Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      15

    • Počet příspěvků

      35 914


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      16 196


  3. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      33 584


  4. Jonáš Jiří

    Jonáš Jiří

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      92


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.7.2021 Ve všech sekcích

  1. ozzy56

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    jojo, silná motorka a 18 letá milenka, taky to mám v plánu a doma žádné pochopení
    5 points
  2. Ferry

    Elektroinstlace

    To je asi jako chtit internet stazenej na CDcku. Co presne za schema chces
    4 points
  3. Radek Hurvajz

    Hlasování pro cvrčka

    Ted nam Tobiáška budeš muset pujčovat na srazech, samozřejmě i s maminkou
    3 points
  4. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Hotovo, zadní náprava je zase komplet (foto před dotažením, takže bez krytů tlumičů). Jel jsem jen pár km domů, ale teda změna neskutečná. Jen se to zhoupne, zaduní pneu a jinak nic. Už se těším, až bude hotový i předek a hurá na GEO Jinak šroub výfuku už je na svém místě
    3 points
  5. Pe.Tr

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Jinak Fanny v kempu v Kokořínském Dole povídala že má ještě nějaké chatky na víkend volné tak neváhejte. krásný kemp krásné okolí(byli tu min tri peugeot srazy) . http://camp.kokorin.info/
    3 points
  6. dzavel

    Hlasování pro cvrčka

    Gratulace, ať jsou zdraví a dělají samou radost Trošku jsem cestoval a dal jsem cca 50-70hlasů
    3 points
  7. pavelu96

    Hlasování pro cvrčka

    Konečně to dostalo ten správný soutěžní charakter... Do soboty, tak to bude napínavý. Přijde mi, že malý Tobík dostane víc hlasů, než celé vedení klubu ve volbách...
    3 points
  8. Blue_Car

    Modrý krasavec

    Zdar všem, Po půlročním vybírání nového rodinného auta nakonec padla volba na Peugeot 3008. Vzhledem k ročnímu najezdu něco kolem 10k jsme vzali 1.2 puretech ve výbavě active pack. Klady: - po prvním usednutí do auta to bylo takový to wau, interiér se prostě povedl, je neokoukaný a hodně moderní. - sedačky pohodlné a spousta prostoru v autě. - hrozně se mi líbí digitální displej, skvělý malý volant se kterým se auto krásné řídí a každá jízda mě baví a vždy se těším až někam zase pojedeme - motor naprosto v pohodě, živý, tichý, prostě povedený a pro většinu řidičů dostačující. Zápory; - Aplikaci my Peugeot se mi nepodařilo zprovoznit. I po několika reinstalací. - nefunguje hlasové ovládání. Používám jako navigaci mapy cz, kde mi v telefonu hlasové ovládání normálně funguje, ale v autě ne, tam na mě mluví nějaká anglická šťabajzna, které nerozumím já ani ona mě. - největší mínus je, což nevím jestli není nějaká závada, při zařazené trojce a akceleraci na čtvrtý stupeň, se někde mezi rychlostí 55 a 65 ozývá jakoby z palubovky/z otvoru topení divný zvuk, něco jak když tam chrastí, vrní, vůbec nevím co to je a štve mě to. Dělá to jenom při zařazené trojce a akceleraci. Nevim jestli to mám řešit přes servis. Jinak ale převládá obrovská spokojenost
    2 points
  9. skuci

    Hlasování pro cvrčka

    vy jste prostě nejlepší
    2 points
  10. Milan+

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    To druhé už mám za sebou,nevybereš si a ani nepomůžeš. Jen to poznáš v peněžence
    2 points
  11. Klemoň

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    To je Husqvarna Vitpilen 701
    2 points
  12. psssst to jsi sem vůbec neměl dávat nebo nám ten jehož jméno se nevyslovuje nám vysvětlí jak je to tendenční a úplně blbě ty auta používáme
    2 points
  13. Dnes jsem vytáhl cabrio z garáže a aby mu to nebylo líto, tak se mu dostalo taky koupele a vysavače.
    2 points
  14. FrantaCV

    Hlasování pro cvrčka

    No jo, ale do vedení se mohlo hlasovat jen jednou.
    2 points
  15. vladosr

    Kolik mate najeto?

    tak zas od znovu....
    2 points
  16. ozzy56

    Hlasování pro cvrčka

    v 18 letech miminka
    2 points
  17. ozzy56

    Disky peugeot 308

    ahoj, za 2000 koupíš 4 disky , co tam mají být podle TP, zkus bazary, vrakoviště Peugeot
    2 points
  18. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Chceš přeposlat soukromku? Ani po té to nechápu. Ale i u třídvířka cabria mám pásy na sloupku. Jak dole, tak nahoře. Ale je pravda, že tam se s otáčením sedaček nepočítá. Ale to kromě VANů snad nikde. Navíc otočit se může jen při stání a to se nikdo asi nepoutá.
    2 points
  19. pavelu96

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dnešní výlet k zámku na jezeře bez jezera...
    2 points
  20. skuci

    Hlasování pro cvrčka

    Ahoj všem, jak už někteří víte... minulý týden jsme se rozrostli. Narodil se nám "cvrček" jmenuje se Tobiáš Kučera. Míry jako model nemá, ale 2695g a 47cm není k zahození. Přišel na svět o pár týdnů dříve. Nyní svádí souboj s jednou sokyní Jestli máte pár sekund času, můžete prosím pro něj hodit hlas? A ty co se budou hodně nudit, tak hlasovat se dá každou hodinu https://kolinsky.denik.cz/miminka/kolinsko-fotogalerie-prave-jsme-se-narodili-20210703.html
    1 point
  21. Medvěd

    Zajímavá nabídka pro výletníky

    Neulítla tam v cenovce desetinná částka? https://www.opiuy.top/products/outdoor-multi-functional-camping-trailer?fbclid=IwAR3A8Hl1V9DDr3ASyN0ue52p8Xn1Q-rjernME9866Asb11AVGLmjFw0JI08
    1 point
  22. Pe.Tr

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    to jsme to i hezky srovnali....jednoválec, dvouválec a třívalec
    1 point
  23. Radek Hurvajz

    Zajímavá nabídka pro výletníky

    Tady by to nešlo přihlásit, nemá to zadní světla, a po dodělání by musel na otypování a buh ví jestli by to prošlo
    1 point
  24. ChouLu

    Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje

    chtělo by to origo diag a člověka co v ní umí číst problému s KFU moc nebývá.. ale zažil jsem bloklej immo, odpálenou jednotku motoru, svazky a vše kolem, ale skočený ještě ne ale je otázka kdo to dělal a jak Technický poradce pro jednoho z dealeru Peugeotu
    1 point
  25. ChouLu

    Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje

    Bez palivového filtru
    1 point
  26. Pepito

    Hlasování pro cvrčka

    710 hlasů.
    1 point
  27. ChouLu

    Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje

    zrovna na KFU na diag synchronizaci vačka/klika poznáš, ale nemusí to vidět neorigo diag hoď sem VIN, ověřím ti ten filtr A ideální by bylo kdyby jsi sem hodila nějaký vypis diag, ať se na to mohu podívat a říci
    1 point
  28. Vena garážmistr

    Disky peugeot 308

    Myslím že na tom není nic divného že auto několikrát prošlo a teď najednou ne. Stačí jet na jinou STK nebo i na té kde byla konána poslední trefit na jiného technika. Navíc tuším že od 1.7 se opětovně měnili metodiky pro provádění TK+ME a od 1.1 2022 se budou měnit znova.
    1 point
  29. ozzy56

    Kolik mate najeto?

    jojo, jezdilo se tak nějak v klidu, člověk podvědomě očekával, že ho autobusák nebo tirák nevytlačí z cesty jako dnes, dnes mi to připadá jako na závodech formule 1 --všichni musí být první , jasně, že prasata na cestách byla vždycky, ale bylo jich méně...
    1 point
  30. Milan+

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Mě se líbí tohle,ale doma není pochopení, ještě nejezdí Kai a už zase chceš tohle.
    1 point
  31. ozzy56

    Kolik mate najeto?

    ono už to řízení ani tak nebaví jako kdysi, ty plné cesty a více dobytků na nich
    1 point
  32. sitler

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    @Milan+ tipnul bych Husquarnu Vitpilen 701, me spis zaulaja ta CRF230, ale pry by ji sluselo tak 10 koni nahoru
    1 point
  33. Pe.Tr

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    dneska s klukama z práce, 200km po Kokořínsku ....
    1 point
  34. ChouLu

    Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje

    Palivák tam není , jen ti ho pravděpodobně naučtovali AK ho nabízí, protože v některých zemích ho Peugeot montoval, ale v rámci EU snad nikde
    1 point
  35. ozzy56

    Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje

    ahoj tak zaprvé tvoje auto palivový filtr nemá--poslední roky ho firma nemontuje a zadruhé bych nechal opravu na servisu a počkal na konečný účet za opravu, určitě ho pak zkonzultuj s někým, kdo tomu rozumí..., hned nic neplať..., jinak se mohlo stát, že přeskočil řemen , stává se to, bohužel, když auto dlouho nejezdí a motor nečinností tzv. ,,zatuhne'' (jsou to vyjímky), ovšem při tvém nájezdu (malém nájezdu), bude možná stačit vyměnit jen ten řemen a zkontrolovat kladky, ale taky ta závada může být něčím úplně jiným, takže bych zatím počkal
    1 point
  36. skuci

    Hlasování pro cvrčka

    Díky všem, parádně to roste. Koukal jsem běžně minulá hlasování byl vítěz kolem 200-300 hlasů, tady tohle bude asi souboj roku Hlasování je to soboty do 12hod.
    1 point
  37. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dobreho rana popreji - jsem rad ze se to tu vysvetlilo
    1 point
  38. Milan+

    Hlasování pro cvrčka

    To dáme,už jsem angažoval i dcerky.
    1 point
  39. sampon

    špony v palivové soustavě

    Nakonec jsem se rozhodl pro kompletní výměnu na Vaše doporučení. Uhadal jsem slevu 15% jak na materiál tak na práci. Což není málo za zeptani. Je to prostě na hlavu, že kvůli emisím si ničíme majetek aby jedni měli zisk a druzí zbytečně vyhazovali peníze. Škoda.no
    1 point
  40. Jonáš Jiří

    Automatická převodovka

    Udělali mi dynamický proplach převodovky, tzn.tlakově tlačili nový olej do převodovky tak dlouho až teče nový olej.Což se u těchto převodek nedoporučuje, to se dělá u převodovek DSG.To mi bohužel udělali v ve firmě APO. Ne v autorizovaném servisu. U převodovek Aisin je jiný systém,kde se doporučuje pouze vypuštění náplně a nalití nové (to co vyteklo).V převodovce zůstane část starého oleje.Nepoškodí se ale tlakem ventily převodovky.
    1 point
  41. Jonáš Jiří

    Automatická převodovka

    reklama na stránkách PEUGEOT Traveller přímo vybízí k výpravě za zábavou či k cestování na delší vzdálenosti. Tento moderní a elegantní vůz nabízí prostorný interiér, kde je vše přizpůsobeno maximálně pohodlnému cestování.
    1 point
  42. BubakGS

    Automatická převodovka

    ..co? To si delaji srandu u auta za 3/4 mice, ze se s nim nema jet dlouho po dalnici?
    1 point
  43. Ferry

    Zalomený šroub odvzdušnění chladící kapaliny (imbus)

    origo odvzdusnovak je mosaznej, navrtanej cca do 3/4 stredem a pak asi 2mm dirka bokem skrz zavit. Vyrabel jsem ho kdysi normalne doma na sloupove vrtacce. Rozmer sroubu je M6x1 s delkou 18mm, origo cislo 130629, v Autokelly ho maj origo Peugeot za 57Kc skladem na dvou skladech, po cele CR do druheho dne k dodani, obj cislo PSA 130629
    1 point
  44. HonzaZ

    Automatická převodovka

    Tady můžeš mrknout https://www.automatickeprevodovkypraha.cz/peugeot.html
    1 point
  45. ozzy56

    Hrdza kosi prahy 308

    tak nějak jde i ta ochrana proti reznutí z kopce i u pežotů, to co bylo u 205--406 je minulostí na druhé straně tohle místo rezne u všech aut--je to schované pod plastem a vlastně furt plné mokrého slaného bláta, chce to po 3-5 letech sundat plast. podběh, vyčistit, nakonzervovat, ideálně to udělat od nova včetně dutin aspoň spodku karoserie (podlaha, prahy, výztuže) a pak opakovat co 3 roky
    1 point
  46. MJSytic

    Hrdza kosi prahy 308

    Tak může se to dělat i venku. Ale já bych to na mrazu dělat nechtěl To bych si v klidu počkal až bude teplo. Navíc, jestli to máš opravdu hodně, bude to chtít třeba vyvařit apod. I kdyby ne, tak vybrousit, odrezovač, základovka, atd. Nějaké maskování apod. nemá vůbec žádný smysl
    1 point
  47. inoxing

    Hrdza kosi prahy 308

    No tím to nevyřešíš, akorád to nebude chvíli vidět a veseleto to pojede pod tím. Normálně by to hnít nemělo, možná poškození, odření, neprůchozí odtokové kanálky atd. Nebo to někdo už opravoval a pak to má sklon k rezivění taky.
    1 point
  48. Jonáš Jiří

    Automatická převodovka

    Měnil jsem olej v Eat8 Cena 14.000,-Kč s DPH Peugeot traveller r. v. 2018 Celkem najeto 140.000 km Výměna převodovky po 80.000 km v záruce
    1 point
  49. HonzaC2

    Automatická převodovka

    Já nevím co máte s tím DSG jako modlou/měřítkem. Z mého pohledu je DSG o třídu níže než opravdový automat s hydrodynamickým měničem. Je to sprostá dvojspojka, životnost taky žádná sláva. Podobně jako PowerShift u Fordu. Lidi to v ojetině (alespoň u Fordu) nechtějí, protože v ojetině je to zralé na drahý servis a problémy.
    1 point
  50. P607Olda

    motor 1.6 Benzin

    Měli jsem 1,4. Měnila se zapalovací rampa, u nás ujelo asi 450 t. km naprosto bez problému, prodáno a jezdí dál. Máme 1,6. Teď má 260 t., měnila se zapalovací rampa, jinak OK. Ještě jsme předtím měli jednu 1,4, prodána asi v 400 t., bez problému
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...