Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.6.2020 Ve všech sekcích
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
A takhle bych to nechal....4 points -
Dostalo mě do kolen :)
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
97703444_559740464916669_5889716849465098240_n.mp44 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Uz to tu niekde bolo, ale pre istotu : tiež svoje auto vysavam tak kazde 2 tyzdne,3 points -
"Hovado" dojezdilo...
Weri 605 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
řidič Polák, rychlost okolo 100 km/h. 41 let, 2 promile, výška skoku 7 m, délka skoku 74 m. Těsně minul sochu papeže Jana Pavla Wojtyly. (POLSKO...!) Slušnej letec let_pres_kruhovy_objezd.mp43 points -
3 points
-
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Co je na tom unikátního, že vysává auto?2 points -
Peugeot Cycles: elektrokola se prodávají on-line
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Značka Peugeot, tradiční výrobce jízdních kol, reaguje na zvýšenou poptávku po elektrokolech. Letos na jaře se jízdní kola s elektrickým pohonem osvědčila jako vhodná alternativa veřejné dopravy, což vzbudilo u klientů velký zájem. Ten je navíc umocněn daňovými pobídkami, které se nabízejí ve Francii (až 500 EUR). Jízdní kola Peugeot se rodí v designérských studiích Peugeot Design Lab ve Francii a jsou montována v továrně Cycleeurope v Romilly-sur-Seine (departement Aube). Stejně jako automobily Peugeot, které značka prodává online prostřednictvím portálu Peugeot Store, i elektrická jízdní kola lze takto nakoupit z pohodlí a bezpečí domova. Díky své řadě elektrokol poskytuje Peugeot komplexní nabídku elektromobility. Elektrokola Peugeot s okamžitým dodáním Městské kompakní kolo Peugeot eLC01 je neodolatelné svým neoretro stylem. Jeho 400 Wh baterie poskytuje dojezd až 70 kilometrů. Kolo Peugeot eC02 je ideální do města. Baterie o výkonu 300 Wh umožňuje dojezd až 80 km (110 k s baterií o výkonu 400 Wh). Kola Peugeot eT01 D8 a eT01 Sport jsou univerzální trekingová elektrokola, která jsou k dispozici se sportovním nebo kombinovaným rámem. Jejich 400 Wh baterie zajišťuje dojezd až 110 kilometrů. Kolo Peugeot eT01 FS PowerTube má vestavěnou baterii, která přispívá k jeho elegantnímu stylu. Zadní a přední odpružení umožňují čelit všem nerovnostem. 500 Wh baterie poskytuje dojezd až 130 kilometrů. Nabídka jízdních kol Peugeot pro každý účel Každé kolo Peugeot, ať už elektrické, nebo klasické, je přizpůsobeno svému účelu. Sortiment zahrnuje městská, treková, horská, silniční nebo dětská kola, jejich funkce a provedení odpovídají jejich označení. Kola Peugeot se kupují on-line Na webových stránkách cycles.peugeot.fr si kupující může zkontrolovat dostupnost modelů z celé řady a může si je objednat online, aniž by opustil svůj domov. Stačí, aby si vybral velikost rámu: S, M, L nebo XL, barvu a výkon baterie (u elektrokol). Ve Francii je doručení zdarma. Doručení je možné také do prodejny nejblíže k bydlišti zákazníka. Montáž, příprava, seřízení a předání kola provádí zástupce společnosti Peugeot Cycles. Kola Peugeot vznikají ve Francii Design a koncepce kol Peugeot je dílem Peugeot Design Lab, což je designerské studio typu Global Brand Design. Většina jízdních kol Peugeot se montuje v továrně Cycleeurope v Romilly-sur-Seine (departement Aube). Peugeot Cycles se opírá o více než 130 let zkušeností. Značka byla ostatně první, která v roce 2009 přišla na trh s elektrokolem. Díky kvalitě komponentů jsou elektrokola Peugeot stále vyhledávanější, většinu motorů a baterií dodává značka Bosch. Peugeot: komplexní nabídka elektromobility Peugeot je jedinou značkou na světě, která nabízí elektrifikovanou nabídku globální mobility: automobily, užitkové vozy, skútry a jízdní kola. Nové elektromodely Peugeot pokrývají všechny segmenty. 100% elektrická nabídka zahrnuje městský vůz Peugeot e-208, který byl zvolen Autem roku 2020, kompaktní SUV Peugeot e-2008 a nedávno představený užitkový e-Expert a užitkový e-Boxer. Plug-in hybridní motory jsou k dispozici u SUV Peugeot 3008 a modelů Peugeot 508 fastback a SW. Příměstskou mobilitu usnadňuje skútr Peugeot e-Ludix. Nabídku elektromobility značky pak završují elektrola Peugeot. Značka Peugeot Cycles jede na vlně úspěchu elektrokol Od května 2020 jsou elektrokola více než kdy jindy alternativou veřejné dopravy. V současné době se osvědčila, neboť pomáhají dodržovat bezpečnou vzdálenosti mezi lidmi, zabraňují přetížení měst, zlepšují kvalitu ovzduší a umožňují fyzickou aktivitu. Nové cyklostezky, které ve městech vznikly po rozvolnění hygienických opatření, zvyšují bezpečnost cyklistů. Elektrokolo je velmi úsporné (dobití baterie za méně než 10 eurocentů) a usnadňuje přesuny. Uživatelé se vyhnou dopravním zácpám nebo parkovacím omezením, elektrokolo jim umožňuje dorazit do kanceláře svěží bez ohledu na převýšení cesty. Trh s elektrokoly ve Francii posílí i podpora z regionů (až 500 EUR), od měst nebo státu. V roce 2019 se v rámci francouzského trhu prodalo 380 000 elektrokol (+ 12 % vs. 2018), z celkového počtu 2 650 000 jízdních kol. Ceny elektrokol Peugeot: eLC01 (Legend): 1 449 €. eC02 (City): 1 799 € (baterie 300 Wh) a 1 999 € (baterie 400 Wh). eT01 (Trekking) D8 a Sport: 2 299 €. eT01 FS PowerTube (Trekingové kolo s vestavěnou baterií): 3 699 €. Všechny ceny jsou včetně DPH.2 points -
Výměna baterie- jakou novou pro 1.6 Hdi 82 kW
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@Honza7 12 V / 70 Ah / 720 A EFB2 points -
Potkal jsem klubáka...
Béďa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
Ono dávať dole tú plastovú lištu nad EČ býva celkom pakáreň, kvôli prihrdzaveným šrubám, tak najprv odporúčam mať 100% istotu, že ten spínač je fakt vadný - premerať spínač, vedenie, kontakty. Tiež môže byť problém v zámku, v ktorom je elektrické servo, ktoré šnekom pohne tiahlom, lenže to je plastové a môže sa zlomiť, čo zvonka nie je vidieť.1 point
-
bezklič doporučuji a to včetne el. otevirani kufru...super věc. Za navigaci bych tolik peněz nedal, WAZE uplne v pohode staci.1 point
-
508 SW po 300 000 km
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Vandal002 Psal jsi to tady:1 point -
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
však ale tohle není doma to je Tvůj vercajk na vydělávání peněz takže tam se musíš snažit. A beztak jsi to luxoval jen proto aby jsi se přesvědčil že kunčofti nejsou co bejvali a nic tam nezapomínaj1 point -
Bezpečnostní šrouby
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Půjčit určitě ne. Jestli chceš napiš SZ a nějak se domluvíme tenhle týden mám Út+St volno ve Čt mám volno do 13 hod Pá - Ne mám plno.1 point -
Ale ještě jsi neudělal referenční test, jak jsi slíbil?1 point
-
Bezpečnostní šrouby
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Aidam88 za téma
Zdravím. Bylo by možné to zapujcit nebo bych se mohl s vámi dohodnout. Ja se k tomu ještě pořádně nedostal ale je jen otázka času kdy pichnu a budu muset volat odtahovku. Děkuji Adam1 point -
Neříkám, že auto je ten nejekonomičtější produkt co znám, ale já bych se bez opravdu jen těžko obešel. Moji rodiče auto nikdy v životě neměli (táta ani řidičák, máti za volantem krom autoškoly taky neseděla) a přesto jsme neustále někam cestovali. Dnes se třeba o víkendech vyloženě počítá s tím, že se lidé na místo výletu dopraví auty, páč spousta obcí NENÍ o víkendu vůbec (nebo jen minimálně) obsluhována - pokud leží na kolejích, ještě to jakž - takž lze se do místa dostat, ale jakmile je potřeba jet busem, tak jen po hlavních strasse a do vesnic třeba i několik km pěšky. Rozhodnu-li se za hodinu, že potřebuju nebo CHCI zajet tam nebo jinam a stojí -li mi auto před domem, není nic snazšího než vzít klíčky a peněžernku s doklady a vyjet. K tomu mi stačí spolehlivé auto s jakýmkoli pohonem, třeba v hodnotě jednotek tisíců Kč. Někdo - třeba já - má rád auto spolehlivé a v dobrém technickém stavu, které stojí těch tisíců nepoměrně víc než orezlá Felda, co k dopravě z bodu A do bodu B bude stačit někomu úplně jinému. Pokud ale ta Felda LEGÁLNĚ projde STK a bude FAKTICKY ve stavu, kdy brzdí, zatáčí a svým pohybem po komunikaci nikoho neohrožuje, nic mi nedává právo se snažit dotyčného násilím přesvědčit, že si má buď pořídit auto nové (aspoň v hodnotě mého) nebo auto prodat, páč JÁ jsem si řekl, že to tak má být. No a to je to, co mi vadí na elektrokomunitě - nechcete vysavače, jak provozujeme my? No tak MY prosadíme nastavení takových pravidel, že si je koupit budete muset - páč tak MY to chceme, tak je to správné a tak to musí být.1 point
-
307 nejdou jen dálková světla
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
zarovka v popelniku je an nastavovani sklonu svetel1 point -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Hele mám Riwall s jednou Aku 4Ah a sekačka jede skoro hodinu a plotostřih tak hodinu a čtvrt, maká to už třetí sezonu, za ty prachy....... https://www.garland.cz/e-obchod/ralt-3040-vyzinac-s-aku-motorem-40-v https://www.garland.cz/e-obchod/rac-540-nabijecka-40-v-rychla https://www.garland.cz/e-obchod/rab-440-baterie-40-v-4-ah Nebo, ale jen s 2Ah baterkou a asi pomalou nabiječkou https://www.garland.cz/e-obchod/ralt-3040-set-vyzinac-s-aku-motorem-40-v-2ah-baterie-nabijecka Na koho se obrátit kvuli ceně určitě víš. Na lidl se mužu vybodnout1 point -
tak vono kdybys dal baterku z elektroauta do sekačky, tak by něco dala, holka...1 point
-
Presne tak tento filter v aute nieje.dik1 point
-
Mám 1.2 puretech eat8. Sice sem se tady ptal na možnost Chiptuningu,ale jinak výkon absolutně dostačující hlavně s tím automatem super spotřeba při klidné jízdě Jihlava- České Budějovice 5,1 litrů ( dva dospělí dítě, pes. Dálnice při 130 6.8litru a hlavně levnější pojistka.1 point
-
@ozzy56 to je na . Zvláště , když v pneuservisu dotahuje kola mamlas. Už je místo něho nový obyčejný šroub a kola si po zásahu jiné osoby povolím a dotáhnu sám.1 point
-
ono motor, který nespaluje žádný olej, prostě neexistuje, už z principu je to nemožné ale platí takový úzus, že když nedolíváš mezi výměnou oleje nic, je to super , ale přitom motor od výměny do výměny spotřeboval olej od stavu MAX. na měrce až po MIN., kdy ho vypouštíš..., spotřeba do 0.5 litru na 1000 km se ještě neřeší--většinou je i v dokumentech výrobce tato spotřeba uvedena jako normální , asi aby se výrobce kryl pro případné reklamace, někde dokonce píšou výrobci i 0.8 jako obvyklou spotřebu oleje, což už je myslím na hlavu1 point
-
Spotreba oleje 1.2 Puretech :-(
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jestli dobře počítám, tak je to 1deci na 1000 km, což je zanedbatelná spotřeba, žádný servis nebo mechanik se tím nebude zabývat, ale ano--dala by se určitě snížit použitím jiného oleje, jak píšou nahoře...1 point -
Dneska vařim já
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Hjundaj nezastavíš a Subaru jedině protikopcem.. :)
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Bych řekl , že to auto je v tom nevinně (podle brzdný stopy asi nejel pade) , ale to je čistě můj názor1 point -
Navigace
Pažout 5008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ten odkaz z PSA serveru, co jsi sem dal, byl správný. Ale nemůžeme (nechceme) je tady veřejně mít.Proto jsem ho smazal a dal upozornění s odkazem na příslušné pravidlo fóra. Možná by neuškodilo si ty pravidla přečíst, protože se tam částečně dozvíš, jak to tady funguje. Např. že po sobě následující příspěvky se necitují...1 point -
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Tony Stark za téma
Řekl jsem si že po 10ti letech od zrodu auta se podívám na zadní nápravu, no ne že bych chtěl napsat že já debil jsem se do toho neměl pouštět ale když už jsem chtěl udělat komplet brzdy včetně zadních a lanovody tak jsem to vzal při jednom celé i s nápravou. No jsme upřímně rád že jsem to udělal protože tohle už není povrchová ale silná hloubková rez, která místy šla už i skrz. Brzdy jsem dával komplet od Textar, díly zadní nápravy Origo a co nebylo tak Loemfeder. Brzdy dělám tzv. komplet včetně brzdovky, odvzdušňováku, vodících čepu třmenu, lanovodu U zadní nápravy dávám všude nové origo šrouby a všechno mažu a natírám antikorozním sajrajtem něco na styl čiré ochrany. No zábava už na dva dny a další dva tomu ještě dávám s mojím šnečím tempem. Ale jak říkával Hanzlík, pamatujte chybama se člověk učí.1 point -
Navigace
Pažout 5008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Jsou tam tyto mapy 001 Italy 002 France & Andorra 003 Spain & Portugal 004 Benelux (Belgium, Luxembourg, Netherlands) 005 UK & Ireland 006 Scandinavia (Denmark, Norway, Sweden, Finland) 012 Germany 013 Central Europe (Switzerland, Austria, Liechtenstein, Northern Italy) 016 Russia 020 Eastern Europe South (Croatia, Bulgaria, Romania, Greece, Bosnia-Herzegovina, Macedonia, Albania, Serbia. Montenegro) 021 Eastern Europe North East (Lithuania, Latvia, Estonia, Belarus, Ukraine) 022 Eastern Europe North West (Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Slovenia) Takže jen Česko a Slovensko nee.1 point -
Žádná hitpáráda , ale motor je tam nosník od motorové části byl zakonzervován olejem, takže se tahle strana nemusela opravovat , vyčištěno a zastříkáno antikorozním základem, až to bude hotové tak to dostříknu dodatečně barvou na podvozky do černa, asi, ještě nevím . Každopádně motor je na svem místě a zítra jdu pokračovat , musím připravit a naohýbat brzdové trubky podle původních , pozapojovat a připravit. do pátka snad udělám hdoně práce1 point
-
Navigace
Pažout 5008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Fotku vložíš do příspěvku při psaní. Dold máš symbol kancelářské sponky a vedle nápis "Klikněte pro výběr souborů" , tak na to klikneš a vložíš soubor, který chceš. Ale nejspíše budeš mít RT6, takže, ano aktualizace map trvá cca. 5 hodin. Jedna mapa asi 30 minut a je jich tam myslím 12. Ale dobrá zpráva je, že nemusíš aktualizovat všechny. Jen které chceš.1 point -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
francescoczech: Nedělej si iluze, že tam budete sami. Pokud ano, fajn, lze dodržet nějaká hygienická opatření. Ale to si nemyslím, bude to "maso" jako vždycky. Nijak to nekomentuji, dělejte si každej co chcete, já se prostě nechci nesmyslně vyřadit z provozu na minimálně 4 (mírný průběh COVID19) nebo nedejbože na 6-8 týdnů (horší mírný průběh COVID19). Umím si představit dovolenou i jinak. Tak si ji udělám zrovna letos. Tím neříkám, že se mne nákaza netýká, ale chodit jí naproti kvůli dovolené mi přijde podobné, jako se kvůli dovolené zadlužit.1 point -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
No ty jižanský národy jsou trochu salámisti, takže u mne panuje spíš obava, aby chorvati v srpnu nedopadli jak italové v březnu (né u nás se normálně lyžuje, žádnej koronavirus tu nikde není)... Víme, jak to dopadlo. No chápu, že to tam všichni chtějí otevřít doslova za každou cenu. My asi reálně válení na pláži u móře letos zrušíme. Sice by to nemusela být taková masovka, ale vypadá to, že přímořské státy dělají vše proto, aby byla, obávám se, že to neskončí dobře.1 point -
Radku: kdo by mi zapsal změnu výšky? a na základě čeho? jako že bych dojel na TK a tam někdo vzal metr a změřil to? Pokud je homologace, tak je pro daný typ vozu, tím jsem to bral jako vyřízené. Když někdo jezdí trvale se "zahrádnou" nebo naopak má "unavené" auto které je níž, tak přeci nemění výšku auta v TP. To samé když někdo zvedá auto na nápravě viz. torzka u peugeotů. Tohle kdyby vše mělo být zapsané, tak se z toho jeden po... až za uši.1 point
-
Já jsem v pohodě. Já si to koupil pro parádu, ne pro práci1 point
-
jojo, tenhle postup se uplatňuje tak nějak ve všem, třeba včera jsem prohlížel poklice kol z nového auta a už to není ta kvalita co bývala, blíží se kvalitě poklic od vietnamců--cena ovšem zůstala stejná...1 point