Jump to content

Fangluin

Uživatel
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About Fangluin

 • ID člena
  75067
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 08/28/1986

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  xxx
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jediné Čepro (EuroOil) nedává biosložku do žádných paliv. U prémiových by taky neměla být (OMV dováží prémii z Rakouska).
 2. V 95 je 5% a nově bude (nebo už je) 10% biosložky. Jaký blahodárný vliv na motor to má, ať si posoudí každý sám, já to nevím. Asi to byl ten důvod, proč ti doporučovali 100 benzín. Prémiová paliva myslím biosložku neobsahují.
 3. Tak samozřejmě auto máme, P5008 je výměna za OII kombi. Jen by to bylo fajn, žena nejspíš bude muset občas sedět mezi dětmi vzadu, což v OII je nic moc.
 4. To jde si pro auto zajet do továrny v ČR?
 5. A bylo to auto již těsně před výrobou, nebo ne? Prodejce to auto měl objednané jako skladové a bylo možné ještě změnit konfiguraci. Nevím jak dlouho potrvá výroba, doprava je potom 3 týdny z FR do Kolína a pak už to může honit.
 6. Už jsem to nakousl v jiném tématu, ale lépe řešit asi zde. Včera jsem objednal 5008, která byla těsně před výrobou. Máte někdo podobnou zkušenost, jak dlouho od objednání trvalo dodání auta? Nejlépe v podobném termínu, kdy budou celozávodní dovolené. Prodejce mi potvrdil termín 10.9., ale s tím, že to snad stihnou rychleji, když změní autu status na klientské. Údajně dostane vyšší prioritu ve výrobě.
 7. Já včera objednal 5008 1.6 Puretech EAT8, sleva 1,7%. Bylo těsně před výrobou, změna konfigurace ještě šla, tak by snad auto mohlo být rychle. První dva záříjové týdny jedeme na dovolenou, tak se teď modlíme, aby to Frantíci stihli a nestávkovali. Ještě budou celozávodní dovolené, no bude to napínavé.
 8. Já dostal 15 000 Kč slevu od prodejce. Importér pak dává každý měsíc slevu dle typu výbavy (viz. obrázek). A ještě mají tento měsíc akční cenu za Grip Control.
 9. Co jsem poptával 5008 u několika prodejců, tak sleva byla max 1,7% + akční sleva Peugeot, která je každý měsíc jiná.
 10. Design je subjektivní věc, mi se to auto líbí, nad tím nemá vůbec smysl debatovat. Škoda toho kufru, kdyby byl o trochu větší, tak to hned beru.
 11. Moc pěkné, taky bych rád vědětl jak to ten motor zvládá. Já se svezl ještě s C5 Aircross a mám teď zamotanou hlavu, jelikož C5ky jsou skladem s pěknou slevou. A hlavně ten komfortní podvozek je někde jinde, než u P5008. Moc se mi líbila. Asi rozhodne zátěžový test kufru, jestli budeme čekat na P5008, nebo ne.
 12. My právě taky jedeme k moři začátkem září a říkal jsem si, že v novém by to bylo pohodlnější - protože děti. Tak jsem laboroval, zkoušel jsem poptávat skladovku na Slovensku a tam mi prodejce právě sliboval u konfigurace tu dodací lhůtu 2-3 měsíce. Ale nakonec to padá, jelikož i po slevách to v SK vychází dráž jak u nás. Nevíte jestli akční ceník od Peugeotu má nějaký systém podle měsíců, nebo tam ty slevy hází náhodně? V prosinci měly slevy zatím nejvyšší, potom to výrazně kleslo a teď se to zase blíží k těm prosincovým. Nesleduje to někdo v delším časovém úseku?
 13. Je možné, aby v ČR byla aktuální dodací lhůta na 5008 1.6 Puretech 5-6 měsíců a v SK, ve stejné konfiguraci, mi tvrdí dodání na přelomu července/srpna? Nevím, jestli jim věřit, nebo se mě snaží jenom přetáhnout a pak přijdou výmluvy?
 14. Konečně někdo s novým 1,6 puretechem. Jaký je?
 15. Fangluin

  Skok z 806 na 5008

  Měl jsem na den půjčenou 5008 s halogeny a mě ta světla nestačí, hlavně za toho deště. Na současné Octavii II mi svítí lépe, půjdu nakonec do LED. Ty máš ještě starou 1.6, nebo už puretech 133kW? Jak se s ním prosím tě jezdí?
×
×
 • Create New...