Přejít na obsah

Stejsn

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 405
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli Stejsn

 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Myšehrad
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Jak to má kola nebo kozy, BUDOU S TIM PROBLÉMY!

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. https://www.idnes.cz/praha/zpravy/nehoda-branik-autobus-auto.A190222_142034_praha-zpravy_rsr rozmačkanej na kaši, naštěstí to dopadlo docela dobře. Asi nějakej nepřítel pežotů, když zbořil rovnou dva.
 2. Chci se zeptat na jednu věc - moje máma by chtěla 5008ku, v inzerci je jich spousta sedmimístných. Ona by ty dvě sedačky z kufru nikdy nevyužila a nemá je kam dát, tak by se jich případně zbavila. Když je ale auto v TP psané jako sedmimístné, nepotřebuje na STK mít všechny ty sedadla fyzicky namontované?
 3. Zřejmě cesta z diskotéky. https://www.novinky.cz/krimi/484774-auto-se-na-jicinsku-prevratilo-pres-strechu-dva-pasazeri-vypadli-oknem-jeden-zemrel.html Taky si pamatuju telecí léta, kdy nás v autě jezdilo mraky, někteří byli i v kufru a často nebyl úplně střízlivej ani řidič. Dneska nad tím kroutím hlavou a děkuju že se nestalo něco podobnýho jako v tomhle případě...
 4. Stejsn

  Mrkvička - co pořídit po P306 hatch?

  Elektrický auta patřej na autodrom.
 5. Stejsn

  Mrkvička - co pořídit po P306 hatch?

  Do 301 si doporučuju napřed sednout. Pokud ten interiér překousneš, tak pak hledej auto, ale mně to přišlo naprosto otřesný. Oproti tomu je i Rapid vevnitř pokojíček.
 6. Tomu se říká věrnost typu. Ale popravdě - až já příjdu o svojí 406ku, vůbec netuším co pořídím, nic se mi nelíbí.
 7. Bohužel, 406ka začíná být fakt staré auto a i běžné díly jako jsou ty výfukové začínají být problém. Na to moje třeba v podstatě nejde sehnat koncový tlumič.
 8. Stejsn

  Potkal jsem klubáka...

  V sobotu dopoledne dole v Praze na Radlické 807 s klubovými podložkami a nápisem "Pežoťák" na kufru. Oddie?
 9. Dneska jsem rozebíral tunel a vedle ruční brzdy jsem našel tyhle dva nezapojené konektory. K čemu mají být? Vyhřívání sedaček? Airbagy?
 10. Stejsn

  Co jste dnes udelali...

  Odvezl jsem 406ku ke kamarádovi, který by jí měl vzít na technickou. Tak držte palce.
 11. Po včerejší průtrži mračen mi dneska začala ze stropního zrcátka kapat voda. Šáhnul jsem na strop nad ním a byl nasáklý vodou, v rozsahu jak jsem na obrázku vyznačil červeně (čili celý předek stropu po celé šířce auta). Je pravděpodobné, aby tam zateklo kolem předního okna (že by se nějak rozlepilo?), nebo kolem antény? Ani na jednom není na pohledu zvenku vidět žádná vada nebo netěsnost, když jsem ale sundal stropní světýlko a kouknul do antény, je trochu zoxidovaná. Zase se mi ale nezdá, že by to takhle promočilo celou šířku stropu. Auto nemá šíbr nebo střešní okno. Setkal se s tím někdo?
 12. Stejsn

  Nestálý volnoběh (P206)

  Píšeš že je to Rolland Garros. Dělá to i když vypneš klimatizaci?
 13. Stejsn

  Legendy 2018 seznam a info pro letošek!

  Díky Pe.Trovi za dočasný azyl na stánku dneska.
 14. Stejsn

  Legendy 2018 seznam a info pro letošek!

  Já už tam mám auto taky. Maj bejt nějaký svinský vedra a z nich svinský bouřky, to jsem na to zvědavej. Trochu se bojím, že jak to zmokne, bude tam strašnej sajrajt. Oproti blázinci, kde byly předchozí ročníky, je juldafulda fakt vošklivý prašný staveniště.
×
×
 • Vytvořit...