Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.6.2020 Ve všech sekcích
-
6 points
-
Vtipy
vendelinek a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
5 points -
5 points
-
Co jste dnes udelali...
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Ne ne je vrstva kováků, štěrku, kováků, štěrku, odřezky z dílny, štěrk, kováky, štěrk a na konec zas vrstva kováků...4 points -
Všeobecné rady ohledně cestování do zahraničí
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Noooooooooooo asi takhle ........ tomu že do toho chceš vrazit jen nezbytně nutné po přečtení těch řádků tomu rozumím ale sorry jako s něčím takovým na kolech chceš jet někam do tramtárie s rodinou a ještě táhnout karavan. Tak to šťastnou cestu.3 points -
Přechod z 5w-40 na 5w-30
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jestli to má najeto s 5W40 240tis a FAP je původní, tak bych to teď vůbec neřešil a dával dál 5W40. Protože měnit viskozitu/normu oleje kvůli FAPu, který má za sebou 240tis km, je zbytečný stres. Případný přechod bych řešil až ve spojení s výměnou FAPu, která je s největší pravděpodobností stejně za rohem3 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
*nohafuc* a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Agrafik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
A co takhle pojistka za 500 Kč a máš po starostech . . . Když ti klekne tvoje , dovezou na podvalu náhradní odpovídající velikostí a tvoje ti odvezou před dům a nebo určený servis v okolí . . . .2 points -
Přechod z 5w-40 na 5w-30
David 106s16 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
s tím rozpouštěním karbonu a bordelu to platilo někdy po válce, nee?? , myslím WW II2 points -
Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele TomasARN za téma
2 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
David 106s16 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
brzd. hadici přeřízneš, ohneš a zadrátuješ, třmen zapáčíš od kotouče, aby desky nebrzdily (nebo je vytáhneš) a jedeš...2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
2 points -
Přechod z 5w-40 na 5w-30
Agrafik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele celda1970 za téma
Ve 240000 km už je původní mazací plán jaksi mimo mísu........nech tam 5W/40...nic tím nezkazíš.2 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
Možná nejsem blázen sám a vozí taky golu 300 dílů + nějaké drobnosti2 points -
Vtipy
Veverka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
"Ahoj Milane!" "Ticho, jsem tu s manželkou." "Milane, tequilu jako vždycky?" "Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou." Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno, a najednou ... volá: "Tak pánové, kdo z vás je nejlepší?" A celá restaurace křičí: "Miláán!", manželka naskočí do taxíku,on za ní, a ona začne nadávat: "Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!" Taxikář se ohlídne a říká: "Teda, Milane, takhle protivnou kurvu máš poprvé!"2 points -
Mě nevadí ten prach , ale ty různě natahaný a pospojovaný kabely , dvojlinky , prostě je to prasečina1 point
-
@Vlado81 zkus se domluvit s @Vena garážmistr jestli by ti to nepomohl vyřešit . . .1 point
-
Musíte využít autokempy či motely, v těchto zemích se nocovat ve vozidle ani karavanu nesmí. V EU je to zcela zakázáno. Pokud si však řidič chce udělat jen dvouhodinovou přestávku na prospání, je to povoleno !!1 point
-
@zidrad Jestli věříš (máš jistotu), že to opravdu celou dobu jezdilo na 5W40 a původní majitel to jen nepomotal, tak ať ti řekne, co tam celou dobu dával a dávej to tam dál Pokud chceš přejít na 5W30, tak v klidu přejdi. Jinak ECS je olej v pohodě, sám ho používám. On je jen Vagi alergický na oleje se sníženou HTHS viskozitou1 point
-
Když 5W30 s PSA normou, tak co jiného za stejné peníze? Hmm? Chce to větší agitku. Musíš ho nějak přesvědčit On si sem totiž nepřisel pro radu, ale pro potvrzení, že má na tu 5W30 přejít1 point
-
To není poznat. Alespoň pro nás, amatéry1 point
-
1 point
-
S "holiday " jezdím každý rok + pojištění celé rodiny EDIT: sice mi bankovní poradkyně každý rok říká že jsem pojištěnej automaticky , platím si doplňkové pojištění raději sám1 point
-
Mám tu v garáži cca 4_5 motorů, to samé převodovky, diferaky od Forda,nedám na ně dopustit, nesmrtelné motory, ale víš na co jsem si hned vzpomněl Fordem tam.......... Soused to z Chorvatska přímo s Mondie zažil, jen to nebyl vlak, ale podvál. Naše mladá když tam byla s přítelem A 6kou,tak jim tam prdnul rozvoďák, to přítel řešil opravou v místním servisu.1 point
-
@Davidak79 vozím "malou". @Vlado81 tu vozím taky. @ozzy56 doufám, že to nebudu nikdy potřebovat1 point
-
Ahoj všem. Drobná přeháňka mne nezastaví , ale pokud bude předpověď na celodenní déšť , tak to v nejhorším případě den předem odvolám. Hlídejte si to v úvodním článku !!! Ale minulá Semilská akce také dlouho vypadala deštivě a nakonec se to stihlo tak změnit, že jsem jel jen v triku a bundě a jen ráno bylo pod mrakem. Necháme se překvapit1 point
-
Ja vozím i Diagnostiku1 point
-
1 point
-
To tam nebylo dáno, nevím, neznám nikoho komu by to vypadlo či se rozsypalo samo.1 point
-
Peugeot Partner - točí, ale nechytne
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@LucipelinkaTo mám přes pole. Asi by šlo zítra nějak odpoledne že bych se na to zajel podívat a připojit to na DIA. Jestli budeš chtít tak mi zítra nějak dopoledne zavolej(724164660) a domluvíme se v kolik bych se na to mohl dojet podívat.1 point -
Recyklovatelnost vozů značky Peugeot
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Recyklovatelnost vozů: environmentální priorita značky Peugeot Recyklovatelnost automobilů je hlavní výzvou automobilového průmyslu pro příští roky. Skupina PSA a značka Peugeot se zavázaly optimalizovat využívání zdrojů a upřednostňovat při výrobě vozů ekologické nebo recyklované materiály, aby se trvale zajistilo fungování recyklačního řetězce a snížila se ekologická stopa vozů. Ekologická výzva Do roku 2060 bude na Zemi žít deset miliard lidí. OECD odhaduje, že se zdvojnásobí množství používaných surovin, aby se udrželo tempo růstu, což způsobí dvakrát větší tlak na životní prostředí. Vzhledem k tomu, že dopad automobilů na životní prostředí je dvojí –prostřednictvím využívání přírodních zdrojů a prostřednictvím způsobu jejich recyklace po ukončení životnosti (recyklace vyřazených vozidel), bere tuto otázku v úvahu mnoho výrobců. Aby mohli plnit svou společenskou odpovědnost, snižovat riziko závislosti a výrobní náklady, musí najít řešení pro: používání materiálů vzešlých z odpovědného dodavatelského řetězce (dodržování lidských práv, ochrana životního prostředí a etika); odpovědné zacházení s výrobky po skončení životnosti (zejména elektromobily a jejich baterie); používání materiálů kompatibilních s cirkulární ekonomikou při zaměření na dvě oblasti: nutnost opětovně využít a recyklovat auta po skončení životnosti a recyklovat materiály, které jsou stále vzácnější; snížení používání přírodních zdrojů, které jsou čím dál vzácnější, a proto stále dražší; eliminace nebezpečných látek podléhajících právním nařízením. Použití recyklovaných materiálů v automobilech Peugeot Zohlednění dopadů na životní prostředí při koncipování nových vozů je hlavním tématem, na které konstruktéři v poslední době zaměřili největší pozornost. Všechny nové vozy musí již od fáze návrhu zahrnovat recyklované materiály, jež jsou posuzovány z hlediska vhodnosti pro výrobu a životnosti. Nejnovější vozy Peugeot ilustrují, jak se při jejich výrobě podařilo využít recyklované materiály nebo materiály pocházející z přírodních zdrojů: Společné programy aplikované při výrobě vozů nový Peugeot 208 a nový Peugeot 2008 vedly ke společnému používání recyklovaných a přírodních materiálů v těchto vozech. Oba modely shodně obsahují 30 % recyklovaných a 31 % přírodních materiálů. Recyklované a přírodní materiály jsou využity u přibližně 40 dílů. Jde například o: přírodní konopná vlákna pro zesílení přístrojové desky; recyklovaný polypropylen ve spojlerech (vzduch pod podlahou, pod nádrží, airbag, přední / zadní blatníky) a v předních / zadních náraznících; recyklovaný polyamid v krytech kol a sacím potrubí a také v motoru ventilátoru. Ve voze Peugeot 508 se používá v průměru 31 % recyklovaných a přírodních materiálů. Objevují se u přibližně 80 polymerových dílů. U vozu Peugeot 508 jde především o: přírodní konopná vlákna ve vedení zajišťujícím odmrazování čelního skla, recyklovaný polypropylen ve spojlerech nebo v prostoru pro ukládání rezervního kola. Dopad průmyslového odvětví na životní prostředí je pro značku Peugeot prioritou a při pohledu na její nejnovější modely je zřejmé, že se tato snaha promítá do konkrétních úspěchů, protože vozy Peugeot dnes dosahují rekordní úrovně využívání přírodních a recyklovaných materiálů.1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Tak pršet přestalo za 5 vteřin 12. Hladina byla na hraně vylití. Průtok na Smědé je aktuálně poloviční a hladina o metr níž než ve 14:30 Jen musí nepršet1 point -
A proč já musím parkovat správně a mít to obouchané z obou stran a on ne ??? Mně bolí 1 000 Kč jako jeho 10 000 Kč , takže všichni jsou si rovni jen někteří jsou ti rovnější ???1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
1 point -
https://www.sportovnivozy.cz/129768-seat-seat-toledo-rarita-kupra-rakovnik Že se ty lidi aspoň trochu nezamyslí když to píšou.. Zajímalo by mě, jak vypadá člověk který by měl o to auto od takového "prodejce" zájem1 point
-
1 point