Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Milan+

    Milan+

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      9 543


  2. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      5 522


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      35 913


  4. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      33 583


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.9.2021 Ve všech sekcích

  1. Jacobsoon

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    Z večerní projížďky na jedné UFO benzince v Praze
    4 points
  2. Weri 605

    ZRUŠENO - obecné informace

    Ahoj a dobrý den všem.. Letos vás na VÁNOČNÍ SRAZ pozvu na stejné místo jako loni, a to do ROZTOK U KŘIVOKLÁTU (jsou to ty na břehu Berounky)... nádherná kopcovitá krajina a stejně jako Kokořínsko nabízí spousty vyžití na silnicích i mimo ně...! Vše závisí na kovidu a následných vládních nařízeních. Začínám už kvůli tomu zapomínat jak se takový sraz vůbec dělá... Takže nejdůležitější je kde: PENZION hotel restaurace ROZTOKY http://www.hotelroztoky.cz a kdy: pátek 26.11. - neděle 28.11. zbytek bude hodně podobný jako loni a vařený asi na koleni ... ale důležitý je se potkat.. Ceny ještě upřesním.. zatím jsou v jednání. Program: pátek: od příjezdu do soboty do cca 18:00 bude probíhat hlasovací soutěž pro děti i dospělé o nejoriginálnější vánoční stromeček - pravidla - musí se to vejít na formát maximálně A4 a musí to jít pověsit! jinak se fantazii meze nekladou...! a materiálů je kolem nás dost! 15:00 - do večera příjezdy 18:00-19:30 - večeře po celý večer postupně - soutěž - PORUCHA - pro jednotlivce - dámy se nemusí bát... zvládnou to taky..! možná i starší děti... volná zábava, prodej eshop sobota: 8:00-9:30 snídaně 10:00 - odjezd spanilou jízdou do Lán - společné foto před zámkem (nebo radši na dvoře v penzionu...? ) společná návštěva muzea sportovních vozů a pak dle nálady - hokejová síň slávy, muzea TGM a Alice Masarykové, procházka zámeckým parkem.., skleník s palmama nebo využití bowlingové dráhy přímo v penzionu oběd ve vlastní režii někde .. 17:00 - soutěž - HOSPODSKÝ KVÍZ - máme radi Česko a Peugeoty - to bude fofr... 18:00-19:30 - slavnostní sváteční večeře (dres code neudán) 19:30 - krájení dortu 20:00 - rozdávání dárků JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... 21:30 - vyhlášení výsledků a zároveň český raut aneb řízečků není nikdy dost, paličky, sekaná, tlačenka utopenci, zelenina, nakládanej hermelín a gulášek... - MJovi vstup povolen až ve 22:00 volná zábava neděle: 8-9:30 snídaně 10:00 odjezdy a doporučené zajmavosti v okolí... Majitel penzionu je i majitel muzea motocyklů - je moc fajn - pro skupinku by určitě otevřel... Dál pak Hrad Křivoklát..., rozhledna Máminka nebo Žebrák a Točník... pro lidi z daleka na Zličíně je IKEA.. Strava: pátek večeře: A - vepřo knedlo zelo ,- B - kuřecí plátek na žampionech s rýží ,- sobota snídaně - raut ,- sobota večeře: kombinace A - veřízek brambor ,- B - veřízek salát ,- C - kuřízek brambor ,- D - kuřízek salát ,- neděle snídaně - raut ,- Ubytování: všechny pokoje mají své sociálky! jsou čisté a novější... Křídlo C je přízemí + 1.patro a je nejblíže hospodě Křídlo K je 1. a 2. patro - prochází se venkem přes dvorek - zastřešeným chodníkem (cca 20m) je tam hodně dvoulůžáků... k dispozici jsou dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje. bez ohledu na obsazenost cena za jednu noc pro celý pokoj: ,- dvoulůžkový ,- třílůžkový ,- čtyřlůžkový Srazový poplatek: pro uživatele/nečlena Clubu: 350,- Kč pro řádného člena Clubu: 100,- Kč JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... zdůrazňuji, že k objednávkám srazu, nesmíte dávat jiné produkty z eshopu...!!! vytvořte si 2 samostatné objednávky, a že JIŽ VYTVOŘENOU a ODESLANOU OBJEDNÁVKU lze UPRAVIT - stačí mi napsat sem, nebo SZ nebo na 602 290 364
    3 points
  3. Milan+

    Vtipy

    3 points
  4. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Kdo v Josefově nebyl, doporučuji navštívit!
    2 points
  5. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    hmmm tak já jsem ten špatně vyšetřenej a nic. Na rýmičku od študentskejch let zásadně studentský trojboj - acylpyrin, slivovice a cizí tělo. Na snížení cholesterolu panáček slivovičky co ho pěkně rozpouští (prý je to tuk)
    2 points
  6. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    TVL neee , lékařské diskuze neee . Stačí mi rozhovory s maminou (73 let) Kdo si co koupil nového ???
    2 points
  7. Weri 605

    pokec ke srazu

    Jo tak děkuju Veno... o práci míň... já to budu muset zjistit u všeho.... chtěla sem to pověsit až zítra večer, ale Medvěd mě "ukecal"... a otevřela sem to už teď... ale kdyby se někdo chtěl do nějaké společné akce kolem Lán zapojit, tak beru návrhy...
    2 points
  8. Radek Hurvajz

    pokec ke srazu

    Když to Medvěd viděl tak ty obecné informace nebyli ještě zveřejněny. Ted už jsou
    2 points
  9. Rikic339

    Dostalo mě do kolen :)

    Teda čuměl jsem na to asi minutu než mi došlo co je tam špatně.. a jako bonus mu trvale svítily brzdová světla, zábavná jízda
    2 points
  10. Mirda 308

    pokec ke srazu

    Ahoj za nás si udělej čárku, už to mám napsaný v kalendáři.
    2 points
  11. Ferry

    Peugeot 406 2.0 turbo TCT Rhodes by čakom

    ja se po dvou letech, co jsem tu moji chudinku odstavil, dostal vcera aspon k oprave nedobijejiciho altiku a k novym rozvodum, aby aspon zvladla presun do garaze na Vysocine, kde bude cekat na dalsi resuscitaci.
    2 points
  12. Vena garážmistr

    Gratulace k svátku

    Tak od mne taky vše nej.
    2 points
  13. Milan+

    Gratulace k svátku

    Také Michalům vše nej.
    2 points
  14. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Pravda, tak všechno nej @MJSytic @vagi @MotoMotoa ostatní Michalové.
    2 points
  15. Vena garážmistr

    Noční hlídání

    sem to pohlídal aby jste neřekli že to je jen na Vás a zkusím na chvíli zalehnout. A nechci číst že tohle vlákno je přehlídka stařeckých nespavců
    2 points
  16. Charlie 1

    Alu disky + výběr vozu 3008

    Pěkný video Jak se vše ojebava.... Jak vypadají vaše 3008 zespoda po 1,2,3,4,5 letech?
    2 points
  17. Weri 605

    pokec ke srazu

    tak co...? klapne to letos....?
    1 point
  18. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    pokud to jenom cvaká a jinak spojka neprokluzuje atd., nechal bych to tak a jezdil
    1 point
  19. David.P

    Cvakání od převodovky?

    Ok, tak pořád lepší spojka než převodovka
    1 point
  20. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    když při té deceleraci vyřadíš do neutrálu, tak otáčky motoru klesnou na volnoběh a tím to ve spojce přestane cvakat, je tam někde vůle, asi spojk. ložisko, nebo ložisko na vodítku, nebo se ložisko klepe v přítlačáku
    1 point
  21. ozzy56

    Brzdová pumpa 205

    hlavní brzd. válec bych koupil nový, většinou je ten starý tak vydřený, že měnit gumky nemá smysl, jestli myslíš vývěvu u dieselu tak to bude problém, asi se sada do vnitřku už neprodává, stejně jako samotná vývěva, leda bazary atd., zkusil bych našeho člena HUGO BOSS--věnuje se pežotům 205
    1 point
  22. Radek Hurvajz

    Registrační značky na přání

    V praci, kamion "001 MINIK" Asi maskovanej @minimaxa škoda že jsem to nestihnul vyfotit. A pak jedna ne na přání ale prominentní "3BX 5008" na P5008
    1 point
  23. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes návštěva u pacienta a nebude to až tak hrozné. Soudruzi ve Francii nějak opomněli ošetřit práh u zadní přepážky a tak to od ní vyrezlo. Jinak ještě vezme lemy blatníků - zatím nějak nereznou, ale jsou už omlácené od kamínků takže by asi za chvíli řádila rez. Spodek je v pohodě. @Klemoň děkuji za morální podporu a podívej se jak vypadá rok 2008
    1 point
  24. Hafity

    Dneska vařim já

    Mně lahvový Starobrno nedávno mile překvapilo.... Klidně bych do toho šel znova, kdyby ho "u nás" měli.... Naposledy jsem ho pil jako študák před 40ti rokamama....
    1 point
  25. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Na kusy a nebo na položky Já to mám 2 + 2 + 1 + 1 . . . . @ozzy56 no já si dal po nasratí z práce jen cca 2 dcl červeného a někdo pustil kolotoč
    1 point
  26. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    beru každý den něco, co má aspoň 37% , třeba ten včerejší Jegrmajstr už není
    1 point
  27. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Hotovej drogista...
    1 point
  28. ozzy56

    Noční hlídání

    a to já slavím všecko, a když není co, tak si důvod vymyslím
    1 point
  29. Almanil

    Výrobní cena auta

    Ten článek je dle mého soudu výrazně mimo výseč. Těch 150 000CZK je po započítání inflace cca 220 000CZK dnes. I kdybych opomněl vývoj, přípravky, formy, nástroje atd., tak poskládat auto za čtvrt miliónu nebude jednoduché. Jestli si ten server nepletu, tak to je takový bulvárně dezinformační web.
    1 point
  30. Péťa

    Výrobní cena auta

    Ten článek je hodně zavádějící.
    1 point
  31. BubakGS

    Dostalo mě do kolen :)

    ...se budou divit, az ridice za necitelnou znacku sfouknou polisi jak svicku na hrbitove... ... sranda to sice je... ..ale organi ji nepochopi.....
    1 point
  32. Medvěd

    pokec ke srazu

    Hurvajz to trefil
    1 point
  33. Havlicek.Lukas

    Dostalo mě do kolen :)

    tak duchodce to zene na podzimni akce k Chladkovi do zahradnictvi tak nechtel byt pokutovan tak znacku obratil - kamery to nepoznaji a policajta ukeca na mladivstveho vandala
    1 point
  34. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Včera jsem závodil ve sběru jablek s konkurencí. Kdyby si vybraly jedno, tak by to bylo v pohodě, ale ony koštovaly, kde je to lepší No a odvezl jsem 308mu k lakýrníkovi na opravu narezlého prahu u předního kola, stříknutí spodku a dutin . Zkusil šroubovákem a je to jen povrchové ... uff. Ale povedlo se mu před zadními koly prostrčit šroubovák do prahu v místě, kde byl jen taková malá bulka v laku takže přijde na řadu flexa a vaření. Jsem napnut, jak to vypadá pod tím. Ale zespoda je jinak zdravá (snad). Jo holt 13 let - i když moje stará 306ka v 21 letech, když jsem ji nedávno potkal, je furt zdravá.
    1 point
  35. čakom

    Peugeot 406 2.0 turbo TCT Rhodes by čakom

    Neni na ni cas. Uz mesic stoji rozdelana. Zavaril jsem popraskany podbehy a drzak narazniku.
    1 point
  36. Hafity

    Noční hlídání

    Kuk....
    1 point
  37. Ajap

    Alu disky + výběr vozu 3008

    Ozzy, dovolil si použít Tvůj citát na úvod A teď k mé myšlence - já to chápu, že to "ojebávají". Běžný zákazník to zaprvé nikdy neuvidí a i kdyby, tak to neocení. Antikorozní ochrana je obecně dobrá a mnohem lepší, než v dobách Š120, Felicia, atd. Běžný zákazník mění auto s modelovým cyklem (5-7 let) a i tam, kde je peněz míň (třeba v Česku, že) si většina lidí koupí nové auto po max. 10 letech. A jestli bude po těch 10, možná 15 letech rezavý podvozek... Stejně ještě bude to auto dalších 10 let jezdit (u někoho jiného, kdo už je úplně putna). A je to právě že 1000Kč navíc na jednom autě. PSA bez Opelu prodala v "krizovém" roce 2020 přes 2 miliony aut. Kdyby všem stříkli spodky, tak je to stojí navíc 2 miliardy korun, o které si sníží zisk... Jestli teda loni v zisku byli. A takhle je to se vším šetřením. Na jednu stranu je to otravné, nadáváme na nerozebiratelné neopravitelné věci, lepené spoje, hromada plastu všude, atd (já taky nadávám), ale kdyby se auta pořád dělala "poctivě", tak stojí minimálně 2x, možná 3-4x tolik. Já si radši s trochou nadávání 1x za těch 7 let koupím nové auto, než abych 20 let jezdil v "držáku". Samozřejmě každý jsme jinej a máme jiné priority - a úplně chápu třeba právě zmiňované zákazníky Dacie - ale ti holt nejsou "mainstream". A pro ně je tu právě Dacia, která nakonec šetří ještě víc, ale vzhledem k cílové skupině trochu jinde.
    1 point
  38. Hafity

    Peugeot 308 1.6thp 115kw 2011

    Těsnění, které je na tom výměníku, těsní jen olej.... V podstatě jsou tam dvě: jedno na dosedací ploše filtru a druhé na dosedací ploše výměníku.... Přímý kontakt obou médií je možný pouze při poruše UVNITŔ výměníku.... Odvětrání preventivně zkontroluj....
    1 point
  39. Duin

    Jumper 2.5D oprava valníku

    Náprava je venku z auta a kupodivu vypadá dobře bez vážnější koroze. Zato nosníky auta to je katastrofa. Něco už bylo před lety zalátáno ale i přes to jsou vyhnilé celé části. Šrouby, které drží nápravu jsem musel zespodu odřezat. Místa, kde drží náprava prakticky neexistují. Mezitim jsem demontovat převodovku, motor je stále podepřeny za slintblok, druhá strana visí na žebříku.
    1 point
  40. jarokare

    Poděkování za pomoc

    Nemáš zač , když to jde , tak pomůžu
    1 point
  41. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsme se byli podívat na veterány. Tak jsem si uvědomil, jak vypadá moje kývačka a říkám si, že mám co dělat, jenom nevím kdytak jsem aspoň nabral inspiraci a pokochal se
    1 point
  42. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    finální usazení čtyřklapky, dělá se na nátrubcích/boxu sání.. nahozená Sparca kola a přední nárazník, není ještě final usazený.. + spousta drobné práce co není vidět..
    1 point
  43. Milan+

    Vtipy

    1 point
  44. radim.1008

    Registrační značky na přání

    To si člověk jde u nás takhle na procházku a u jedné chalupy... Giulia Q4
    1 point
  45. Duin

    Jumper 2.5D oprava valníku

    Motor sedí na silentblocich na dvou plechových sudech. Konečně je k němu krásný přístup z obou stran. Blatniky včera v základu a dnes v tyrkysové barvě. Spotřeba 0,3d na oba, lakováno pouze z vnější strany, zevnitř zůstaly bílé.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...