Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      1 605


  3. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      6 244


  4. FrantaCV

    FrantaCV

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      4 078


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.6.2020 Ve všech sekcích

  1. FrantaCV

    Vtipy

    Kam s tím? Mezi Nehody "Jen pro silné žaludky " nebo sem, ale +18 jejda.mp4
    8 points
  2. Laďa

    Vtipy

    7 points
  3. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    6 points
  4. Pepito

    Vtipy

    Když políbíš žábu a ona se pak promění v princeznu...
    5 points
  5. Davidak79

    Vtipy

    5 points
  6. KoudaK

    Co jste dnes udelali...

    Ne ne je vrstva kováků, štěrku, kováků, štěrku, odřezky z dílny, štěrk, kováky, štěrk a na konec zas vrstva kováků...
    4 points
  7. Pepito

    Vtipy

    4 points
  8. Noooooooooooo asi takhle ........ tomu že do toho chceš vrazit jen nezbytně nutné po přečtení těch řádků tomu rozumím ale sorry jako s něčím takovým na kolech chceš jet někam do tramtárie s rodinou a ještě táhnout karavan. Tak to šťastnou cestu.
    3 points
  9. MJSytic

    Přechod z 5w-40 na 5w-30

    Jestli to má najeto s 5W40 240tis a FAP je původní, tak bych to teď vůbec neřešil a dával dál 5W40. Protože měnit viskozitu/normu oleje kvůli FAPu, který má za sebou 240tis km, je zbytečný stres. Případný přechod bych řešil až ve spojení s výměnou FAPu, která je s největší pravděpodobností stejně za rohem
    3 points
  10. Laďa

    Vtipy

    3 points
  11. Ne e. Kousek dál. Dneska nalepeny čínský otvíráky.
    2 points
  12. Pepito

    Vtipy

    2 points
  13. Klemoň

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    A co takhle pojistka za 500 Kč a máš po starostech . . . Když ti klekne tvoje , dovezou na podvalu náhradní odpovídající velikostí a tvoje ti odvezou před dům a nebo určený servis v okolí . . . .
    2 points
  14. ozzy56

    Přechod z 5w-40 na 5w-30

    s tím rozpouštěním karbonu a bordelu to platilo někdy po válce, nee?? , myslím WW II
    2 points
  15. TomasARN

    Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

    Dlho som nic nepridal, tak dam foto dorobeneho osvetlenia do madla dveri. Nesvieti to tak silno ako na foto, len telefon sa prispôsobil pre fotenie za tmy
    2 points
  16. ozzy56

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    brzd. hadici přeřízneš, ohneš a zadrátuješ, třmen zapáčíš od kotouče, aby desky nebrzdily (nebo je vytáhneš) a jedeš...
    2 points
  17. Háček

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Včera jsem se večer nudil tak kdo mě nezná nebo si mě nepamatuje .. A kdo nezná moje boty
    2 points
  18. celda1970

    Přechod z 5w-40 na 5w-30

    Ve 240000 km už je původní mazací plán jaksi mimo mísu........nech tam 5W/40...nic tím nezkazíš.
    2 points
  19. Davidak79

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Možná nejsem blázen sám a vozí taky golu 300 dílů + nějaké drobnosti
    2 points
  20. brixtr

    Vtipy

    "Ahoj Milane!" "Ticho, jsem tu s manželkou." "Milane, tequilu jako vždycky?" "Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou." Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno, a najednou ... volá: "Tak pánové, kdo z vás je nejlepší?" A celá restaurace křičí: "Miláán!", manželka naskočí do taxíku,on za ní, a ona začne nadávat: "Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!" Taxikář se ohlídne a říká: "Teda, Milane, takhle protivnou kurvu máš poprvé!"
    2 points
  21. jarokare

    Peugeot Partner - točí, ale nechytne

    Mě nevadí ten prach , ale ty různě natahaný a pospojovaný kabely , dvojlinky , prostě je to prasečina
    1 point
  22. Klemoň

    Všeobecné rady ohledně cestování do zahraničí

    @Vlado81 zkus se domluvit s @Vena garážmistr jestli by ti to nepomohl vyřešit . . .
    1 point
  23. Klemoň

    Všeobecné rady ohledně cestování do zahraničí

    Musíte využít autokempy či motely, v těchto zemích se nocovat ve vozidle ani karavanu nesmí. V EU je to zcela zakázáno. Pokud si však řidič chce udělat jen dvouhodinovou přestávku na prospání, je to povoleno !!
    1 point
  24. MJSytic

    Přechod z 5w-40 na 5w-30

    @zidrad Jestli věříš (máš jistotu), že to opravdu celou dobu jezdilo na 5W40 a původní majitel to jen nepomotal, tak ať ti řekne, co tam celou dobu dával a dávej to tam dál Pokud chceš přejít na 5W30, tak v klidu přejdi. Jinak ECS je olej v pohodě, sám ho používám. On je jen Vagi alergický na oleje se sníženou HTHS viskozitou
    1 point
  25. MJSytic

    Přechod z 5w-40 na 5w-30

    Když 5W30 s PSA normou, tak co jiného za stejné peníze? Hmm? Chce to větší agitku. Musíš ho nějak přesvědčit On si sem totiž nepřisel pro radu, ale pro potvrzení, že má na tu 5W30 přejít
    1 point
  26. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    To není poznat. Alespoň pro nás, amatéry
    1 point
  27. Davidak79

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Je to svlečka
    1 point
  28. Davidak79

    Všeobecné rady ohledně cestování do zahraničí

    S "holiday " jezdím každý rok + pojištění celé rodiny EDIT: sice mi bankovní poradkyně každý rok říká že jsem pojištěnej automaticky , platím si doplňkové pojištění raději sám
    1 point
  29. Milan+

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Mám tu v garáži cca 4_5 motorů, to samé převodovky, diferaky od Forda,nedám na ně dopustit, nesmrtelné motory, ale víš na co jsem si hned vzpomněl Fordem tam.......... Soused to z Chorvatska přímo s Mondie zažil, jen to nebyl vlak, ale podvál. Naše mladá když tam byla s přítelem A 6kou,tak jim tam prdnul rozvoďák, to přítel řešil opravou v místním servisu.
    1 point
  30. Agrafik

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    @Davidak79 vozím "malou". @Vlado81 tu vozím taky. @ozzy56 doufám, že to nebudu nikdy potřebovat
    1 point
  31. Klemoň

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Ahoj všem. Drobná přeháňka mne nezastaví , ale pokud bude předpověď na celodenní déšť , tak to v nejhorším případě den předem odvolám. Hlídejte si to v úvodním článku !!! Ale minulá Semilská akce také dlouho vypadala deštivě a nakonec se to stihlo tak změnit, že jsem jel jen v triku a bundě a jen ráno bylo pod mrakem. Necháme se překvapit
    1 point
  32. Vlado81

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Ja vozím i Diagnostiku
    1 point
  33. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    czFelix.pdf
    1 point
  34. Milan+

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    To tam nebylo dáno, nevím, neznám nikoho komu by to vypadlo či se rozsypalo samo.
    1 point
  35. Vena garážmistr

    Peugeot Partner - točí, ale nechytne

    @LucipelinkaTo mám přes pole. Asi by šlo zítra nějak odpoledne že bych se na to zajel podívat a připojit to na DIA. Jestli budeš chtít tak mi zítra nějak dopoledne zavolej(724164660) a domluvíme se v kolik bych se na to mohl dojet podívat.
    1 point
  36. Béďa

    Recyklovatelnost vozů značky Peugeot

    Recyklovatelnost vozů: environmentální priorita značky Peugeot Recyklovatelnost automobilů je hlavní výzvou automobilového průmyslu pro příští roky. Skupina PSA a značka Peugeot se zavázaly optimalizovat využívání zdrojů a upřednostňovat při výrobě vozů ekologické nebo recyklované materiály, aby se trvale zajistilo fungování recyklačního řetězce a snížila se ekologická stopa vozů. Ekologická výzva Do roku 2060 bude na Zemi žít deset miliard lidí. OECD odhaduje, že se zdvojnásobí množství používaných surovin, aby se udrželo tempo růstu, což způsobí dvakrát větší tlak na životní prostředí. Vzhledem k tomu, že dopad automobilů na životní prostředí je dvojí –prostřednictvím využívání přírodních zdrojů a prostřednictvím způsobu jejich recyklace po ukončení životnosti (recyklace vyřazených vozidel), bere tuto otázku v úvahu mnoho výrobců. Aby mohli plnit svou společenskou odpovědnost, snižovat riziko závislosti a výrobní náklady, musí najít řešení pro: používání materiálů vzešlých z odpovědného dodavatelského řetězce (dodržování lidských práv, ochrana životního prostředí a etika); odpovědné zacházení s výrobky po skončení životnosti (zejména elektromobily a jejich baterie); používání materiálů kompatibilních s cirkulární ekonomikou při zaměření na dvě oblasti: nutnost opětovně využít a recyklovat auta po skončení životnosti a recyklovat materiály, které jsou stále vzácnější; snížení používání přírodních zdrojů, které jsou čím dál vzácnější, a proto stále dražší; eliminace nebezpečných látek podléhajících právním nařízením. Použití recyklovaných materiálů v automobilech Peugeot Zohlednění dopadů na životní prostředí při koncipování nových vozů je hlavním tématem, na které konstruktéři v poslední době zaměřili největší pozornost. Všechny nové vozy musí již od fáze návrhu zahrnovat recyklované materiály, jež jsou posuzovány z hlediska vhodnosti pro výrobu a životnosti. Nejnovější vozy Peugeot ilustrují, jak se při jejich výrobě podařilo využít recyklované materiály nebo materiály pocházející z přírodních zdrojů: Společné programy aplikované při výrobě vozů nový Peugeot 208 a nový Peugeot 2008 vedly ke společnému používání recyklovaných a přírodních materiálů v těchto vozech. Oba modely shodně obsahují 30 % recyklovaných a 31 % přírodních materiálů. Recyklované a přírodní materiály jsou využity u přibližně 40 dílů. Jde například o: přírodní konopná vlákna pro zesílení přístrojové desky; recyklovaný polypropylen ve spojlerech (vzduch pod podlahou, pod nádrží, airbag, přední / zadní blatníky) a v předních / zadních náraznících; recyklovaný polyamid v krytech kol a sacím potrubí a také v motoru ventilátoru. Ve voze Peugeot 508 se používá v průměru 31 % recyklovaných a přírodních materiálů. Objevují se u přibližně 80 polymerových dílů. U vozu Peugeot 508 jde především o: přírodní konopná vlákna ve vedení zajišťujícím odmrazování čelního skla, recyklovaný polypropylen ve spojlerech nebo v prostoru pro ukládání rezervního kola. Dopad průmyslového odvětví na životní prostředí je pro značku Peugeot prioritou a při pohledu na její nejnovější modely je zřejmé, že se tato snaha promítá do konkrétních úspěchů, protože vozy Peugeot dnes dosahují rekordní úrovně využívání přírodních a recyklovaných materiálů.
    1 point
  37. pavelu96

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Tak pršet přestalo za 5 vteřin 12. Hladina byla na hraně vylití. Průtok na Smědé je aktuálně poloviční a hladina o metr níž než ve 14:30 Jen musí nepršet
    1 point
  38. Hummer2

    Vtipy

    Hledá se blondýna – inzerát V inzerátu: Hledám vysokou štíhlou, krásnou mladou blondýnku, která mě včera krásně objala v metru. P.S. Vrať mi peněženku ty svině Čerpáno ze zdroje ZDE
    1 point
  39. Klemoň

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    A proč já musím parkovat správně a mít to obouchané z obou stran a on ne ??? Mně bolí 1 000 Kč jako jeho 10 000 Kč , takže všichni jsou si rovni jen někteří jsou ti rovnější ???
    1 point
  40. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  41. regius

    Vtipy

    1 point
  42. PAJA106

    Vtipy

    1 point
  43. jarokare

    Vtipy

    1 point
  44. KoudaK

    Co jste dnes udelali...

    Zatím nic moc ale aspoň jsem dodělal svatební dar který musím odevzdat než odjedu... Jen mě velice mrzí, že u toho nebudu až to dostane... Jo a má to asi 20 kg...
    1 point
  45. Háček

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jojo porad tam je
    1 point
  46. Davidak79

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Ephebopus cyanognathus
    1 point
  47. Pepito

    Vtipy

    1 point
  48. Pepito

    Vtipy

    1 point
  49. Rikic339

    Vtipný inzerát

    https://www.sportovnivozy.cz/129768-seat-seat-toledo-rarita-kupra-rakovnik Že se ty lidi aspoň trochu nezamyslí když to píšou.. Zajímalo by mě, jak vypadá člověk který by měl o to auto od takového "prodejce" zájem
    1 point
  50. KoudaK

    Vtipný inzerát

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...