Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.7.2019 Ve všech sekcích
-
jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak jsem dnes ten olej vyměnil při stavu 2500 KM, ono by to na 100% jezdilo i bez toho, ale každý máme nějakou úchylku--někdo leští auto do bezvědomí, někdo mění oleje , ono to není drahé, i s filtrem asi 900 Kč, na původním olej. filtru byly loga peugeotu a citroenu, já dával mann2 points -
2 points
-
Fruktisova 307 1,6HDi
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
2 points -
peugeot 406 red vulcain by čakom
krtek 2 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele čakom za téma
Nedávám. jen jsem to ošetřil. Ještě vůbec nevím zda to budu opravovat. Je tam toho zhnilýho víc (práh, A sloupek). Už se to nevyplatí.2 points -
Co jsem dnes potkal: VIP SPZ
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@KoudaK A to si navážel nebo odkopával zeminu?2 points -
2 points
-
Vtipy
KingSpade a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
V obchodě. Chlap kupuje čtyři metry lana a prodavačka se ho ptá : chcete to zabalit?! Chlap odpoví : No... Asi jooooo...2 points -
jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
no jak říká kamarád, ideálně 15 tisíc2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
@radim.1008 no doufám že tam zprovozní semafory...ve čtvrtek tam fungovali..Dneska už tam dělali druhý pruh a semafory bez proudu...A traga... Jel jsem z trebechovic přes krňovice,bělečko,býšť a pak na hradec furt rovně a vyjel jsem u toho velkého kruhace za futurem ...je to sice delší, ale než stát v nekonečné koloně...1 point -
zavolej tady a domluv se, je to náš člen a dá ti radu, pravděpodobně tu převodovku bude i mít https://www.sbazar.cz/peugeotdilykocbere1 point
-
Je jich tam prostě moc no, tím to bude, zkusím mrknout, jestli už s tím jde něco dělat....1 point
-
Nene , ABS (popř. ESP) má svoje hydraulický čerpadlo (kvůli vyvození většího tlaku a regulaci každýho kola zvlášť) @Deno7 nejspíš chyba řídící jednotky ABS / ESP1 point
-
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
@pavelu96 to jsem přesně chtěl napsat...seděl jsem na sluníčku a čekal na auto...tak to vedro dělá svy No právě...tak s tím asi nic nenadelam1 point
-
Aha, tak odtud je to přísloví, že "Před zadřením to nejlíp jede!"1 point
-
těch 50 tisíc jsem vyčetl v odborných časopisech, taky se mi to zdá moc, ale tak psali to odborníci, no pamatuju, že Moskvič kdysi předepisoval v 60 tisících generální opravu motoru , takže vlastně těsně po záběhu...1 point
-
jak měnit servisní interval mezi 20000 a 30000
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Uz to nie su Lady ako kedysi, ze po 3000 km sa v oleji naslo za hrst kovovy špon. V knizkach je tusim zabeh na 5000 km, ale 50 000 je moc, to uz u niektorych moze byt 1/2 zivota1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Ahoj, potvrzuji přijetí kartičky. Sice jsem ji chtěl doručit na jinou adresu (poznamka v objednávce) ale nevadí, vyzvednul jsem si ji u rodičů. Ps: diky za samolepku, hned půjde na auto @VojtouNerCZ já jsem čekal 2 měsíce, a @Print jeho práci vůbec nezávidím, musí to být strašná drbačka... Mě naštěstí nic netlačilo.1 point
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
1 point -
Za kolik tankujete?
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vlado81 za téma
Vlado Búry. Kunvald 379. Koukam koukam. My se musíme znat. Zbk Kunvald.1 point -
V krátkosti: halogén - svetlo vydáva rozžeravené vlákno a halogénový plyn pomáha predĺžiť životnosť vĺakna, ktoré je zohrievané na vyššiu teplotu ako u klasickej žiarovky. xenón - takto sa označujú svetelné zdroje, kde je zdrojom svetla výbojka, teda nie vlákno ale elektrický oblúk zapálený v plyne a led, tam je zdrojom svetla polovodičová led dióda. To že označenie xenón nieje uplne presné je zrejmé ale myslím že 99.9% tu zúčastnených hneď vie o aký zdroj svetla sa jedná.1 point
-
I když nejde primárně o chemii, ale o fyziku, resp. o to, jakým způsobem jsou ty světelné zdroje konstruovány a jakých parametrů dosahují, tak si myslím, že Xenon patří mezi vzácné plyny a ne pod Halogeny Myslím, že jde hlavně o rozdíl ve světelném toku, barvy (teploty) světla apod. A to především v závislosti k použití té konkretní technologie k osvětlení automobilu. A dost záleží na potřebách konkrétního řidiče. Někdo v noci prakticky nejezdí, tak mu "halogeny" stačí. Někdo zase jezdí v noci často, tak "fullLED" ocení. Já to mám třeba tak, že když jezdím týden s "LED", tak mi přijde, že svítí málo i Xenon, natož když sednu do auta s obyč holegenem Ale to je jen prvotní "šok" a po pár minutách jízdy to už neřeším1 point
-
Svetlá Halogen vs LED
btl.a zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jistě že, Xenony jsou prostě Xenonové výbojky s odlišnou konstrukcí oproti klasícké halogenové žárovce, takže vubec nevim co to tady meleš. Si něco přečti o Halogenech, Xenonech, a LED! Pak budeš moudřejší1 point -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Milane Ty jsi nedal do motorového prostoru mýdlo? Však to tady melu pořád dokola že to je snad nejlepší způsob jak auto před těma potvorama ochránit. Stačí obyčejné mýdlo provrtáš ho osmičkou vrtákem( pozor na ruku ve které to mýdlo držíš ) a drcpáskou ho přivážeš k jedné z hadic od chladiče k motoru. A tím jak se zahřejvá a chladne pořád tak ho ty potvory cítí pořád a nelezou tam. Hele já osobně jsem to instaloval do asi 20 aut a od té doby co to tam mají si nikdo nestěžoval. Ty elektrické pískadla nebo spreje jsou krátkodobé záležitosti. Dneska neděle takže jsem nedělal nic.1 point -
Co jste dnes udelali...
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele 306-Kubik-S16 za téma
1 point -
1 point
-
Škoda Octavia II Combi RS by Míza
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
1 point -
ten servisní technik musel být pod vlivem, protože co vím, tak nic takového, co by vyhodnocovalo kvalitu oleje tam není1 point
-
1 point
-
tak měň olej jako doposud, je to přece tvoje auto1 point
-
Poděkování za pomoc
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Domluvili jsme se že to potřebuješ do prázdnin tak jsme to do prázdnin sfoukli. Je pravda že co dělám auta tak jsem ještě neměl montérky propocené i na vrchním dílu kapsy. Ale dali jsme to.1 point -
tvl kolik ti je ze ses dnes poprve koupal? prase!1 point
-
když jsem měl auto na naftu, tak asi poslední rok-dva byla nafta dražší než benzín, koupil jsem auto na benzín a zas je benzín dražší než nafta , takže na cenu ropy na světových trzích kakám1 point
-
FullLed světla
lukas jandora zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ano, čidlo náklonu tam je. Jak jsem psal. S tím samodomo seřízením opatrně. LEDky nejsou halogeny, takže když to zvedneš moc, budou protijedoucí doslova oslepeni1 point -
FullLed světla
lukas jandora zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Je tam na vrchu ibmus, 5 ci 6 , postav auto oproti stene, zasviet svetla, tak aby si videl liniu svetla a toc tusim dolava a mal by si vidiet ako sa to dviha. Tiez mi po kupe svietili nizko, tak som ich trochu dvihol. Nemal by tam byt aj nejaky auto korektor podla zatazenia vzadu? Koliecko na nastavenie tam nemam.1 point -
FullLed světla
lukas jandora zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ano. Světla lze normálně seřídit. Stejným způsobem, jako halogeny, nebo xenony. Každopádně dej pozor, ať dodržíš předepsané procento sklonu světla, ať neoslňuješ A nebo se zkus domluvit se sousedem @jarokare na seřízení1 point -
Já jedu přesně v opačném sledu.... Hlavně musí vytékat z chladiče.... Potom systém uzavřít, motor zahřát a povolit ještě jednou na tělese termostatu a potom u topení, chladič už ne.... Tlak v systému by měl vyhnat zbytek vzduchu.... Teda pokud je vše ostatní v pořádku.... Jako třeba víčko chladiče/expanzky, s kterým jsem se natrápil u mojí 806ky....1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dacia Duster
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
je zbytečné o tom diskutovat--je to zaprvé NOVE auto a má takový odbyt, že jiné automobilky (i ty zavedené) žasnou , samozřejmě je to moda, teď všichni vyrábějí SUV jako o život , ale já bych třeba chtěl nového kombíka velikosti 207SW, jenže PSA nic takového už nevyrábí, ale SUV ti nabídne plnou prdel, od nejmenšího po největší, co naděláš...1 point -
Nie je Xenón "náhodou" tiež halogén? No chemicky áno- je. Tak prečo hovoríte a rozlišujete halogény a xenóny, keď xenón je halogén. Alebo sa len touto xenónovou " hantýrkou" myslia úplne iné žiarovky inak označované ako H? Potom "xenóny" nie sú halogény H.-1 points