Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      4 397


  2. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  3. ChouLu

    ChouLu

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      17 076


  4. JVT

    JVT

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      828


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.8.2022 v kategorii Příspěvky

  1. JVT

    Stará 408

    Můj dnešní úlovek. Při průjezdu ulicí jsem periferním viděním zahlédl označení 408 na zaparkovaném voze. Nedalo mi to a vrátil jsem se co to tam vlastně stojí. A hele stará 408. Tento model se tady neprodával a ani jsem jej ještě v ČR nezahlédl.
    7 points
  2. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    A konečně - byli jsme o víkendu (Pá-Ne) s Kůstkou na svatbě Katky. Fota zatím nemám kromě těchto z mobilu. Místo focení jsem se věnoval jiným věcem. Jo a potvrzuji, nějaký problém s kyčlemi tu asi bude - byl jsem pak rád, že vůbec jdu EDIT : Toto je potisk trika se kterým jsem se pochyboval následně po place. Na obřad do kostela mi ho nechtěli povolit - próóóč ? Je tam slovo anděl
    7 points
  3. vinorak

    205 gti griffe

    Sosnová s novým asfaltem na bývalé rallykrosové dráze je pecka. Akorát bylo mokro až deštivo a stará část extrémě klouže...Ale o to věčí zábava a hledání limitů přilnavosti
    5 points
  4. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Kamarád se ohlásil na nečekanou návštěvu a tak jsem se v rámci volného dne ponořil do úklidu a vypadla na mě mnou už dávno zapomenutá (odhadem 40 let stará) fotka mé maličkosti ve společnosti jednoho významného spisovatele
    4 points
  5. davidse

    Vtipy

    3 points
  6. První co bych udělal, jak už bylo popsáno svíčky vyndal a zkontroloval. Případně dal zpátky starý a zkusil jestli to pořád klepe. Možná by to bylo rychlejší než natočit a postnout tohle video,
    3 points
  7. Péťa

    Solární elektrárna FVE svépomocí

    Jo, jsou doma:
    2 points
  8. Chladič se dá normálně sehnat Originál nový - 8500 Kč Originál repasovaný - 4700 Kč V druhošce například zde: https://autodilos.cz/vyhledavani?search=1330+J8 Zároveń budeme rádi, kdyby jsi se stal členem našeho klubu Po uhrazení příspěvku na provoz klubu máš umožněno hledání náhradních dílů dle VIN a už pak nemusíš složitě hledat díly někde ve vyhledáváčích jen podle typu vozu Více informací zde: https://www.peugeot-club.com/store/category/2/
    2 points
  9. ChouLu

    chladič motor

    v zavřeném a ohřátém okruhu je tlak okolo 1.2 baru Takže těch 10cm ti to v pohodě přetlačí
    2 points
  10. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    když už o tom píšete , nedávno jsem měl jako kulisu puštěnou tv a dávali Záhadu hlavolamu , tu z počátku devadesátých let . A až nyní jsem zaregistroval , že Bidla hrál mladíček Karel Zíma
    2 points
  11. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @Medvěde a @Klemoňi, tiše závidím. PAN Jestřáb Jaroslav Foglar mi změnil život a díky jeho Rychlým Šípům (které jsem hltal a měl všechny díly) jsem určitě lepším člověkem, který by asi nebyl tak slušný..
    2 points
  12. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    JJ - je pan Jaroslav Foglar. Také jsem měl tu čest včetně podpisu knihy. A vzhledem k tomu že to máme s @Medvěd k sobě blízko věkem i místem, tak je docela dobře možné, že to bylo při shodné příležitosti. Osobní návštěva u JF doma v rámci (opravdu velké uvozovky) "pionýra" s paní učitelkou Melicharovou, která mne vedla v pionýru jako spíš skautský oddíl . . .
    2 points
  13. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    2 points
  14. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @Sawoy Žďár nad Sázavou? Ta radnice a kostel jsou mi povědomé.
    2 points
  15. Pe.Tr

    Dostalo mě do kolen :)

    good osvětlení RZ
    2 points
  16. Charlie 1

    Solární elektrárna FVE svépomocí

    Tak s Petou pro nej zajedete ne
    1 point
  17. Péťa

    Solární elektrárna FVE svépomocí

    Dnes ne
    1 point
  18. Hafity

    Potkal jsem klubáka...

    Příjemné a naplňující ? Napadá mně žrádlo....
    1 point
  19. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    No jak říkám - stejné místo stejný čas a ano - stejná učitelka. Díky ní mne chemie bavila
    1 point
  20. VojtouNerCZ

    307 AL4 chyba 64

    Tak jsem se do toho pustil. Kulisa vypadá OK, tak chci vyndat to čidlo na převodovce, ale za boha nemůžu přijít na to jak vyndat ten konektor z té velké patice. Tuší někdo? EDIT-dostal jsem to ven, kabel k čidlu vypadá OK, svazek do jednotky převodovky taky (neměřil jsem, jen pohledově). Objednáno nové, počítám se to musí nějak přes diag znovu spárovat? Tak jsem to ještě otevřel a většina cestiček je dost ošoupaných + 2 jazýček zleva má ohnutou půlku pinu, který dělá kontakt. Takže osobně bych viděl problém tam. A je v tom ten hřebínek jak jsem posílal vejš, tak kdyby někoho zajímalo, jak to uvnitř vypadá Možná by stačilo kontakty přihnout zpátky, cestičky očistit a ošetřit novou pastou, ale je s tím takový práce to vyndat, že to bude lepší vyměnit
    1 point
  21. ChouLu

    Automatická převodovka

    To je bohužel cesta do pekel Ty tam máš 50L kanystr z kterého bereš olej a po každé výměně oleje ho čistit je nesmysl Do měsíce by měl olej být od Totalu, tak snad
    1 point
  22. ChouLu

    Automatická převodovka

    Doplním i sem Aktuálně se stále čeká na certifikaci náhradního oleje od společnosti Total. Oproti AT6 je v AT8 zcela jiný olej, do kterého total měl pouze zatím pouze jeden olej a to v ceně přes 2 tisící za litr.. v případě, kdy se převodovkou prohání okolo 20L, je to výměna skoro za 50t, což je nesmysl. Mluvil jsem zároveň s člověkem z Totalu a náhradní olej je aktuálně ve schvalovacím procesu, kdy certifikát by měl být hotov v první půli září.
    1 point
  23. Roman Bazi

    Gratulace k svátku

    Děkuji
    1 point
  24. chuck11

    svolávací akce ?

    Děkuji za odpověď. Auto Tichý - dovol abych se zasmál. Auto jsem kupoval u Federal Cars Liberec - úplně jiný přístup než tady v OV.
    1 point
  25. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Tak zase takhle to s Jestřábem fakt nefungovalo - jednak nebyli v žádném případě kamarádi, ale táta ho ctil jako oblíbeného autora svého dětství a byl moc rád, když se mu Jestřáb jako svému fanouškovi aspoň trochu otevřel a druhak Jestřáb a alkohol? To je prostě nepředstavitelný
    1 point
  26. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Klemoňu - určitě to stejná příležitost nebyla. V mém případě to bylo tak, že se táta osobně s p. Foglarem znal a ten k nám několikrát zašel na povánoční oběd (asi 2 - 3x) a z té doby se datuje tato fotka. Jinak mě udivuje jméno Melicharová - tak se jmenovala moje úžasná učitelka zeměpisu a chemie na základce, jedna z mála učitelek, se kterou bych se rád kdykoli potkal
    1 point
  27. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Já to mám asi opačně. Možná právě proto, že Rapid je o pár centimetrů širší a taky proto, že měl lepší zadní nápravu.
    1 point
  28. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Kdo pozná kde jsem?
    1 point
  29. Nedávno jsem podobnou situaci řešil, jen jsem měl napsanou výpověď, ale zapomněl poslat. Kromě prodeje nelze jinak zrušit a to už jsem měl u druhé pojišťovny zaplacenou celou částku. Nakonec přes známé to šlo zrušit, ale jinak po tobě bude chtít pojišťovna kopii VTP, kde už bude napsaná nová osoba. Oni to v poslední době hlídají
    1 point
  30. No a svíčky kupovals podle těch v motoru nebo podle typu motoru. Není tajemstvím, že někteří lidi koupí jakékokiv svíčky, které tam jdou (i nejdou) namontovat a pak se diví. A délka svíčky není jen podle délky závitu, ale i podle předsunutí jiskřiště, podle dosedací plochy (kolmá/do kónusu) atd. Jak to slyším, tak mě to nepřijde jako klepání do svíčky, ale podfukování svíčky, začal bych s kontrolou dosedací plochy v hlavě pro svíčku. Do RFN patří svíčka s plochou dosedací plochou např. BOSCH 0 242 229 797.
    1 point
  31. Bud jak pise Vena, nebo to papirove prodej treba manzelce... Staci smlouvou, bez prepisu ve VTP (pojistovna nema pravo ho jako dukaz chtit). Pak ten prodej muzes klidne zase zrusit.
    1 point
  32. vendelinek

    Dneska vařim já

    Už jsem dlouho nedělal bramboračku, akorát teda trochu se mi to vymklo a mám toho víc než jsem chtěl
    1 point
  33. Vezmi RZ zajeď na registr a dej to do depozitu. To je to nejjednodušší pokud to auto můžeš odstavit mimo veřejný komunikace. Pokud musí stát na ulici tak musí mí povinné ručení . Což by byla druhá varianta udělat si novou " výhodnější " pojistku od xx.xx a zajed na registr a k tomu datu to nechat vyřadit a pak hned zase zařadit do evidence většinou se dá s těma ženskejma na úřadě domluvit když to řekneš hned a do papírů dáš třeba čokoládu tak to udělají naráz vyřazení i zařazení. taky jsem to takhle dělal. Pojišťovně pošleš oskenovaný VTP s tím zápisem o vyřazení a oni jsou povinní tu pojistku k tomu datu zrušit.
    1 point
  34. Pepito

    Gratulace k svátku

    Vše nejlepší všem Romanům k dnešnímu svátku.
    1 point
  35. Weri 605

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    Restaurací znám hodně... ale nejradši mám v Praze 4 retro jídelnu na zelený lišce a nebo nahoře na bohdalci jídelnu u STK.., další skvělej bufáč byl(je) v Hustopečích na náměstí (a hned za rohem skvělá a velká cukrárna ) Kdo jedete na Olomouc, tak prakticky hned u D1 E216 je motorest Bonaparte..., taky moc dobrá kuchyně... Dobře (ne úplně zadarmo) se najíte v Č.Budějicích nedaleko Černý věže v Solnici a o kousek vedle a skoro zadarmo, ale naprosto skvěle v ulici U Výstaviště - restaurace Na Zahrádce - u obou skvělá 12⁰.... Neváhala bych zajít ani v Letohradu do Nového Dvora (u muzea), ale trošku to tam kuli návalu trvá... moje topka je ale v Táboře... u Zelenýho Stromu... nejen jejich polívky sou prostě mmmmmmm... Snad se nic z toho nezhoršilo..
    1 point
  36. Medvěd

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    HonzaCZ - Tvůj příspěvek přesně souzní s názorem MotoMota o tom, že se v těchto turistických oblastech jede stylem "ober ho co to jde, je malá pravděpodobnost, že se vrátí " K tomu říkám bohužel a je třeba mluvit jak o těch, co za to stojí tak i o těch, co to přehání.
    1 point
  37. Péťa

    Za kolik tankujete?

    Dnes Náchod Benzina N95 za 39,90 a Shell 40,90 Kč (ONO 39,90) A za hranicemi (vždy N95 / Diesel) Orlen: 6,89 / 7,18 Zl; Shell 7,37 / 7,75 Zl a K-Cyrcle 6,89 / 7,18 Zl
    1 point
  38. Péťa

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    Sloučil jsem Pec a Jaroměř a udělal z toho univerzální vlákno. Já se rád dobře najím, těším se na tipy...
    1 point
  39. pjetrof

    Monitoring rádia Impuls jestli hraje? :-)

    Hodonín hraje .. není problém kdykoliv prověřit ..
    1 point
  40. davidse

    Vtipy

    1 point
  41. Podle zvuku to vypadá že některý píst klepe do svíčky. Vyšroubovat a zkontrolovat jestli tam jsou ty správné co tam mají být a ne nějaké delší. Nebo jestli nechybí pod svičkou těsnící kroužek
    1 point
  42. Milhausekkk

    Pejskaři sem :)

    Teď jsem to video přehrál před hafany, a jak spali na gauči unavení po včerejším výletu na pramen Labe, tak byli hned v pozoru jak slyšeli ten zpěv Jedno foto při sestupu pod Labskou boudu dolů do údolí, druhý hafan je ve spodním patře batohu. Celkem toho včera dali hodně po svých
    1 point
  43. Takze dneska dokoncena ta nejspinavejsi a nejnudnejsi prace - obrouseno a doskrabano, nastrikano odrezovacem a v pondeli se muze strikat dvouslozkovej zaklad. Musim teda rict, ze proti fordu ta 206 byla vetsi vopruz, ackoliv se mi subjektivne zdala orezla min, tak diky milionu zahybu a prolisu se to brousilo fakt blbe a pomalu. V meziprestavkach namontovana nova matice a tesneni na nadrzi ( a vycisteni nadrze uvnitr, docela tam i nejakej bordel byl) tak uz by nemela kolem merky tect, a pripravena nova zadni naprava (tu teda nebudu brousit a strikat, na to uz neni cas a chut a sluzbu udela i tak, jak je )
    1 point
  44. Akoc

    Půjčení 2008

    @davidse Mne z tvojich poznatkov z jázd s novou 2008 (SUV) vyplýva, že máš dva šoférske zlozvyky: (1) Jazdíš natesno za vozidlom pred tebou (hlásenie o blízkosti vozidla - dá sa ale v menu nastaviť vzdialenosť) a (2) nepoužívaš smerovku pri predchádzaní alebo odbočovaní (zapnutie smerovky vypína hlásenie o vybočení z jazdného pruhu).
    1 point
  45. inoxing

    Půjčení 2008

    Mě se na 2008 suv líbí design, posez v sedačce, celkem dobře jede 130k 1.2t, netřepe se na volnoběh jako např. Nissan Juke (3.vál Renault), čitelné řízení, připadám si v tom jak v T148, když vidím před sebou celou kapotu Z negativ bude asi životnost rozvodu u 1.2t, pro někoho budou vysoké prahy (myšleno výška prahu v interiéru). No a pak ty obecná negativa, kterými trpí asi všechny dnešní auta- slícování dílů je takové divočejší (ale nic, čeho bych si všiml bez toho, abych se na to zaměřil), pak rozpylování při řízení při ovládání LCD obrazovky a nakonec mě vadí množství různých výstrah a asistentů, které měly už dávno skončit u ESP/ABS.
    1 point
  46. pavelu96

    Půjčení 2008

    No Twl prober se Jsi ročník 79 (podle profilu) a píšeš, jako kdyby jsi ještě za císařpána jezdil jen s koňským povozem...
    1 point
  47. Pe.Tr

    Dostalo mě do kolen :)

    v podstate to dost vystihuje nektera fora ci fcb skupiny User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám? User 2: Proč ji chceš prodloužit? User 1: Protože je krátká? User 3: Kup si radši novou v plné délce bez prodloužení. User 1: Proč, když chybí jenom 5 metrů? User 2: Jo, ale hadice v celku je vždycky lepší. User 3: Moje slova User 4: Prohoba, vždyť chce jenom vědět, jak prodloužit hadici! User 5. Ty se napřd nauč psát! User 1: napřEd! User 5: To mám nejradši, napřed potřebuje pomoc a pak ostatní buzeruje! User 6: Tady je to čím dál horší. Já už jsem prodlužoval hadice, když ty jsi ještě s*al do plenek! User 1: Tak mi řekni, jak tu hadici nejlépe prodloužím? User 5: To bych na tvém místě nedělal. User 2: Ještě jsi nenapsal, proč ji chceš prodloužit. Co s ní budeš dělat? User 1: Zalévat zahradu. User 7: Jakou máš zahradu? User 1: Úplně normální, běžnou zahradu. User 9: Víš ale, že některé rostliny nesnáší moc vody? User 4: No tvl, vždyť chce jenom prodloužit hadici. User 7: Ty se do toho nemotej ty ko*ote! User 4: Starej se o sebe, č***ku. User 1: Tak může mi někdo poradit? User 12: V klidu, nehroť to. Já mám i jinou práci, než odpovídat na nějaký otázky nováčků. User 1: Tak proč sem odpovídáš? User 13: Nějakej chytrej, ne? User 1: Vůbec ne, jenom bych chtěl prodloužit hadici. User 2: No, já jsem asi před 10-ti lety hadici prodlužoval, ale vydržela jenom 1 rok. Od té doby nedám dopustit na hadici vcelku. User 1: Jak jsi tu hadici prodloužil? User 2: S prodloužením. User 1: Jsi tam kus přidělal, nebo jak? User 10: Proč nejdeš jednoduše do nějakého hobby marketu? User 1: Jsem si myslel, že se napřed zeptám tady. User 15: Já používám konev, není nic lepšího! User 17: Jo, na to si vzpomínám… to byly časy. Dneska už nic nevydrží, všechno se hned rozbije. User 1: Takže mi nikdo neporadí, jak prodloužit hadici? User 15: Vykašli se na to a používej konev, navíc tě udrží v kondici! User 1: Ale já už špatně chodím a nesmím nic těžkého nosit…. User 18: Tak to jsi tady špatně!!! User 5: Přesně tak! User 1. Proč? User 17: Tohle je zahrádkářské fórum, pokud máš problémy s chůzí a nošením, přihlaš se na zdravotní fórum. Admin: Tohle vlákno zamykám a User 1 má ban za spam
    1 point
  48. PaKr

    Třídvířko 1.6 NFU

    Nevím, jestli to ještě někdo čte, ale dneska jsem zase trochu postoupil. Vyměnil jsem olej a nalakoval a nahodil nárazník - není sice dokonalý, trochu jsem to občas přehnal s horkovzduškou ale snad to moc nevadí.
    1 point
  49. Rikic339

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Pár výhledů z procházky přes Liščí horu
    1 point
  50. Print

    Renault Clio II sport ph1

    ZAV Bozkov-Cimbál. Sobota 3.místo a Neděle 2.místo.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...