Přejít na obsah

rak

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli rak

 • ID člena 14126
 • Hodnost
  Nováček

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Mikulov
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jak je to se systémem Stop & Start ? Dá se vypnout (nejlépe nastálo) nebo se s tím "dá žít" a vůbec se o něm "neví" ?
 2. To by mě taky zajímalo. Ale doufám že tam moc velký rozdíl nebude ( to "doufám" píšu proto, kdyby to nevyšlo )
 3. 19.4. jsme objednávali novou 3008. Celkem mě to naštvalo, protože o pár dní později vyšel nový ceník s 8st. automatem a silnějším motorem 1,6 benzin. Včera jsem se byl zeptat, jak daleko je výroba a prodejce mě celkem potěšil, protože sice dodání bude později, ale možná už tam budou výše uvedené změny (zrušení původní objednávky a sepsání nové). Teď budu netrpělivě čekat na telefonát jak to dopadlo.
 4. Jelikož jsme minulý týden v Lednici objednali 3008 1,6 THP ,tak musím v Hodoníně poprvé zkusit, jak se vlastně s automatem jezdí. Snad něco za tu půlhodinu pochytím (taky už nejsem nejmladší). Jak jste ten přechod zvládli vy ?
 5. rak

  Nový Peugeot 3008

  Mám nezvyklý dotaz. Jak jsem už uvedl někde výše, tak s manželkou plánujeme časem koupit novou P3008. Dívali jsme se čím by jsme ji vylepšili a manželka trvá na tom, že ji chce v kůži.Já kůži odmítám. Máte nějaký pádný argument, kterým bych ji od toho odradil? Nebo když ji nepřesvědčím má kůže aspoň nějaké klady? Jaké máte s kůží zkušenosti?
 6. rak

  Nový Peugeot 3008

  svijam: uvažujeme o koupi nové 3008 ALLURE 1.6 THP automat někdy v dubnu 2018. Budu rád, pokud sem budeš psát co nejvíce informací. Seděl jsem v ní a je to fakt špica.
 7. rak

  Autonavigace

  Díky všem za odpovědi. Jak píše PACHO také ji chci využívat jen vyjímečně (dovolená Chorvatsko,Itálie), takže si některou varianru určitě vyberu.
 8. rak

  Autonavigace

  Máte někdo v 207 autonavigaci?. Poraďte, kam ji co nejvhodněji umístit
 9. Jelikož jezdím celkem málo a autí parkuji venku, tak jsem bohužel po delší době zjistil, že na levých zadních dveřích je ptačí ho.. (trus). Což o to ,ho..(trus) jsem smyl, ale zůstal po něm vyblelý flek:grr(naštěstí je vidět pouze na slunci z určitého úhlu). Byl jsem i v Peugeot servisu:mad:, kde mi ten flek \"zamázli\", ale po projetí myčkou je tam zas. Nevíte někdo co s tím ? Teď už vozím s sebou mokré ubrousky a ho..(trus) zavčasu utírám
×