Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.3.2025 Ve všech sekcích
-
3 points
-
Co jste dnes udelali...
dýzl a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dnes opět ,rukavička' (5x Radegast)-- probrali jsme auta, baby, politiku a vyřešili spoustu věcí , prostě rozumně strávený večer3 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@sladoch vítej v klubu sladoch.pdf3 points -
205 Rallye
Charlie 607 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
A taky je možné že po odstranění hlav těch šroubů když se odstraní pnutí tak šrouby půjdou lehce vytočit kleštěma. Já bych to taky odvrtal3 points -
Co jste dnes udelali...
Dave_k a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
No jo, tak flexit s bourákem s 2,2 motorem holt něco stojí, kdyby si pořídil prdítko s litrem, vyšlo by to znatelně levněji, ale nebyl by tam ten kůl efekt, no3 points -
2 points
-
Za kolik tankujete?
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
205 Rallye
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
zkusím ještě tohle: https://www.motora.cz/naradi/vybaveni-dilny/oprava-zavitu/vytahovak-sroubu/vytahovaky-poskozenych-sroubu-torx-1-4-a-1-2-sada-12-dilu-213363577.htm Těch špatných torxů tam nejspíš bude víc... jak bude STK tak se s tím otočím ke kamarádovi co dělá klempířinu, sám si na to netroufám2 points -
205 Rallye
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tím větším torxem asi nic nezkazíš Zkus to, třeba to půjde, odvrtat to můžeš až nakonec.2 points -
205 Rallye
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nejlépe vývitníkem. Navrtá se menší průměr do zbytku šroubu, pokud možno na střed a poté pomocí vývitníku ve vratidle ho vytočíš ven. Osobně bych na tom koberci moc nesvářel.2 points -
205 Rallye
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
Nejsou ty šrouby skrz ? zkouknout zespodu a případně trochu pomoct ocelákem, uvolňovačem, nahřátím ( nejlépe postupně všechno) . No a když nic, tak jak psal Lukáš. Navařit do té imbusové hlavy jiný šroub. I tím svařováním se to prohřeje a půjde to líp povolit @radim.1008 a jak pak vyšroubuješ ten zbytek šroubu?2 points -
Co jste dnes udelali...
Dave_k a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
ono slevit ze svych pravidel je stejne k prdu, protoze kdyz ho vyssi cena nedozene ted, tak ve chvili, kdy bude chtit pozdeji na sebe, tak ho chybejici bonusu stejne dozenou. Jinak koop to nema jen pro mlade, ale pro vsechny. Holt velky motor, velky vykon, nizky vek... to jsou vsechno rizikovy faktory. navic v prze. Nejvyssi sazba prakticky zarucena2 points -
2 points
-
Potkal jsem klubáka...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Nové kolo pro synatora...dotaz k zadnímu kolu
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Zbytečné nekam psát, tohle dělají ty levné náboje se šroubovacími vícekolečky prakticky všechny.1 point -
Nové kolo pro synatora...dotaz k zadnímu kolu
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Myslíš jako že se vlní? Né vibruje. To některý dělají, vicemeně je to u levných variant normální. Pokud je to něco echt kvalitniho a drahyho tak to zkus reklamovat. Asi to není na zavadu, pokud je v tahu tak jede rovně, jde jen o ten vonoběh1 point -
@Pe.Tr a je jen na koukani, nebo si s nim muzes i trochu pohrat1 point
-
1 point
-
205 Rallye
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Takovejch šroubů jsem se už něco odvrtal. Většinou imbusy, utažený fest. Pomalu odvrtat hlavu větším vrtákem, až se pustí těla šroubu. Jak se to uvolnilo, tak šel šroub vždy vytočit jen rukou.1 point -
...teď se jdu ožrat... ...výroční schůze skautů...1 point
-
"Čech se jenom chytnul stolu, obočí mu spadlo dolu a už se modrý ku podlaze sunul..." Milionář - Nohavica No čekal jsem +-15, ale přes dvacet to mi teda trochu vyrazilo dech. Má v tom i nějaké havarijní nebo jenom povinné? @BubakGS hlavně opatrně, ať nemáš před barákem ještě gejzír1 point
-
Pokračování příběhu s naší kanalizací.. ..o víkendu ohnu hřbet, lopatu do teplejch a budu hledat vodu na zahradě... ...starý potrubí do baráku. Panáčci mi pak fouknou novou rouru z ulice do baráku a zapojí na vodoměr ve sklepě sami, ať nemusím shánět instalatéra. Prý mi kdyžtak diru do zdi udělají - mají jádrovku na beton. No, aspoň to.... Auto zatím zablokované na zahradě.....1 point
-
807 - Vyvaříno
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Mám pocit, že pod tapecíry vzadu jsou M6 matice, které ten blatník drží. Sundat ten tapec je na chvilku. Musíš teda nejdřív sundat plasty z horní části sloupků.1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Auto vyzvednuto po výměně pravého horního uložení, které bylo SNR a nakonec i pružiny. Nepřežila, praskl poslední závit, který vypadl po zvednutí na zvedák. Moc dlouho si nepojezdila. 07/22 - 204130km Výměna předních brzd a pružin Oprava low cust, takže pružina jen jedna.1 point -
205 Rallye
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Natluč tam tisícihran. Zakousne se líp jak torx1 point -
Sitler Ta cifra má 5 pozic a začíná dvojkou Na Galaxu platím míň i když mám plnou havárku s odtahem domů v rámci Evropy1 point
-
Skuci i Kajvet samozřejmě kontaktováni byli, ale jak psáno velký objem, velký výkon, nulová praxe a Praha jako bydliště je kombinace, kde ani oni bohužel extra zajímavou cenu nevymysleli1 point
-
205 Rallye
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Odvrtat hlavu šroubu a zbytek vytáhnout.1 point -
Tak pojistit to může kdokoliv, takže majitel v TP a pojistník můžou být různí, ale časem by se to právě projevilo na bonusech. Tu apku mi teď nabízeli i na 206, s tím, že to vlastně sleduje každou jízdu ( takže v podstatě každý pohyb). No hlavně jsem občas schopný na to kapánek šlápnout, takže to by ta apka asi omdlela Naskládá se do čehokoliv, ale ve většině aut už si za něj nikdo nesedne. Ale to měl přece jako jednu z podmínek, když jste přemýšleli jaké auto vybrat. Všechno má pro a proti, tak teď musí "bojovat"....1 point
-
Zlata motorka za 350 na rok . skuciho si zkousel? Asi nikdy jsem se nikde nedokazal dostat s cenama tam, kam on1 point
-
tak poslední věta toho penzisty v článku byla, že tohle žití (v podstatě bez elektriky) není pro každého..., asi něco jako můj soused (70+) na chajdě, co žije celou zimu sám, vůbec netopí (má prý super spacák), skoro nezapíná elektriku (prý nepotřebuje), jezdí po celé Moravě !! na kole i v kruté zimě , jeho manželka je celou zimu v Ostravě a když v letní sezonu omylem přijede, tak je z toho na nervy , prostě takový samorost... ale jen víc takových podivínů--hlídá mi chatu celý rok zadarmo1 point
-
No, to bude "barák" asi jako moje zahradní chatka. Ony ty bilance jdou poměrně snadno napočítat. Něco podobnýho provozovali tchánovci, než postavili barák, taky to byla taková chatka na mýtině o dvou malých místnostech a dvou mžourajících ledkách, aby to ty autobaterky vůbec daly. Jako dá se to udělat, ale využitelná kapacita autobaterky pro takhle nevhodnej provoz je ani polovička udávané, natož když pak člověk používá nějaké vyřazené (nové na to asi nikdo nekupuje). Mmch. i trakční olovo, které to snáší líp než startovací, bylo v ostrově po ruce a půl vhodný akorát do sběru... holt rok má 365 dnů a ty baterky rozumně dávaj tak 500 cyklů, a to se nesmí vybít pod půlku.1 point
-
@Dix1 Dal jsi mi mínus, vidím, že ti na budoucnosti Peugeotu také záleží, stejně, jako mně. Pokud máš nějaké možnosti, mohl bys mi, prosím, pomoci s řešením problému telefonem v Partneru? Co se týká středního tunelu v 3008, vidíš tam nějaké chytré řešení, výhody? Napiš. Anebo jenom nesmím kritizovat?1 point
-
S Pavlem už několik týdnů hledáme povinný bručení na jeho vybraný auto a pohybujeme se v sumách téměř fantastnícĥ - holt má tátu, co trvá na tom, aby měl auto od nova na sebe a tak nevyužije žádný obezličky jako je přihlášení auta na babičku apod. (které by vlastně ani nefungovaly, páč by stejně nedostal parkovačku do "modrý zóny") Včera Pavel přišel s tím, že Kooperativa nabízí pro mladé řidiče možnost instalace appky, která hlídá styl jízdy (tzn. nejen rychlost, ale i zrychlení, brždění a možná i další parametry) no a po vyhodnocení roku nabízí slevu AŽ!!! 40%. Mě se to z pozice táty celkem líbí - aspoň to kluka naučí krotit koně i když bude v autě sám P. S. Hej ty o tom, jak než bych slevil ze svých pravidel nechám radši kluka sledovat bonz-appkou samozřejmě očekávám a kdo mě zná, ví, že jsou mi naprosto volný.1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
@Radek Hurvajz tam ale fialovej není.. Každopádně je tam hodně barev a nejhezčí z nich je ta černá..!1 point -
@sitlerale to musíš na radnici za lidma, který jste si tam zvolili. Je mi jasný, že ti to je asi trnem v oku, ale tady se to asi nevyřeší.1 point
-
@BubakGS To jsem dělal preventivně předloni u máti. Většina lidí kroutila hlavou, proč měním něco, co funguje. Protože tam vedl i telefon a plyn, musel jsem kopat ručně, naštěstí to šlo rýčem, krumpáč jsem téměř nepotřeboval.1 point
-
Žárovka vyzařuje stále stejný tvar - téměř kouli. Kresbu z toho dělá teprve světlomet, který potřebuje, aby vlákno žárovky bylo v přesně definovaném místě. Pokud máš žárovku blbě usazenou, dělá to pochopitelně kresbu špatnou.1 point
-
zcela 100% jsou žárovky usazeny špatně. Řešil jsem to u několika 206 tek různých mých (méně technický zdatných) známých, kteří si stěžovali na obdobné symptomy u světlometů a vždy byla žárovka osazena opačně o 180°, někdy ještě navíc i nakřivo. Vždy stačilo otočit a řádně usadit.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dneska mě cesta vedla do Hustopečů, kde jedna klubačka provozuje cukrárnu. No a tak jsem jí navštívil1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
No tak původně jsem myslel, že sem nasypu nějaká aera, ale nemám je nafocená jen pár kusů. Tak to budou filmová auta FaF. Nemám nasbíraný samozřejmě kompletní vozový park, protože by to bylo asi nemožné - všechny prostě nevyrobily. I tak se některá auta opakují, např "Domův/Vin Diesel" Charger I tak se už to bylo pozdě, když jsem je začal shánět, protože tato filmová serie už "pár" let běží světem. Za mne byly vlastně hezké jen první tři díly, každý byl nepatrně jiný prostředím. Pak už to zklouzlo do roviny Kobra 11 . . .1 point