Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.1.2022 v kategorii Příspěvky
-
Nový Peugeot 308
Pepito a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
7 points -
Tommyho medvídě
Rikic339 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele TommyC4 za téma
Ale casy s Peugeotom neboli zle. Tie km a roky s Citroenmi/Peugeotmi/DS boli fajn. Uz len minimalne kvoli ludom ako ste vy , kt som spoznal takto to malo byt4 points -
Nový Peugeot 308
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak za mě nee--když si představím tu cenu, tak mi stačí H7 . brát si hypo na světlomety je volovina3 points -
3 points
-
Jak poznat vadné servočerpadlo?
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele peugeotpartner za téma
opraven byla vadná kladka remene...2 points -
Vtipy
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
No... mustang bude sjizdnej i za 30 let. To druhy tezko2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Vtipy
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Medvěde, ale svezl by ses na obou objektech.2 points -
Tak už i sušičky
jirka307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
my sušičku máme--dvě šňůry na balkoně2 points -
2 points
-
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nejhorsi-zdroj-znecisteni-ovzdusi-mikroplasty-susicky-na-pradlo-1856541 point
-
Tak už i sušičky
JendaB zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No já čekám kdy někdo tak uvědomělej přijde s tím že bude lepší když se zase všichni vrátíme do dob že budeme mít okolo pasu uvázanou nějakou kůži a budeme hrabat díry na mamuty. Jo to vlastně taky nepude protože chudák to zvíře ze kterýho by byla tak kůže a chudák mamut když by věděl že ho chceme sežrat tak by měl trauma že by do té jámy neskočil. Takže lidstvo zajde ne na nějakou nemoc nebo katastrofu ale na úplně normální lidskou blbost. A nejhorší je že dneska už těma zelenejma kecama prudí úplně všude.1 point -
Blbě Chce si to schovat nějaký šikovný kanistřík co má dlouhou nálevku a ten pak používat. Ale v torpédu pod sklem to má více značek namátkou třeba některé Volva. Jen mě překvapuje že víčko není modré pak by se nedalo tak snadno přehlédnout.1 point
-
Další peugeot do rodiny (307 2.0 hdi 100kw)
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
1 point -
dovolím si oponovat--cena čehokoliv je věc relativní, 30 tisíc pro pana Babiše bude něco jiného, než pro průměrného Čecha, co bere měsíčně 35 čistého, krásná cena je to do té doby, než ji musíš vytáhnout z peněženky a zaplatit , jinak mám rodinu v D i v A a nevedou si vůbec špatně, ale i pro nich je 30 tisíc za jedno světlo zu viel, prostě v poslední době se mi zdá, že budoucnost automobilismu a takové té svobody za volantem jde do pipiny, to nepíšu o bydlení atd., vůbec těm mladým nezávidím1 point
-
dyť to je jednoduché, tam jak je ta červená1 point
-
Co jste dnes udelali...
PaKr zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
To je každého věc, můj vkus to není.1 point
-
Bylo tím myšleno, co ještě víc náchylné na poškození přepravou může být. Takový lustr patří maximálně na zámek. Nejhorší je třeba v paneláku.1 point
-
Mercedes je trochu jiná liga1 point
-
Nemenil by som. Za cas co som mal E, riesil som len olej,filtre a palivo. Nic nevrzgalo, vyslovene radost z jazdy1 point
-
až budu velky, tež si kupim mercedesa1 point
-
1 point
-
néboj, číňan dodá nějakou zaručeně funkční, homologovanou náhražku za pár dolárků.1 point
-
Vtipy
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@Pepito tak jak na mustangu se casem budou stracet kone tak i holcine se casem strati objem ale zase neco pro Saldu1 point -
Vzhledem k tomu, kolik je ( bylo ) variant, tak tištěná verze snad ani nemůže existovat. Sedan, kombi, kupé X předface, facelift X benzín, nafta, a různé vybavení..... Ale, pro ty, co platí členství je k dispozici toto vlákno:1 point
-
@MJSytic nooo tak přesně takový postup mi stačí právě si myslím že nemá cenu ty "tečky" opravovat rozstřikem nebo dokonce celolakem za tisíce, ale je rozumný to "zneviditelnit" opravou za stokoruny. Protože najedu na dálnici a za chvíli tam mám díru novou.1 point
-
Tak ničit si zbytečně stěrače a nebo "vzdát předem prohraný boj" když mám ten předek celý omlácený je asi trochu rozdíl, ne?1 point
-
@pavelu96 No fuj, vis jakou ekologickou katastrofu vytvoris zapalenim susicky1 point
-
Sušička nám byla doporučena doktorkou z alergologie, že pro dcery (všechny 3 alergičky) je sušička dobrá na zbavení bioalergenů. A za to, že vytváří mikroplasty jí naložím a odvezu k ní do čekárny a demonstrativně zapálím...1 point
-
Takže si můžu do sešitku nakreslit další zelený puntík Sušičku nemáme.1 point
-
Tommyho medvídě
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele TommyC4 za téma
1 point -
No tak to asi nemáš auto z roku 2016 Nicméně, pokud to nejde, budeš je prostě muset koupit, nebo ukrást. Jiná cesta není1 point
-
V mém případě je to na celolak Ale to zatím nemá cenu Jsou blázni, co to různě retušují a rozlešťují a pod. Práce s tím je neskutečná. To má možná smysl u voňavky a v případě, že to je jedno poškození. Já to vyřešil, jako vždycky. Nabrousit párátko, nakapat jím do díry základovku, "vypálit fénem", nabrousit párátko, nakapat jím bílou perleť, vypálit fénem, a pak případně nabrousit párátko a nakapat bezbarvý lak Za 20 min. není co dělat.1 point
-
Díky moc za info, zkoušeli jsme to s kamarádem přes Lexii nějak nakalibrovat a zatím se zdá v pohodě, tak snad to tak vydrží. Chyby zmizely, dokonce i chyba žhavení P1351, ale to bude asi jen do zítřka, než budu startovat na studený motor, kdy bude chtít žhavit a znovu asi vyhodí tu chybku, ale EGR doufám bez potíží. Stejně to asi nechám vyřadit uplně, protože to mrví akorát motor1 point
-
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
1 point -
Nepovedený dovoz Peugeotu 508
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaC2 za téma
Já teda nevím. Je fakt, že auto je dost o ničem, ale jak už možná někdo říkal, nevíme cenu. Sám jsem se takovému autu vyhnul a to mělo najeto míň, bylo od 2 roky mladší a stálo 260.000Kč. Ale proč jsem se rozhodl reagovat, jsem docela alergický na kecy typu "je to francouz" nebo "je to hdi" a nebo "není to DSG". Když slyším tyhlety kecy, už bych s nima já žádny business neudělal.1 point -
Nesouhlasím Teda pokud nejsem nikdo1 point
-
On už to dnes nikdo nechce.1 point