďto vadný klakson, nebo vada ve spínači na volantu. Začni kontrolou pojistky, potom klakson připoj na 12 V a nakonec ten volant - na 307 tam bývá špatný kontakt. Ty ani nepíšeš rok výroby, což je u 206 podstatné - MUX a NEMUX jsou úplně rozdílné elektriky. U MUX (po 2001) se to dá vykoušet diagnostikou - z počítače zatroubí i na počítači vidí stisk spínače.1 point -
Já tam budu mít svoje dva starý střepy, ale ani jeden neni pežot. Nicméně u pežotí expozice se určitě ukážu.1 point
-
Vítej do klubu , tady to máš hugous01.pdf1 point
-
Zajištění nákladu
pesastor zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No asi bych nekoupil origo mříž ( přepážku) do auta za tyhle peníze pokud bych neměl v plánu auto provozovat delší dobu. To bych si raději půjčil rakev na střechu jak psal Olda nebo bych cestujícím dal limit na zavazadla však do eroplánu máš taky váhový limit na osobu. A kolik lidí lítá eroplánem na dovču a to co sebou vezou jim stačí tak proč by sebou měli vláčet tunu nesmyslů když jedou autem jenom proto že to auto uveze?1 point -
Zajištění nákladu
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
Respekt samozřejmě mám, v daleko větší míře však mám neskutečnou smůlu a vsadím se, že by mě určitě stavěli, kdybych neměl tu mříž. Jinak v Peugeot jsem nadiktoval veškeré údaje k vozu včetně VIN kódu, takže pokud by mříž nepasovala, tak by ji snad museli vzít zpět, ne? Jedu bez nákladu na střeše, žádná lodička, nic. Bez stanu, máme apartmán cca 10 metrů od moře. Podle mě je lepší vyšší náklad v kufru než rakev na střeše.1 point -
Tak je na čase sepsat nějaký update Vstřik ze Scootlandu nakonec v požadovaném termínu nedorazil, protože nebyla skladem hadice, kterou jsem si s tím zároveň objednával nedalo se nic dělat, sedl jsem a dojel si do Brna pro vstřik, kde najednou zázračně byla skladem i hadice... V ten samý den došlo již k avizované výměně předních ložisek kola (celkem 3 kousky), kde jedno ložisko už si o to říkalo, další byly vcelku v pořádku, ale vyměnil jsem je komplet Také dorazilo první tlakové čidlo na brzdy od číňana, bál jsem se, že se nevejde, je to jentaktak, ale naštěstí se vešlo Před nedávnem dorazilo druhé čidlo brzd a zároveň s ním i páčky s textem na přání páčky sedí jak mají, pocitově je brzdění podstatně lepší. Po zkušenostech od Schreeka a Veverky jsem si nechal pro páčky vypálit speciální podložky, aby páčka nebyla tak volná A než jsem se rozkoukal, číňan poslal LEDky do blinkrů... dlouho jsem neviděl něco tak hodně svítit jako tyhle oranžový LEDky A pak už přišlo to lepší Dorazily nalakovaná světla, montovaly se čočky První pokusy s LED žárovkami nedopadli úplně dle očekávání, LEDky půl roku sloužili v autě, kde to bohužel odnesla čočka a začala jedna ze žárovek svítit do modra a to extrémně... Zatím tedy svítím jednou čočkou, která však svítí podstatně lépe než obě paraboly dříve dohromady. Zároveň jsem dnes prolezl technickou bez ztráty hvězdičky a najel prvních 100km. Ovšem narazil jsem na snad už poslední problém letošní sezóny a to je regulátor dobíjení, který nezvládá přidanou žárovku navíc společně s vyhřívanými gripy a jakmile se přehřeje, tak přestane dobíjet Nakonec na doporučení Schreeka objednán 500W od VAPe (původní necelých 350W). A nakonec nějaké finální foto pro letošní sezónu1 point
-
@Suditscher - omlouvám se vlastníkům robotů, pokud jsem se něčím dotknul. Odborník nejsem, jsem dlouholetý uživatel (automatů). Kolik lidí, tolik názorů - snažíme se primárně přispět @celda1970 k rozhodnutí (a ne se navzájem posekat). Roboty jsem sedlal v ojetinách, mohl to mít vliv. Automat mám kvůli manželce. Jezdí "svátečně" = bez předvídání, brzda/plyn. HDM dle mého názoru lépe "žehlí" většinu řidičských nedokonalostí na plynu == nemusí se s ním učit jezdit. A zaparkuje i do řady1 point
-
V pohodě,zkusil jsem nabídnout k vyplnění volného místa. Na výstaviště určitě přijdou návštěvníci, kteří nebyli loni na Legendách1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
MATTESS00 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Posledních pár slov k tomu.. Ani jeden z nás co se hlásíme do vedení klubu by se za normálních okolností nehlásil. Ale zklamalo nás, že nikdo nechtěl kandidovat! A nechat dojít tento skvělý klub (a nejen to!) do ,,kopru" se nám prostě nechtělo! Není nám klub lhostejný a budeme se snažit dělat vše proto, abychom klub udrželi minimálně na stejné úrovni! Vím, že spousta lidí časem bude tvrdit co vše děláme špatně a jak by to dělali jinak... ale... Měli jste možnost s tím něco udělat a přihlásit se do voleb!1 point
-
Pomoc s vyberem Peugeota 407
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Jan Werich říkal: všechno je jinak. Zdánlivě jasné věci mohou být klidně naopak. Mám najeto asi 1,15 mil. km, z toho asi 300 t v (tehdy silných) benzinových třílitrech (605, 406). Takže zkušenosti: - silné auto způsobí větší únavu, protože se pořád o něco snažíte. Se slabým autem je "všechno jedno" a do cíle dojedete čerství. Časový rozdíl je nepodstatný - hlavně v současném hustém provozu. - v 607 jsem měl motor 2,2 HDi, 98 kW, hmotnost (pohotovostní, bez řidiče) 1535 kg. V 5008 mám motor 1,6 HDi 82 kW, hmotnost provozní (s řidičem) 1699 kg. Takže vše jasné ... oops, 5008 je výrazně živější, odezva motoru i zrychlení lepší, ačkoli má horší parametry - na 605 vzpomínám nikoli pro silný motor, ale hlavně pro stabilní jízdní vlastnosti - zatáčení, brzdy, chování i v rychlosti i na špatném povrchu (před ní jsem měl 405, motor 1,6 benzín, dovezla mě taky výborně) - horské úseky - někde jsou děravé silnice, jede se podle povrchu. Někde jsou kolony, takže nemá cenu předjíždět. A kde je volná cesta (Červenohorské sedlo), tak spíše záleží, jak spěchá ten řidič. Opravdu i z Felicie se dá vymáčknout hodně. Ale když pak spočítáte získané sekundy za jízdu nahoru (1 minuta?) (dolů jede stejně rychle i slabý motor...) - tak za celou dobu vlastnění auta získáte snad jednu hodinu... Zopakuji tedy to hlavní: od koho se kupuje, a jak je auto zachovalé - opečované.1 point -
Špatné starty v závislosti na teplotě 1,6 16V TU5JP4 (NFU)
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak auto je od pondělí v servise kvuli těm špatným startům, diagnostika mlčí, ale podařilo se to nějak nasimulovat, takže po kontrole klapky a okolo se to nechalo točit když to nechytalo a nasledně se vytahli svičky, byli mokrý, tip padnul na zapalovací rampu nebo čidlo otaček, rampu na zkoušku vyměnili a pak jim to startovalo napoprvé v pohodě, ale protože se ochladilo tak to není uplně jisté, nechal jsem to tam na zkoušení až do středy 23.5. tak uvidime jestli to bylo skutečně rampou, pokud ne tak ji stale mužou vratit a pátrat dál. Sami byli rádi protože mi řikali že aby to nevyměnili, ja nezaplatil rampu a po tydnu přišel s tím že se nic nezměnilo a rampu jsem koupil zbytečně, to že by takhle nechtěli.1 point -
Oprava promáčklého prahu v Praze
pesastor zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
popest: Od několika zkušených lidí dostaneš stejnou odpověď, ale uděláš to po svém. Tak mnoho štěstí.1 point -
Čeština do RT3
xpetrix zvýšil/snížil popularitu uživatele Furry2365 za téma
Zdravím. Dělá někdo češtinu do RT3 v Plzni, nebo blízkem okolí?-1 points