Jump to content

Petr 68

Uživatel
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Petr 68

 • ID člena
  62547
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 04/27/1949

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2017

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jablonné nad Orlicí
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ve smlouvě je 16 bodů,kdy je plnění vyloučeno.Jde především o výměnu dílů,které podléhají běžnému opotřebení.Zde se dá schovat praktícky vše.Vyjmenována je brzdová soustava,spojka,tlumiče,autobaterie, kola s pneumatikami,stěrače,elektrické články,vibrace a hluky související s provozem vozidla,změny stavu jako např.vyblednutí barvy,zhoršení nebo deformace dílů v důsledku jejich stárnutí a pod.Není nárok na náhradní vozidlo ani náhrady a výdaje nebo pojistnou spoluúčast.Neplatí na seřizování např.geometrie přední nápravy,dveří atd.
 2. Vracím se k tematu.Auto jsem koupil v akci se slevou s doplňky zdarma.Byla to vyhřívaná sedadla,couvací kamera a čidla atd. Mimo jiné i prodloužená záruka na 5 let.Nejdelší odstavec ve smlouvě je co všechno je z této záruky vyjmuto.Hlavně jdo o to, abych jezdil 5 let do předraženého autorizovaného servisu.Tím,že jsem jel na 1.garančku k Nečasovi jsem nesplnil podmínky a mám záruku jen 2 roky.
 3. Problém s prokluzující spojkou jsem měl u svého P 207 1,4 HDi při asi 30 000 km.Bylo to zde řešeno a doporučeno odvzdušnění spojkového válečku.Mě to pomohlo.Dnes má spojka 140 000 a sedí.
 4. Zkus autoservis PEUGEOT Nečas Zábřeh na Moravě.Ale je neautorizovaný.Jezdím tam se všemi Peugeoty co jsem vlastnil a mám i nyní.Adresu najdeš na stránkách.
 5. Motor HDi má jen jedno čidlo.Dvě čidla mají benzinovéVTi.Teplota do 80 st.je v pořádku u HDi.Vyšší teplotu mají benzíny.Skákání teploty směrem nahoru může dělat mnoho závad.Základ ovšem je v termostatu, ale pokud byl vyměněn,tak další je vadné čidlo teploty motoru.Přehřívání může dělat i unik chladící kapaliny a to kdekoliv.Vadný může být i přetlakový uzávěr vyrovnávací nádržky a mnoho dalších netěsností.
 6. Zkouška odeslání.Jestli to nepůjde zavolej 732531759 a domluvíme se.
 7. Je nutné demontovat středový panel.Knížku Jak na to pro PEUGEOT 207 mám.
 8. Díky všem za odpovědi.Definitivně rozhodnuto.Nečas nikdy nezklamal.
 9. Řešil jsem podobný problém.Manželčin telefon se spároval bez problému a můj nic.Po dotaze v opravně mobilů jsem se dozvěděl,že starší tipy spárovat nejdou.Koupil jsem nového SAMSUNGA a je po problému.Zkus spárovat jiný kus a uvidíš.
 10. Řeším problém.Blíží se termín 1.záruční prohlídky mé 2008.Záruka na vozidlo je 5 roků.Na autě nejsou žádné problémy.Je nutná pouze výměna motorového oleje a další úkony 1.záruční prohlídky.Musím tuto prohlídku absolvovat v atorizovaném servisu,nebo mohu jet k neautorizovanému Nečasovi,ke kterému jezdím roky s dalšími auty a mám k němu důvěru.Nepříjdu tím o záruku?
 11. S tímto motorem mám průměr podle počítače 6,2 a to s tím jezdí i moje drahá polovička.
 12. Na dojíždění do práce na tuto vzdálenost ideální.Spotřeba bude okolo 5 litrů.207 má oproti 206 lépší zadní nápravu.Motor má rád pravidelnou výměnu oleje.Já jsem čerpal lepší naftu a v cizině přidával aditivum VIF.Má to vliv na trysky a filtr paliva.
 13. S touto motorizací mám ty nejlepší zkušenosti.Měl jsem s ní P 206 a nyní P 207.Není to vozidlo na závodění ale na klidnou jízdu.Čím starší rok výroby,tím je motor jednodušší. Od 2010 má již navíc FDP a pod.Jezdí velmi úsporně.Chorvatsko a zpět s jízdou na limitu za 4,5 litru.Mám na ní 135000 km a na motoru měněny pouze žhavící tyčky a rozvody ve 130000 km.Mám nyní rovněž P 2008 s 1,2 60 kw.Motor 1,4 HDi není na popojíždění po městě od obchodu k obchodu.Motor trpí a strmě roste spotřeba.
 14. Kamerka šlape.Použito řešení od zzipCZ.Škoda,že nejde česky.Angličtina není moje silná stránka.Ve škole jsem se učil ruštinu.
×
×
 • Create New...