Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.12.2018 Ve všech sekcích
-
Na zaciatku skolskeho roku pride novy profesor do triedy do a predstavi sa."Ja sa volam Aron Galovic a som euroobcan. A teraz poprosim Vas, aby ste sa po jednom postavili a predstavili sa ako ja."- "Volam sa Tereza Novakova a som euroobcianka."- "Volam sa Jozef Mrkvicka a som euroobcan"- " Volam sa Jano Kovac a som Slovak.""Jano a preco sa ty citis byt Slovakom?" - pyta sa profesor.-" No, moja mama je Slovenka, otec je Slovak aj obaja dedkovia aj babky boli Slovaci,aj vsetci moji priatelia su Slovaci takze aj ja som Slovak."" Jano, a keby tvoja mama bola *neumím psát slušně*a, otec fetak a tvoji priatelia boli buzeranti, tak cim by si bol?" - zakerne sa spytal profesor.-" ... nooo vtedy by som bol euroobcan." odpovedal Jano.8 points
-
P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí
Ferry a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
6 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Kuchyně - spotřebiče,vyzkoušený dodavatel,cena
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
@pesastor hele, vzal sem konvici (myslim, že máme 2kW), dal sem litr vody a zapnul. Pak sem to samý udělal na indukční desce (v booster režimu) no a vyhrála konvice. Větší vědu sem z toho nedělal. Těšil sem se, jak se zbavim konvice, páč mi o tom v práci vyprávěli. Ale tak neva. Indukční deska je podle mě bezva věc, zbytek je věcí manželky, já radši štípu dříví3 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
3 points -
2 points
-
2 points
-
Vtipy
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Vleze zloděj do baráku a začne krást. Tak si v pohodě krade najednou se ozve papoušek: "Ježíš tě vidí". Tož zloděj si s toho nic nedělá a v klídku si krade dál. Po chvíli se ozve znovu papouch: "Ježíš tě vidí". Zloděj zase nic. Tak se papoušek ozve do třetice: "Ježíš tě vidí, Ježíš je buldok"!2 points -
Citroen c5 I
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
tak citroen právě prodán, snad bude budoucímu majiteli sloužit2 points -
Zadny stierac
jarokare a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
no asi nikde - to si lidi jeste neuvedomili ze tyhle dily jinde nez vrakac pouzite nebo peugeot nove nesezenou ?? muzes skusit cinana ale jestli chces riskovat material podobny blatu smele do toho jo vlastne jeste jedna moznost - 3D tisk ale cena cca podobna jak za original dil pokud teda doma nemas prebytecnou tiskarnu a par metru filamentu2 points -
Servis pro Peugeot, doporučení
P607Olda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Petr 68 za téma
Zkus autoservis PEUGEOT Nečas Zábřeh na Moravě.Ale je neautorizovaný.Jezdím tam se všemi Peugeoty co jsem vlastnil a mám i nyní.Adresu najdeš na stránkách.2 points -
Kuchyně - spotřebiče,vyzkoušený dodavatel,cena
pesastor a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Pokud se hodně vaří, tak se s plynem nedá srovnávat. Na plynu to trvá déle.2 points -
Kuchyně - spotřebiče,vyzkoušený dodavatel,cena
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
@charlie1 asi ze me mluvi profesionalni deformace [mnoho let koncepce elektronicke detekce pozaru] ale ta plynova keramccka varna deska kombinuje NEVYHODY A NEBEZPECI jak keramicke varne desky, tak plynoveho vareni! Za me palec dolu!!! EDIT: Jeste dodam, ze i katalyticke spalovani plynu je porad spalovanim plynu, tj. dostatecny privod kysliku, odvetrani apod., vsechny predpisy o instalaci plynospotrebicu pochopitelne plati i na tenhle vehement!!!2 points -
Crash, Peugeot 208 Radka S.
Agrafik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Auto na 99% z dražby skončí v polsku.. vidím to dnes a denně co od nás odjíždí za totálky do polska.. třeba 800km najeto.. poláci opraví a prodávají jak předváděčku...2 points -
2 points
-
2 points
-
P206 Gti 99kw- pár problémů
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No, dělá se s tím to že se sem napiše jak to bylo vyřešeno, muže to pomoci někomu dalšímu. děkujeme2 points -
2 points
-
1 point
-
Chyby v překladu fóra
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
anglicky W10 64bit Firefox1 point -
@pesastor, takže le lepší indukční deska třífázová? Připojení je na pevno (na kabel)? @Péťa, o tom můj příspěvek je, aby se v něm nejen diskutovalo, ale i dobře a správně poradilo i pomohlo, i když nejde o naše čtyřkolový miláčky pežoťáčky.Jsi slušný, že si se omluvil. Spotřebiče budu mít na 99% z IKEA.1 point
-
No teda.. Auta je nám líto.. Ale hlavně, že Radka je cajk. Tak ať se z toho brzo otřepe.. Přejeme z Lele... (du si objednat tu kameru..)1 point
-
Zdvojený index hmotnosti
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
je to tak jak Petr pise http://www.mpneu.cz/nokian_van_zima/506461 point -
Já to budu řešit modulem u stropní lampičky. Řešilo se to např. Tady :1 point
-
1 point
-
Alternátor
mmartinkovic zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
@mmartinkovic vzdyt jsem nepsal nic jineho! Bohuzel spousta autoelektrikaru porad jeste zije v dobe te S1201 point -
Taky doporučuju indukci, ta moje by ji už nevyměnila. Třífazovou máme. Jinak nevaří rychleji než konvice, všude mi to řikali, tak jsem si udělal test a konvice, co máme je přeci jen rychlejší, ale to je fuk, indukce je prostě výborná věc. Jinak, nesleduju teda vlákno od začátku, ale kuchyň jsme si nechali navrhnout v Ikea, pak jsme ji tam i pořídili, ale to je vedlejší. Hlavní bylo, že holčina přesně věděla co kam dát, aby se tam dobře dělalo, všechno na dosah, ergonomie opravdu výborná. Zkrátka mám dobrou zkušenost. Jen to čekání, než jsme šli na řadu bylo asi hodinu a půl, ale co..1 point
-
nech toho do smíchu mi nebylo, nebo ještě není. Byl jsem objednanej na chipnutí a před chvilkou jsem stornoval objednávku. Nebudu to dráždit.1 point
-
Crash, Peugeot 208 Radka S.
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
S 208 byla spokojená, takže asi zase ta, ale uvidime jak to celý vyjde.1 point -
Někdy jsou prostě ty kamery v autě k nezaplacení. Bylo by vidět, že jela na zelenou.1 point
-
Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)
kemo zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
1 point -
Mámí, mámí, co mám dělat, moje Tamagoči je v jiném stavu...! To není možné, co je to za divnou hračku, přines mi to, já se na to musím podívat. Dítě přinese svoje Tamagoči, maminka čte a zbrunátní. Na displeji je skutečně napsáno "jsem v jiném stavu". To ale není tvoje Tamagoči, to je tatínkův mobil...!!!!!!!!!! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Chlap si koupí detektor lži, který dá při každé lži facku. Vyzkouší ho tedy doma při večeři. Otec: "Synku, kde jsi byl dnes po dobu vyučování?" Syn: "Ve škole přece." (Plesk!) "...Dobře, dobře, byl jsem v kině." Otec: "Jaký to byl film?" Syn: "Pohádka." (Plesk!) "...Dobře, bylo to porno." Otec: "Cože?! Já ve tvých letech ani nevěděl, co porno je!" (Plesk!) Máma se smíchem: "No, je vidět, že je to tvůj syn." (Plesk!)1 point
-
Mladý muž přijde do lékárny a přeje si: "Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce... ... Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru... ...Anebo ne! Dejte mi tři! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře". Tak se také stalo. Mladý muž přišel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se. Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd, že jsi takový zasmušilý?" "Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, že tvůj otec je lékárník..." ........................................................................................................................... Týpek kupuje nového Harleye a dostane k němu i vazelínu, aby si, když bude mokro, natřel chrom tou vazelínou a že mu déle vydrží. Paráda, potěšil se a hned vyrazil na tom Harleyovi k frajerce představit se rodičům. Přišel tam, dali mu super oběd, všechno dobře probíhá, rodičům se nadějný zeť líbí. Po moučníku mu frajerka říká: "Víš, u nás je takový zvyk hrát po velkém obědě hru, kdo první promluví, ten musí umýt všechno nádobí. No tak se týpek zatne a je ticho. Uběhne 5 minut, 10 minut, po 15-ti minutách už se nudí, tak začne před rodičema frajerku líbat. Nic, ticho. Tak ji hodí na stůl a pořádně ji vojede. Nic, ticho. Tak popadne i tchýni a taky ji pořádně vojede. Zase nic, stále ticho. Tak jde znuděný k oknu, koukne se ven a vidí, že bude pršet. Tak ho napadne, že by si mohl natřít tu motorku. Jde tedy k židli, vytáhne z bundy vazelínu a v tom sa ozve fotr: "Dobře,dobře, já to umyju!" ......................................................................................................................................1 point
-
@OK406 Doporučuji pustit Waze, ten Tě navede. Občas se divím, proč mě odbočuje z hlavní silnice pryč a pak to v rádiu slyším1 point
-
Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno
Mizlerek007 zvýšil/snížil popularitu uživatele Kennbell za téma
Ahoj, Tak to tady trochu oživíme. Když je ten čas vánoční kdy mají byt vši spolu atd... Tak by jsme přece nemohli nechat cabrio téměř 2 měsíce o samotě a hlavně bez pohybu. Auto jsem odplachtovali. Kupodivu chytlo na brnk a vytáhlo se před garaž kde se mohlo vyvětrat. Trochu jsme se projeli ať to do jara moc nezatuhne. Všechno funguje Až na výhřev sedačky řidiče. čudlík svítí ale netopí to. Co myslíte problém s dečkou nebo něco jiného? Trochu jsem zkoumal co bude potřeba na Jaře udělat a nejvíc mě trápí těsnění kolem rámu okna. Nové se koupit nedá a z vraku to nemá smysl neboť 99% auto to má stejné a při demontáži by se stejně zničilo. Teďkom otázka je nějaký silikon kterým by šlo třeba přetáhnout nebo něco podobného aby to bylo hezké? Jinak Všem veselé Vánoce a svátky ať vám ty plecháči jezdí bez problémů a hlavně bez nehod!!!1 point