Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      4 397


  2. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      5 522


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. oddie

    oddie

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 639


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.3.2025 Ve všech sekcích

  1. Weri 605

    Vtipy

    VID-20250325-WA0008.mp4
    8 points
  2. Klemoň

    Modely autíček

    3 points
  3. pajik999

    Vtipy

    3 points
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes opět ,rukavička' (5x Radegast)-- probrali jsme auta, baby, politiku a vyřešili spoustu věcí , prostě rozumně strávený večer
    3 points
  5. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    @sladoch vítej v klubu sladoch.pdf
    3 points
  6. Pepito

    Vtipy

    3 points
  7. Radek Hurvajz

    205 Rallye

    A taky je možné že po odstranění hlav těch šroubů když se odstraní pnutí tak šrouby půjdou lehce vytočit kleštěma. Já bych to taky odvrtal
    3 points
  8. oddie

    Co jste dnes udelali...

    No jo, tak flexit s bourákem s 2,2 motorem holt něco stojí, kdyby si pořídil prdítko s litrem, vyšlo by to znatelně levněji, ale nebyl by tam ten kůl efekt, no
    3 points
  9. pajik999

    Vtipy

    2 points
  10. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Letohrad EuroOil Optimal diesel bez biosložek za 33,20,-. Jen ať dál to takhle padá.
    2 points
  11. thorr001

    205 Rallye

    zkusím ještě tohle: https://www.motora.cz/naradi/vybaveni-dilny/oprava-zavitu/vytahovak-sroubu/vytahovaky-poskozenych-sroubu-torx-1-4-a-1-2-sada-12-dilu-213363577.htm Těch špatných torxů tam nejspíš bude víc... jak bude STK tak se s tím otočím ke kamarádovi co dělá klempířinu, sám si na to netroufám
    2 points
  12. Radek Hurvajz

    205 Rallye

    Tím větším torxem asi nic nezkazíš Zkus to, třeba to půjde, odvrtat to můžeš až nakonec.
    2 points
  13. radim.1008

    205 Rallye

    Nejlépe vývitníkem. Navrtá se menší průměr do zbytku šroubu, pokud možno na střed a poté pomocí vývitníku ve vratidle ho vytočíš ven. Osobně bych na tom koberci moc nesvářel.
    2 points
  14. PaKr

    205 Rallye

    Nejsou ty šrouby skrz ? zkouknout zespodu a případně trochu pomoct ocelákem, uvolňovačem, nahřátím ( nejlépe postupně všechno) . No a když nic, tak jak psal Lukáš. Navařit do té imbusové hlavy jiný šroub. I tím svařováním se to prohřeje a půjde to líp povolit @radim.1008 a jak pak vyšroubuješ ten zbytek šroubu?
    2 points
  15. sitler

    Co jste dnes udelali...

    ono slevit ze svych pravidel je stejne k prdu, protoze kdyz ho vyssi cena nedozene ted, tak ve chvili, kdy bude chtit pozdeji na sebe, tak ho chybejici bonusu stejne dozenou. Jinak koop to nema jen pro mlade, ale pro vsechny. Holt velky motor, velky vykon, nizky vek... to jsou vsechno rizikovy faktory. navic v prze. Nejvyssi sazba prakticky zarucena
    2 points
  16. Klemoň

    Modely autíček

    2 points
  17. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Potkal jsem dnes v servise auto bývalého klubáka. Prý si tady říkal @BOSSCZ. Auto jezdí tady v okolí. Třeba ještě nahlídne.
    2 points
  18. oddie

    Nové kolo pro synatora...dotaz k zadnímu kolu

    Zbytečné nekam psát, tohle dělají ty levné náboje se šroubovacími vícekolečky prakticky všechny.
    1 point
  19. Radek Hurvajz

    Nové kolo pro synatora...dotaz k zadnímu kolu

    Myslíš jako že se vlní? Né vibruje. To některý dělají, vicemeně je to u levných variant normální. Pokud je to něco echt kvalitniho a drahyho tak to zkus reklamovat. Asi to není na zavadu, pokud je v tahu tak jede rovně, jde jen o ten vonoběh
    1 point
  20. sitler

    Modely autíček

    @Pe.Tr a je jen na koukani, nebo si s nim muzes i trochu pohrat
    1 point
  21. Pe.Tr

    Modely autíček

    já si oblíbil limitky v 1:1 ,teď tu máme...
    1 point
  22. Charlie 607

    205 Rallye

    Takovejch šroubů jsem se už něco odvrtal. Většinou imbusy, utažený fest. Pomalu odvrtat hlavu větším vrtákem, až se pustí těla šroubu. Jak se to uvolnilo, tak šel šroub vždy vytočit jen rukou.
    1 point
  23. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    ...teď se jdu ožrat... ...výroční schůze skautů...
    1 point
  24. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    "Čech se jenom chytnul stolu, obočí mu spadlo dolu a už se modrý ku podlaze sunul..." Milionář - Nohavica No čekal jsem +-15, ale přes dvacet to mi teda trochu vyrazilo dech. Má v tom i nějaké havarijní nebo jenom povinné? @BubakGS hlavně opatrně, ať nemáš před barákem ještě gejzír
    1 point
  25. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    Pokračování příběhu s naší kanalizací.. ..o víkendu ohnu hřbet, lopatu do teplejch a budu hledat vodu na zahradě... ...starý potrubí do baráku. Panáčci mi pak fouknou novou rouru z ulice do baráku a zapojí na vodoměr ve sklepě sami, ať nemusím shánět instalatéra. Prý mi kdyžtak diru do zdi udělají - mají jádrovku na beton. No, aspoň to.... Auto zatím zablokované na zahradě.....
    1 point
  26. oddie

    807 - Vyvaříno

    Mám pocit, že pod tapecíry vzadu jsou M6 matice, které ten blatník drží. Sundat ten tapec je na chvilku. Musíš teda nejdřív sundat plasty z horní části sloupků.
    1 point
  27. Auto vyzvednuto po výměně pravého horního uložení, které bylo SNR a nakonec i pružiny. Nepřežila, praskl poslední závit, který vypadl po zvednutí na zvedák. Moc dlouho si nepojezdila. 07/22 - 204130km Výměna předních brzd a pružin Oprava low cust, takže pružina jen jedna.
    1 point
  28. VojtouNerCZ

    205 Rallye

    Natluč tam tisícihran. Zakousne se líp jak torx
    1 point
  29. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Sitler Ta cifra má 5 pozic a začíná dvojkou Na Galaxu platím míň i když mám plnou havárku s odtahem domů v rámci Evropy
    1 point
  30. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Skuci i Kajvet samozřejmě kontaktováni byli, ale jak psáno velký objem, velký výkon, nulová praxe a Praha jako bydliště je kombinace, kde ani oni bohužel extra zajímavou cenu nevymysleli
    1 point
  31. radim.1008

    205 Rallye

    Odvrtat hlavu šroubu a zbytek vytáhnout.
    1 point
  32. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Tak pojistit to může kdokoliv, takže majitel v TP a pojistník můžou být různí, ale časem by se to právě projevilo na bonusech. Tu apku mi teď nabízeli i na 206, s tím, že to vlastně sleduje každou jízdu ( takže v podstatě každý pohyb). No hlavně jsem občas schopný na to kapánek šlápnout, takže to by ta apka asi omdlela Naskládá se do čehokoliv, ale ve většině aut už si za něj nikdo nesedne. Ale to měl přece jako jednu z podmínek, když jste přemýšleli jaké auto vybrat. Všechno má pro a proti, tak teď musí "bojovat"....
    1 point
  33. sitler

    Co jste dnes udelali...

    Zlata motorka za 350 na rok . skuciho si zkousel? Asi nikdy jsem se nikde nedokazal dostat s cenama tam, kam on
    1 point
  34. ozzy56

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    tak poslední věta toho penzisty v článku byla, že tohle žití (v podstatě bez elektriky) není pro každého..., asi něco jako můj soused (70+) na chajdě, co žije celou zimu sám, vůbec netopí (má prý super spacák), skoro nezapíná elektriku (prý nepotřebuje), jezdí po celé Moravě !! na kole i v kruté zimě , jeho manželka je celou zimu v Ostravě a když v letní sezonu omylem přijede, tak je z toho na nervy , prostě takový samorost... ale jen víc takových podivínů--hlídá mi chatu celý rok zadarmo
    1 point
  35. oddie

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    No, to bude "barák" asi jako moje zahradní chatka. Ony ty bilance jdou poměrně snadno napočítat. Něco podobnýho provozovali tchánovci, než postavili barák, taky to byla taková chatka na mýtině o dvou malých místnostech a dvou mžourajících ledkách, aby to ty autobaterky vůbec daly. Jako dá se to udělat, ale využitelná kapacita autobaterky pro takhle nevhodnej provoz je ani polovička udávané, natož když pak člověk používá nějaké vyřazené (nové na to asi nikdo nekupuje). Mmch. i trakční olovo, které to snáší líp než startovací, bylo v ostrově po ruce a půl vhodný akorát do sběru... holt rok má 365 dnů a ty baterky rozumně dávaj tak 500 cyklů, a to se nesmí vybít pod půlku.
    1 point
  36. P607Olda

    Nový Peugeot 3008

    @Dix1 Dal jsi mi mínus, vidím, že ti na budoucnosti Peugeotu také záleží, stejně, jako mně. Pokud máš nějaké možnosti, mohl bys mi, prosím, pomoci s řešením problému telefonem v Partneru? Co se týká středního tunelu v 3008, vidíš tam nějaké chytré řešení, výhody? Napiš. Anebo jenom nesmím kritizovat?
    1 point
  37. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    S Pavlem už několik týdnů hledáme povinný bručení na jeho vybraný auto a pohybujeme se v sumách téměř fantastnícĥ - holt má tátu, co trvá na tom, aby měl auto od nova na sebe a tak nevyužije žádný obezličky jako je přihlášení auta na babičku apod. (které by vlastně ani nefungovaly, páč by stejně nedostal parkovačku do "modrý zóny") Včera Pavel přišel s tím, že Kooperativa nabízí pro mladé řidiče možnost instalace appky, která hlídá styl jízdy (tzn. nejen rychlost, ale i zrychlení, brždění a možná i další parametry) no a po vyhodnocení roku nabízí slevu AŽ!!! 40%. Mě se to z pozice táty celkem líbí - aspoň to kluka naučí krotit koně i když bude v autě sám P. S. Hej ty o tom, jak než bych slevil ze svých pravidel nechám radši kluka sledovat bonz-appkou samozřejmě očekávám a kdo mě zná, ví, že jsou mi naprosto volný.
    1 point
  38. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    @Radek Hurvajz tam ale fialovej není.. Každopádně je tam hodně barev a nejhezčí z nich je ta černá..!
    1 point
  39. Dave_k

    Co jste dnes udelali...

    @sitlerale to musíš na radnici za lidma, který jste si tam zvolili. Je mi jasný, že ti to je asi trnem v oku, ale tady se to asi nevyřeší.
    1 point
  40. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @BubakGS To jsem dělal preventivně předloni u máti. Většina lidí kroutila hlavou, proč měním něco, co funguje. Protože tam vedl i telefon a plyn, musel jsem kopat ručně, naštěstí to šlo rýčem, krumpáč jsem téměř nepotřeboval.
    1 point
  41. oddie

    Světlomety vyzařují tvar kruhu

    Žárovka vyzařuje stále stejný tvar - téměř kouli. Kresbu z toho dělá teprve světlomet, který potřebuje, aby vlákno žárovky bylo v přesně definovaném místě. Pokud máš žárovku blbě usazenou, dělá to pochopitelně kresbu špatnou.
    1 point
  42. Ferry

    Světlomety vyzařují tvar kruhu

    zcela 100% jsou žárovky usazeny špatně. Řešil jsem to u několika 206 tek různých mých (méně technický zdatných) známých, kteří si stěžovali na obdobné symptomy u světlometů a vždy byla žárovka osazena opačně o 180°, někdy ještě navíc i nakřivo. Vždy stačilo otočit a řádně usadit.
    1 point
  43. Klemoň

    Modely autíček

    1 point
  44. Klemoň

    Modely autíček

    1 point
  45. Klemoň

    Modely autíček

    1 point
  46. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Dneska mě cesta vedla do Hustopečů, kde jedna klubačka provozuje cukrárnu. No a tak jsem jí navštívil
    1 point
  47. Klemoň

    Modely autíček

    1 point
  48. Klemoň

    Modely autíček

    Tak tady je další
    1 point
  49. Klemoň

    Modely autíček

    Jsou to modely od Jada Toys v nezvyklém měřítku 1:32 ! V době kdy už já měl "dosbíráno" pár let, začalo DeAgostiny vydávat tu samou serii v měřítku Evropy a tedy 1:43
    1 point
  50. Klemoň

    Modely autíček

    No tak původně jsem myslel, že sem nasypu nějaká aera, ale nemám je nafocená jen pár kusů. Tak to budou filmová auta FaF. Nemám nasbíraný samozřejmě kompletní vozový park, protože by to bylo asi nemožné - všechny prostě nevyrobily. I tak se některá auta opakují, např "Domův/Vin Diesel" Charger I tak se už to bylo pozdě, když jsem je začal shánět, protože tato filmová serie už "pár" let běží světem. Za mne byly vlastně hezké jen první tři díly, každý byl nepatrně jiný prostředím. Pak už to zklouzlo do roviny Kobra 11 . . .
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...