Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.8.2022 v kategorii Příspěvky
-
Stará 408
ElektronikCZ a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
7 points -
Co jste dnes udelali...
PaKr a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
A konečně - byli jsme o víkendu (Pá-Ne) s Kůstkou na svatbě Katky. Fota zatím nemám kromě těchto z mobilu. Místo focení jsem se věnoval jiným věcem. Jo a potvrzuji, nějaký problém s kyčlemi tu asi bude - byl jsem pak rád, že vůbec jdu EDIT : Toto je potisk trika se kterým jsem se pochyboval následně po place. Na obřad do kostela mi ho nechtěli povolit - próóóč ? Je tam slovo anděl7 points -
205 gti griffe
poldiss a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vinorak za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
4 points -
Klepání motoru po výměně svíček P 807 motor RFN 2.0i 16V Benzin 100KW
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
První co bych udělal, jak už bylo popsáno svíčky vyndal a zkontroloval. Případně dal zpátky starý a zkusil jestli to pořád klepe. Možná by to bylo rychlejší než natočit a postnout tohle video,3 points -
Solární elektrárna FVE svépomocí
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
2 points -
Chladič vody na Peugeot 407 2.0HDI 16V 2005 automatická prevodovka 4kvalt
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Chladič se dá normálně sehnat Originál nový - 8500 Kč Originál repasovaný - 4700 Kč V druhošce například zde: https://autodilos.cz/vyhledavani?search=1330+J8 Zároveń budeme rádi, kdyby jsi se stal členem našeho klubu Po uhrazení příspěvku na provoz klubu máš umožněno hledání náhradních dílů dle VIN a už pak nemusíš složitě hledat díly někde ve vyhledáváčích jen podle typu vozu Více informací zde: https://www.peugeot-club.com/store/category/2/2 points -
chladič motor
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
v zavřeném a ohřátém okruhu je tlak okolo 1.2 baru Takže těch 10cm ti to v pohodě přetlačí2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
když už o tom píšete , nedávno jsem měl jako kulisu puštěnou tv a dávali Záhadu hlavolamu , tu z počátku devadesátých let . A až nyní jsem zaregistroval , že Bidla hrál mladíček Karel Zíma2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Medvěde a @Klemoňi, tiše závidím. PAN Jestřáb Jaroslav Foglar mi změnil život a díky jeho Rychlým Šípům (které jsem hltal a měl všechny díly) jsem určitě lepším člověkem, který by asi nebyl tak slušný..2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
JJ - je pan Jaroslav Foglar. Také jsem měl tu čest včetně podpisu knihy. A vzhledem k tomu že to máme s @Medvěd k sobě blízko věkem i místem, tak je docela dobře možné, že to bylo při shodné příležitosti. Osobní návštěva u JF doma v rámci (opravdu velké uvozovky) "pionýra" s paní učitelkou Melicharovou, která mne vedla v pionýru jako spíš skautský oddíl . . .2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Sawoy Žďár nad Sázavou? Ta radnice a kostel jsou mi povědomé.2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Tak s Petou pro nej zajedete ne1 point
-
1 point
-
Příjemné a naplňující ? Napadá mně žrádlo....1 point
-
No jak říkám - stejné místo stejný čas a ano - stejná učitelka. Díky ní mne chemie bavila1 point
-
307 AL4 chyba 64
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak jsem se do toho pustil. Kulisa vypadá OK, tak chci vyndat to čidlo na převodovce, ale za boha nemůžu přijít na to jak vyndat ten konektor z té velké patice. Tuší někdo? EDIT-dostal jsem to ven, kabel k čidlu vypadá OK, svazek do jednotky převodovky taky (neměřil jsem, jen pohledově). Objednáno nové, počítám se to musí nějak přes diag znovu spárovat? Tak jsem to ještě otevřel a většina cestiček je dost ošoupaných + 2 jazýček zleva má ohnutou půlku pinu, který dělá kontakt. Takže osobně bych viděl problém tam. A je v tom ten hřebínek jak jsem posílal vejš, tak kdyby někoho zajímalo, jak to uvnitř vypadá Možná by stačilo kontakty přihnout zpátky, cestičky očistit a ošetřit novou pastou, ale je s tím takový práce to vyndat, že to bude lepší vyměnit1 point -
To je bohužel cesta do pekel Ty tam máš 50L kanystr z kterého bereš olej a po každé výměně oleje ho čistit je nesmysl Do měsíce by měl olej být od Totalu, tak snad1 point
-
Doplním i sem Aktuálně se stále čeká na certifikaci náhradního oleje od společnosti Total. Oproti AT6 je v AT8 zcela jiný olej, do kterého total měl pouze zatím pouze jeden olej a to v ceně přes 2 tisící za litr.. v případě, kdy se převodovkou prohání okolo 20L, je to výměna skoro za 50t, což je nesmysl. Mluvil jsem zároveň s člověkem z Totalu a náhradní olej je aktuálně ve schvalovacím procesu, kdy certifikát by měl být hotov v první půli září.1 point
-
1 point
-
Děkuji za odpověď. Auto Tichý - dovol abych se zasmál. Auto jsem kupoval u Federal Cars Liberec - úplně jiný přístup než tady v OV.1 point
-
Tak zase takhle to s Jestřábem fakt nefungovalo - jednak nebyli v žádném případě kamarádi, ale táta ho ctil jako oblíbeného autora svého dětství a byl moc rád, když se mu Jestřáb jako svému fanouškovi aspoň trochu otevřel a druhak Jestřáb a alkohol? To je prostě nepředstavitelný1 point
-
Klemoňu - určitě to stejná příležitost nebyla. V mém případě to bylo tak, že se táta osobně s p. Foglarem znal a ten k nám několikrát zašel na povánoční oběd (asi 2 - 3x) a z té doby se datuje tato fotka. Jinak mě udivuje jméno Melicharová - tak se jmenovala moje úžasná učitelka zeměpisu a chemie na základce, jedna z mála učitelek, se kterou bych se rád kdykoli potkal1 point
-
Já to mám asi opačně. Možná právě proto, že Rapid je o pár centimetrů širší a taky proto, že měl lepší zadní nápravu.1 point
-
1 point
-
Nedávno jsem podobnou situaci řešil, jen jsem měl napsanou výpověď, ale zapomněl poslat. Kromě prodeje nelze jinak zrušit a to už jsem měl u druhé pojišťovny zaplacenou celou částku. Nakonec přes známé to šlo zrušit, ale jinak po tobě bude chtít pojišťovna kopii VTP, kde už bude napsaná nová osoba. Oni to v poslední době hlídají1 point
-
No a svíčky kupovals podle těch v motoru nebo podle typu motoru. Není tajemstvím, že někteří lidi koupí jakékokiv svíčky, které tam jdou (i nejdou) namontovat a pak se diví. A délka svíčky není jen podle délky závitu, ale i podle předsunutí jiskřiště, podle dosedací plochy (kolmá/do kónusu) atd. Jak to slyším, tak mě to nepřijde jako klepání do svíčky, ale podfukování svíčky, začal bych s kontrolou dosedací plochy v hlavě pro svíčku. Do RFN patří svíčka s plochou dosedací plochou např. BOSCH 0 242 229 797.1 point
-
Bud jak pise Vena, nebo to papirove prodej treba manzelce... Staci smlouvou, bez prepisu ve VTP (pojistovna nema pravo ho jako dukaz chtit). Pak ten prodej muzes klidne zase zrusit.1 point
-
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Jak ukončit povinné ručení...když do výročí zbývá necelý měsíc...
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Vezmi RZ zajeď na registr a dej to do depozitu. To je to nejjednodušší pokud to auto můžeš odstavit mimo veřejný komunikace. Pokud musí stát na ulici tak musí mí povinné ručení . Což by byla druhá varianta udělat si novou " výhodnější " pojistku od xx.xx a zajed na registr a k tomu datu to nechat vyřadit a pak hned zase zařadit do evidence většinou se dá s těma ženskejma na úřadě domluvit když to řekneš hned a do papírů dáš třeba čokoládu tak to udělají naráz vyřazení i zařazení. taky jsem to takhle dělal. Pojišťovně pošleš oskenovaný VTP s tím zápisem o vyřazení a oni jsou povinní tu pojistku k tomu datu zrušit.1 point -
Vše nejlepší všem Romanům k dnešnímu svátku.1 point
-
Restaurací znám hodně... ale nejradši mám v Praze 4 retro jídelnu na zelený lišce a nebo nahoře na bohdalci jídelnu u STK.., další skvělej bufáč byl(je) v Hustopečích na náměstí (a hned za rohem skvělá a velká cukrárna ) Kdo jedete na Olomouc, tak prakticky hned u D1 E216 je motorest Bonaparte..., taky moc dobrá kuchyně... Dobře (ne úplně zadarmo) se najíte v Č.Budějicích nedaleko Černý věže v Solnici a o kousek vedle a skoro zadarmo, ale naprosto skvěle v ulici U Výstaviště - restaurace Na Zahrádce - u obou skvělá 12⁰.... Neváhala bych zajít ani v Letohradu do Nového Dvora (u muzea), ale trošku to tam kuli návalu trvá... moje topka je ale v Táboře... u Zelenýho Stromu... nejen jejich polívky sou prostě mmmmmmm... Snad se nic z toho nezhoršilo..1 point
-
HonzaCZ - Tvůj příspěvek přesně souzní s názorem MotoMota o tom, že se v těchto turistických oblastech jede stylem "ober ho co to jde, je malá pravděpodobnost, že se vrátí " K tomu říkám bohužel a je třeba mluvit jak o těch, co za to stojí tak i o těch, co to přehání.1 point
-
Dnes Náchod Benzina N95 za 39,90 a Shell 40,90 Kč (ONO 39,90) A za hranicemi (vždy N95 / Diesel) Orlen: 6,89 / 7,18 Zl; Shell 7,37 / 7,75 Zl a K-Cyrcle 6,89 / 7,18 Zl1 point
-
Sloučil jsem Pec a Jaroměř a udělal z toho univerzální vlákno. Já se rád dobře najím, těším se na tipy...1 point
-
Hodonín hraje .. není problém kdykoliv prověřit ..1 point
-
Klepání motoru po výměně svíček P 807 motor RFN 2.0i 16V Benzin 100KW
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Podle zvuku to vypadá že některý píst klepe do svíčky. Vyšroubovat a zkontrolovat jestli tam jsou ty správné co tam mají být a ne nějaké delší. Nebo jestli nechybí pod svičkou těsnící kroužek1 point -
Pejskaři sem :)
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
1 point -
Takze dneska dokoncena ta nejspinavejsi a nejnudnejsi prace - obrouseno a doskrabano, nastrikano odrezovacem a v pondeli se muze strikat dvouslozkovej zaklad. Musim teda rict, ze proti fordu ta 206 byla vetsi vopruz, ackoliv se mi subjektivne zdala orezla min, tak diky milionu zahybu a prolisu se to brousilo fakt blbe a pomalu. V meziprestavkach namontovana nova matice a tesneni na nadrzi ( a vycisteni nadrze uvnitr, docela tam i nejakej bordel byl) tak uz by nemela kolem merky tect, a pripravena nova zadni naprava (tu teda nebudu brousit a strikat, na to uz neni cas a chut a sluzbu udela i tak, jak je )1 point
-
@davidse Mne z tvojich poznatkov z jázd s novou 2008 (SUV) vyplýva, že máš dva šoférske zlozvyky: (1) Jazdíš natesno za vozidlom pred tebou (hlásenie o blízkosti vozidla - dá sa ale v menu nastaviť vzdialenosť) a (2) nepoužívaš smerovku pri predchádzaní alebo odbočovaní (zapnutie smerovky vypína hlásenie o vybočení z jazdného pruhu).1 point
-
Mě se na 2008 suv líbí design, posez v sedačce, celkem dobře jede 130k 1.2t, netřepe se na volnoběh jako např. Nissan Juke (3.vál Renault), čitelné řízení, připadám si v tom jak v T148, když vidím před sebou celou kapotu Z negativ bude asi životnost rozvodu u 1.2t, pro někoho budou vysoké prahy (myšleno výška prahu v interiéru). No a pak ty obecná negativa, kterými trpí asi všechny dnešní auta- slícování dílů je takové divočejší (ale nic, čeho bych si všiml bez toho, abych se na to zaměřil), pak rozpylování při řízení při ovládání LCD obrazovky a nakonec mě vadí množství různých výstrah a asistentů, které měly už dávno skončit u ESP/ABS.1 point
-
No Twl prober se Jsi ročník 79 (podle profilu) a píšeš, jako kdyby jsi ještě za císařpána jezdil jen s koňským povozem...1 point
-
v podstate to dost vystihuje nektera fora ci fcb skupiny User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám? User 2: Proč ji chceš prodloužit? User 1: Protože je krátká? User 3: Kup si radši novou v plné délce bez prodloužení. User 1: Proč, když chybí jenom 5 metrů? User 2: Jo, ale hadice v celku je vždycky lepší. User 3: Moje slova User 4: Prohoba, vždyť chce jenom vědět, jak prodloužit hadici! User 5. Ty se napřd nauč psát! User 1: napřEd! User 5: To mám nejradši, napřed potřebuje pomoc a pak ostatní buzeruje! User 6: Tady je to čím dál horší. Já už jsem prodlužoval hadice, když ty jsi ještě s*al do plenek! User 1: Tak mi řekni, jak tu hadici nejlépe prodloužím? User 5: To bych na tvém místě nedělal. User 2: Ještě jsi nenapsal, proč ji chceš prodloužit. Co s ní budeš dělat? User 1: Zalévat zahradu. User 7: Jakou máš zahradu? User 1: Úplně normální, běžnou zahradu. User 9: Víš ale, že některé rostliny nesnáší moc vody? User 4: No tvl, vždyť chce jenom prodloužit hadici. User 7: Ty se do toho nemotej ty ko*ote! User 4: Starej se o sebe, č***ku. User 1: Tak může mi někdo poradit? User 12: V klidu, nehroť to. Já mám i jinou práci, než odpovídat na nějaký otázky nováčků. User 1: Tak proč sem odpovídáš? User 13: Nějakej chytrej, ne? User 1: Vůbec ne, jenom bych chtěl prodloužit hadici. User 2: No, já jsem asi před 10-ti lety hadici prodlužoval, ale vydržela jenom 1 rok. Od té doby nedám dopustit na hadici vcelku. User 1: Jak jsi tu hadici prodloužil? User 2: S prodloužením. User 1: Jsi tam kus přidělal, nebo jak? User 10: Proč nejdeš jednoduše do nějakého hobby marketu? User 1: Jsem si myslel, že se napřed zeptám tady. User 15: Já používám konev, není nic lepšího! User 17: Jo, na to si vzpomínám… to byly časy. Dneska už nic nevydrží, všechno se hned rozbije. User 1: Takže mi nikdo neporadí, jak prodloužit hadici? User 15: Vykašli se na to a používej konev, navíc tě udrží v kondici! User 1: Ale já už špatně chodím a nesmím nic těžkého nosit…. User 18: Tak to jsi tady špatně!!! User 5: Přesně tak! User 1. Proč? User 17: Tohle je zahrádkářské fórum, pokud máš problémy s chůzí a nošením, přihlaš se na zdravotní fórum. Admin: Tohle vlákno zamykám a User 1 má ban za spam1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point