Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.3.2023 Ve všech sekcích
-
Kolik mate najeto?
Milan+ a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MP za téma
7 points -
Dostalo mě do kolen :)
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
5 points -
Ty auta dnes nic nevydrží
dýzl a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
crash.mp45 points -
4 points
-
Registrační značky na přání
vendelinek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
4 points -
Ty auta dnes nic nevydrží
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Takže aby si človek otevřel kufr a podíval se do něj, musí jet 300... ?3 points -
Dotaz
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
"Dotaz", to je nazev vlákna jak vyšitej, to hned čitateli řekne o co jde a že by to měl otevřít a přečíst si to a poradit. Chlape, trošku to chce rozvést už v nadpisu, jinak tu bude nepřehlednej binec. Koukni na pravidla. Díky https://www.peugeot-club.com/guidelines/2 points -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...mno.. u tyhle metly ten bok opravit tak, aby to nebylo poznat nebude prdel, zvlášť když už to není nové auto, ale bylo v perfektním stavu ... ty prachy budou celkem odpovídat. Sel bych po majiteli te zdi...2 points -
Registrační značky na přání
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Kolik mate najeto?
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
2 points -
Schema aktualizováno , tohle by už mělo sedět To relé je zalitý v pojistkovce pod tím krytem , nejdřív ale zkontroluj ten svazek .1 point
-
Relé je přímo v pojistkovce a schéma by možná bylo , ale bez bližší specifikace to nejde , 206 opravdu nestačí , ideální je VIN Jedno schema tady mám , ale to jenom odhaduju z těch fotek , co si sem dal 206 new.pdf1 point
-
Zeď moje sice není, nebudu ale podporovat takovéto vydřiduchy.1 point
-
Akorát tady u toho nemusíš vystupovat ven.1 point
-
Čakal som, že to pôjde až do 1000 km/h. A že potom prídu fasádnici a auto zoškrabú z múra aj s omietkou.1 point
-
Pěkná animace. Někdo si slušně vyhrál1 point
-
Jo, ta pravá přední svítila i po posledním nárazu1 point
-
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
307 sw - konečná
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Kdybych koupil báwo, tak by to nebylo ve stavu, který normálně potkáváš na silnici Dostalo by to mnohem víc než tahle 307. Wankl se mi líbí, rx8 taky. Ani tak mi nedělá problém motor, ten by se lehce vyndal a v práci by se dal udělat. Ale ta koroze. Ale jako jo, k mému zevnějšku by se bmw moc nehodilo, úplně by ke mně nepasovalo.1 point -
307 sw - konečná
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ty Vojto tohle už začíná překonávat i nějakou diagnozu. A obvyklé kdo si hraje nezlobí už se na tohle Tvoje hraní napasovat taky nedá. Tvoje žena bude mít asi svatozář protože málokterá by něco takového vydržela.1 point -
Musím uvést na pravou míru mé informace o LED osvětlení mého Rapida. Když jsem psal že jsem zakoupil schválené LED, tak jsem měl na mysli LED H7 12V 19W OSRAM NIGHT BREAKER (2770,- Kč), které mám v hlavních potkávacích světlech. Samozřejmě vím že na mého Rapida schválené nejsou. Ale nechal jsem si je seřídit v servisu a ještě ani jednou na mne nikdo neblikal že jej oslňuji. H15 (neschválené) mám jako denní svícení a zároveň dálkové. Takže se omlouvám za mystifikace. Ale musím říct že jízda po tmě je mnohem lepší než s halogenovými žárovkami a tudíž i bezpečnější pro mě i pro neosvětlené cyklisty a chodce.1 point
-
Stejný problém po aktualizací telefonu, do té doby vše jelo. Včera jsem vypnul hd zvuk v nastavení bluetooth v telefonu a přijal cca deset hovorů v klidu. Zatim testuju, ale možná vyřešeno1 point
-
307 sw - konečná
Ferry zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Na kelly v katalogu mají k tomuto typu 2 druhy. Neg a pos. Kus okolo 77 korun. Objednal jsem, dnes dopoledne dorazí, tak jak půjdu vrátit ten můstek, vezmu je1 point -
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/registracni-znacka-na-prani-fotoduel-spz.A230228_120900_automoto_LHR1 point -
1 point
-
Cistenie svetiel
Andre318 zvýšil/snížil popularitu uživatele Bamatala za téma
ja som použil pastu na leštenie Xerapol a som spokojný.1 point