Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.7.2021 Ve všech sekcích
-
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
Péťa a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jojo, silná motorka a 18 letá milenka, taky to mám v plánu a doma žádné pochopení5 points -
Elektroinstlace
HonzaZ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
To je asi jako chtit internet stazenej na CDcku. Co presne za schema chces4 points -
Hlasování pro cvrčka
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ted nam Tobiáška budeš muset pujčovat na srazech, samozřejmě i s maminkou3 points -
Sytičovo stádečko
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
3 points -
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Hlasování pro cvrčka
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele dzavel za téma
Gratulace, ať jsou zdraví a dělají samou radost Trošku jsem cestoval a dal jsem cca 50-70hlasů3 points -
Hlasování pro cvrčka
brixtr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Konečně to dostalo ten správný soutěžní charakter... Do soboty, tak to bude napínavý. Přijde mi, že malý Tobík dostane víc hlasů, než celé vedení klubu ve volbách...3 points -
Modrý krasavec
Sabaton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Blue_Car za téma
Zdar všem, Po půlročním vybírání nového rodinného auta nakonec padla volba na Peugeot 3008. Vzhledem k ročnímu najezdu něco kolem 10k jsme vzali 1.2 puretech ve výbavě active pack. Klady: - po prvním usednutí do auta to bylo takový to wau, interiér se prostě povedl, je neokoukaný a hodně moderní. - sedačky pohodlné a spousta prostoru v autě. - hrozně se mi líbí digitální displej, skvělý malý volant se kterým se auto krásné řídí a každá jízda mě baví a vždy se těším až někam zase pojedeme - motor naprosto v pohodě, živý, tichý, prostě povedený a pro většinu řidičů dostačující. Zápory; - Aplikaci my Peugeot se mi nepodařilo zprovoznit. I po několika reinstalací. - nefunguje hlasové ovládání. Používám jako navigaci mapy cz, kde mi v telefonu hlasové ovládání normálně funguje, ale v autě ne, tam na mě mluví nějaká anglická šťabajzna, které nerozumím já ani ona mě. - největší mínus je, což nevím jestli není nějaká závada, při zařazené trojce a akceleraci na čtvrtý stupeň, se někde mezi rychlostí 55 a 65 ozývá jakoby z palubovky/z otvoru topení divný zvuk, něco jak když tam chrastí, vrní, vůbec nevím co to je a štve mě to. Dělá to jenom při zařazené trojce a akceleraci. Nevim jestli to mám řešit přes servis. Jinak ale převládá obrovská spokojenost2 points -
Hlasování pro cvrčka
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele skuci za téma
vy jste prostě nejlepší2 points -
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
xSilver a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
To druhé už mám za sebou,nevybereš si a ani nepomůžeš. Jen to poznáš v peněžence2 points -
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
To je Husqvarna Vitpilen 7012 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele rhinos za téma
psssst to jsi sem vůbec neměl dávat nebo nám ten jehož jméno se nevyslovuje nám vysvětlí jak je to tendenční a úplně blbě ty auta používáme2 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Radovanik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Hlasování pro cvrčka
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
No jo, ale do vedení se mohlo hlasovat jen jednou.2 points -
Kolik mate najeto?
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vladosr za téma
2 points -
Hlasování pro cvrčka
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
v 18 letech miminka2 points -
Disky peugeot 308
P607Olda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ahoj, za 2000 koupíš 4 disky , co tam mají být podle TP, zkus bazary, vrakoviště Peugeot2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Chceš přeposlat soukromku? Ani po té to nechápu. Ale i u třídvířka cabria mám pásy na sloupku. Jak dole, tak nahoře. Ale je pravda, že tam se s otáčením sedaček nepočítá. Ale to kromě VANů snad nikde. Navíc otočit se může jen při stání a to se nikdo asi nepoutá.2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Ahoj všem, jak už někteří víte... minulý týden jsme se rozrostli. Narodil se nám "cvrček" jmenuje se Tobiáš Kučera. Míry jako model nemá, ale 2695g a 47cm není k zahození. Přišel na svět o pár týdnů dříve. Nyní svádí souboj s jednou sokyní Jestli máte pár sekund času, můžete prosím pro něj hodit hlas? A ty co se budou hodně nudit, tak hlasovat se dá každou hodinu https://kolinsky.denik.cz/miminka/kolinsko-fotogalerie-prave-jsme-se-narodili-20210703.html1 point
-
Neulítla tam v cenovce desetinná částka? https://www.opiuy.top/products/outdoor-multi-functional-camping-trailer?fbclid=IwAR3A8Hl1V9DDr3ASyN0ue52p8Xn1Q-rjernME9866Asb11AVGLmjFw0JI081 point
-
to jsme to i hezky srovnali....jednoválec, dvouválec a třívalec1 point
-
Zajímavá nabídka pro výletníky
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tady by to nešlo přihlásit, nemá to zadní světla, a po dodělání by musel na otypování a buh ví jestli by to prošlo1 point -
Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje
peugeotka12 zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
chtělo by to origo diag a člověka co v ní umí číst problému s KFU moc nebývá.. ale zažil jsem bloklej immo, odpálenou jednotku motoru, svazky a vše kolem, ale skočený ještě ne ale je otázka kdo to dělal a jak Technický poradce pro jednoho z dealeru Peugeotu1 point -
Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje
peugeotka12 zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Bez palivového filtru1 point -
1 point
-
Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje
peugeotka12 zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
zrovna na KFU na diag synchronizaci vačka/klika poznáš, ale nemusí to vidět neorigo diag hoď sem VIN, ověřím ti ten filtr A ideální by bylo kdyby jsi sem hodila nějaký vypis diag, ať se na to mohu podívat a říci1 point -
Disky peugeot 308
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Myslím že na tom není nic divného že auto několikrát prošlo a teď najednou ne. Stačí jet na jinou STK nebo i na té kde byla konána poslední trefit na jiného technika. Navíc tuším že od 1.7 se opětovně měnili metodiky pro provádění TK+ME a od 1.1 2022 se budou měnit znova.1 point -
jojo, jezdilo se tak nějak v klidu, člověk podvědomě očekával, že ho autobusák nebo tirák nevytlačí z cesty jako dnes, dnes mi to připadá jako na závodech formule 1 --všichni musí být první , jasně, že prasata na cestách byla vždycky, ale bylo jich méně...1 point
-
Kolik mate najeto?
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ono už to řízení ani tak nebaví jako kdysi, ty plné cesty a více dobytků na nich1 point -
@Milan+ tipnul bych Husquarnu Vitpilen 701, me spis zaulaja ta CRF230, ale pry by ji sluselo tak 10 koni nahoru1 point
-
Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje
peugeotka12 zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Palivák tam není , jen ti ho pravděpodobně naučtovali AK ho nabízí, protože v některých zemích ho Peugeot montoval, ale v rámci EU snad nikde1 point -
Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje
peugeotka12 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ahoj tak zaprvé tvoje auto palivový filtr nemá--poslední roky ho firma nemontuje a zadruhé bych nechal opravu na servisu a počkal na konečný účet za opravu, určitě ho pak zkonzultuj s někým, kdo tomu rozumí..., hned nic neplať..., jinak se mohlo stát, že přeskočil řemen , stává se to, bohužel, když auto dlouho nejezdí a motor nečinností tzv. ,,zatuhne'' (jsou to vyjímky), ovšem při tvém nájezdu (malém nájezdu), bude možná stačit vyměnit jen ten řemen a zkontrolovat kladky, ale taky ta závada může být něčím úplně jiným, takže bych zatím počkal1 point -
Díky všem, parádně to roste. Koukal jsem běžně minulá hlasování byl vítěz kolem 200-300 hlasů, tady tohle bude asi souboj roku Hlasování je to soboty do 12hod.1 point
-
Dobreho rana popreji - jsem rad ze se to tu vysvetlilo1 point
-
To dáme,už jsem angažoval i dcerky.1 point
-
Nakonec jsem se rozhodl pro kompletní výměnu na Vaše doporučení. Uhadal jsem slevu 15% jak na materiál tak na práci. Což není málo za zeptani. Je to prostě na hlavu, že kvůli emisím si ničíme majetek aby jedni měli zisk a druzí zbytečně vyhazovali peníze. Škoda.no1 point
-
Automatická převodovka
martg zvýšil/snížil popularitu uživatele Jonáš Jiří za téma
Udělali mi dynamický proplach převodovky, tzn.tlakově tlačili nový olej do převodovky tak dlouho až teče nový olej.Což se u těchto převodek nedoporučuje, to se dělá u převodovek DSG.To mi bohužel udělali v ve firmě APO. Ne v autorizovaném servisu. U převodovek Aisin je jiný systém,kde se doporučuje pouze vypuštění náplně a nalití nové (to co vyteklo).V převodovce zůstane část starého oleje.Nepoškodí se ale tlakem ventily převodovky.1 point -
Automatická převodovka
xSilver zvýšil/snížil popularitu uživatele Jonáš Jiří za téma
reklama na stránkách PEUGEOT Traveller přímo vybízí k výpravě za zábavou či k cestování na delší vzdálenosti. Tento moderní a elegantní vůz nabízí prostorný interiér, kde je vše přizpůsobeno maximálně pohodlnému cestování.1 point -
..co? To si delaji srandu u auta za 3/4 mice, ze se s nim nema jet dlouho po dalnici?1 point
-
origo odvzdusnovak je mosaznej, navrtanej cca do 3/4 stredem a pak asi 2mm dirka bokem skrz zavit. Vyrabel jsem ho kdysi normalne doma na sloupove vrtacce. Rozmer sroubu je M6x1 s delkou 18mm, origo cislo 130629, v Autokelly ho maj origo Peugeot za 57Kc skladem na dvou skladech, po cele CR do druheho dne k dodani, obj cislo PSA 1306291 point
-
Tady můžeš mrknout https://www.automatickeprevodovkypraha.cz/peugeot.html1 point
-
tak nějak jde i ta ochrana proti reznutí z kopce i u pežotů, to co bylo u 205--406 je minulostí na druhé straně tohle místo rezne u všech aut--je to schované pod plastem a vlastně furt plné mokrého slaného bláta, chce to po 3-5 letech sundat plast. podběh, vyčistit, nakonzervovat, ideálně to udělat od nova včetně dutin aspoň spodku karoserie (podlaha, prahy, výztuže) a pak opakovat co 3 roky1 point
-
Tak může se to dělat i venku. Ale já bych to na mrazu dělat nechtěl To bych si v klidu počkal až bude teplo. Navíc, jestli to máš opravdu hodně, bude to chtít třeba vyvařit apod. I kdyby ne, tak vybrousit, odrezovač, základovka, atd. Nějaké maskování apod. nemá vůbec žádný smysl1 point
-
No tím to nevyřešíš, akorád to nebude chvíli vidět a veseleto to pojede pod tím. Normálně by to hnít nemělo, možná poškození, odření, neprůchozí odtokové kanálky atd. Nebo to někdo už opravoval a pak to má sklon k rezivění taky.1 point
-
Automatická převodovka
xSilver zvýšil/snížil popularitu uživatele Jonáš Jiří za téma
Měnil jsem olej v Eat8 Cena 14.000,-Kč s DPH Peugeot traveller r. v. 2018 Celkem najeto 140.000 km Výměna převodovky po 80.000 km v záruce1 point -
Já nevím co máte s tím DSG jako modlou/měřítkem. Z mého pohledu je DSG o třídu níže než opravdový automat s hydrodynamickým měničem. Je to sprostá dvojspojka, životnost taky žádná sláva. Podobně jako PowerShift u Fordu. Lidi to v ojetině (alespoň u Fordu) nechtějí, protože v ojetině je to zralé na drahý servis a problémy.1 point
-
Měli jsem 1,4. Měnila se zapalovací rampa, u nás ujelo asi 450 t. km naprosto bez problému, prodáno a jezdí dál. Máme 1,6. Teď má 260 t., měnila se zapalovací rampa, jinak OK. Ještě jsme předtím měli jednu 1,4, prodána asi v 400 t., bez problému1 point