Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.11.2020 Ve všech sekcích
-
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Verýsek a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Ja uprimne nechapu, proc to auto nestoji uz minimalne 2 tydny v Hodonine u prodejce at to vyresi a da cele doporadku. Smlouva byla uzavrena s nim, plneni smlouvy je vadne, tak at se postara o napravu. Jako brecet nad tim, ze je problem a nebyt ochotny ujet par kilometru navic aby se to mohlo adekvatne resit, to je jen hledani vymluv "proc to nejde". Stejne jako postavit to nekam do Myta, kde maj jako ze autorizak, ale jinak s tim autem nemaj vubec nic spolecneho... Uz jen za to, ze me prodejce zene nekam jinam nez k sobe bych ho velmi rychle poslal do prdele a at se sakra stara. Ne ze budu nejakymu jinymu servisu vysvetlovat celou anabazi a poslouchat tunu kecu. Ne. Tohle at si zaridi komplet cele prodejce, ktery dodal vadnou vec. A co se tyka rozdilu ve vybave, tak by melo byt velmi snadne dohledat "toto bylo objednano a tebou podepsano" vs "toto bylo dodano". Opet, u propdejce, ktery objednavku zadaval.6 points -
6 points
-
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Fruktis a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ale copak já tvrdím opak? Já to psal už o X stránek dříve, že to je zmetek Já jen nesouhlasím s přístupem majitele, který si stěžuje (právem) na nekvalitní výrobek a řeší to tímhle stylem. Já jsem mu napsal, jak bych to řešil já. Má na auto za mega, ale 300km za naftu se mu dát nechce. Nechce ztrácet čas cestou za prodejcem, ale má pak čas celý den trávit u jiného prodejce, který k tomu problému přišel, jak slepý k houslím Tváří se, že má přehled (narozdíl od servisáků), ale neví, co je BSI atd. Já neobhajuju ani to auto, ani ty servisy. Jen jsem poukázal na to, že Pežoťáka zkrátka nějaké trable jen tak nerozhodí a má se svým Peugeotem trpělivost. I když to kolikrát s rozumem nemá nic společného. Ale bez takového vztahu k autu se tohle nevyřeší. Není na to chuť a ta trpělivost. Tady se to zkrátka musí odvézt zpátky prodejci a nechat jim to tam. Buď ať to dají do pořádku a nebo ať si to nechají a vrátí peníze. Ale to jsem už psal. Edit: Tak zrovna u Dellu je tohle přece v pohodě V létě nám přišla ruplá 23" LCD a stačilo vyfotit displej+krabici a přišla nová. Ale to nebylo LCD za mega5 points -
5 points
-
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Rikic339 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
A tohle je na tom nejhorší. Jeden zmetek (špatně vyrobený auto) zkazí reputaci celému portfoliu Takhle vznikají ty moudra servismanů typu "nejhorší jsou auta od F" apod. A nezachrání to ani tisíce spokojených... Je to škoda no4 points -
3 points
-
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Agent Wet a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Marekhofman za téma
Dosud jsem to tady jen pasivně pročítal a pana majitele upřímně lituji, že dostal takovýho mrzáka. Kdyby se u mě projevil byť jen zlomek uvedených zavad, tak to druhy den vezu do Hodonína zpátky. Nicméně taky chápu jeho logisticky důvody... Co se týká toho Hodonína, tak tamní prodejna na nas nepůsobila vůbec dobře. Vahali jsme jestli vzít auto z Hodonína, nebo z RM servisu v Brne, obě skladová. V Hodoníně, přestože tam stalo připravený, nam pam řekl, ze to bude trvat, protože tisíc důvodů a odjedem nejdriv za 14 dní... WTF. V Brně jsem autem odjel dva dny po tom, co ho přivezli. Přístup techto dvou prodejen byl úplně diametrální.3 points -
nová aktualizace - staré vzpomínky jsou zpět
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
jj, ja taky vypadam furt stejne3 points -
Vtipy
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
Po deseti dnech v karanténě. Karanténa.mp43 points -
Pe.Trovo Hjundaj alias korejská amerika
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
já prostě musím .... stále žádné problémy, spotřeba ustálena na 8l/100l kombi průměr, ve VTP 7,1l/100 ťuk ťuk ťuk milujuho2 points -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Asi jsi to nepochopil, nebo jsem to nenapsal dost jasně. Ano vozím čistou vodu a koncentrát do ostřikovačů takže když bude nouze nejvyšší tak se to dá použít. Samozřejmě že vím že by do ostřikovačů neměla přijít obyčejná voda ale pokud ji tam dám litr a doplním to koncentrátem tak se nic nestane. Ano v kufru vozím dost věcí asi i většinu zbytečně ale na druhou stranu se mi nestalo že bych někde ztroskotal nebo jsem utrpěl psychickou újmu z prázdné nádržky ostřikovačů.2 points -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Když jsme u těch ostřikovačů. Nevím teda s osobákem jsem nějak extra velké dálky nejezdil ale jsem naučený že jednou za týden max. dva týdny auto projdu ano měrkou změřím hladinu oleje, zkontroluju hladinu chladicí kapaliny brzdové kapaliny a když už jsem pod kapotou tak doleju ostřikovače a pak je mi vcelku jedno jak daleko mám jet protože se mi ještě nestalo že by mi kapalina v nádržce došla. A na rovinu ani nevím jestli 807 takovou vymoženost má jako že by když bude docházet že by to hlásila. Je fakt že v kufru vozím spoustu věcí a litrová flaška s koncentrátem kapaliny do ostřikovačů tam je také a v autě je po různu uloženo několik PET lahví s čistou vodou. Takže taková drobnost by mě na cestě nerozhodila.2 points -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Fraška je typ komedie, který v dramatickém ději, zápletce i povaze jednotlivých postav užívá situační nebo karikaturní nadsázku, která mnohdy směřuje k hrubému až obscénnímu dramatickému výrazu. Postavy jsou výrazných, ale záměrně zjednodušených charakterů, které nejsou představeny v dramatickém vývoji.2 points -
2.0 103kw benzín
ferinko2 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ne, nesetkal.2 points -
2.0 103kw benzín
ferinko2 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ano, setkal2 points -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Právě teď v černých ovcích taky jeden "spokojenej" majitel nového Pažouta, a to 5008. Pán věřil tomu, ze mu 5008 s 1,5 HDI bude jezdit za srovnatelnou spotřebu s tim, co má uvedeno v TP - naivka Nicméně já bych asi byl na jeho místě celkem spokojenej se spotřebou kolem 6 l/ 100 km a nějakýmu zápisu v TP s cifrou 3,9 bych u takhle těžký krávy nikdy nevěřil. Tož když jde mediálně rozmáznout taková cypovina, musí jít Tvůj problém tuplem2 points -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Asi jsem svine, ale s nefunkcnim kramem bych tam dojel, odevzdal klice, vydupal si podepsani papiru o prevzeti se seznamem zavad, vyzadal si nahradni vozidlo a vubec se nebavil o tom, ze nejakej jejich volnej termin. To at si raridi oni. Vubec nevim proc bych se mel mesic stvat s nefunkcni veci, ktera jeste navic odporuje tomu, co jsem si objednal/chtel. To, ze je bezpecny je sice hezky, ale VUBEC to nesouvisi s tim, ze je to vadny. Ono bezpecny pro provoz to bude i s vysypanou pulkou elektriky a vybavy, coz vubec neznamena, ze je to v poradku. Jak rikam. To auto tam melo uz 2 tydny stat a prodejce mit u krku kudlu at sakra maka a resi, nebo vraci penize. A veskere naklady okolo samozrejme za nim. Hotovo, konec. Zadny srani se s nima v rukavickach.2 points -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
To asi jo... Všichni nejsou jako @Péťa Pořád je tu ještě dost lidí, kteří mají k autu citový vztah a dokážou té své plechovce ledasco odpustit. A díky nim tenhle klub ještě žije. Zkrátka "blázni" nejsou jen u Alfistů2 points -
Moje rada - přehoď motor a lepší díly z dárcovského auta, nechej si svůj manuál. Ten 4st automat je velice mizerně zpřevodovaný a budeš z něj nešťastný jako spousta jiných. Já si na něj po roce nezvykl.1 point
-
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele patejrik za téma
Teda musím říct, že čtení celého vlákna je hotová telenovela. Celou dobu se to točí kolem jedné hrdinky (508), která je ze začátku super, po chvíli už má nějakou vadu na kráse a postupem času se z ní stává pěkná ježibaba Jak tohle celé dopadne... @MJSytic souhlasím s posledním příspěvkem. V rodině máme 508, jednu z prvních 5008, pak 2 auta s dámským přirozením a byla i 607 o které se všude psalo, jak to je auto na ho... Překvapivě za 150 000, kde jsme jí měli odešel 1 vstřik, samozřejmě FAP a alternátor. Toť vše. I ta bájná francouzská elektrika fungovala až do prodeje ve 330 000. Auta s dámským přirozením, 20 let stará, základní servis, vše funguje, jen to trochu kvete. 508 z roku 2011 po 3 roky jen se základním servisem, až ve 193 000 odešel parkovací senzor. Novější GT zatím vše OK při 130 000. No a pak se objeví jeden zmetek, který se může objevit u každého výrobce a jak to dopadá... Škoda. A je samozřejmě pravda, že na francouze to opravdu chce mít občas nervy a musí to být srdcovka Ale tohle, co prožívá @Agent Wet je fakt extrém. A musím asi trochu souhlasit s tím, co už tu psalo X lidí. Už dávno by měl prodejce auto zpátky v prodejně, klíče na stole a starej se.1 point -
Prerábka z manuálu na automat - edit výmena motora RHR
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Vlado81 za téma
Než jsem zjistil přesně cenu bylo auto pryč. Ale díky za nastínění +- ceny. A otevřelo mi to oči.1 point -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
To jako že se nevejde nikam pul litr kapaliny do ostřikovačů pro strejdu příhodu? Do kombajna? Jako fakt? Ani v tý pytlíkovaný verzi? To se mi kurna nechce veřit...to se vešlo i do šáde 120... A třeba tam @Vena garážmistr vozí i koncentrát do mrazu vozí.... s tím čím mi půjčil puntu bych se ani nedivil....1 point -
1 point
-
p307 nové reproduktory
antonin.simr@gmail.com zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Zkušenost jak zachovat páčku a ovládání palubního nastavení páčkou radia mám jen s tímto, fungovalo to, mam to ještě v šuplíku protože jsem se vrátil k originalnimu radiu. Jen nevím jestli to činský radio má možnost ovladaní páčkou, pokud ano potřebuješ k tomu kablík který je určen na propojení cele te redukce v odkazu a radiem. Taky asi bude potřeba napaječ anteny https://www.ahifi.cz/connects2-swc-psa-07-adapter-ovladani-na-volantu-peugeot-citroen-fiat-toyota.html https://www.ahifi.cz/antenni-napajec-phantom-fakra-din.html https://www.ahifi.cz/propojovaci-kabelaze-k-adapterum-pro-ovladani-tlacitek-na-volantu/1 point -
Náhrada halogenových žárovek..
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Gratulace k svátku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Martinům vše nej k svátku. Ty koně si nechce ještě chvíli uvazaný u žlabu.1 point -
Tohle jsou údaje , když to vyjelo z fabriky Modelová řada 308 (T7) Č. APV/PR 12372 89 1 0553 Datum poč. záruky 26.10.2010 Sériové výr. č. motoru 10 DYXH 4099532 Směrnice EU e2*2001/116*0362*21 P4A 96656051991 point
-
@MJSytic presne tohle vlakno jsem neuspesne hledal, dik1 point
-
1 point
-
nová aktualizace - staré vzpomínky jsou zpět
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
@brixtr @radim.1008 Jak jako překvapení tvl? Jsem pořád stejnej mladej fešák1 point -
https://www.auto.cz/novy-peugeot-308-vykreslen-podle-spionaznich-fotek-na-silnici-nepujde-prehlednout-1367551 point
-
Prerábka z manuálu na automat - edit výmena motora RHR
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Sám jsi to napsal že to bylo v devadesátých letech tedy ještě minulé století. A podívej se sám jak se od té doby změnil přístup STK jak se změnili prováděcí předpisy pro STK a podobně. Víc asi nemá smyslu k tomu něco psát. Možná že by to i šlo legalizovat ale bude to tak náročné že z mého pohledu to postrádá smysl. Ano uznávám že tazatel píše že je schopen " přestavbu " realizovat svépomocí tudíž tam asi není tak důležitý ekonomický efekt věci ale i tak je to podle mne nesmysl. Není to tak dlouho co mi volal @Vlado81 a že by měl možnost pořídit stejné auto jako má on sám dokonce ještě na značkách jen s propadlou STK a jediný problém byl že tam byla špatná převodovka na rozdíl od jeho vozu a jestli by bylo reálné vyhodit z jeho vozu převodovku a naroubovat ji do toho druhého protože jeho vůz má svoje nejlepší za sebou. Jasně mohl jsme mu říct chceš to udělat ,tak sem dotáhni oba auťáky nějak se s tím popereme pro mě by to byla práce třeba na dva týdny a přineslo by mi to do rozpočtu prachy třeba na měsíční provoz ale řekl jsem zjistit tohle a tohle a pak si to spočítej kolik by to mohlo stát celkově a pak se rozhodni. Podruhé nevolal tudíž si myslím že se svým nástřelem náročnosti jsem nebyl daleko a že to ekonomicky přestalo dávat smysl.1 point -
Prerábka z manuálu na automat - edit výmena motora RHR
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No nechci ti brát iluze. Ale nedokážu si představit že bych dělal technika STK a někdo po mě chtěl z kamarádství takovou věc jako přikrejt takovou změnu v autě. Za mě tohle bych nepřikryl ani sám sobě natož kamarádovy. A jak psal Ferry je to vcelku nesmysl a spousta práce s tím že k legalizaci nemůže oficiálně dojít. Jako dokážu pochopit když někdo chce ze dvou totožných aut z nichž každé má svoje mouchy postavit jedno fungující bez problému tomu se dá rozumět a pokud má člověk zkušenosti vybavení a kde to spáchat tak proč ne ale tohle tomu fakt nerozumím.1 point -
zítra (11.11.) odjíždím na týden na dovolenou.... signál jednou denně pokud nebude pršet.... Budu to mít trochu jako odvykačku.... Prej sem na Clubu závislá.... ....teé blbost..., že....? tak si užívejte aspoň z půlky jak já...1 point
-
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
ja to se svym prodejcem vzal pres postel , abych mel jistotu uz mam od ni dve auta1 point -
508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet
Marekhofman zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Petr 3008 už jsem to tu psal. Myslím, že návštěva nejbližšího servisu ve VM, byl jen pokus prodejce a přesunutí problému jinam.1 point -
tak asi možná zkusím doplnit: 1.fotka - @aka a @janča205 2.fotka - @MJSytic 3.fotka - spící @kobra a vzadu vidím @MirasCC @Blizzard @mates306 4.fotka - zleva @Dundee @Neon @John @Jirkap @Medvěd @Honza z Nera @MatrixChose @Dariska @voštík @akav popředí @Vvitty @Rebik @RadekV s mladým, @Petav 5.fotka - zleva @Ferry paní je žena ukazujícího @Kdo (zdravíme tam nahoru) ,kouká na @Rebik a za rukou je schovaný @oddie 6.fotka - @Schreek a za ním @Medvěd 7.fotka - zezadu vpravo @John @švejk @aka @Vvitty @Dariska @agresssor @RadekV @Petav @Driver @adraj @janča205 Radek od Darisky, nevim ,nevim, @Mefisto a pak už nevidím obličeje 8.fotka - @@re 9.fotka - @Neon @voštík 10.fotka - @Neon @voštík @aka 11.fotka - @Schreek @adraj 12.fotka - @Béďa @mk405 13.fotka - zleva @elton @Pe.Tr @Přema @pp205 poslední vpravo nečlen Rosák to jsem vytáhl jen pár historických fotek jen tak , počítám , že mne někdo trumfne i s fotkama z dob prahistorické1 point
-
Tohle auto je prostě zmetek. Bohužel, ale je to tak Čím déle se bude čekat na odstranění chyb (otálet s reklamací), tím se pachuť bude šířit a nakonec to skončí totální averzí na model a značku. Projevy frustrace jsou už patrné, a proto bych s tou reklamací nečekal na servis apod., ale zajel tam rovnou a vše prodejci omlátil o hlavu. Auto jim tam nechal, vzal si náhradní a odjel bych s tím, že dokud nebude auto 100% v pořádku, tak ať mi nevolají Tohle se samo nevyřeší a blafáním na fóru taky ne... Jiné 508 fungují bez problémů, takže to nelze brát jako normální stav. Tady to prostě dělala víkendová noční směna "plaváčků", kterým byla ta práce ukradená Vůbec bych se totiž nedivil, kdyby na začátku výroby bylo v papírech uvedeno, kam bude auto exportováno a podle toho se na něj nasadí směna ve fabrice1 point