Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 3.9.2020 Ve všech sekcích
-
NOVÝ PEUGEOT e-TRAVELLER
Rikic339 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Tohle je přesně to, co u těch elektroaut nechápu. Já tomu celkem sympatizuji, ale prakticky jen stran výkonu, technologických možností, ale ekologie je mi v tomto případě naprosto ukradená. Resp. jsem si jist, že o žádné ekologii se tady mluvit nedá. No a pak se vždy ukáže, že se kolem toho motají takoví idioti, až to lidi odrazuje. Bláboly o dinosaurech, smradech, jedech... no a co 2h dělat pauzu, no to by mě jeblo, na cestě do Anglie bych udělal těch pauz minimálně 15 a tvrdit, že to tak je stejně lepší...raději pojedu 12h v tahu a pak si na 5-6h dáchnu než abych jako idiot pořád postával s kelímkem kafe kolem auta.6 points -
Co jste dnes udelali...
Zodiak a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
3 points -
To si jako vážně myslíš, že ještě někdo čte první příspěvěk z 527mi stran? Jak píše @Scratch : trochu více nadhledu by neškodilo.... Kdybys rovnou napsal že bylo smazáno TOTO z důvodu TOHOTO, nebyl bych se ptal.... No a abych splnil "legislativu" dle přání zakladatele.... A přání zakladatele asi nebude v pravidlech fóra.... A tenhle znáte? Potká prcek cvrčka a ptá se: tak co cvrčku? Ale cvrkám, cvrkám.... A co ty prcku? Ále mně už to nějak nejde....3 points
-
Signalizace regenerace FAP - jednoduchá úprava
jirka307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele afilip za téma
Tak jsem si to vyřešil po svém. LED se mi do zrcátka zamontovat nepodařilo, protože tam nemám díru na mrtvý bod. Dávat ji někam do kastliku se mi nechtělo, protože tam nevidím. Takže jsem vyrobil zvukovou signalizaci. Stačilo k tomu relátko, 2 kondenzátory, 2 diody a piezzo pískadlo. Je to připojené na pojistku vyhřívání zrcátka. Jakmile se na pojistce objeví napětí, tak zařízení krátce pískne, a když napětí zmizí, tak to opět krátce pískne. K pojistce je to připojené přes pojistkovou odbočku.3 points -
508 a olej
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
10 stránek a žádný výsledek , že by nakonec olej podle manuálu???3 points -
Peugeot představuje nové miniatury 208
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Peugeot uvádí na trh miniatury Auta roku 2020, Peugeotu e-208 a 208. Sběratele potěší dva modely v měřítku 1:43. Tři „třípalcové“ modely (6 cm) jsou určeny pro malé i velké fanoušky značky Peugeot. Neodolatelný design nového vozu Peugeot 208 i jeho zářivé a osvěžující barvy modrá Vertigo, žlutá Faro a červená Elixir jsou v miniaturách věrně zreprodukovány. Mini Peugeot 208 je k dispozici v e-shopu https://boutique.peugeot.com. Modely Peugeot e-208 a 208 v měřítku 1:43 jsou určeny pro sběratele. Jsou vytvořeny v odstínech modrá Vertigo u modelu e-208 GT a žlutá Faro u modelu 208 GT Line. Díky střešnímu oknu je možné dobře si prohlédnout technologický interiér vozu. Peugeot 208 v třípalcovém měřítku potěší malé i velké příznivce značky. Celková řada nabízených odstínů miniatur zahrnuje červenou Elixir, modrou Vertigo a žlutou Faro, kterou ozvláštňuje černá střecha „Black Diamond“. Výrazný design vozu nový Peugeot 208, který přispěl k udělení ocenění Auto roku 2020, je na kovových miniaturách z dílen firmy Norev věrně znázorněn. V předních světlometech upoutají tři drápy, zadní světla jsou zabudována do leskle černé lišty a vůz je na první pohled rozpoznatelný díky černě lakovaným podběhům kol. Pozornost věnovaná detailům je zřetelná při pohledu na mřížku chladiče modelu e-208 v měřítku 1:43, která je v odstínu karoserie modrá Vertigo. Modely Peugeot 208 v třípalcovém měřítku (5 € vč. DPH) a 1:43 (39 € vč. DPH) jsou k dispozici v e-shopu Peugeot https://boutique.peugeot.com. Tyto novinky doplňují řadu současných, sportovních i legendárních modelů Peugeot.3 points -
Upevnění pohonu brány na trubku
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ono ti asi nic jinýho nezbyde , ty motory mají totiž docela sílu a myslím si , že jakákoliv objímka se na tom sloupku pootočí Navíc ty sloupky vrtáním zeslabíš a nevěřím tomu , že ten závit , co bys tam udělal , by vydržel ten napnelismus , jakej tam ten motor vytvoří ...3 points -
Jaky motor benzin 1.6 nebo naftu 1.5?
btl.a a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fangluin za téma
Faceliftovaná 5008 na konci roku má mít 1,6 puretech stále v nabídce. Alespoň to tak prezentují na webech. Mám ten motor, zatím najeto 11 tisíc km, po první garančce a žádný problém. Spotřeba klesla na 7.2L. Hlavně ten motor jede a je s ním zábava.2 points -
2 points
-
Proforova 3008 Allure
Mikis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele rak za téma
2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak to abych nejezdil - abych je nevyplašil2 points -
NOVÝ PEUGEOT e-TRAVELLER
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
@VedroPedro Na tyto výlevy je tu speciální TÉMA, tam se můžeš vyřádit a najdeš tam minimálně jednoho člena se kterým si můžeš notovat.. Jinak za mě - každý ať má svůj názor, to není nic špatného.. ALE je třeba to rozumně prezentovat, bez arogance atd..2 points -
Klepavý zvuk motoru 307 1.6 16V
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Smutný je, že kdyby to tazatel dal do servisu, jsou mu schopní naúčtovat 16x zdvihátko ventilu a věci okolo toho potřebné.2 points -
NOVÝ PEUGEOT e-TRAVELLER
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Mě by jen zajímalo, jak se dá nabíjet a jezdit zdarma. Každý ať si jezdí v čem chce a co mu vyhovuje. A ne to každému nutit a ještě ho u toho slovně napadat...2 points -
NOVÝ PEUGEOT e-TRAVELLER
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Ne každý tankuje u ONO, že....2 points -
Upevnění pohonu brány na trubku
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
A nebo co tam přivařit ocelovou plotýnku do které si napřed vyvrtáš otvory pro uchycení?2 points -
Klepavý zvuk motoru 307 1.6 16V
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Povolená svíčka ?2 points -
Majnekupé 406
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
1 point -
@Fruktis jde mi konkrétně o tenhle kus Přijde mi, že výbava za tu cenu je docela dobrá, ale chci znát i jiný názor... Bude ho používat na školní věci plus YT/ Twitch, sledování filmů atd. A aby to chvíli vydrželo a nebyl to za rok střep k recyklaci1 point
-
Zmobilizuj @Marcel00.... To je tady největší odborník přes tyhle potvory....1 point
-
1 point
-
Vtipy
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Mam toho dost! Než nekdo zase napiše ze neco zmizelo nechť si nejdriv precte prvni prispěvek tohoto vlakna.1 point -
Piskani leva strana
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele samuelm4@live.com za téma
1 point -
používam ho 10 rokov a žiadny problém1 point
-
No konečně je v komunikaci slovo Chorvatsko.1 point
-
V Argentině byla zahájena sériová výroba vozu nový Peugeot 208 První vůz vyráběný po dokončení velké přestavby továrny v El Palomar (Argentina). Tento výrobní závod se nyní řadí mezi nejvíce inovativní podniky skupiny PSA. První vůz postavený na platformě CMP, na nejnovější a jedné z nejmodernějších platforem skupiny PSA. Nový Peugeot 208 byl nedávno představen v Evropě, kde získal ocenění „Auto roku 2020. 31. července 2020 byla zahájena sériová výroba nového Peugeotu 208 v podniku El Palomar v Argentině. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších nových vozů v historii značky, který byl kdy uveden na trh v Argentině a potažmo i v celé Latinské Americe. Nový Peugeot 208 je určen pro globální trhy. Je součástí plánu rentabilního růstu „Push to Pass“, který sahá až do roku 2021. Uvedení tohoto modelu na trh v Argentině představuje debut platformy CMP (Common Modular Platform) v Latinské Americe. CMP je nová modulární platforma určená pro různé typy pohonů a pro kompaktní městské vozy (segment B), základní a střední hatchbacky (segment C) a kompaktní SUV. Tato platforma je zásadním prvkem, který novému Peugeotu 208 zajišťuje výkon, odolnost a komfort pro jedinečný zážitek z jízdy. Mezi prvky, které charakterizují nový Peugeot 208, jenž byl v Evropě zvolen „Autem roku 2020“, patří jeho palubní technologie nejnovější generace zahrnující nový Peugeot i-Cockpit© s vyvýšeným 3D přístrojovým panelem a řada asistenčních systémů, jež je v segmentu kompaktních hatchbacků referencí. „Nový Peugeot 208 je výsledkem intenzivní práce našich týmů, spolupracujících s odvětím automobilových dílů a s odborovými svazy. Toto uvedení na trh znamená pro skupinu PSA novou éru existence v Latinské Americe a znovu potvrzuje náš závazek vůči této zemi, našim zaměstnancům a partnerům. I nadále investujeme, abychom našim zákazníkům nabídli řadu stále modernějších produktů a technologií. Pro nás je tento závazek vždy spojen s dlouhodobou budoucností, “ prohlásil Patrice Lucas, prezident a člen výkonné rady skupiny PSA pro Latinskou Ameriku. Na vývoji tohoto projektu v posledních letech spolupracovalo v Latinské Americe a Evropě asi 600 zaměstnanců, přičemž více než 8 000 hodin bylo věnováno školení výrobních týmů a přibližně 620 000 pracovních hodin vývoji projektu. Tento vůz navíc prošel testováním na silnicích mnoha zemí po celém světě, například v Argentině, Brazílii, Německu, Rakousku, Španělsku, Francii a Švédsku. Celkově v rámci testování najezdil 1,5 milionu km. Výrobní centrum v El Palomar prošlo počínaje rokem 2016 velkou rekonstrukcí. Bylo do něj investováno 320 milionů dolarů a nyní z hlediska výroby splňuje dle standardů skupiny hodnocení „Vynikající závod“ ("Excellent Plant"). Do areálu závodu bylo začleněno několik dodavatelů, což zefektivnilo výrobní procesy. Díky těmto změnám se zde nyní vyrábějí stále konkurenceschopnější produkty, jako je například nový Peugeot 208 postavený na globální platformě CMP, a podařilo se zajistit správné provádění procesů zaměřených na posílení odolnosti a výkonnosti vozu. „Transformace výrobního centra v El Palomar zahrnovala optimalizaci a modernizaci řady našich procesů, čímž se zvýšila úroveň kvality vyžadovaná pro novou platformu CMP. To vyžadovalo přemístění některých dodavatelů přímo do výrobního areálu, čímž se zvýšila efektivita operací a logistika,“ prohlásil Jean Mouro, senior viceprezident pro provoz skupiny PSA Monozukuri pro Latinskou Ameriku. „Nový Peugeot 208 a platforma CMP způsobily v závodě El Palomar revoluci, a ten se stal jednou z nejlepších továren skupiny ve světě.“1 point
-
508 a olej
marcel307 zvýšil/snížil popularitu uživatele slimboy za téma
Aj C2 aj C3 maju pre popol stanoveny limit max 0,8 %. Ak ma jeden typ oleja 0,7 a druhy 0,76 %, tak to podla mna nie je zasadny rozdiel. Ak by vyrobca "stlacil" popol na 0,5 %, tak uz to prelezie do normy C4 a ak by popol "vyliezol" nad 0,8 %, tak to strati ACEA C certifikaciu, cize zasadne rozdiely medzi tymi olejmi ani mozne nie su. Hybu sa len v rozmedzi dvoch desatin percenta.1 point -
Upevnění pohonu brány na trubku
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Myslím si že Jarda má pravdu. Zajdi do hospody poptej se po nějakým zámečníkovy a je to hotový. Druhá otázka je jak na tom ten sloupek je aby se na něj dalo něco přismažit a taky jestli snese celkově to verglování když k němu přiděláš motor aby se to za chvíli nevykvrdlalo ze zákadu nebo tak něco protože ono to sice otvírá a zavírá pomalu ale jsou to rázy a hlavně ty křídla jsou zajištěný proti větru jen silou toho motoru a když bude víc foukat tak to lomcuje opět s celým sloupkem. Jako vím že to je pohodlný nemusíš z auta vylejzat když přijedeš nebo odjíždíš taky jsem chtěl vrata na motor kvůli tomu a kvůli tomu jsem dělal posuvný vrata ale když jsem je dělal tak jsem byl rád že jsem dal dohromady prachy na materiál a teď už jsem si nějak zvyknul na ruční ovládání aspoň mám trošku pohybu.1 point -
Dnes odpo jedu Prahu, tak tam možná s kamarádem @jarris dorazíme.1 point
-
Tak také k tématu Chorvatska a tempomatu a automatu a klimy : Odzadu - Automatická klima je fakt bezva věc v zimě a v létě na delší vzdálenosti. Na 15 km nemá smysl. Auto nevychladí , maximálně krk. Automatická převodovka - je to boží věc do kolon na poskakování a nebo pro pohodářskou jízdu bez zájmu o jízdu. Pro mne, který opravdu rád řídí ( ti co mne znají už vědí , že nemyslím přímo závodění) mi fofrklacek chybí a pokud to bude možné nikdy si automat dobrovolně nepořídím. Automat jsem používal v Subaru Legacy, VW Multivan, Mazda 6 a na "závodění" jsem si to zkusil v Camaru a Mustangu. Je možné , že ve sport režimu to řadí rychleji , ale ten pocit vlády nad motorem umožní jen fofrklacek . . . No a na závěr Tempomat - Ano potvrzuji , že na delší vzdálenosti ( 200 km a více ) to opravdu rychleji oblbuje / unavuje , ale ta možnost ulevit nohám je velká výhoda. Na druhou stranu cesta do Chorvatska za "závodníkem" s 2x silnějším motorem vám použít tempomat neumožní , zato si užijete fofrklacek a hlavně nemáte možnost usínat. Teda až do okamžiku opravdové únavy1 point
-
Upevnění pohonu brány na trubku
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Třeba sem to nepochopil, ale co tam navařit desku? A když nechceš vařit, tak třmen s šikovnym protikusem..?1 point -
508 a olej
marcel307 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Nejsou všechny zmíněné Total oleje: INEO C3 5W-40, INEO MC3 5W-30, INEO ECS 5W-30 prezentovány jako "Low Saps", takže by z pohledu částicového filtru měly být OK? Nebo není "low saps" jako "low saps"?1 point -
No já jsem taky konzerva, ale automat se mi líbí.... Ani tak mi nevadí kvrdlání s fofrklackem, jako šlapání na spojkový pedál....1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Nevím 330 tisíc najeto na C4 bez nákladů na převodovku. Teď 200 a také nic. Ale to je fuk. To je tvoje věc zda chceš neustále něco přehazovat a podobně. Já ti to rozhodně nenutím, jen jsem tím chtěl říct, že jsi takové konzerva a nejsi jako takový smeroplatný.1 point -
No jo, ty jsi vyloženě přítel všech novinek. I takový automat tě štve, protože raději vrtíš klackem, jak jsi se vyjádřil. Ještě, že nestartuješ klikou.1 point
-
Spotřeba 508 2.2 GT
marcel307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
Zakladatel vlákna ale uvažuje rozumně , zjišťuje informace před koupí .1 point -
No nevím já na něj jel skoro tisíc km a naprostá spokojenost. Jenom asi dvakrát to vyhodnotilo chybně, když třeba auto přede mnou odbočovalo, ale částečně zůstalo v našem pruhu a přitom tam bylo místo a podruhé v zatáčce když auto přede mnou zmizelo z radaru a vůz se rozjel dopředu.1 point
-
No jo, to musíš mít auto, ve kterém jde nastavit vzdálenosti dodržované od vozidla ve předu. Takže dojedu na x metrů za něj (záleží podle rychlosti) a když dám blinkr a začnu vybočovat tak přidá. Naprosto v pohodě.1 point
-
Tak zúženo a vyřešeno, palivový filtr:)1 point
-
1 point
-
NOVÝ PEUGEOT e-TRAVELLER
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
S motorem z 208 V tomhle případě by mě docela zajímala Hybrid verze. Protože na dlouhých cestách po městě a v kolonách jet na ele. a na dálnicích svižně na naftu + dobíjením baterek Dojezd ideálně kolem 1300-1500km a není co řešit1 point -
407 RHR ulomená vačka od čerpadla
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele hiphoper123 za téma
1 point -
NOVÝ PEUGEOT e-TRAVELLER
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele VedroPedro za téma
Zde jak vidno se o EV moc nevi. Mam podobny dojezd (75kW bat & ~350km). Naprosta spokojenost. Kazdy z tech co jezdi na mackane dinosaury si mysli, ze musim mit nabito do plna a vyjizdet do 0km. A stejne hloupy nazor je, ze potrebuju sedet za volantem 12hodin do HR. Ty ~2hod co jedu a pak 20min nabijim jsou skvela kombinace. Najeto mam za 2 roky 110kkm a fosila uz NIKDY. Delsi casy jsou ohrozenim nejen me a posadky, ale i dalsich ucastniku provozu - a zcela nesmyslne. Po tech ~2h je v jakemkoli vozu stejne doporuceno vyjit ven, protahnout se, odpocinout. Do HR jedu na 3-4 zastavky (zalezi kam) - jedu zdarma - s timto budu na 1/4 nakladu za pohonne hmoty, neopotrebovam desticky, nezasiram filtr, nemenim olej... to je balik za tech 100k+ . Kecy v kleci, ze natankuju a jedu - na ONO stoji fronta 8-14aut v jedne rade - KAZDY tankuje 2-3minuty... aha? A jeste za to lidi plati drahy peniz! :-DD A co dela muj vuz, kdyz doma spim? (nekomu se na nej prasi na ulici, me se nabiji - pomalu a spolehlive) - ne, varne konvice, klimatizace, XBOXY nic z toho co zere podobne black-out nezpusobi - proc by melo EV ? Tak co Veno, uz to chapes? A nebo jsi stale zabednenec, ktery haze chechtaky z okna a lamentujes u piva, ze potrebujes mit 2kkm dojezd a 0-100 za 4s? (ja mam jen 4,2) a tendle stroj bude mit 13 - no a? Ja do auta ofiko 9lidi taky nedam... Pointa je - prestan premyslet jak ridic hownocucu a udelej neco pro technologii, zdravi sve a svych deti! Cau. Pedro.-4 points