Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.11.2019 v kategorii Příspěvky
-
Vtipy
Davidak79 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Pokud se při čůrání vyhoníte: Parkinson5 points -
@Vena garážmistr Čekal jsem, kdy se tu něco podobného objeví Situaci intenzivně mapuju od letošního léta. Nakoupil jsem HEVCSTB ještě když stály kolem 400Kč. Bohužel ne každý na mé doporučení slyšel tak si teď lidi připlácí... Všechny STB jsou bohužel na jedno brdo. A ani jeden z nich není úplně bez chyb. Většina z nich má takový ten malý UNI China ovladač, který ne úplně každému vyhovuje. STB se liší jen vzhledově, ale uvnitř jsou stejné a používají i stejný SW. Narazil jsem v tomto směru na 3 řady. První dvě se prodvávají od 500-1000Kč podle značky. Pak existuje 3. řada, kde jsou STB od různých výrobců, které mají jiný ovladač a vlastní SW. Jelikož jsem teď pořizoval STB pro starší ročníky, kteří potřebují velký ovladač, využil jsem akce na Skyworth za 550,- včetně HDMI. Kromě toho, že má pomalý start je plně dostačující. Domů jsem pořídil Almu mini, protože je fakt miniaturní a nemá displej, který by v noci rušil. Ta má stejný SW, jako Orion T2, na který mám také dobré reference. Kolega má v plánu pro prarodiče pořídit tohle, aby právě předešel rozladění. Plnohodnotný ovladač si nechá u sebe4 points
-
Vtipy
pajik999 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Vrabec sedí na vetvičke, prisadne si k nemu zvedavá vrana a pýta sa: "A ty si kto???" Vrabec sa hrdo vypne a hovorí: "Orol" "Ha-ha-ha, taký malý ???" "To vieš, pil som, fajčil som, často som bol chorý." Len slaboch spácha samovraždu, ozajstný chlap sa ožení a umiera pomaly, dlho, bolestivou a strašnou smrťou. Dvaja kamaráti sedia v krčme a jeden hovorí: "Ja ti tomu nerozumiem. Ja donesiem domov 1500€, moja žena 700€. Osem stoviek dostaneme na vrátených fľašiach a nie a nie vyžiť.3 points -
Paní Nováková si pozvala opraváře na myčku. Napsala mu e-mail: "Nebudu doma, klíč je pod rohožkou, účet nechte na stole, můj pes vám nic neudělá, ale za žádnou cenu nemluvte s papouškem!" Technik pracoval, pes ho tiše pozoroval, ale parchant papoušek mu nedal pokoj: "Srrabe, nic nesprrravíš, akorrrát to poserrreš!" A to pořád dokola. Až to opravář nevydržel a zasyčel: "Drž zobák ty blbej, drzej, vopelichanej ptáku!" Nato se papoušek se obrátil na psa: "Azorrre, trrhej!"3 points
-
ZJEDNODUŠENÁ ZKOUŠKA ZDRAVÍ PRO MUŽE:Jdete ven čůrat na zahradu ... ..Pokud se mravenci shromáždí: Cukrovka.Pokud močíte na nohy: ProstataPokud to voní jako gril: Cholesterol.Pokud vám při potřesení bolí zápěstí: Osteoartritida.Pokud se vrátíte do svého pokoje s penisem mimo kalhoty: Alzheimer.3 points
-
Letní pneu na obyčejný ježdění
JeanJaquesKubi a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Oplácký fórum určitě nebude lepší, než naše2 points -
Kříha Neplachov
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dr. Taby za téma
„To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že za tebou nejsou.“ — Joseph Heller2 points -
2 points
-
Letní pneu na obyčejný ježdění
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No tak jako z toho co mele nějakej nafrněnej příbuznej bych si vůbec nic nedělal. Protože svým způsobem na kecy typu takový auto bych si nikdy nekoupil nebo kdy už si koupíš pořádné auto (VW) tak na to je snad zvyklý každý z nás kdo jezdíme francouze. Mám druhého vlastně třetího frantíka ( Berlingo, 807, C2) a třeba fotr řekl že dokud nebudu mít pořádné ( VW koncern) auto tak že si ke mě do auta nesedne no tak holt nějakých 13 roků u mě v autě neseděl a taky žiju a z blbejch keců si nic nedělám.1 point -
308 1.6 Vti skutečně na odpis?
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
fešáku myslím si že by jsi mohl trochu přibrzdit ve svém vyjadřování. Řekl bych že nikdo tady není zvědavý na to jakým tónem se vyjadřuješ.1 point -
308 1.6 Vti skutečně na odpis?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Si jeden z tisíca na tomto fóre čo má auto s týmto motorom bez poruchy, tak nehraj mudreho, a nauč sa čítať a potom prečítaj, čo som písal. Samo Bmv aj Psa priznali ze to nebol vydarený motor.1 point -
tohle ye dost dobrý → a hlavně..úplně jiný než normálně poslouchám1 point
-
Dcera má na 207 Sava Intensa HP. Zdá se, že neubývají, na mokru drží, jsou směrové. Zimu jezdí na zimních SAVA Eskymo a taky dobrý V Tvém rozměru jsou i za příznivou cenu - např: https://www.pneumatiky.cz/sava-intensa-hp-195-60-r15-88-v-letni-pneumatiky-529363-t1?gclid=Cj0KCQiAno_uBRC1ARIsAB496IX5eYwhCfXhCUQNPc8piGJqAzAuuQRK66uwGR2l8ylMOI_CVN1MjDAaAp4IEALw_wcB1 point
-
Hlavně, @aitos není člen klubu, takže na cenu v AK by si neměl šáhnout1 point
-
@Klemoň vtíravej jak alpa neoznačoval jsem ty co jsou 100% jasní1 point
-
Letní pneu na obyčejný ježdění
Laďa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Vůbec bych se nebál jít do TOMKETů gumu v tomhle rozměru seženeš letní od 800 do 900 Kč zimní okolo 1000 Kč celoročku okolo 1100Kč Znám lidi který na nich jezdí a nestěžujou si a někteří z nich jsou střelci který jezdí na hranici možností auta většinu času a nikdo z nich si nestěžoval že by ho ty gumy začali víc limitovat. Jo je to privátní značka velkoobchodu jo jsou pečený v číně ale já bych raději než kupovat něco ježděnýho u čeho není jistota jak se k tomu kdo choval koupil tuhle ty.1 point -
Před pár lety jsem to se servisákem řešil a říkal mi, že 3.0 HDi je výbornej motor a dost povedenej Říkal, že po benzínový V6 druhej nejlepší co se tam dával.. 2.7 jednoznačně nejhorší.. A bohužel to nejsou dvě turba ale biturbo (laicky řečeno "dvě v jednom") - od toho mě tenkrát dost odrazoval protože prý téměř nikdo neumí repas, tím pádem to cenově vychází na nesmysl... Moc jich není, je to větší rarita než benzínová V61 point
-
1 point
-
Ano nainstalovat si to do virtualu... např Oracle VM Virtual Box..1 point
-
Thalie od Šumperka do Žamberka, auto za 25tis.Kč - Umřela
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Imobilizér je prý odpojený, naposledy se to řešilo loni, ale pořád v autě bliká červená kontrolka, tak ji přelepili a prý časem praskne žárovka. To jsou slova jednoho servisu, kam bych si nedal ani kolo. Teď už to tchán ví taky, nenechal si poradit.1 point -
Já byl na to auto před cca 14. dny a pod koberce jsem se nedíval, protože jsem nevěděl, že je tam bolístko. Zítra kuknu. Chápeme se?1 point
-
možná bude stačit ten okruh kapalinové spojky odvzdušnit, postup je jako na brzdách...,když dáš nejprve dvojku (nebo trojku) a až pak jde dobře zařadit jednička, je to na 100% spojka1 point
-
Všimol som si že mám asi o 0,5 CM viac brzdovej kvapaliny,ako je značka max. Tento víkend si auto hodím na zdvyhák a skontrolujem celú spojku,ovladacie valce a odsajem si brzdovku do normálneho stavu. Dám info ako to dopadlo,v najhoršom prípade sa zastavím v peugeote.1 point
-
Letní pneu na obyčejný ježdění
JeanJaquesKubi zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Osobně na tak malej nájezd pokud to není někde v horách bych vzal Barum Quartaris5, celoročky, jedna za necelých 1100kč. Bral jsem je letos dědovi (83) na Ford C-Max a zatím max. spokojenost. A to najezdí ročně víc.1 point -
Koupě 307 combi
307rg zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Když budeš mít možnost, zkontroluj si podlahu pod řidičem/spolujezdcem pod kobercem, mohlo by tě čekat nepříjemné překvapení, a na prahy koukej odzadu, tak to většinou začne1 point -
ja si to prave myslel ,ze zrovna Weri bude mit tak naladu na nejake alu1 point
-
partner klubu AUTOKELLY
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele 306-Kubik-S16 za téma
Nooo dnes tam zavolam co to je zase za akci od nich furt neco Achjo dam vedet bando1 point -
pri razeni pouzivas ten levy pedal na podlaze? je ro divny ale muze bytspis spojka ko , olejem si nepomuzes, dela to i na zpátečku? jestli jo tak urco spojka. dnes asi nic nemozneho v tevhto km , stává se to1 point
-
pro mně jsou všichni zdejší1 point
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele peter23p za téma
Jak je C tak je po novu automaticky řidičák na 5let i pro amatéra co v tom seděl naposled na vojně1 point -
dneska peugeot club vs domansky.cz 20:11 hezky jsem se protahnul1 point
-
1 point
-
No vidíš, já si tu svojí 1,6 v plném obsazení a s plným kufrem představuju tak dvakrát do roka (když se jede na dovolenou) a je to úplně v pohodě... A s tou spotřebou, tak nedávno jsem nuloval počítadlo na 9999km a spotřeba byla 5,5l Ale každému soudruhovi se zamlouvá něco jiného...1 point
-
Nejen dlouholetý člen, ale mnozí ho znají osobně a další virtuálně. OK406 opravdu není Kříha1 point
-
1 point
-
Dobrý den, já jsem objednal auto 17.2.2019 a bylo mi předáno 1.11.2019 1.5 75 kW long výbava allure1 point
-
Namiesto preplachu je práve vhodné vypúšťať to dobre zahriate. To znamená, mať všetko už pripravené aby som mohol po jazde čím skôr vypustiť olej.1 point
-
Škoda Superb II 3.6 VR6
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
To bude tím, že je dělaná na 130 km/hod1 point -
Před nějakou dobou jsem pořídil dalšího Peugeota, tentokrát se jedná o jednostopé vozítko a to 103ku. O 103ce jsem už chvíli uvažoval ale jelikož je to stroj spíš pro mou zábavu, nijak jsem na to nepospíchal. Takže zhruba před dvěma měsíci se objevil jeden kousek který mě zaujal. Následovala koupě a dočasné uskladnění na Moravě kde byla do včera. Jedná se tedy o 103ku která byla vyrobena roku 1977 s označením SV. Aktuální stav je sice funkční ale zub času a zanedbaná údržba se na ní přecijen po více jak 40ti letech podepsala. Plán je tedy následující, renovace a uvedení do co možná maximálního sériového stavu. Spolu s mopedem jsem dostal krabici náhradních dílů, takže to snad nějak poskládám a se zbytkem budu spoléhat na kluky francouzské. Fotky jsem zatím nepořídil, tak vkládám fotky z inzerátu.1 point