Jump to content

Stejsn

Člen klubu
 • Content Count

  1,436
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Stejsn

 • ID člena
  38604
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Myšehrad
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Jak to má kola nebo kozy, BUDOU S TIM PROBLÉMY!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stejsn

  Rádio do P206

  Je to rok 1999, kulaté páčky, takže asi neMUX. VIN je VF32ANFZE40595169
 2. Stejsn

  Rádio do P206

  Koupím rádio do 206 Rolland Garros s CD, asi RD3, aby si rozumělo s ovládáním pod volantem. Myslím si že tam patří zřejmě VDO 22RC280, ale jistý si nejsem.
 3. Tak to by mě vzal čert... musel jsem opět vyměnit škrticí klapku, protože se po 4 letech pos..ala (házela chybu motoru, ten pak netáhl). No, motor teď táhne normálně, ale vrátil se problém s kolísáním volnoběhu... Panebože! Klapka je stejně jako posledně Magneti Marelli (nikdo jiný jí už nevyrábí) a je to zřejmě jediný problematický (italský) díl ve spolehlivém (francouzském) autě.
 4. Stejsn

  Konus řadicí páky

  Nj, máte pravdu. Koupil jsem to i na tom webu Topnahradnidily, i když je taky trochu pochybný - spousta věcí je tam v angličtině, tak uvidíme.
 5. Stejsn

  Konus řadicí páky

  Ach jo, takže čekat měsíc s tyčkou místo řadičky. Přitom taková kravina...
 6. Stejsn

  Konus řadicí páky

  Díky. Jsem to teda našel tady: https://www.lunzo.cz/auto-moto/redukce-na-radici-paku-pro-citroen-a-peugeot/ - dobrá cena, uvidím jestli a jak rychle mi to dodají.
 7. Dá se někde koupit ten bílý plastový konus, na který se naráží hlavice řadicí páky? To bílé plastové, co se nasadí na tyčku řadičky? Jak se to správně jmenuje?
 8. Koupím komplet řadičku (hlavici plus manžetu), nejlépe koženou s černým schámatem řazení na vršku (Rolland Garros). Moje se ulomila.
 9. Stejsn

  Chybový kod P0121

  JJ, je tam plně elektrická. Trochu mě štve, že se před 40 tisíci měnila (stará se úplně rozpadla) a je to docela drahý díl, doufám že se to nebude muset měnit zas.
 10. Stejsn

  Chybový kod P0121

  Asi jsem to sem umístil blbě, jestli to byla reakce na mě. Dával jsem to do vlákna Závada P0121, ale v mém případě je to 406ka. Můj motor mám v podpisu, závadu jsme vyčetli origo diagnostikou přes Peugeot Planet. Právě že je to občasná závada, tak si myslím že asi nějaký konektor?
 11. Stejsn

  Chybový kod P0121

  Koukám že je asi sezóna škrtících klapek zas. Včera mi auto po nastartování píplo a rozsvítila se kontrolka motoru. Do otáček šlo normálně, volnoběh držel, ale táhlo tak nějak divně, líně. Takhle to bylo celé odpoledne, zkusil jsem i odpojit baterku a nepomohlo - pokaždé po nastartování píp a kontrolka, lenochod. Dneska to zmizelo, auto se chovalo normálně, ale stějně jsem s tím jel k @pipos na diagnostiku. Výsledky jsou: Engine ECU fault: Intermittent fault. Incoherence between motorised throttle signals 1 and 2. Malfunction ECU fault code: P0121 No ale teď to zas jezdí, bez symptomů. Může to být nějaký špatný kontakt na té klapce třeba? A jaktože se to samo opravilo - pomohlo třeba 5x nastartovat?
 12. https://www.sbazar.cz/kucera.hyundai/detail/114334650-206-16i-nova-stk-po-servu-eko-zaplacene-klima
 13. Výfuk říkaš? Koncový díl má kombík jiný, ale zrovna aktuálně by se mi hodil středový tlumič na 2.2i... Nevím jestli ze sedanu pasuje.
 14. Kdyby nebyl hloupej, dal tam číslo dávno a mohlo to mít o okýnka vyšší cenu. Kolikrát už to mělo za stěračem nabídku že to někdo chce. Loni to ještě mělo značky. Můj má navrkáno půlku, to bych si s dílama moc nepomoh asi :)
 15. Dost dobrý. Stejnej motor co mám v kombíku, mi roky stál odstavenej v podstatě za rohem :) Kolik za to vůbec chtěl?
×
×
 • Create New...