Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 30.1.2022 Ve všech sekcích
-
7. Chatzy sraz 28. - 30. ledna 2022
OK406 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Konec ledna je každoročně ve znamení víkendového Chatzy srazu klubáků. Bohužel loni se z pochopitelných důvodů neuskutečnil a i letos to bylo napínavé, protože okolnosti postupně ubíraly na množství účastníků. Letos jsme se vrátili tam, kde všechno začalo, Hotel Sladovna. A byla to skvělá volba V pátek se nás tam sjelo jen 6: @elton + Maruška, @Radek Hurvajz + @Radka S. a Já s Martinou. Naštěstí v pátek večer @Přema vyřešil problém s nemocnou dcerkou a dorazil alespoň od sobotního rána. Je to hrdina Kromě bazénu, vířivky, saun a restaurace jsme se byli podívat v Jeskyni Výpustek a mohu ji doporučit. Jejich motto, že "jeskyně není nejkrásnější, ale je nejzajímavější" je pravdivá. Nejen @Medvěd má tip na výlet.6 points -
Co jste dnes udelali...
vendelinek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
3 points -
7. Chatzy sraz 28. - 30. ledna 2022
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele elton za téma
Bylo super a moc se těším na příště.3 points -
7. Chatzy sraz 28. - 30. ledna 2022
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Já všem srazivším děkuji, bylo to úžasné, super a nepřekonatelné Ještě dodám - oběd v nádražní restauraci v Blansku neměl chybu, jestli někdo budete chtít v Blansku někam na jídlo, tak jedině tam.3 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
@minimaxa Mají ještě něco co nemáš?3 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Stifler a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ten by to mohl klidně stříhat nůžkama a měl by za 1/2 hodiny hotovo2 points -
Vtipy
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele peter23p za téma
No jestli to není spíš ukázka nespolehlivosti2 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Hele lidové v tejdnu jsem koupil bity do šroubováku. V takové černošedé zavírací krabičce a nekupujte je je to bláto křížák vydržel 100 vrutů a ulítlo z něj jedno křídlo kříže.2 points -
Vtipy
Namor74 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Prý za šestidenní války se vyprávěl v Izraeli tento vtip: Ptá se izraelský generál nejvyššího rabína: "Jak tahle válka skončí?" "No, buď to půjde přirozenou cestou, nebo se stane zázrak", odpoví rabín. "A co je ta, pro Izrael, přirozená cesta?" "Na nepřátele začnou z nebe padat kameny a oheň, přijdou kobylky a ty jim sežerou zásoby, všichni nepřátelští vojáci budou raněni slepotou a zbraně jim během jedné minuty zrezivějí", říká rabín. "A co je tedy potom ten zázrak?" ptá se generál. "No, že ta hrstka našich vojáků pomocí zbraní a vlastní síly zvítězí proti tak obrovské přesile nepřátel." ... Mezitím v USA ... Izrael vyhrál? To snad není možné! Kdo tomu sakra velel? Generál Moše Dajan? Toho musíme za každou cenu získat, to je rozkaz! A probíhá vyjednávání: Zástupce USA: "Máme zájem získat generála Moše Dajana do našich služeb." Zástupce Izrael: "Ale to je nejlepší stratég za posledních tisíc let!" Zástupce USA: "Nabízíme, co si řeknete!" Zástupce Izrael: "Náš generál má cenu alespoň dvou vašich generálů." Zástupce USA: "Souhlasíme, můžete si vybrat kterékoliv dva generály z USA. Zástupce Izrael: "Dobrá souhlasíme a požadujeme General Motors a General Electric."2 points -
Ahoj všem vím že je hodně brzy, ale alespoň přibližně bych potřebovala vědět, kdo by měl zájem o sraz v srpnu přesněji 12.,13.,14 pokud budeme schopní zaplnit celý penzion roztoky, bylo by to super... po dvou zkažených listopadových akcích už mě to kaká, a tak asi uděláme Vánoce v srpnu... Nemám jistotu, že bude svět ready a ani nemám jistotu, že nebude... ani já nevím, jestli to se mnou za tři dny neškrábne, ale jde čistě o to - víte už teď, že je pro vás tenhle termín zabitej třeba už naplánovanou dovolenou/svatbou atd..? Díky za spolupráci... moc času nemáme... ale zatím mám bloklej celej hotel (cca 90 postelí)...1 point
-
V srpnu je u středozemní kaluže vedro k padnutí a vše vyprahlé na troud, takže já beru ten sraz. Zvlášť jestli budou i řízky a bramborový salát1 point
-
Když se nic nepo….. tak bych se zůčastnil1 point
-
To vypadá,za @Klemoň už je zdravý,tohle je malý H2?1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
*nohafuc* zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
No a tady je zase článek o emisích a těžbě lithia , taky zajímavý ... https://www.autickar.cz/clanek/budoucnost-automobilismu-pohledem-skeptika/1 point -
Průzkum zájmu o termín na sraz - Zrušeno
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No chápu že spousta lidí by chtěla jet ale už má nějaké plány. Ale na druhou stranu chápu @Weri 605 že se rozhodla pro tento termín. V tomto termínu je totiž asi nejmenší riziko že by běžela nějaká super obtěžující opatření alespoň soudě podle posledních dvou roků zpět. Takže pokud bude osud nakloněn tak já bych se hlásil.1 point -
Vánoční večírek Peugeot Clubu 11.12.2021
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Jirka Zálezlice za téma
Ahoj lidi, je to hloupé,že někdo zapomněl zaplatit,ale platil jsem na baru za asi 3 velké kofoly a 2 latéčka kartou 210,- Kč. Byli jsme společně platit s Lumírem Petrákem. Tak snad příště nikdo nezapomene !! Tak zatím ahojky a těším se opět na nějaké setkání.1 point -
307 sw - konečná
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
No, u těch vibrací jsem je taky podezříval, občas i chroupne kloub v rejdu. Nicméně to škubání bych jim asi nepřipisoval, to snad leda že by byla v kloubu vůle jako prase. No, je toho na seznamu ještě hodně1 point -
Průzkum zájmu o termín na sraz - Zrušeno
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Jirka Zálezlice za téma
Ahoj, jestli budu živ,tak bych přijel. Jirka Zálezlice.1 point -
Full stav, druhý řidič taky nalezen, možno zamknout. Děkuji za možnost zveřejnění1 point
-
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
To je jednoduchý spínač, když je zmáčklý (spojka není sešláplá), jsou propojeny piny, změříš to i multimetrem. Ale jestli ti funguje tempo, tak snímač bude funkční, bez něj se neaktivuje tempo. Ten snímač má vícero funkcí. Ta LUK spojka cukala jenom při rozjezdu, ale extrémně- jakoby by byla ohlá/zkroucená a sekala po setrváku, prostě to byla hrůza. Klepalo to s celým autem. Dělalo to od začátku a po roce jsem to už nevydržel a vyhodil ji z auta. Stav se nelepšil ani nezhoršoval, prostě pořád stejně špatný. Montážní chyba to nebyla, asi konstrukčně špatně udělaná sada (lamela měla 4 pružiny místo 8, přítlačák měl po roce křivou opěrnou plochu lamelek). A z dalších zdrojů se mě nezávisle potvrdilo, že LUK má různě tyto problémy u PSA. Někde to mám nafocené a porovnané Valeo vs LUK. Neříkám, že Valeo nemůže být bez chyby, ale pohledově to mají lépe zpracované, ložisko festovněji udělané apod. Mám i jednu nedobrou zkušenost s Valeo, že po roce provozu spojka uměla chvilkově proklouznout při plným výkonu. Na příčinu jsem přesně nepřišel. Olej na obložení pohledově nedetekován, jen jsem přidal pružinu na vracení spojkového lanka, jelikož starý typy u MA převodovek mají ještě samoštel na bowdenu, který dost za lanko tahá. Takže jestli "vyměkl" přítlačák anebo to dělalo 20 let starý lanko nevím. Laborace s lankem to vyřešila- samoštel na lanku se rozdělal a vyčistil. Měl jsem koupené lanko nové od Sachsu, ale po montáži jsem zjistil, že je kratší uložení u pedálu, a tím pádem neodemyká samoštel při povolení spojky- prostě komedie. Nechci nikomu křivdit, ale tohle se děje.1 point -
307 sw - konečná
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
@peter23p Právě naopak, ty nespolehlivé jsou odstavené v dílnách a Peugeoty jim jezdí pro ND1 point
-
Medvěd už samozřejmě ve Výpustku byl a zajímavost této jeskyně může potvrdit.1 point
-
Ozzy - specifická komunita asi ne, spíš prostě běžní (možná trochu bohatší) lidé, co si na tamní bydlení vzali hypotéku a budou tam žít až dokud ji nesplatí. Mě teda spíš překvapilo, že v celém resortu byly všechny baráky prodané - aspoň podle aut před nimi stojícími soudě - já bych si asi barák v podobném resortu nekoupil.1 point
-
Nemusis davat prisadu. Aby papkalo menej oleja. Ja mam v 3008 pisanu 5w30 a davam 5w40. A je to bez problemov od vymeny do vymeny cca 2l aj to sa v peugeote cudovali ze dako malo. A potom nemozes ho velmi tocit akonahle jazdis stylom po cervene otacky tak nebudes stihat dolievat olej1 point
-
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Jo, u 1.6 nfu LUK spojka hrozne cukala, ale jen pri rozjezdu. Maji to proste konstrukčně špatně. Namontovala se Valeo sada a nebyl problem. Pokud ti auto cuka i za jizdy, tak se třeba podivej na stav spojkového snímače, ten dává informaci jednotce motoru o stavu pedálu spojky a podle toho vyhlazuje přechody plynového pedálu- při zmáčknutí spojky padají rychle otáčky, při povolené spojce se naopak spomaluje reakce, aby auto sebou necukalo při rychlých změnách plynu.1 point -
Ještě štěstí ,že nás čas netlačí,jezdit je čím,tak pohoda.1 point
-
Je to prostě držák motoru... Já na to kašlu a nabíjím několik let normálně na + pólu a na kabelu kousek za svorkou na - pólu. Na 508 je to dobře přístupné z obou stran1 point
-
Medvede aspon to ma pozemek, kamarad si koupil dum v Lobkovicich a kdyz bych rano vylezl s kafem nna terasu bal bych aby se mi zalud pri ranni erekci nezašprajcl do plotu z pletiva https://residencelobkovice.cz/1 point
-
Neco se deje - co netusim ale deje. Na dilne se da pomerne slusne prijimat DAB+ Asi mame nekde vysilac - dle mapky to bude - Krasne 10kW Zitra zkusim na nasem zarizeni v aute - nicmene pro nas kolem Dobrusky to nebude asi TOP. Stejne tak smer Brno - to by asi lepe pokryl vysilac Litice - treba za rok dva se dockame https://qos.ctu.cz/dab/mapa?x=16.355789&y=50.0166135&z=12&h=2&mp=1_100&ma=1_90&tp=1_100&ca=1_50&am=1_50&b=1_401 point
-
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele peter23p za téma
Ono těch bitů jsou 3 různé řady, nevím jakou barvu krabičky mají které ale vím že se to liší barvou bitů. Obyčejné jsou stříbrné to je hodně hobby ty opravdu 100 vrutů nedají. Pak jsou performace ty jsou zlaté ty by měli vydržet více to asi budou ty o kterých je tu řeč a pak existují ještě performace černé s červeným proužkem určené pro rázové utahováky a ty by měli vydržet nejvíc.1 point -
Ptáš se sice dobře, ale na špatném místě. STB servis ti tuto otázku zodpoví. Oba známí to měli za 4k Kč, ale nemusí to být tvůj případ.1 point
-
Motorový svazek, co je na motoru. U 206 1.6 jsem měl něco podobnýho, prodřel se a vyoxidoval drát v motorovým svazku. Obzvlášť v místech ohybů husího krku mot.svazku se to takhle stane. Musíš celej svazek vyndat, inteligentně rozmotat a projít postupně drátek po drátku.1 point
-
Zrovna ceny LED světel mi nepřijdou nijak hrozné Když např světlo pro xenon na 407 vyjde na 45,tak full ledkové světlo za 35 je krásná cena a že by extra odcházely se říci nedá řešilo se pár 508FL ale jinak zcela bez problému .)1 point
-
Ano je to nromální čidlo měli jen některé motory a výbavy1 point
-
A vy co jedete proti, posxxxerte se, co je mne do vas...1 point
-
Co jste dnes udelali...
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No dneska jsem byl na nové dílně už to vypadá že by se tam mohlo nechat něco dělat. Ale mám nějaký vnitřní problém v sobě, pořád se nějak nedokážu nastartovat aby mě to bavilo když jsem vymějšlel a pak i dělal věci do dílny doma tak mě to bavilo daleko víc a i mě to nějak víc těšilo. No možná na tom má trochu podíl taky to že na začátku byl problém s předešlou nájemnicí která nestihla dva termíny k vyklizení a že ze mě to nadšení vyprchalo ale myslím si že nejdýl 9.2 by to mohlo bejt k otevření aby se dalo fungovat určitě teda nebude všechno hotoví tak jak bych si představoval takže část bude v dočasném provedení ale nejde zkrátka udělat všechno hned teda ono by to šlo ale to bych musel souložit s bankomatem nebo bankovní úřednicí. Otázkou teda ještě bude jak to stihnu pošéfovat na úřadě ale tak to je detail který mě až tolik netrápí.1 point -
307 sw - konečná
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
307 sw - konečná
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point