Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      7 244


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 417


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.3.2021 v kategorii Příspěvky

  1. ozzy56

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    já sem si řek, že využiju tohle téma, protože když sem se zeptal před rokem syna (IT specialista), co to má na ruce, tak odpověděl : tati, tobě to budu vysvětlovat dlouho, zatím nalej štamprli , no a pak už nic nepamatuju...
    6 points
  2. Péťa

    Vtipy

    6 points
  3. Dnes po obědě jsem to nevydržel a zajel přehodit kola na cabriu. Nejdřív jsem tedy musel oživit baterku, která byla úplně prázdná. Ta to bude mít asi spočítaný. Auto pěkně prokouklo. A @Béďa měl pravdu, žádný OZeta to nejsou. Pokličky byly asi malý. Nějaký Made in Italy a víc názvu jsem nevyluštil. Ty černé kola jsou tedy 6,5Jx15 ET12 a budou na prodej. PirellkyP6 mají 2x3mm a 2x3,5mm, ale DOT 14 a 1508 Sedačky jsou ještě u čalouníka, ale prý se na nich pracuje. Tak musel stačit pod zadek kbelík od vápna. Nakonec jsem ještě vyměnil osvětlení SPZky. Blikající Ledky jsem vyměnil za klasické žárovky. Pro porovnání.
    5 points
  4. Jelikož teď budu nějakou dobu bez e-biku, tak jsem vyrazil na Meridě od @KoudaK
    3 points
  5. Péťa

    Vtipy

    3 points
  6. pavelu96

    Dneska vařim já

    Dnes žena a děti společnými silami vytvořily podžárku s bramboráčky. Vynikající
    3 points
  7. jarokare

    Poděkování za pomoc

    Není zač , rád jsem pomohl
    3 points
  8. MJSytic

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Kolega má také názor, že kdyby neměl chytré hodinky, tak by něco prošvihnul a přestal by se točit svět Mně spíš připomíná trestance s náramkem pro domácí vězení, jak mu to pořád něco hlásí a musí na to neustále koukat Ale když to někdo potřebuje, tak ať si to pořídí. Proč ne. Mně se často lidi nedovolají, protože tel. neslyším, nebo ho ani u sebe nemám. Ale chápu, že někdo je nepostradatelný (nebo se tak alespoň cítí) a musí být stále online Každopádně téma je o tom, jaké chytré hodinky vybrat, ne o tom, proč je kupovat. Takže sorry za
    3 points
  9. Šalda

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Já teda sem byl vždy zastáncem klasických analogových ručiček, ale když jsem dostal od T-mobile k mobilu Huawei watch gt (trochu sem je musel ukecat, už je neměli skladem) tak jsem klasický hodinky odložil, jsou to sice (blbý) hodinky, jak se všude píše, ale pro mě mají vše co potřebuji, což je přečíst si příchozí zprávu, nemusím vytahovat mobil, když třeba řídím atd, když mě někdo volá vidím kdo, a můžu hovor odmítnout, opět mě to dostačuje, novější verze už umí i volat přes hodinky, ale to vážně nepotřebuji. Jediný co mě chybí že nemají nfc, holt ty 3 kávy za den si zaplatím přes mobil, a hodilo by se mě občas aby měli Mp3 přehrávač, kvůli propojení hudby přes reprák, kdy pak lze ovládat hlasitost a přeskakovat skladby pomocí hodinek. Jinak manželce jsem na vánoce koupil novej mobil, Xiaomi mi10 t, (bohužel Huawei pro mě skončil díky omezení androidu) tak jsem chtěl zkusit jinou Čínu, a k mobilu jsem jí vzal Xiaomi amazfit gts, a nejsou vůbec špatný, cena cca 2500, jen teda její výdrž baterky je cca 5 dní, moje Huawei vydrží cca 10-14 dní. Jinak oboje mají takový ty kraviny na podporu sportu atd, co stejně nevyužiju.
    3 points
  10. velkybanan

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Koupil jsem přítelkyni samsung watch 42mm růžové, jak jinak. A je naprosto spokojená Cena bohužel 4,4k Ale veškeré notifikace, úprava ciferníku, volání ale jen se spárovaným MT A ostatní sport funkce atd Každopádně jsou hezké vcelku elegantní ale kulaté
    3 points
  11. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Lehké změny probíhají
    2 points
  12. Péťa

    Suchý Důl je tu někdo.

    Jasně, to umím. Ty mě neznáš? Mám to 13km
    2 points
  13. a ty jsi nekdy byl v Cine abys byl schopen posoudit jak to tam vypada? Ono by mozna bylo fajn kdyby tito aktiviste zacli u sebe...zhusta maji na sobe obleceni a vyuzivaji technologie ktere tak kritizuji
    2 points
  14. Milan+

    Poděkování za pomoc

    Tak musím poděkovat @jarokareza včerejší a dnešní radu ohledně ventilátoru topení,včera se vařilo z vody jen co jsem mu řekl,dnes jsem poslal i schéma zapojení nezávislého topení a závada vyřešena na první dobrou. A já to jdu dodělat.
    2 points
  15. Péťa

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Když už je vybráno a tady se to zvrhlo v kecy o využití, taky napíšu. Mě je vnutil zaměstnavatel, peníze bych za hodinky nedal Řekl jsem tedy, že jim dám šanci a když mi nebudou vyhovovat, tak je vrátím. Beru si je jen do práce a automaticky přepínám telefon na vibrace. A musím přiznat, že jsem si na ně zvykl a jsem za ně rád. Klidně v nich vrtám průrazy skrz stěny a stropy, pak je jen opláchnu pod vodou a život jde dál. Ale už teď vím, že až nebudou, tak si svoje kupovat nebudu. Takové ty kecy "Je třeba vstát a protáhnout se..." jsem prostě vypnul, nastavil jsem si jen upozornění, které chci vidět (v mém případě volání, SMS, mail, WhatsApp a budík). Jediné co mi opravdu chybí jsopu ty platby.
    2 points
  16. sitler

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    @MJSyticjá je třeba mám proto, že v práci držíme pohotovost a takhle můžu mít telefon někde odložený a přesto vím, že se něco děje. Třeba když se hrabu v motorce, tak nemusím sledovat kdo zrovna volá, ale jen kouknu na ruku a vím, jestli to musím brát nebo to klidně můžu ignorovat. A k tématu: Amazfity jsou celkem ok. Měl jsem Bipy, teď mám pro sebe GTR, baterka při nepoužívání sport fci skoro měsíc. Cena rozumná...
    2 points
  17. brixtr

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Huami Amazfit GTS 2 Mini, růžové
    2 points
  18. brixtr

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Tak já mám vybráno jak to vypadá všem díky za podměty a připomínky.. @HanysR to mi připomněl izera :D
    2 points
  19. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Rádio svítí, sub hraje Blbec jsem si neuvědomil, že mám aktivní sub, takže připojovat ho na zesilovač je blbost. Vyřešení high-low převodníkem napojeným na origo instalaci. A začínají mě děsit policejní kontroly. Za poslední 3 dny mě brali 3x, z toho dnes s velkým bržděným vozíkem (B na něj stačí-3.5t), ale byl to hlavní důvod proč mě brali Navíc 3 kontroly-3 testy na chlast a 2x drogy
    2 points
  20. ale dyť to nikdo nikomu nevnucuje, jenom zastaví výrobu spalováků...
    2 points
  21. Fruktis

    Dezinfekce Nano respiratoru

    @kirkiz nenapovidej jim...
    2 points
  22. jarokare

    Vtipy

    2 points
  23. VojtouNerCZ

    Potkal jsem klubáka...

    Jeee, a já si samozřejmě nevšiml xD Kde to bylo?
    1 point
  24. KoudaK

    Suchý Důl je tu někdo.

    @Péťa Ahoj já už zapoměl, že jsi od tama... Já mylslel, že bydlíš blíž k Liberci a ty končiny.... Během zítřka pošlu číslo na pána a jestli by si mi to teda vyzved a poslal... Peníze pak pošlu na účet.... Děkuji...
    1 point
  25. dejte už ostravě pokoj, jsme nejzelenější město, sem někde čet'--šachta žádná atd., když už jste byli všude a někde i dvakrát, tak navštivte i ostravu
    1 point
  26. Milan+

    Dneska vařim já

    Máš recht,je tu pár jedinců kterým nemůžeš nic dát najevo.
    1 point
  27. No tvrdíš že je chytrej a šikovnej. Co kdyby zkusil na facebuku najít někoho z té školy třeba tam mají i nějakou tu skupinu kde by se něco mohl dozvědět apod. myslím si že mládež v získávání informací umí chodit když jim o něco jde. Jako jo asi to má nějakou budoucnost a dobrý je to jak píšeš že na konci třeťáku udělá závěrečky na výučák a pak může pokračovat rok a bude mít i maturitu i když tu prej nikdo nepotřebuje jak tvrdí Babiš že se na to nikdy nikoho neptal jestli má nebo nemá maturitu. ALE znám lidi který se vyučili automechanikem a nejsou schopný si na autě nic udělat samy, jeden se šel učit automechanikem protože tam šel kamarád ze základky kamarád má dnes vcelku úspěšnou dílnu on jezdí s multikárou u technickejch služeb, druhej se vyučil protože tehdy to bylo něco učit se automechanikem a na školu prej byl blbej no a protlouká se všelijak taxikařil dělal portýra v bordelu jezdil s dodávkou v matčino firmě pak měl chvilku dodávku sám na sebe teď snad dělá někde v myčce aut jediný co umí na autě si udělat je ho umejt. A třetí i přes svoje zdravotní omezení ( atopický ekzém) si prosadil obor autotronik protože to je prej čistá práce a nejsem si jist jestli to vůbec dochodil ten učňák ale ten je tak jakože úspěšnej ve svých 23 letech má dopravní firmu (5 kamionů) ale na autě nedokáže udělat nic resp. nic neudělá protože by se mu zhoršil ten ekzém. Podle mě není až tak důležité čím se ten člověk vyučí (vystuduje) protože kolik znáš lidí který dělají v oboru který studovali (vyučili se). Podle mě je důležitý aby ho to bavilo natolik aby byl schopnej tu školu dokončit a měl nějakej papír že něco vystudoval( vyučil se) a že ty 3/4 roky nebudou o tom že bude chodit někam jen protože tam bude chodit a aby byl někde schovanej než mu bude těch 18 aby mohl vypadnout z baráku a živit se nějak jak sám uzná za vhodné. A asi sám ze svých let v učení výš že zrovna automechaničina je práce kdy je člověk většinu pracovní doby špinavej a s tím se taky málokdo dokáže srovnat.
    1 point
  28. Bohužel i já chápu ekoteroristy spíš než jako ochránce přírody hlavně jako strůjce všemožných omezení a prodražování života.
    1 point
  29. Charlie 1

    Nekdo od mobilnich operatoru ?

    Za zprostředkování je 0....ja z toho nic nemám, smlouvu by si každý řešil s obchodním zástupcem,ne se mnou... Zeptám se jestli by to přišlo když jsi u T mobile
    1 point
  30. Milan+

    Ventilátor topení

    Tak díky @jarokare už to funguje. Díky.
    1 point
  31. inoxing

    Dekarbonizace motoru zkušenosti

    Věřím, že nějaká silná chemie rozpustí tenhle sajrajt, pokud se součást do ni ponoří a nechá působit, případně se v ni nechá vařit. Ale tohle nelze aplikovat do složeného motoru- at uz kvuli tesneni, kvuli gumovym soucastem nebo samotnemu motoru (precejen to proste nemuzu nalit do sani po okraj, tím zalít motor a čekat). Navic bude treba rozlisovat slozeni dilu- neco rozpousti plast, neco hlinik. neco silikon apod. A nakonec, neco se se takhke ponorit neda, protoze je uvnitr elektronika, treba jak ta el. klapka. Ikdyz je utesnena, tak tohle by neprezila. No a pak jsou dily, ktery takřka nejdou vycistit- např. zanesený radiátor topení smesi kamene, oleje a rzí.
    1 point
  32. Havlicek.Lukas

    Dálková světla 807

    tak je v haji COM modul pod volantem
    1 point
  33. Akoc

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    Vzhľadom na veľký počet automobilistov s averziou voči elektromobilite, dá sa očakávať, že so zákazom nových spaľovákových aut prudko stúpne dopyt po ojetinách. Preto sa ich nezbavujme, šup s nimi do nejakej stodoly, raz ich dobre predáme.
    1 point
  34. ChouLu

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Tohle dinosauří vlákno mě baví Za mě iPhone + iWatch Já se svými SE jsem náramně spokojený přijímaní hovoru přes ně, hlasové odpovědi na zprávy, čtení emailu, ovládání světel, garážových vrat, závor atd přímo z hodinek a ty platby jsou taky bomba... kartu jsem nevytáhl od té doby co mám telefon s NFC a teď už půl roku netahám telefon
    1 point
  35. brixtr

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    Kdyby ty hodinky neměli smysl tak se nevyrábějí a neprodávají si myslím Já bych to možná taky i využil ale mám lepší plány za co bych ty peníze utratil pro sebe jinak @Scratch myslím že je zbytečný mi říkat co jí mám koupit normální hodinky má, a nedá na ně dopustit. Ale tohle prostě chce
    1 point
  36. ozzy56

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    no to pozor, mám od 40. narozenin japonské Seiko , stály více, než ty dnešní chytré hodinky
    1 point
  37. Hafity

    Dekarbonizace motoru zkušenosti

    Kdysi mi jeden známý přinesl flašku s nějakým sajrajtem, který používají v práci.... Vonělo to po jehličí a jmenovalo se to nějak jako "kyrasol".... Když jsem tam nechal zakarbonovanou věc přes noc, tak ráno to bylo jak nové.... Ale do olejové náplně bych to teda nenalil.... "Rrozpouštění" je dlouhodobější záležitost, než "uvolnění".... Něco jsem našel.... KIRASOL-345 - AVEKO Color (av-ekocolor.cz)
    1 point
  38. Takže ti to nevnutí, ale přinutí tě....
    1 point
  39. ozzy56

    jaké chytré hodinky, a jejich využití?

    k čemu jsou dobré chytré hodinky? mám starou tlačítkovou nokii
    1 point
  40. ChouLu

    Výmena svetiel v celom aute

    ano 407SW má 3. brzdové LEDkové....
    1 point
  41. Havlicek.Lukas

    Výmena svetiel v celom aute

    Protoze je asi LED
    1 point
  42. No samozřejmě tohle je v pořádku.... Ale ať to nikdo nikomu nevnucuje....
    1 point
  43. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    To jsou 14", ze 106 XSi. Ty druhe taky 14", Alize ze 106 S16.
    1 point
  44. jarokare

    peugeot 5008 1.6V 115kw, chyba P0087

    Nechápu , proč se chystáš měnit cívky , když diagnostika (pominu to , že není originál) napíše nízký tlak paliva (to mi připomíná Babicu - když nemáte tohle , tak tam dejte úplně něco jinýho) . Nejspíš odchází jedno z čerpadel (vysokotlak nebo podávací) , jak správně poznamenal @radim.1008 , ale to bez pořádný diagnostiky a měření nezjistíš .
    1 point
  45. Pozor na falosny pocit zohriateho motora. To ze Ti teplomer vody indikoval 90 stupnov po par sto metroch este neznamena, ze motor bol cely rovnornomerne zohriaty. Naviac olej bol uplne studeny napriek tomu, ze vodu si mal zohriatu. Takisto aj olej v prevodovke. Takze mysli na to a nepozaduj plny vykon hned, ale az ked sa zohreje aj olej v motore aj prevodovke, cize par km treba jazdit pokojne aj tak.
    1 point
  46. Tak schválně, jak dlouho to vydrží baterka... všichni škrábou a rozmrazují a ty přijdeš k vyhřátému, rozmrzlému autu a... nenastartuješ Ne dělám si srandu. Je to samozřejmě super a taky bych neměnil
    1 point
  47. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  48. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  49. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  50. Ferry

    Za kolik tankujete?

    3 argusy jedenactky v akci doma
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...