Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      35 915


  2. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      5 821


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 418


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.7.2019 Ve všech sekcích

  1. KoudaK

    Vtipy

    3 points
  2. ozzy56

    jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000

    tak jsem dnes ten olej vyměnil při stavu 2500 KM, ono by to na 100% jezdilo i bez toho, ale každý máme nějakou úchylku--někdo leští auto do bezvědomí, někdo mění oleje , ono to není drahé, i s filtrem asi 900 Kč, na původním olej. filtru byly loga peugeotu a citroenu, já dával mann
    2 points
  3. FrantaCV

    Vtipy

    Zázraky se dějí.
    2 points
  4. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    A jsou tam...paráda.. sluníčko přes to nepáli...světla zezadu už neoslnuji..
    2 points
  5. čakom

    peugeot 406 red vulcain by čakom

    Nedávám. jen jsem to ošetřil. Ještě vůbec nevím zda to budu opravovat. Je tam toho zhnilýho víc (práh, A sloupek). Už se to nevyplatí.
    2 points
  6. radim.1008

    Co jsem dnes potkal: VIP SPZ

    @KoudaK A to si navážel nebo odkopával zeminu?
    2 points
  7. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  8. KoudaK

    Vtipy

    V obchodě. Chlap kupuje čtyři metry lana a prodavačka se ho ptá : chcete to zabalit?! Chlap odpoví : No... Asi jooooo...
    2 points
  9. ozzy56

    jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000

    no jak říká kamarád, ideálně 15 tisíc
    2 points
  10. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  11. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @radim.1008 no doufám že tam zprovozní semafory...ve čtvrtek tam fungovali..Dneska už tam dělali druhý pruh a semafory bez proudu...A traga... Jel jsem z trebechovic přes krňovice,bělečko,býšť a pak na hradec furt rovně a vyjel jsem u toho velkého kruhace za futurem ...je to sice delší, ale než stát v nekonečné koloně...
    1 point
  12. ozzy56

    Převodovka

    zavolej tady a domluv se, je to náš člen a dá ti radu, pravděpodobně tu převodovku bude i mít https://www.sbazar.cz/peugeotdilykocbere
    1 point
  13. Schreek

    Problémy a chyby nového fóra

    Je jich tam prostě moc no, tím to bude, zkusím mrknout, jestli už s tím jde něco dělat....
    1 point
  14. jarokare

    Stále aktívne čerpadlo ABS - P407

    Nene , ABS (popř. ESP) má svoje hydraulický čerpadlo (kvůli vyvození většího tlaku a regulaci každýho kola zvlášť) @Deno7 nejspíš chyba řídící jednotky ABS / ESP
    1 point
  15. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem to dotáhnul. Zkrátil trámek, přišrouboval ho a vypadla mi hlavička z Aku Narexky. Našel jsem osm kuliček. Tak se zítra zeptám a uvidíme, co s ní. Čekal jsem, že se osvěžím, ale bouřky chodí okolo a tady jen pár kapek. Auta jsou teď ještě víc špinavý než byly.
    1 point
  16. Fruktis

    Problémy a chyby nového fóra

    @pavelu96 to jsem přesně chtěl napsat...seděl jsem na sluníčku a čekal na auto...tak to vedro dělá svy No právě...tak s tím asi nic nenadelam
    1 point
  17. inoxing

    jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000

    Aha, tak odtud je to přísloví, že "Před zadřením to nejlíp jede!"
    1 point
  18. ozzy56

    jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000

    těch 50 tisíc jsem vyčetl v odborných časopisech, taky se mi to zdá moc, ale tak psali to odborníci, no pamatuju, že Moskvič kdysi předepisoval v 60 tisících generální opravu motoru , takže vlastně těsně po záběhu...
    1 point
  19. mmartinkovic

    jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000

    Uz to nie su Lady ako kedysi, ze po 3000 km sa v oleji naslo za hrst kovovy špon. V knizkach je tusim zabeh na 5000 km, ale 50 000 je moc, to uz u niektorych moze byt 1/2 zivota
    1 point
  20. vendelinek

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    A to je teprve půl jedenáctý
    1 point
  21. skypeja

    Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print

    Ahoj, potvrzuji přijetí kartičky. Sice jsem ji chtěl doručit na jinou adresu (poznamka v objednávce) ale nevadí, vyzvednul jsem si ji u rodičů. Ps: diky za samolepku, hned půjde na auto @VojtouNerCZ já jsem čekal 2 měsíce, a @Print jeho práci vůbec nezávidím, musí to být strašná drbačka... Mě naštěstí nic netlačilo.
    1 point
  22. Péťa

    Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC

    1.7. - 7.7. https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=10b577b8c7 @radim.1008 Omlouvám se, že Ti sem píšu, mám dovolenou a zrovna jsem se díval...
    1 point
  23. Laďa

    opravář

    http://www.peugeotservis.eu/ - Zábřeh
    1 point
  24. Vlado81

    Za kolik tankujete?

    Vlado Búry. Kunvald 379. Koukam koukam. My se musíme znat. Zbk Kunvald.
    1 point
  25. loque

    Svetlá Halogen vs LED

    V krátkosti: halogén - svetlo vydáva rozžeravené vlákno a halogénový plyn pomáha predĺžiť životnosť vĺakna, ktoré je zohrievané na vyššiu teplotu ako u klasickej žiarovky. xenón - takto sa označujú svetelné zdroje, kde je zdrojom svetla výbojka, teda nie vlákno ale elektrický oblúk zapálený v plyne a led, tam je zdrojom svetla polovodičová led dióda. To že označenie xenón nieje uplne presné je zrejmé ale myslím že 99.9% tu zúčastnených hneď vie o aký zdroj svetla sa jedná.
    1 point
  26. MJSytic

    Svetlá Halogen vs LED

    I když nejde primárně o chemii, ale o fyziku, resp. o to, jakým způsobem jsou ty světelné zdroje konstruovány a jakých parametrů dosahují, tak si myslím, že Xenon patří mezi vzácné plyny a ne pod Halogeny Myslím, že jde hlavně o rozdíl ve světelném toku, barvy (teploty) světla apod. A to především v závislosti k použití té konkretní technologie k osvětlení automobilu. A dost záleží na potřebách konkrétního řidiče. Někdo v noci prakticky nejezdí, tak mu "halogeny" stačí. Někdo zase jezdí v noci často, tak "fullLED" ocení. Já to mám třeba tak, že když jezdím týden s "LED", tak mi přijde, že svítí málo i Xenon, natož když sednu do auta s obyč holegenem Ale to je jen prvotní "šok" a po pár minutách jízdy to už neřeším
    1 point
  27. Radek Hurvajz

    Svetlá Halogen vs LED

    Jistě že, Xenony jsou prostě Xenonové výbojky s odlišnou konstrukcí oproti klasícké halogenové žárovce, takže vubec nevim co to tady meleš. Si něco přečti o Halogenech, Xenonech, a LED! Pak budeš moudřejší
    1 point
  28. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Milane Ty jsi nedal do motorového prostoru mýdlo? Však to tady melu pořád dokola že to je snad nejlepší způsob jak auto před těma potvorama ochránit. Stačí obyčejné mýdlo provrtáš ho osmičkou vrtákem( pozor na ruku ve které to mýdlo držíš ) a drcpáskou ho přivážeš k jedné z hadic od chladiče k motoru. A tím jak se zahřejvá a chladne pořád tak ho ty potvory cítí pořád a nelezou tam. Hele já osobně jsem to instaloval do asi 20 aut a od té doby co to tam mají si nikdo nestěžoval. Ty elektrické pískadla nebo spreje jsou krátkodobé záležitosti. Dneska neděle takže jsem nedělal nic.
    1 point
  29. 306-Kubik-S16

    Co jste dnes udelali...

    Jak uz psal Petr trochu reprezentace ve footvoley
    1 point
  30. KoudaK

    Co jsem dnes potkal: VIP SPZ

    1 point
  31. Mizlerek007

    Škoda Octavia II Combi RS by Míza

    Po operaci. Ještě dodělám osvětlení klik po vzoru L&K a osvětlení prostoru pro nohy. Proběhla i výměna osvětlení v kufru
    1 point
  32. ozzy56

    Zajetí motoru

    ten servisní technik musel být pod vlivem, protože co vím, tak nic takového, co by vyhodnocovalo kvalitu oleje tam není
    1 point
  33. FrantaCV

    Vtipy

    Tvrdá odveta.
    1 point
  34. Boscho

    Co jsem dnes potkal: VIP SPZ

    Pardon v zlej veľkosti som to nahral..
    1 point
  35. ozzy56

    jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000

    tak měň olej jako doposud, je to přece tvoje auto
    1 point
  36. Vena garážmistr

    Poděkování za pomoc

    Domluvili jsme se že to potřebuješ do prázdnin tak jsme to do prázdnin sfoukli. Je pravda že co dělám auta tak jsem ještě neměl montérky propocené i na vrchním dílu kapsy. Ale dali jsme to.
    1 point
  37. Pe.Tr

    Poděkování za pomoc

    tvl kolik ti je ze ses dnes poprve koupal? prase!
    1 point
  38. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  39. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    když jsem měl auto na naftu, tak asi poslední rok-dva byla nafta dražší než benzín, koupil jsem auto na benzín a zas je benzín dražší než nafta , takže na cenu ropy na světových trzích kakám
    1 point
  40. MJSytic

    FullLed světla

    Ano, čidlo náklonu tam je. Jak jsem psal. S tím samodomo seřízením opatrně. LEDky nejsou halogeny, takže když to zvedneš moc, budou protijedoucí doslova oslepeni
    1 point
  41. mmartinkovic

    FullLed světla

    Je tam na vrchu ibmus, 5 ci 6 , postav auto oproti stene, zasviet svetla, tak aby si videl liniu svetla a toc tusim dolava a mal by si vidiet ako sa to dviha. Tiez mi po kupe svietili nizko, tak som ich trochu dvihol. Nemal by tam byt aj nejaky auto korektor podla zatazenia vzadu? Koliecko na nastavenie tam nemam.
    1 point
  42. MJSytic

    FullLed světla

    Ano. Světla lze normálně seřídit. Stejným způsobem, jako halogeny, nebo xenony. Každopádně dej pozor, ať dodržíš předepsané procento sklonu světla, ať neoslňuješ A nebo se zkus domluvit se sousedem @jarokare na seřízení
    1 point
  43. Hafity

    Odvzdušnění chladiče

    Já jedu přesně v opačném sledu.... Hlavně musí vytékat z chladiče.... Potom systém uzavřít, motor zahřát a povolit ještě jednou na tělese termostatu a potom u topení, chladič už ne.... Tlak v systému by měl vyhnat zbytek vzduchu.... Teda pokud je vše ostatní v pořádku.... Jako třeba víčko chladiče/expanzky, s kterým jsem se natrápil u mojí 806ky....
    1 point
  44. MotoMoto

    Dacia Duster

    A sakra, vyšla
    1 point
  45. MotoMoto

    Dacia Duster

    1 point
  46. ozzy56

    Dacia Duster

    je zbytečné o tom diskutovat--je to zaprvé NOVE auto a má takový odbyt, že jiné automobilky (i ty zavedené) žasnou , samozřejmě je to moda, teď všichni vyrábějí SUV jako o život , ale já bych třeba chtěl nového kombíka velikosti 207SW, jenže PSA nic takového už nevyrábí, ale SUV ti nabídne plnou prdel, od nejmenšího po největší, co naděláš...
    1 point
  47. gadri

    Svetlá Halogen vs LED

    Nie je Xenón "náhodou" tiež halogén? No chemicky áno- je. Tak prečo hovoríte a rozlišujete halogény a xenóny, keď xenón je halogén. Alebo sa len touto xenónovou " hantýrkou" myslia úplne iné žiarovky inak označované ako H? Potom "xenóny" nie sú halogény H.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...