Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. MP

    MP

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      325


  3. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      24 071


  4. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      30 817


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.3.2023 Ve všech sekcích

  1. MP

    Kolik mate najeto?

    Dnes tam padlo 400 000 km
    7 points
  2. Pe.Tr

    Dostalo mě do kolen :)

    síla zvyku, nedávno tam byl přejezd, byl.... Mělník
    5 points
  3. Péťa

    Ty auta dnes nic nevydrží

    crash.mp4
    5 points
  4. Péťa

    Vtipy

    4 points
  5. Medvěd

    Registrační značky na přání

    I speciální RZ pro elektro auta lze vyrobit "na přání" Viděno v Šumperku EL3 AURIS
    4 points
  6. Weri 605

    Ty auta dnes nic nevydrží

    Takže aby si človek otevřel kufr a podíval se do něj, musí jet 300... ?
    3 points
  7. Radek Hurvajz

    Dotaz

    "Dotaz", to je nazev vlákna jak vyšitej, to hned čitateli řekne o co jde a že by to měl otevřít a přečíst si to a poradit. Chlape, trošku to chce rozvést už v nadpisu, jinak tu bude nepřehlednej binec. Koukni na pravidla. Díky https://www.peugeot-club.com/guidelines/
    2 points
  8. BubakGS

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    ...mno.. u tyhle metly ten bok opravit tak, aby to nebylo poznat nebude prdel, zvlášť když už to není nové auto, ale bylo v perfektním stavu ... ty prachy budou celkem odpovídat. Sel bych po majiteli te zdi...
    2 points
  9. Medvěd

    Registrační značky na přání

    A jedna dnešní JR1 ZZZZZ
    2 points
  10. MJSytic

    Kolik mate najeto?

    Dnes ve 206
    2 points
  11. jarokare

    206 nejde nastartovat a k čerpadlu neteče proud

    Schema aktualizováno , tohle by už mělo sedět To relé je zalitý v pojistkovce pod tím krytem , nejdřív ale zkontroluj ten svazek .
    1 point
  12. jarokare

    206 nejde nastartovat a k čerpadlu neteče proud

    Relé je přímo v pojistkovce a schéma by možná bylo , ale bez bližší specifikace to nejde , 206 opravdu nestačí , ideální je VIN Jedno schema tady mám , ale to jenom odhaduju z těch fotek , co si sem dal 206 new.pdf
    1 point
  13. MJSytic

    Dotaz

    ServiceBox Případně pak ZDE
    1 point
  14. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Zeď moje sice není, nebudu ale podporovat takovéto vydřiduchy.
    1 point
  15. Dave_k

    Ty auta dnes nic nevydrží

    Akorát tady u toho nemusíš vystupovat ven.
    1 point
  16. Akoc

    Ty auta dnes nic nevydrží

    Čakal som, že to pôjde až do 1000 km/h. A že potom prídu fasádnici a auto zoškrabú z múra aj s omietkou.
    1 point
  17. MJSytic

    Ty auta dnes nic nevydrží

    Pěkná animace. Někdo si slušně vyhrál
    1 point
  18. pavelu96

    Ty auta dnes nic nevydrží

    Jo, ta pravá přední svítila i po posledním nárazu
    1 point
  19. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska si pojedu pro kuny do školy, tak jsem jim navařil,snad budou mít chuť Já jsem si radši nandal hned,jen tak pro jistotu Kuřecí řízečky, trocha brambor,tatarka okurka
    1 point
  20. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Kdybych koupil báwo, tak by to nebylo ve stavu, který normálně potkáváš na silnici Dostalo by to mnohem víc než tahle 307. Wankl se mi líbí, rx8 taky. Ani tak mi nedělá problém motor, ten by se lehce vyndal a v práci by se dal udělat. Ale ta koroze. Ale jako jo, k mému zevnějšku by se bmw moc nehodilo, úplně by ke mně nepasovalo.
    1 point
  21. Vena garážmistr

    307 sw - konečná

    Ty Vojto tohle už začíná překonávat i nějakou diagnozu. A obvyklé kdo si hraje nezlobí už se na tohle Tvoje hraní napasovat taky nedá. Tvoje žena bude mít asi svatozář protože málokterá by něco takového vydržela.
    1 point
  22. Musím uvést na pravou míru mé informace o LED osvětlení mého Rapida. Když jsem psal že jsem zakoupil schválené LED, tak jsem měl na mysli LED H7 12V 19W OSRAM NIGHT BREAKER (2770,- Kč), které mám v hlavních potkávacích světlech. Samozřejmě vím že na mého Rapida schválené nejsou. Ale nechal jsem si je seřídit v servisu a ještě ani jednou na mne nikdo neblikal že jej oslňuji. H15 (neschválené) mám jako denní svícení a zároveň dálkové. Takže se omlouvám za mystifikace. Ale musím říct že jízda po tmě je mnohem lepší než s halogenovými žárovkami a tudíž i bezpečnější pro mě i pro neosvětlené cyklisty a chodce.
    1 point
  23. Sly22

    novy android telefon x proace

    Stejný problém po aktualizací telefonu, do té doby vše jelo. Včera jsem vypnul hd zvuk v nastavení bluetooth v telefonu a přijal cca deset hovorů v klidu. Zatim testuju, ale možná vyřešeno
    1 point
  24. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Na kelly v katalogu mají k tomuto typu 2 druhy. Neg a pos. Kus okolo 77 korun. Objednal jsem, dnes dopoledne dorazí, tak jak půjdu vrátit ten můstek, vezmu je
    1 point
  25. pavelu96

    Registrační značky na přání

    https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/registracni-znacka-na-prani-fotoduel-spz.A230228_120900_automoto_LHR
    1 point
  26. Péťa

    Nesmysly na silnici

    Synátor mě v sobotu upozornil na dopravní značení:
    1 point
  27. FrantaCV

    Vtipy

    Nic tak nepotěší jako cizí neštěstí. Jo, jo, šikovnosti má neopouštěj mě.. Doveda.mp4
    1 point
  28. Bamatala

    Cistenie svetiel

    ja som použil pastu na leštenie Xerapol a som spokojný.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...